PDA

View Full Version : Скайп Хронология ?



BaHky
11-30-2008, 20:37
Значи трябва ми хронология от кайп от горе доло преди година... в моя компютър се пази само от февруари насам...
интересува ме има ли някаква база данни и мога ли примерно от сайта на скайп да си изтегля хронологията...
трябва ми хронологията само с един от потребителите ми...
ако някой знае някакав начин мн. ще сам благодарен

11-30-2008, 20:40
Виж хронологията си от февруари с този потребител и ще намериш това което търсиш ..

BaHky
11-30-2008, 20:50
ем да ама ми трябва от преди това още от края на декември и началото на януари

12-01-2008, 13:12
еми виж за тогава... много е сложно да се сетиш : )))

BaHky
12-01-2008, 13:58
еми като не се пази на компа ми :D каде да гледам.. нали сам тарсел - по-рано от февруари нямам на компа...

аз ли не те разбирам ти ли не ме разбираш не мога да разбера

12-01-2008, 14:20
кАде кАде не можеш вече да я намериш щом я няма на 'компа' ти и да тАрсиш и да не тАрсиш другаде няма да я намериш. :)

BaHky
12-01-2008, 19:09
Значи явно ти не си ме разбрала... аз на компа знам ,че имам само от февруари на сам и не я търся в компа !!!

Въпроса ми беше... (явно не си го прочела) дали мога да дръпна хронологията от сърварите на скайп евентуално сайта www.skype.com
това ми е въпроса понеже така и неоткрих да има такава вазможност а съм чувал ,че скайп си имат собствена база данни...

По обяснимо от това не мога да го напиша...

BaHky
12-01-2008, 19:11
Значи трябва ми хронология от кайп от горе доло преди година... в моя компютър се пази само от февруари насам...
интересува ме има ли някаква база данни и мога ли примерно от сайта на скайп да си изтегля хронологията...
трябва ми хронологията само с един от потребителите ми...
ако някой знае някакав начин мн. ще сам благодарен
ето и справка за автентичност :-o

12-01-2008, 19:21
Първо: Имам пенис.
Второ: Хронологията ти не се записва в който и да е било сървър на Skype™ евентуално и www.skype.com
Трето: Премери се няма начин да си намериш хронологията след като я нямаш на собствения си 'комп'.

BaHky
12-01-2008, 19:32
1-во - Хомосексуалните ти намеци въобще не мe заинтригуваха....
2-ро - Евала ,че достигна до същината на моя въпрос
3-то - Сега се разобедих ,че си схванал каква ми е била молбаа :(

12-01-2008, 19:39
1- нарече ме по горе момиче... хетеро съм
2- аз ти ги разбрах още по нагоре в темата "кАде кАде не можеш вече да я намериш щом я няма на 'компа' ти и да тАрсиш и да не тАрсиш другаде няма да я намериш.", но явно ти не си видял, няма проблем :)
3- лека

BaHky
12-01-2008, 19:54
1-во виж си аватара аз момче не виждам
2-ро виж си името на профила - изобщо не ми се вижда да е мъжко или женско по скоро хомо име...
3-то ся си помисли как да се сетя ,че си момче
4-то въобще не си личи ,че ме беше разбрал като ми обясняваше да си чета хронологията която ти обясних ,че липсва :shock: странно явно знаеш друг смисал на думата "разбрирам"
5-то в отговор на твоето 2-ро маняк мн добре знам ,че не мога да си ги намеря на компа въпроса ми беше съхраняват ли се другаде... е за тва пак си мисля ,че нищо не си разбрал и сега след като ти обясних 20 пати пак нищо не си разбрал
6-то айде лека и от мене