PDA

View Full Version : боядисване-вкъщи или при фризьор?!



patetoOo
11-30-2008, 20:00
здравейте,искам да се правя руса или по точно платинено или пепеливо русо-едно от двете) и искам да ви попитам дали ще мога да постигна ефекта в домашни условия или да ходя на фризьор и как се движат цените за изрусяване щото не мога да отделя повече от 40-50 лв) Благодаря предварително да отзовалите :)
п.п. ето и снимка на косата ми (щото не можах да опиша какъв цвят е :) )
http://prikachi.com/images.php?files/477605x.jpg

Seducti0n
11-30-2008, 20:05
:) Мацка, моят съвет е да отидеш на фризьор.
Не е необходимо да е някакъв супер скъпарски.
Но, до 50 лева ще се намериш, убедена съм.
Съветът ми е да не рискуваш в домашно условия,
още повече що се късае до обезцветяване на косата,
а не обикновенно боядисване... :?

Anzy
11-30-2008, 20:28
Фризьори,миличкии.. стига с тва боядисване вкъщи. Вместо да спестите някви си там пари по добре отидете да ви направи професионалист не да се оклепате жестоко! На много мои приятелки се случи и да ви кажа резултата беше ... хм УЖАСЕН !

Seducti0n
11-30-2008, 20:36
Фризьори,миличкии.. стига с тва боядисване вкъщи. Вместо да спестите някви си там пари по добре отидете да ви направи професионалист не да се оклепате жестоко! На много мои приятелки се случи и да ви кажа резултата беше ... хм УЖАСЕН !

:? Още повече, че така като гледам косата и е дълга, и ще е много жалко, ако я изгори...

Anzy
11-30-2008, 20:39
Да,права си!То е невъзможно от първия път да получиш това, което искаш. Ако трябва изчакай,събери повечко пари, просто го направи така,че да си заслужава и да си доволна от крайния резултат :).

patetoOo
11-30-2008, 20:43
Знаех си че към фризьор ще ме насочите :) Иначе благодаря ви и на двечките за мнението ) бтв косата ми е малко над врата,сигурно щото е гъста и малко рошава :D ви се е сторило че е дълга :-)

korkuluruya
03-03-2009, 12:41
moje i v ka6ti da se naprai6 ama nomera e kva boq 6esi zeme6 1 est trqva da si isvetli6 kosata,za celta si zima6 izrusitel i tn...posle zima6 boq tfa e mn truden izbor 6oto mn boi nesi otgovarqt i daje pove4eto ti pravqt kosata platinena i siva....koeto rasbirase se istriva slet 2 izmivania i nqma zna4enie kva e boqta...kazvam go ot li4en opit ako iska6 siv nuans si zemi koqto i da ,,norm,,rusa boq na garnier za sajalenie si4kite praqt siv efekt ili prosto si zemi takava na koqto si e izlojeno 4e pravi pepelqv otenak...nikoga ne si zimai londa kvato i da e rusa rezultata e sinq ili zelena kosa v bukv smsial!!!pak ot li4en opit kazvam :D da kaja samo 4e nai lesnoto ne6to e kosata dase naprai pepeliva vij d adokara6 dr ruso e trudno i iziskva mn eksperimenti :-o

Sintya
03-03-2009, 15:11
Първият път при фризъор, ще ти обясни всичко как става, какви грижи да полагаш за косата ти... ако си разбрала всичко и можеш да се справиш, пробвай сама - в къщи.
Успех! :)

Pepincetyy
03-03-2009, 15:43
при фризъор е най-добре