PDA

View Full Version : Любовни драми, разбити сърца ... пфу



cherry_baby
11-30-2008, 19:59
Искам да си отговоря на едно въпросче - защо напоследък попадам все на момчета, преживели големи драматични раздели с последните си половинки, сълзи и мъка до безсъзнание, и все още мислят за онези, още ги преживяват и т.н. В момента ходя с едно момче, той казва че е преживял последната (били са заедно преди 2-3 год.!!!!), но мн често се връща в спомени... страх го било да не се случи пак и да не хлътне мн по мен, страх го е да не бъде наранен отново. Хубаво, правя се че няма нищо, като ми говори за това. А пък миналия ден бях на купон и се запознах с един друг - него пък са го зарязали преди 1 сед. И той сега е в криза, искал да се сдобрят, но тя май е категорична (правел й е някви номера) и е сложила точка. Той ме кефи ... знае че си имам приятел, но въпреки това останах и преспах там 8-) не сме се е****, но и това което се случи май се брои за изневяра. Вчера ми е искал номера от една пр... както и да е. В мой плюс или минус е да се захващам с такива, по - лесно ли мога да ги накарам да се влюбят след такава раздяла, по - податливи ли са, или напротив? Какво да направя, шибания ми късмет все ме праща при такива индивиди
:?

MakeMeFeel
11-30-2008, 20:01
Минус .. ако и ти ги нараниш ще вземат да се хвърлят отнякъде 8-)

curka87
11-30-2008, 20:57
Скъпа, проблема ти не е, че все попадаш на такива момчета, а че все си ХАРЕСВАШ такива. Ти какво- много обичаш да си сламката на удавника ли???? Всичко това, което си написала според мен ти е само в минус. Още повече ако не харесваш даденото момче толкова много, значи ще го нараниш отново. И май накрая ще стане както казва MakeMeFeel.
Я вземи си намери някой , който не е в нервна криза и няма да мисли само за това как бившата му е разбила сърцето. Повярвай ми, така ще ти бъде много по-добре.

hooliganka89
11-30-2008, 20:59
Това ми мирише нещо на отдушник на чуства.

ELiTyYy
11-30-2008, 21:02
бе на какви момчета попадаш ти... 8-)
наистина вземи си намери ткв,който да не е нараняван скоро..да е забравил бившата си и да е готов за нещо ново и сериозно...

Blab
11-30-2008, 21:04
Мъжете-пикли на хоризонта.
Такъв, ако го накараш да се отпусне и да бъде откровен, те признавам.

hahavteen
11-30-2008, 21:08
...

woshata
11-30-2008, 21:33
:-# :-# :-#

Sladur_
12-01-2008, 11:33
:-P :-P :-P :-P :-P

я по весело

Crazytu
12-01-2008, 11:37
Минус .. ако и ти ги нараниш ще вземат да се хвърлят отнякъде 8-)
+1 :D

LiRRRa
12-01-2008, 11:41
Я по-оптимистично! Все ще се намери някой, с който да си допаднете.

eXciTeD
12-01-2008, 11:50
Щото на малко им стиска да си кажат СЛЕДВАЩАТА... толкова по лесно е :D

hooliganka89
12-01-2008, 13:31
Ей,имаше един филм,не помня как точно се казва,но мъжът беше прокълнат от една стара съученичка и всяка жена с която спеше и орисваше късмета да намери свочта половинка и да се омъжи след няма и седмица :D
При може да е нещо подобно,като цяло замисала на филма,а не,че е конкретния случай.

ThePowerOfLove
12-01-2008, 13:50
Еми май е мунис, защото първо трябва да му 'излекуваш раните' :? Пък и може изобщо да не е готов за нова сериозна връзка..

term0t0
12-01-2008, 15:15
Минус .. ако и ти ги нараниш ще вземат да се хвърлят отнякъде 8-)

cherry_baby
12-01-2008, 15:58
Еми май е мунис, защото първо трябва да му 'излекуваш раните' :?

А това не е ли вариант -хем ще му помогна по - бързо да преодолее онова момиче, хем с течение на времето ще се сближа по - лесно с него ... :-D ще му спечеля доверието и т.н. Говоря за момчето, с което се запознах на купона, не за т.нар. ми гадже... както казах това момче мн ми харесва и това, че на другия ден ми е поискал номера мн ме зарадва, въпреки че не ми е звъннал още (нз това добре ли е или не или няма зн) но ако звънне - бих приела среща. Ако не звънне - здраве да е. Странното е, че е брат на гаджето на моя приятелка, а с него общо взето често се виждаме ... пък нали знаете, че хората малко или много говорят, коментират.... :?

Fortuna
12-01-2008, 17:06
Nikoga ama nikoga ne trqbva da pozvolqva6 da ostane6 vtorata,ute6enieto.Ne se izm14vai s takiva .A na tozi kato go e strah za6to si e hvanal priqtelka?

aka6a_vamp
12-01-2008, 17:30
ООооооо изкефи ме,мацка!! :D Постъпила си точно така,както постъпват мъжките,когато сме слаби и уязвими...бравоооооооо,евал а от мен :D

huligankata
12-01-2008, 18:19
Попадала съм на такива индивиди - ужасно е и те самите до една степен са ужасни. В интерес на истината недей да се занимаваш с такива - изчакай го да му мине разочарованието и т.н. и чак тогава се занимавай. А и в интерес на истината как няма да има толко нещастни момчета, като има такива момичета, които ги нараняват .. За какво изобщо си с "гаджето" като се кефиш на друг, спала си при него и чакаш да ти се обади ?!?! Тъпи работи ..

cherry_baby
12-01-2008, 18:47
За какво изобщо си с "гаджето" като се кефиш на друг, спала си при него и чакаш да ти се обади ?!?! Тъпи работи ..

Ми нее, не чакам да ми се обади, просто казвам че ако реши бих се съгласила да се видим (въпреки че като се замисля-звучи тъпо). А с моя мъж ... оф ми кефих му се в началото, но май почвам да виждам в него вече някои от очебийните му недостатъци (преди се правех че ги няма), но не е заради тоя с който се запознах на купона... ще изчакам да видя как ще се развие работата като цяло.

А изказването на aka6a_vamp не го схванах мн :? наистина ли го мислиш, aka6a_vamp, или ми го каза с ирония...?? 8-)

aka6a_vamp
12-01-2008, 19:08
За какво изобщо си с "гаджето" като се кефиш на друг, спала си при него и чакаш да ти се обади ?!?! Тъпи работи ..

Ми нее, не чакам да ми се обади, просто казвам че ако реши бих се съгласила да се видим (въпреки че като се замисля-звучи тъпо). А с моя мъж ... оф ми кефих му се в началото, но май почвам да виждам в него вече някои от очебийните му недостатъци (преди се правех че ги няма), но не е заради тоя с който се запознах на купона... ще изчакам да видя как ще се развие работата като цяло.

А изказването на aka6a_vamp не го схванах мн :? наистина ли го мислиш, aka6a_vamp, или ми го каза с ирония...?? 8-)
Еее па,мисля го мноо ясно!!Писна ми все те да са големите ебачи,в тоя случай ти си се възползвала от него,когато е бил уязвим,а почти нито едно мом4е не би отказало да се възползва от момиче,в некво такова положение!За твааа тряя да дойде ерата на мартиахата и ние 6е ги изнасилваме мъжетееее :D :razz:

jghgh
12-01-2008, 19:15
Мъжете-пикли на хоризонта.
Такъв, ако го накараш да се отпусне и да бъде откровен, те признавам.
М, та те досущ като мен бе. Момиче ревла.