PDA

View Full Version : Изпитвате ли някога липса на любов?



LINKNOT
11-30-2008, 17:46
Малко странно - аз да пускам тема в любов.. 8-) .. но как да кажа,малко ми е самотно на моменти. Иска ми се да гушна някого, да си поприказвам с него, да бъде скъп за мен човек.
Доста отдавна не съм се занимавала с момчета и отбягвам тези контакти. Решила съм да не се нагърбвам с подобни проблеми,но може би точно това е проблемът. Пиша глупости сякаш .. Оо
Както и да е. Просто ми липсва някаква ласка,обич,разбиране,закри а .. но не искам и да я получа.. Стоя далеч от това. Имам други планове и те не включват затормозяващите въпроси "Ама кога ще се видим? Ама дали ме обича? Ама дали няма друга? Ама .. ама .. ама .. ? Тъпо е. Животът ми е насочен другаде,но какво да правя в тези макар и редки, до известна степен тежки за мен моменти? :\

MakeMeFeel
11-30-2008, 17:49
Ами - НЕ .. Имам си приятели , имам си семейство, което ме обича ... Не чувствам липса на любов .. Не ми трябва някакъв коч , за да се чувствам обичана 8-)

pandelka
11-30-2008, 17:49
Доста отдавна не съм се занимавала с момчета и отбягвам тези контакти. Решила съм да не се нагърбвам с подобни проблеми,но може би точно това е проблемът.

Ами да..защо реши,че това може да е проблем..Докато мислиш така никога няма да срещнеш човека който търсиш <.> : )

LINKNOT
11-30-2008, 17:51
Доста отдавна не съм се занимавала с момчета и отбягвам тези контакти. Решила съм да не се нагърбвам с подобни проблеми,но може би точно това е проблемът.

Ами да..защо реши,че това може да е проблем..Докато мислиш така никога няма да срещнеш човека който търсиш <.> : )
Въпросът е там,че не търся човека и нямам намерение да го търся на този етап. Насочила съм се към образованието и кариерата си,а дори и преди това,пак се бях отказала от "откриването на подходящия". :>

Crazytu
11-30-2008, 17:55
Еми и аз си нямам в момента приятел,но не ми пречи и не чувствам липса на любов ... както каза MakeMeFeel имам си приятели,семейство,които ме обичат и подкрепят ..
П.П Дори и да имаш "други планове",които да не включват любовта и "проблемите" около нея,след време ще срещнеш някой,който да ти дава любовта и ласките,които ти липсват сега. :)

dezito1
11-30-2008, 17:56
В момента се чувствам така и нее е много приятно :(

DYNAMIC
11-30-2008, 22:55
В момента се чувствам така и нее е много приятно :(
и аз съм така донякъде

Frozen_Flame
12-01-2008, 00:46
Доста отдавна не съм се занимавала с момчета и отбягвам тези контакти. Решила съм да не се нагърбвам с подобни проблеми,но може би точно това е проблемът.

Ами да..защо реши,че това може да е проблем..Докато мислиш така никога няма да срещнеш човека който търсиш <.> : )
Въпросът е там,че не търся човека и нямам намерение да го търся на този етап. Насочила съм се към образованието и кариерата си,а дори и преди това,пак се бях отказала от "откриването на подходящия". :>

Че то докато дойде времето да го срещнеш тоя ти ще си вече стара мома. Действай докато е време. Човек един път живее...баси не приемай живота толкоз насериозно.

MaMkaMy
12-01-2008, 05:25
Че то докато дойде времето да го срещнеш тоя ти ще си вече стара мома. Действай докато е време. Човек един път живее...баси не приемай живота толкоз насериозно.
хаха ей тва е и аз мисля така...
ти докато се образоваш докато вземеш тая професия и като почнеш пък да я практикуваш после няма да имаш никво време за излизане насам натам освен петък събота и неделя.... по 8 часа работен ден... ОБРАЗОВАЙ СЕ (апел)

naze
12-01-2008, 05:29
в момента съм с едно момиче ама да ви кажа честно не искам да съм с нея..... смисъл не ми пречи да е до мен ама.. няа чувства

cherinka
12-01-2008, 05:30
Нормално всеки един от нас да се е чувствал и/или да се чувства така, както го описваш..
Докато ти четох темата се замислих и аз едно време когато се замислях, че имам нужда от
ласка,обич,разбиране,закри а
за такова нещо винаги можеш да се обърнеш към мама, тати, сестрата, брата, братовчедката, най-добрата приятелка или някой друг било то и приятел. И точно когато имаме нужда от такова нещо малко като, че ли не осъзнаваме, че и някой присъстващ човек в живота ни може да ни го даде.
Ама факт, искаме да е от някого, с когото има някакви взаимни такива чувства. 8-)

Спокойно, и на нас съдбата някой ден ще ни се усмихне. 8-)

Lyubeto
12-01-2008, 07:44
Kogato ima neshto zaradi koeto da se chustvash "nepylnocenen" chovek , estestveno e to da ti lipvsa.

soul1199
12-01-2008, 08:11
ami i az sum taka do izvestna stepen

hooliganka89
12-01-2008, 10:36
Аз по принцип съм затрупана от любов от моя приятел,чак понякога ме задушава,но наскоро се скарахме и две вечери подред спя сама и ми я някво странно,защото от година и половина съм непрекъснато с него,и сега малко ми е странно без него,но той ще се върне.

Иначе до авторката,може да си се насочила към други занимания,но любовта когато дойде ще ти обърка всичките планове.

xpici
12-01-2008, 11:29
Получавам любов единствено от семейството си и най-добрата ми приятелка :) Другото всичко е фалшиво за съжаление... повечето ей така казват ''Обичам те'' а у а всъщност само е така... :x жалко найстина, в моемнта искам някой който да ме разбира и да имаме взаймни чувства, но едвали ще го намеря скоро ;д след като осъзнах че повечето Лъжат, и всичко е Илюзия :? не си заслужава... :(

aHeJlua
12-01-2008, 11:38
ами.. да понякога ми става самотно .. някой преди беше казал че искаме да ни гушне някой с който имаме взаимни чувства.. това е много вярно .. също си мисля, че когато получаваме любов от някой от семейството ни то сякаш част е като по задължение .. защото ние ще сме тези хора цял живот и пък и колко време сме били стъях преди това.. ние искаме обич от някой който ни харесва заради самите нас и ни цени .. малее голяма романтичка съм станала 8-) и такаа .. :)

vodka_f
12-01-2008, 11:45
да, всеки се чувства самотен в определен етап от живота си .......

Dyckaa
12-01-2008, 13:14
Ами - НЕ .. Имам си приятели , имам си семейство, което ме обича ... Не чувствам липса на любов ..
+1 :)

nymphadora
12-01-2008, 15:28
Не :-D

malka_sladkka
12-01-2008, 15:31
Иксаш да кажеш,че любовта е нещо тъпо? :-o :-o :-o :-o

aHeJlua
12-01-2008, 17:15
чувствам се по същия начин като авторката :-k и наистина понякога си искам мъжко,ама съм от срамежливите :oops: тааа трудно стаа комуникацията :D

хах.. все едно ме цитираш .. аз съм толкова срамежлива... 8-)

ImmortalForever
12-01-2008, 18:33
Да изпитвала съм ги тези моменти, изпитвам ги от 2 години, ама стискам зъби, тегля му една майна и продължавам.Приела съм, че няма да намеря, такъв, който да ми огуди...е, щом е така...ще търпя..Сама съм си го избрала.И знаеш ли?Струва си всеки миг самота!!!!!Аз не съжалявам, че намразих любовта!Е, ти не си, но аз само давам пример!

Escarina
12-01-2008, 21:43
Да. От доста време съм сама и има моменти в които ми се иска някой да ме изслуша, да ме гушне и да ме обича, но не му е сега времето. Мисля, че на този етап е по-добре да съм необвързана.

MoHuTo
12-01-2008, 21:48
Да изпитвам липса на любов, след като загубих любимия си човек :(

filltheblank
12-01-2008, 21:49
При мен положението е почти същото. Казвам почти, защото аз скоро реших, че искам да изпитам отново тези чувства. Но след като направих това решение, открих, че съм забравила как да се държа с момчетата така че те да ме харесат. А тази самота не може да се запълни със срещи с приятели... :)

techna
12-01-2008, 21:57
ами намери си момче за такива случеи. неангажираща връзка даже не е и връзка трудно е за обяснение, но преди да се хвана с гаджето ми си имах човек, на който му пукаше за мен и му се обаждах когато ми е криво и самотно, не бяхме само приятели, но не ходехме и се виждахме само когато имахме желание или нужда

varnen4e
12-02-2008, 06:31
Случало ми се е и на мен.. много е нериятно, но минава.

Alabalaportokala
12-02-2008, 06:40
Да не се заблуждаваме. Искате да стиснете патока :D . Семейство приятели да, чудесна любов, ама като стане дума за пишка и хормони ряпа да ядат. Идете на жиголо да ви оправи и ще ви олекне :grin: :-D

Co0kIe
12-02-2008, 13:43
Че то докато дойде времето да го срещнеш тоя ти ще си вече стара мома. Действай докато е време. Човек един път живее...баси не приемай живота толкоз насериозно.

това ми хареса :)

nymphadora
12-02-2008, 13:48
Да не се заблуждаваме. Искате да стиснете патока :D . Семейство приятели да, чудесна любов, ама като стане дума за пишка и хормони ряпа да ядат. Идете на жиголо да ви оправи и ще ви олекне :grin: :-D

момче си,нали?

SunShinePearl
12-02-2008, 13:58
ами за мен е най-важна музиката и бъдещето ми не съм умряла без гадже...мн рядко чувствам такава липса защото имам невероятни приятелки :grin: и да ти кажа мн искам някой да ме изслушва ама...говоря ти по близко момче ама няма,но карай...знам че само любовта не е най-важното...и че сега неискам да задълбочавам чувства..радвам се че един човек ми отвори очите за това,преди си мисле че всички са добри и че всичко е розово в тая любов,но НЕ Е!!Искам някой ей така само когато ми трябва за този момент(колкото и гадно да звучи)неискам нищо серизоно,но не се е намерил такъв човек

Viche
12-02-2008, 19:34
Еми аз си имам приятелка,но понякога изпитвам това чувство,защото тя трудно изразява чувстата си..в смисъл праща ми смс-и,пише ми по скайп,че ме обича,но на живо е друго някак си..гадно ми е понякога,но го преживявам..

lonely_girl92
12-02-2008, 19:46
Знам какво ти е ... понякога и аз съм така,искам някой да ме прегърне и т.н .... :)

LittlePrincess
12-02-2008, 19:49
Любов не ми липсва.И без гадже да съм аз имам своите приятели,семейство и т.н. + плюшените ми играчки 8-)

PeopleAlwaysLeave
12-02-2008, 19:56
Да, аз също се чумствам доста самотна. Но меото е в последствие на разочарование - срещнах добро момче, смятах, че е подходящ, но много ме разочарова и в следствие на това някак си спрях да допускам, който и да е било до себе си. Дори и приятели рядко допускам. Кофти е наистина, понякога ми става много тъжно и си поплаквам за да ми олекне поне малко, после събирам сили и продължавам напред. Вярвам, че един ден ще дойде точния човек, който няма да ме разочарова или поне не толкова много, че да се затворя в себе си. В момента аз съм се отдала също като теб - на учение, но мойто е, за да не мисля,че ми е самотно. Може би от време на време трябва да разпускаш по малко и да се забавляваш ;)

Erica
12-03-2008, 11:51
Ами точно сега съм в такъв период...,когато се чувствам сама...,заобиколена съм от хора,но се чувствам сама...и ми е празно...