PDA

View Full Version : Как бихте...?



bebito0
11-30-2008, 22:10
Kak bihte izharchili 70 xilqdi leva :-o 8) :P :booooomb:

w0sh
11-30-2008, 22:11
бих ги инвестирал.

Само глупаците харчат.

bebito0
11-30-2008, 22:11
Kak bihte izharchili 70 xilqdi leva :-o 8) :P :booooomb:

:shock: Bih naela 4ovek koito da me snima kak gi har4a do poslednata stotinka :)

hooliganka89
11-30-2008, 22:17
Хахаха,дай ми ги и ще видиш какво се прави с тези пари.

MaMkaMy
11-30-2008, 22:21
е за кво пък точно 70 000 лева? с парите не можеш да си купиш истинско щастие... файда от тях

Blab
11-30-2008, 22:42
бих ги инвестирал.

Само глупаците харчат.
Разбира се!

Frozen_Flame
11-30-2008, 22:57
Бих ги инвестирал...винаги съм искал да имам Туроператорска аганция... :)

cherinka
12-01-2008, 07:48
чесно казано бих дала част от тях на майка ми... на тати бих му помогнала с банките.. и друга голяма част от тях бих му ги дала, понеже той е по-разсъдлив човек от мен и би направил нещо стойностно с тях, а друга част от тях щях да изхарча за себе си и за приятелите.. я да г почерпим, или пък да ги почерпим както и себе си с някакви екскурзийки тук в България.
Оо, и да не забравяме 'съвременната' ми баба.. и на нея бих дала част от парите, щото от половин година ми мрънка, че тостера им на село се е развалил, а пък аз като ходя на село и все искам препечени филийки с маргарин, деба..
И ако наистина на този етап, в момента имам 70 хиляди лева, от тия пари щях да дам няква част на приятелката ми, която ще е абитуриентка тази учебна година, тъй като и тя барабар с родителите й за доста позакъсали финансово.
Също и с тая част от парите щях да обзаведа част от жилището, в коео живеем с тати.
И без тва от една година го мрънкам, че искам готварска печка :D (щото мама като ни напусна ни взе всичко) :( :( :( дори и кафеварката.. а днес си правих палачинки, и да са еба в тъпата гъзка, не се усетих, че ми трябва миксер и чак като забърках сместа се усетих, че ще се наложи ръчно да я бъркам ахахахаххахаха

И чесно казано пари за благотворителност и някакви такива.. не бих дала.
За мен благотворителността не се изразява в това да помогна на някой непознат.. в живота ми винаги ще бъдат важни и на първо място близките ми.
Всички сираци и прочие бих ги зарадвала с внимание, отношение, усмивки.. но не и с нещо материално:) дори и егоистично да звучи едва ли някой от близките ми има по-малка нужда от пари, примерно. хаха

ех, как ме размечтахте деееееееееееба

мичка
12-01-2008, 08:00
^ сари :-) :oops:
1) ще инвенстирам в образованието си
2) ще отделя няква сума за бала ми (няма да се изгъзвам,просто всичко да си е както трябва,няма смисъл от разточителтство)
3) ще си изкарам шоф. курс и ще си взема една кола,тъй като в семейството ми няма такава,а вече 5-6 години ми е втикясало от тия рейсове
4)също бих помогнала на близък човек(повечето ми роднини не са добре финасово,а има и дота,който вече са на възраст и са болни) и бих пуснала една хилядарка на черенка да ми играе цяла вечер на масата :grin:
5)инвенстирам в собствен бизнес
6)пари за мен и за почивка
Ех,хубаво е да мечтаеш

Boot
12-01-2008, 08:25
вече пресмятам дали ще ми стигнат за мини купър 8-)

PiruBloodz
12-01-2008, 08:26
вече пресмятам дали ще ми стигнат за мини купър 8-)

:razz:

по темата: ще си купя нов комп и дрто ще го инвестирам 8-)

MartyParty
12-01-2008, 09:23
А не,само пари да не ми се дават.Не знам,аз ако видя много пари тръгвам да ги раздавам на другите,а иначе ги пазя и дори не знам защо..Не обичам да харча,не и ако е за мен.Виж ако някой друг ,ще ги дам като нищо.Няма да е зле да си наема финансов съветник. :?
А иначе ,ако си представим,че съм пълнолетна,бих си взела апартамент и бих го дала под наем.Даже мисля,че ще ми останат-зависи колко голям е апартамента.Тогава ще си купя машина за сладолед :oops: .

PiruBloodz
12-01-2008, 09:26
^pwned

Jumbie483
12-01-2008, 09:48
О ми на първо място ще изплатя домашните уреди, защото покрай ремонта накупихме всичко ново и сега е на изплащане :)
Ще отделя щедра сума за баба ми и дядо ми, които се нуждаят от ремонт на къщата + малко пари за глезотия :-P
От останалите пари ще отделя половината за образование...
И каквото остане си взимам едно кученце и му купувам всички глезотийки за кученца и т.н.
Пък и ако тогава остане някой лев...ще се поглезя и аз самата :oops:

Rowdy
12-01-2008, 09:53
и аз ще си вземеме некое мини купърче или пИжо и другото ще го каширвам в банка доакто стана умен и си измисля бизнеса 8-)

HardcoreSyndrome
12-01-2008, 10:41
Зависи по какъв начин са ми дошли тези 70 000.
Ако са намерени, спечелени в игра и т.н., ще ги раздам на домове за сираци и прочее. Ако аз съм си съдрала гъза, да ги имам тези пари, ще си купя къща в Родопите (няква стара, малка къща) и каквото ми остане, ще го оставя в домашния сейф. :D

Riot
12-01-2008, 10:49
за благотворителни цели 8-)

Disrespect
12-01-2008, 12:38
ше ги дам за семки..

Pliok0019
12-01-2008, 14:32
и аз ще си вземеме некое мини купърче или пИжо и другото ще го каширвам в банка доакто стана умен и си измисля бизнеса 8-)
Същата работа.

Колата - мини купър/пежо, банката - първа инвестиционна. :D Ще си ги оставя там за черни дни.

vivteen
12-01-2008, 15:57
Ще накупя имоти и понеже цената им се качва ще ги продавам след например най-малко година на по-висока цена.Може пък някакъв бизнес да основа,но определено няма да ги изхарча за глезотии,защото като свъшат ще съм си пак от "средната класа" и ще се чудя как да скатавам някой лев :?

LINKNOT
12-01-2008, 16:23
Ще развия доходен бизнес,който с времето ще увеличи 70-те хиляди неколкократно. С тези пари ще развия друг бизнес,после трети-пети-девети .. Тогава с наличните финансови средства ще свърша нещата,които винаги съм искала. Колко е хубаво да си помечтаеш и как е злокобно да се върнеш в реалността .. ехх 8-)

DiScOnEcTeD
12-01-2008, 16:42
колкото и тъпо да звучи ще ги профукам за дрехи и кецове :-D :-D