PDA

View Full Version : Какво ви дава форумът?



Pliok0019
11-30-2008, 19:45
Запълване на свободното време, смях, приятели, някакъв вид разтоварване, информация...?!

Аз лично съм получила всичко,което е възможно да се очаква: познавам се с хората, които си заслужават, имам приятели, с които се запознах именно тук, запълва ми времето между няколкото разговора в скайп...

cappy123
11-30-2008, 19:48
Този форум ми дава всичко !!!

Тук истински се забавлявам и се чувствам щастлива !!! :P

crazy_style
11-30-2008, 19:49
poznavam se s 1-2 ma 4oveka koito si zaslujavat... razbiram kak izglejdam ot strani s tva pisane i tn... Vijdam ostanalite kak se mislqt za ne6to pove4e ot men (primerno) a kato se ima v predvit 4e dori ne me poznavat mi e dosta zabavno... Informaciq... Zapulvane na vremeto... Pilq si nervite.. I tn..

masal
11-30-2008, 19:49
смЕх

chocoleptic
11-30-2008, 19:49
смЕх

woshata
11-30-2008, 19:49
на първо място доста смях..независимо дали на нереалните тъпизми на някои спрели лапета ... или на някой наистина забавен ..
информация също .. за доста неща ми е бил полезен ..най - малкото си откривам песни които иначе не намирам :lol:
запълва времето през което ме мързи да ровя в нета..а отварянето на форума е най-лесното което мога да предприема :lol:
запознах се с доста хора .. в последствие станахме приятели .. и поне аз доста държа на тях :) а пък и не съвсем приятели имам .. 8-)

Bianca
11-30-2008, 19:50
Определено си губя времето тук. 8-) Но е като наркотик, дори и домашните си за утре не написах. :oops:
8-)

Pliok0019
11-30-2008, 19:51
а пък и не съвсем приятели имам .. 8-)
Те са пряко свързани със смеха. :D

AFT
11-30-2008, 19:52
Губене на време и чат-пат научавам нещо ново. (:



П.С. Трябва да ми спрат нета.

woshata
11-30-2008, 19:54
а пък и не съвсем приятели имам .. 8-)
Те са пряко свързани със смеха. :Dабсолютно правилно :D :D имам и повече от приятели .. но да не навлизам в подробности де..

PainMonopoly
11-30-2008, 19:57
Най-запомнящото се нещо което получих от форума беше, че срещнах интересни личности, от които научих доста.

jghgh
11-30-2008, 19:58
Форума е супер пристрастителен, та чак понякога само се чудя кво да напиша. В такива моменти си казвам "get a life". Заради Интернета, а сега и заради форума все си намирам някви причини да се заседявам до късно и т.н. Супер нелепо. 8-)

Иначе в тоя форум приятели не съм търсила, но си намерих 2-3 такива. Оказа се че пък има доста хора, които ги знам и пишат тука.. и така.
Никога не съм искала да бъда личност и няма и да стана. Може би тва му е зарибителното. Във форумите в които членувах преди бях обратното - хората ми знаеха лицето, името, майчиното мляко... Тука е друга работа. 8-)

Форума ми дава и забавление понякога, в някои малоумни теми например. Нищо не съм научила от него, защото обикновено аз поучавам... Форума ме вдъхновява понякога ("Арт култура във вашите глави..."), кара ме да се замисля над някои неща. Често просто наблюдавам караниците или разговорите на юзърите... И .. все едно съм в автобус...

Romance
11-30-2008, 19:58
Не мога да кажа, че ми дава нещо, но незнам защо постоянно вися тук.Един урок по биология имах да науча - еми не го научих.

LINKNOT
11-30-2008, 19:59
Нищо хубаво не ми дава. Само си губя времето,отвличам се и тъпясвам. Да не говорим,че се възмущавам от повечето хора и не рядко се хабя да им обеснявам разни работи,които така или иначе няма да разберат,защото са прекалено деградирали. Майната му на форума и евала на тези,които НЕ са вманиачени да пишат в него. x_x

acdcfenka
11-30-2008, 20:03
Той предимно ми отнема. Защото все гледам как да седна за да влеза тук. Вместо да направя нещо друго. Но пък ми дава възможност да се лигавя на воля и да не тормозя другите около мен.

psychopath
11-30-2008, 20:08
повече взима, от колкото дава :)

hahavteen
11-30-2008, 20:09
Ми запълвам си времето тук... Пък и се запознах (за сега само виртуално) с доста интересни личности които ми дадоха наистина много..
Сега вече малко неща научавам от форума но определено навремето като почнах да влизам доста информация за различни неща получих.
Да не забравяме и че ми помага да не забравям родния си език...
Интересно ми е тук просто. :)

zloto
11-30-2008, 20:10
Нищо не ми дава. Но все още имам свободно време и затова влизам. Понякога ми се иска да ме баннат, но знам, че може и да съжалявам.

LINKNOT
11-30-2008, 20:12
Да не забравяме и че ми помага да не забравям родния си език...
Уф,такова като видя и .. ми става много криво. Какво ви дава чужбина толкова бе? :(

"Българийо,за тебе те умряха"..

ScionOfStorm
11-30-2008, 20:18
Времегубка, ама приятна такава. Пък и си опознавам някакви си хора, срещам такива на противоположно мнение и ми е интересно какво е тяхно, опознавам различни характери...общо взето същото като ин риъл лайф, но просто е за вечерите/времето, когато не мога да съм навън примерно.

hahavteen
11-30-2008, 20:28
Да не забравяме и че ми помага да не забравям родния си език...
Уф,такова като видя и .. ми става много криво. Какво ви дава чужбина толкова бе? :(

"Българийо,за тебе те умряха"..

Аз живея от повече от 10 години извън България, а съм на 19.. Мойто отношение към БГ е малко странно, защото не е като да съм израснала там или да имам много приятели или нещо такова..
Фактът обаче, че единственият форум в който влизам е български и че търся контакти с хора от България, макар и да не живея там значи, че не искам да забравям откъде съм, както правят много от хората заминали за чужбина като малки :)

LINKNOT
11-30-2008, 20:38
Аз не обвинявам никого. Просто ми е тъжно,че толкова много хора емигрират,търсейки щастието в другите страни. Разбирам те,решението не е било твое,но просто изказвам личното си отношение спрямо проблема. Приемам го твърде навътре.


Ще се върнеш ли? :)

hahavteen
11-30-2008, 20:44
Ще се върнеш ли? :)

Не смятам..
Аз в България нямам нищо фактически... Да, хубаво ми е като се прибера 1-2 пъти в годината за 2-3 седмици, но живота ми е другаде..
Мисля обаче, че ако бях израснала в България едва ли щях да замина... Ако приятелите, роднините, спомените ми...ако всичко ми беше там едва ли щях да напусна по каквито и да било причини..

jghgh
11-30-2008, 20:44
Нищо лично, но LINKNOT (ми) е по-скоро досадна.
Евала за обичта към България де. Ама нещо твоята ми се набива в повече.

LINKNOT
11-30-2008, 20:45
Как да не искам,бе,експлойтед? Ти не искаш ли в България да има реализация,икономиката ни да е развита,финаните да са наред и прочие,и прочие,за да си стоим тук? Кой не иска? Въпросът е,че само с искането си оставаме,предаваме си и отиваме в чужбина. Не мисля,че това е решението,но не обвинявам никого. Всеки избира сам своя път.

vivteen
11-30-2008, 20:45
Мисля по съвсем различен начин,трупам опит и дори мога да кажа,че ми помага по литература да изказвам собствено мнение от различна гледна точка

aHeJlua
11-30-2008, 20:56
еми.. главно се забавлявам.. и аз съм лапетия обаче има някои които да много тъпи и мн ме радват 8-) научавам много нови неща .. губя си времето.. гледам да се образовам.. изтъпявам понякога.. ама така е .. :grin: :)

LINKNOT
11-30-2008, 21:12
Въпроса е ти какво би направила?
Имаш желание, но на какво си способна, освен да пускаш клипчета по форумите? Би ли живяла цял живот на ръба на бедността, докато ти се подиграват и те мачкат, експлоатирайки те като роб, докато знаеш, че на 6 часа път с кола от София ще бъдеш третиран като бял човек, ще ценят труда ти и ще имаш някаква относителна сигурност?
Всеки ден се питам тези неща..

Крайно време е да се ориентирам в живота и по-точно с какво искам да се занимавам,но тук идва въпросът: Ще успея ли? Да речем,че ще замина да уча другаде и ще получа елитно образование,признато на всякъде. А ще се върна ли? Една каша от мисли е в главата ми. Живота е сложен и труден,особено тук.

Какво мога да направя ли? Не знам дали изобщо мога да направя нещо. Може би единствено ако се включа в политическото управление,ще имам този шанс,но кво-LINKNOT,оная тъпата от форума, депутатка? :lol: Нали .. звучи нелепо. Затова се опитвам да повдигна патриотичния дух в хората около мен (не само във форума). Виж,на тази тема мога да говоря доста,тъй като проблемите на България не включват само масовата емиграция,но остави това. Според мен всичко се дължи на закърнялото ни национално самосъзнание.



Заключение: Намираме се в задънена улица.

babity
11-30-2008, 21:15
Еми тука си хабя свободното време. Като цяло престоят ми не е особено обогатяващ... :?

LINKNOT
11-30-2008, 21:24
Машина,за чията работа е нужно да работят всички части. Само дето едната се върти на ляво, другата се изхлузва настрани,третата изхвърча някъде,в резултат на което машината се счупва .. Частичките ще чакат ли мирно някой майстор да ги сглоби или ще се подредят сами наново?

LINKNOT
11-30-2008, 21:39
Да подберем най-здравите части, да вземем маслото и да ги смажем,за да заработи машината наново.

"На думи всеки е богат" се пее в една песен. 8-)

Отново задънена улица. Ама ади де! Да направим нещо де! Ама какво де? Ми нещо де! Ама кога де? Ми после де! .. и картинката се повтаря наново и наново,защото дори ние двамата и още неколцина да сме осъзнали проблема на нацията,това не е достатъчно. Трябва да се събират последователи на идеята. Нека си спомним за Левски и неговите комитети. Еми каквото мога-правя. Пускам линкове,опитвам се да нахъсам хората и ще продължавам да се опитвам,пък дали ще успея.. просто не трябва да съм единствената. Ето ти,като една авторитарна тип личност,можеш да се възползваш от този факт в името на машината. ^^

LINKNOT
11-30-2008, 21:49
Бтв.. не става с нахъсване на хората, а с промяна на манталитета. Това става не чрез линкове, а с други методи... за да ги накараш да мислят по нов начин.
Какви са тези методи,които са способни да променят мисленето на цял един народ? Струва ми се дооооста труднодостижимо ..


Ахх,какъв спам,мачока ще ни се кара. :(

ScionOfStorm
11-30-2008, 21:51
^^ никак не е спам, двамата с ексо водите един доста хубав и смислен разговор, който е много по-значим от ~ 90 % + от другите неща в раздела тея дни :)

Blab
11-30-2008, 21:52
"... и по сто пъти на ден освобождават България..."

По темата:
Лесно е да махна с ръка и да кажа "нищо".
Чрез форума срещнах един от най-прекрасните хора на света, който е от най-близките ми и скъпоценни същества. Благодаря за това!

EarthShaker
11-30-2008, 21:54
смях.. много смях

LINKNOT
11-30-2008, 21:57
карай им се, обиждай ги, хвали ги, мотивирай ги...
В някои случаи дори ги шамаросвам,заради разни изказвания относно България 8-) (мога да дам пример със случка от петъка в моя клас). Това пак не е достатъчно. Това е то ... българщина. Явно точно тя ни пречи. Прекалено много сме българи,от гледна точка на манталитета,за да се справим с проблемите си. :)

.. и другото което - абе по времето на комунизма по-задоволени са си живяли;вярно,че се пренебрегва личното мнение на хората,ама точно заради това сме били едно цяло,една работеща машина без мънкащи недоволни части. Дали това не е решението? :-o

Jumbie483
11-30-2008, 22:04
Амии форума ми помага с това, че има безброй много теми, есета, съчинения, преразкази и т.н. по литература.. До сега всичко, което ми е трябвало съм го взимала от тук..
Иначе обичам да си губя времето тук....дори незнам защо продължавам да влизам и да пиша... :oops:

LINKNOT
11-30-2008, 22:16
Остави това кого и как съм нападнала. То се яви просто една по-сериозна критика след 20-тината човешки казани забележки. Момичето не спираше да се смее в час като пречеше на останалите да внимават,пък на какво се смееше .. защото България щяла да бъде първата страна,изгонена от ЕС (така го казали по телевизията). Не намирам нищо смешно,тъжно е. Както вече бях казала - Цяла Европа ни се смее,почнахме и ние да се смеем на себе си. Национална гордост? What's this,dude?

Мани .. Бай Ганьовщина голяма.. а за да почитаме родината си като достойна и свята малко или много трябва да сме осведомени с нейната история и развитие.Това става с учене,а не с съкане на Wow или както се казваше онази игра. Доста задълбочавам нещата,но философията ми е вградена черта. ^^

Наистина хубав разговор проведохме тази вечер.

kuklichka_bg
11-30-2008, 22:17
Запълване на свободното време :-D

LINKNOT
11-30-2008, 22:24
Лека вечер. Имам да си довършвам ученето,а материала не е никак малко. Пак ще легна в 2-3-4.. :-s Приятни сънища,форум. :D

Seducti0n
12-01-2008, 01:06
отношението ми към форума като цяло е несериозно,влизам по-скоро за ташака,да се посмея и да си убивам времето като съм в нас.

но е факт,че се запознах оттук с доста интересни образи,някои добри приятели и приятелки,че дори и с 1-2 гаджета :-)

8-) Изпуснал си нуличките след 1 и 2

Мен форума ми харесва, може би ми е взел повече, отколкото ми е дал, но се стремя към това да забелязвам доброто, а сянката му да е достатъчно голяма за да скрие лошото.
:)

Запознах се с доста интересни личности, с някои от тях и лично се познаваме, но с тези, с които сме от различни градове поддържаме виртуален контакт.

cherinka
12-01-2008, 06:06
смЕх
Едно на ръка, че ми дава и "смех"-а, и постепенно с времето, което прекарвах в къщи (а то беше огромно и учудващо) малко или много се научих да комуникирам с други хора и до някъде това е повлияло и на начина ми на изказване...
От друга страна, също, малко повлия и на писмената ми грамотност. Хаха. :D
Обичам го тоя форум..
Пробвала съм и с други, но не се е получавало.. тоя форум претърпя известни преврати и обрати и аз винаги съм била до него и съм го подкрепяла.
Той е малкото ми братче хааххахахахах

и вметна нещо ненужно - с никой не се познавам от форума ахахаххаа :D :D :D :D :D

PiruBloodz
12-01-2008, 06:08
Вкъщи.. 8-)

Само си губя времето тук, мамка му..

Swinkenhoffer
12-01-2008, 08:43
Основното е, че се запознах със страшно готини хора, които нямах шанс да ги срещна изобщо някога. Поне един от тях. :D

teenproblem :smt007

8-)

Zaharinka
12-01-2008, 09:36
смЕх
Най-вече това и понякога интересна информация 8-)

neocide
12-01-2008, 09:56

24white24
12-01-2008, 15:37
Когато нямам настроение влизам да се посмея на глупостите на 99% от потребителите.

Bianca
12-01-2008, 16:30
Абе, даде ми нещо по-различно. 8-)

ReBeL
12-01-2008, 18:08
Губене на време и чат-пат научавам нещо ново. (:

12-01-2008, 18:26
Знания..

woshata
12-01-2008, 18:43
през дрехите нали .. 8-)

GbSy
12-01-2008, 19:01
Обогатява ме, научих се на мислене, някои нови изрази, оттук-оттам някоя нова хубава мисъл. Научих се да ценя чуждото мнение повече. Дали ми е взел нещо... Какво да ми е взел? Не вярвам, че един форум може да ти вземе. Намерих приятелка. И най-вече огромна загуба на времето. Вманиачена съм, не знам какво щях да правя, ако го нямаше... (да, звучи лигаво и съм яко във филма, но... най-лошото е, че е истина... :lol: ).

Pliok0019
12-01-2008, 19:28
Тука една групичка доста обогатихме културата ви,изразите:
На КАФЕВО,макя ти,славянин,белО,наркотици, побоища...
Да не говорим за безброй хубави "мисли"
Да. И това също. Особено една супер култува реплика на Явор! :-)

hottie
12-01-2008, 19:57
Честно казано не знам..

Loshotia
12-01-2008, 20:01
Аз от тук научих какво е бело и какво е кафево- тоест на какво се казва това.

tuzaro
12-01-2008, 20:07
Аз от тук научих какво е бело и какво е кафево- тоест на какво се казва това.
Има ли бе?Нема ти се верва :shock:

Verszerzodes
12-01-2008, 21:56
Тука една групичка доста обогатихме културата ви,изразите:
На КАФЕВО,макя ти,славянин,белО,наркотици, побоища...
Да не говорим за безброй хубави "мисли" Я СЕ Е..........................

kamenski88
01-23-2012, 02:33
Нищо хубаво не ми дава. Само си губя времето и се отвличам. Да не говорим,че се възмущавам от повечето хора и не рядко се хабя да им обеснявам разни работи,които така или иначе няма да разберат,защото са прекалено деградирали. То по принцип в България мн малко хора ползват форуми изобщо, и те повечето обикалят всички сайтове. Майната му на форума и евала на тези,които НЕ са вманиачени да пишат в него. x_x

Nakadah
01-23-2012, 07:33
Нищо хубаво не ми дава. Само си губя времето и се отвличам. Да не говорим,че се възмущавам от повечето хора и не рядко се хабя да им обеснявам разни работи,които така или иначе няма да разберат,защото са прекалено деградирали. То по принцип в България мн малко хора ползват форуми изобщо, и те повечето обикалят всички сайтове. Майната му на форума и евала на тези,които НЕ са вманиачени да пишат в него. x_x

Ти нали нямаше да влизаш в форума е другар!?