PDA

View Full Version : Как да действам с нея?



term0t0
11-30-2008, 19:05
Ми начи..ся цялата раута да ви я кажа..

НАчи тая година към края на април..като никой път излязох в даскало..и там бяха момчета и момичета..нали повечето ги познавах всъшност не познавах само 1 от 5-6 и реших да седна при тях..и там нали други мимичета..О,ко прайш...и т.н..чим с т'ва момиче нищо не си казахме..после станах да поритам и от време на време като поглеждах към момичета..т'ва момиче новото се ме гледаше и аз нали съм печен се запознахме тва онова..след тва си разменихме скайповете..и така..сдлед тва си лафихме яко в скайпа и тетака..че сяка седмица се виждаме..обаче тя ми са сваля.. не много но пак е нещо...явно очаква оттам нататъка да дйствам аз..обаче нещо немога да се опрая нататъка..не е грозно момичето.. :-P ами начи не съм чак влюбен до уши в нея..но когато съм с нея ми е някво гот..помогнете малко как да действам..

П.С Псувайте викайте..не ми пука..само искам да има поне 1 свястно мнение..

Редактирано от ProstoAz
7 точка от правилника!

summer_mo0n
11-30-2008, 19:17
Покани я на кафе :)

MakeMeFeel
11-30-2008, 19:19
Ам начи чай и аз да ти кажа ся някои раути 8-)

Излез с нея на кафе, опознайте се ;) Тя ти е дала достатъчно знаци , че те харесва така че - Действай ;)

term0t0
11-30-2008, 19:21
А кино,става ли..че ми се гледа някои филм..бтв..къв филм да избера,че да и хареса

MakeMeFeel
11-30-2008, 19:23
А кино,става ли..че ми се гледа някои филм..бтв..къв филм да избера,че да и хареса

И кино става ... ;) Ми то зависи какви филми дават в момента.. И не знам какви филми харесва 8-)

S1lv3r
11-30-2008, 19:24
Еми не общувам аз с нея. :) Разбери какви филми й харесват и избери някой подходящ :) ,но мисля че няма да сгрешиш ако избереш някоя комедия или романтичен.Ако е някой екшън едва ли ще й е интересно

beachy_bunny
11-30-2008, 19:28
Според мен .. недей да бързаш ... първо разбери дали имаш чувства към това момиче ... ако нямаш и ако е само една симпатия ... по добре ... недей да и даваш напразни надежди ... спри със задълбочаването на нещата ... , защото тя можеби вкарва някакви чувства във тея свалки ... а ти само симпатия ... задръж нещата така за момент докато не си наясно с това което изпитваш :-) :-) успех ... и преди да направиш нещо помисли как ще се чувства тя ... и не мисли с х*я си ами с мозъка си ...

term0t0
11-30-2008, 19:28
Ше измисля нещо..но първо да помисля над въпроса..Ако бях момиче к'ви филми щяха да ми харесват.. :-o

r3al_l0ff
11-30-2008, 19:28
ХихихХИхи сладур :-) ами някой романтичен филм ест ...да не я заведеш на някой ужас да и изкараш ангелите на момичето :D е разбира се освен ако няма по-особени предпочитания дe .. :D :P

term0t0
11-30-2008, 19:38
Според мен .. недей да бързаш ... първо разбери дали имаш чувства към това момиче ... ако нямаш и ако е само една симпатия ... по добре ... недей да и даваш напразни надежди ... спри със задълбочаването на нещата ... , защото тя можеби вкарва някакви чувства във тея свалки ... а ти само симпатия ... задръж нещата така за момент докато не си наясно с това което изпитваш :-) :-) успех ... и преди да направиш нещо помисли как ще се чувства тя ... и не мисли с х*я си ами с мозъка си ...е не..харесвам я/но не съм влюбен до ущи в нея че само за нея да мисля..но иначе не съм много сигурен тя к'во влага в тия свалки..мерси все пак....r3al_l0ff мерси..ама днешните момичета май и тва вече не им харесва..П.С Тя е по-голяма от мене :-P

term0t0
11-30-2008, 20:17
3абравих да кажа..че всички си мислят,че тя ме харесва..Всички всмисъл всичките ни общи приятели..Щото в мое отсътвие тя говорила само за мен.. :grin: и вече незнам :? какво да правя

hooliganka89
11-30-2008, 20:20
Най-добре ще да е комедия,всеки човек харесва комедийни филми.

teen_baby
11-30-2008, 20:23
Еми киното е наистина добра идея ! И не умувай толко къв филм просто я попитай нея какво би искала да гледа... :)

xpici
11-30-2008, 20:23
Избери някоя романтична комедия :P

JahSoldier
11-30-2008, 20:27
Нека тя да избере филма. Просто е. 8-)

term0t0
11-30-2008, 20:31
Мерси много на всички..утре кат я питам ше ви кажа к;во е казала..Айде че лягам

sweet4esf
11-30-2008, 20:44
Ам начи чай и аз да ти кажа ся някои раути 8-)

Излез с нея на кафе, опознайте се ;) Тя ти е дала достатъчно знаци , че те харесва така че - Действай ;)

:-|

kuklichka_bg
11-30-2008, 21:39
Ми начи..ся цялата раута да ви я кажа..

НАчи тая година към края на април..като никой път излязох в даскало..и там бяха момчета и момичета..нали повечето ги познавах всъшност не познавах само 1 от 5-6 и реших да седна при тях..и там нали други мимичета..О,ко прайш...и т.н..чим с т'ва момиче нищо не си казахме..после станах да поритам и от време на време като поглеждах към момичета..т'ва момиче новото се ме гледаше и аз нали съм печен се запознахме тва онова..след тва си разменихме скайповете..и така..сдлед тва си лафихме яко в скайпа и тетака..че сяка седмица се виждаме..обаче тя ми са сваля.. не много но пак е нещо...явно очаква оттам нататъка да дйствам аз..обаче нещо немога да се опрая нататъка..не е грозно момичето.. :-P ами начи не съм чак влюбен до уши в нея..но когато съм с нея ми е някво гот..помогнете малко как да действам..

П.С Псувайте викайте..не ми пука..само искам да има поне 1 свястно мнение..

Редактирано от ProstoAz
7 точка от правилника!

Незнам колко си "печен" ама си доста неграмотен.

MakeMeFeel
11-30-2008, 21:43
Ми начи..ся цялата раута да ви я кажа..

НАчи тая година към края на април..като никой път излязох в даскало..и там бяха момчета и момичета..нали повечето ги познавах всъшност не познавах само 1 от 5-6 и реших да седна при тях..и там нали други мимичета..О,ко прайш...и т.н..чим с т'ва момиче нищо не си казахме..после станах да поритам и от време на време като поглеждах към момичета..т'ва момиче новото се ме гледаше и аз нали съм печен се запознахме тва онова..след тва си разменихме скайповете..и така..сдлед тва си лафихме яко в скайпа и тетака..че сяка седмица се виждаме..обаче тя ми са сваля.. не много но пак е нещо...явно очаква оттам нататъка да дйствам аз..обаче нещо немога да се опрая нататъка..не е грозно момичето.. :-P ами начи не съм чак влюбен до уши в нея..но когато съм с нея ми е някво гот..помогнете малко как да действам..

П.С Псувайте викайте..не ми пука..само искам да има поне 1 свястно мнение..

Редактирано от ProstoAz
7 точка от правилника!

Незнам колко си "печен" ама си доста неграмотен.

Той затова е печен 8-)

Frozen_Flame
11-30-2008, 22:10
[color=green][i]и аз нали съм печен се запознахме тва онова.

Е много си печен щом не можеш да се опрайш с момиче дето ти е в кърпа вързано...

Баси излез с нея някаде - на кафе, на театър, на кино абе нещо някаде, поговорете си абе като цяло правете нещо, което и на двамата ви харесва и тя работата ще стане и без да си даваш много зор. Айде успех ти.

fc
11-30-2008, 22:41
Пич , имам страшна идея! Отидете в мола (нали си от Варна) и отидете уж на бонбоните или сте били на кафе и искаш да обиколиш мола (примерно) дето са на третия етаж и киното е точно до тях и уж отидете да видите кви филми дават и тя ще си каже кой филм и се гледа...И те така :)
Набързо го написах щот ням време.

BaiToq
12-01-2008, 15:31
[color=green][i] и аз нали съм печен [b]Редактирано от ProstoAz
7 точка от правилника!
Кой те излъга??? 8-)

term0t0
12-01-2008, 15:33
[color=green][i] и аз нали съм печен [b]Редактирано от ProstoAz
7 точка от правилника!
Кой те излъга??? 8-)А ти кога ще разбереш че не си забавен :-o

term0t0
12-01-2008, 18:33
Ми начи ше хоим на кино.. :grin:..мноу мерси на всички..И за капак филма и хареса.. :grin: ше глеамИ..Флиртология.. :D няква комедийка..

MakeMeFeel
12-01-2008, 18:54
Ми начи ше хоим на кино.. :grin:..мноу мерси на всички..И за капак филма и хареса.. :grin: ше глеамИ..Флиртология.. :D няква комедийка..

Хмм да як е филмаа .. 8-)

term0t0
12-01-2008, 18:58
Бе каката във филма.. :D

MakeMeFeel
12-01-2008, 19:00
Бе каката във филма.. :D

Да ти заведи мацката на филма и почни да й говориш за каката от филма .. с ритници от киното до вас ще те изпрати гарантирам ти 8-)

term0t0
12-01-2008, 19:04
А двете накуп може ли..?

BaiToq
12-01-2008, 19:16
[color=green][i] и аз нали съм печен [b]Редактирано от ProstoAz
7 точка от правилника!
Кой те излъга??? 8-)А ти кога ще разбереш че не си забавен :-o
Когато разбереш,че си тъп.