PDA

View Full Version : Имам въпрос за козметиците.



sweetsunshine
11-30-2008, 18:15
Искам да попитам каква процедура се прави за премахване на черни точки и почистване на кожата на лицето?Ако някой знае подробно какво и как се прави и ориентировачни цени за определената процедура?Ако има някой от Велико Търново може да каже къде е ходил,доволен ли е и колко е струвало.

Благодаря предварително.

Anzy
11-30-2008, 18:22
Не знам за Велико Търново,но знам горе долу какво представлява процедурата. Преди ходих, напоследък не съм ходила. Аз бях на едно, където с някъв ултразвук ти ги махат и процедурата ми струваше 30 лв някъде и ходих всеки месец. Но да ти кажа нямаше никакъв ефект и още на следващия ден ми набъбваха нови пъпчици с връх! Изобщо не ходи, просто си ги махай сама или използвай някаква хубава козметика ! ;)

dorsichh
11-30-2008, 19:17
мии значи аз и една моя фр ходихме на козметичен център..на мен ми оформиха веждите,а на нея й правиха процедури за лицето (премахване на черни точки,пъпки и т.н) нейното струваше 30лв. и наистина след няколко дена имаше ефект :) Козметичния център се казва Еуфория... ако искаш да си запишеш час или да попиташ тела е 062/606017 ;] дано съм ти полезна

sweetsunshine
11-30-2008, 21:08
мии значи аз и една моя фр ходихме на козметичен център..на мен ми оформиха веждите,а на нея й правиха процедури за лицето (премахване на черни точки,пъпки и т.н) нейното струваше 30лв. и наистина след няколко дена имаше ефект :) Козметичния център се казва Еуфория... ако искаш да си запишеш час или да попиташ тела е 062/606017 ;] дано съм ти полезнаToзи козметичен център е на картала нали?Ако е там аз там ходя на фризьор и маникюрист.Значи в най-скоро време ще звънна да си запиша час :)

varnen4e
12-01-2008, 05:47
Не знам за Велико Търново,но знам горе долу какво представлява процедурата. Преди ходих, напоследък не съм ходила. Аз бях на едно, където с някъв ултразвук ти ги махат и процедурата ми струваше 30 лв някъде и ходих всеки месец. Но да ти кажа нямаше никакъв ефект и още на следващия ден ми набъбваха нови пъпчици с връх! Изобщо не ходи, просто си ги махай сама или използвай някаква хубава козметика ! ;)

Chokoladka123
12-01-2008, 06:37
Естествено че трябва да се ходи на козметик...ти не можеш да видиш това което козметичката вижда под лупата си, освен това тя си знае работата нали за това е козметичка.Аз съм от Варна ии тук козметика представлява : Стоене на пара за отваряне на поритете, след това маска и започва почистване на лицето, след това още 2 маски и тока..моята козметичка ми взима 20 лв но попринцип е 35 .

EarthShaker
12-01-2008, 07:06
майка ми пък знам, че прай някви маски, после с ултразвуци някви... къв вал беше :lol:

Swinkenhoffer
12-01-2008, 07:31
Естествено че трябва да се ходи на козметик...ти не можеш да видиш това което козметичката вижда под лупата си, освен това тя си знае работата нали за това е козметичка.
Кyрец... на козметичка няма да стъпя повече през живота си. Уж беше една от най-добрите в София, препоръчвана от приятели и не знам си какво, ама в дните след процедурата приличах на изрод. Започна да ми се бели кожата, да пъпчасвам още повече и т.н. Едва се оправих. Естествено, че проблемът може да е в мен, но не бъди толкова категорична.. "трябва да се ходи на козметик". Същото, даже по-успешно, си го правя в нас за почти без пари.

Иначе представлява подобно на това, което ти казаха дотук. Запарват ти лицето, после почват да те стискат. След това ме мазаха с хума и минаваха с някъв странен уред, който пуска ток. После с нещо, дето премахвало мъртвата кожа.. накрая със спирт, пак маска с хума ии няква пудра много гадна.

GbSy
12-01-2008, 10:23
На мен пък много ми помогна почистването... Очевидно трябва да уцелиш козметичка... :-o

dorsichh
12-03-2008, 08:42
мии значи аз и една моя фр ходихме на козметичен център..на мен ми оформиха веждите,а на нея й правиха процедури за лицето (премахване на черни точки,пъпки и т.н) нейното струваше 30лв. и наистина след няколко дена имаше ефект :) Козметичния център се казва Еуфория... ако искаш да си запишеш час или да попиташ тела е 062/606017 ;] дано съм ти полезнаToзи козметичен център е на картала нали?Ако е там аз там ходя на фризьор и маникюрист.Значи в най-скоро време ще звънна да си запиша час :)

мда на картала е...е супер като го знаеш записвай си час :P

sweetsunshine
12-03-2008, 18:39
мии значи аз и една моя фр ходихме на козметичен център..на мен ми оформиха веждите,а на нея й правиха процедури за лицето (премахване на черни точки,пъпки и т.н) нейното струваше 30лв. и наистина след няколко дена имаше ефект :) Козметичния център се казва Еуфория... ако искаш да си запишеш час или да попиташ тела е 062/606017 ;] дано съм ти полезнаToзи козметичен център е на картала нали?Ако е там аз там ходя на фризьор и маникюрист.Значи в най-скоро време ще звънна да си запиша час :)

мда на картала е...е супер като го знаеш записвай си час :PДругата седмица ако намеря време отивам :grin: Или тази събота :grin: