PDA

View Full Version : Да опитам ли?



LikeAStone
11-30-2008, 21:47
Влюбена съм истински за първи път. Може би в не най-подходящия човек. От тези наблизо той е най-свестен, но не за това го обичам. Случва ми се за трети път да срещна толкова остроумно същество, с перфектна логика, което да може да ме контрира каквото и да кажа. Не ми се е случвало да се влюбя в такова обаче. Имах друга регистрация тук, имам малко проблеми с нея, направих нова. Както и да е. Не, не смятам да заливам форума с моите регове.
Опитах да го забравя, но той е човекът, който е до мен всеки ден. Всичките ми приятели са и негови. Ако ви звучи познато сте чели моя тема... Но смятам да ви припомня малко. Той е много общителен. И успява да ме издразни толкова много, че получава шамари всеки ден. Е, не много силни, все пак е моето слънце, но понякога прекалява. Не знам защо, имам усещането, че си умира да го пребия. Веднъж се наложи да го гоня през цялото даскало... Сигурно ви звуча хипер тъпо, но той е невъзможен. Аз обичам луди. Да, това е ужасно. От любовта се оглупява...
Има и ужасния навик, когато си тръгвам да ме задържа (веднъж ме омота в собствения ми шал), а след това да ми каже "Айде, махай се оттук!". И ме бъзика за какво ли не... Мислите ли, че си заслужава да му призная какво изпитвам? Чувствам се като в първи клас, а дори и тогава не сме се били на шега, не сме се щипали, а и други глупости... А, и веднъж ме хвана за краката и ме влачи по пода... Беше... Брутално... Е, какво мислите, харесва ли ме този човек поне малко... Да му кажа ли? Благодаря Ви предварително!

Frozen_Flame
11-30-2008, 22:03
Ами кажи му...не губиш нищо. Все пак се замисли прави ли тези неща и с другите момичета или само с теб. Ако е само с теб - давай смело, ако ли пък не - давай смело. :D

Успех! :)

MaMkaMy
11-30-2008, 22:03
Якооо! Ти си влюбена 999% Тряа са земите... Да не учите в даскало за бавно развиващи?

LikeAStone
11-30-2008, 22:07
Ми не в такова даскало учим, но прилича :-D Ми не, не знам дали ги прави тези неща и с другите, но обикновено види ли ме се занимава само с мен, защото аз винаги му се връзвам може би... Не е и от моя клас... Много тъпо прозвуча историята, знам...

Frozen_Flame
11-30-2008, 22:14
Ами може и затова да е, може пък да го прави и защото те харесва и вижда, че това което прави с теб по-скоро те забавлява отколкото да те наранява или нерви и може това да му харесва в теб. Абе пробвай какво толкова...

LikeAStone
11-30-2008, 22:19
Ми тук, където съм нямам много приятели и той е един от малкото. На ново място съм и ми се случиха доста кофти работи. Той се бъзика с това и веднъж нещо не бях на кеф и дори се разплаках пред него. И той ми каза : "Абе ти наистина ли мислиш, че съм сериозен?" и започна да ме разсмива. И аз през някакви сълзи започвам да се хиля...
Ми все пак ще сме две години още заедно, знам ли... Ако му кажа и нищо не се получи какво ще стане после...

Frozen_Flame
11-30-2008, 22:35
Нищо...какво може да се случи. Според това, което каза той е доста широко скроена личност, така че дори и да му кажеш той няма да се отдръпне както биха направили някои...Спокойно. Просто си излей душата.

cherinka
12-01-2008, 05:32
Влюбена съм истински за първи път. Може би в не най-подходящия човек. От тези наблизо той е най-свестен, но не за това го обичам. Случва ми се за трети път да срещна толкова остроумно същество, с перфектна логика, което да може да ме контрира каквото и да кажа. Не ми се е случвало да се влюбя в такова обаче.
Тук се разревах.. (понеже днес ми е много чувствително), но като прочетох остатъка от темата ти едно на ръка, че не можах да схвана за какво говориш и второ - безинтересно ми беше. хаха
Благодаря, все пак, че ме разрева....

MakeMeFeel
12-01-2008, 06:26
ЪъЪ... може да е от русото ама ... нещо .. нищо не схванах 8-) Ти го биеш , той те души със шал => ти го обичаш :shock: WTF ?! 8-)

cherinka
12-01-2008, 06:37
ЪъЪ... може да е от русото ама ... нещо .. нищо не схванах 8-) Ти го биеш , той те души със шал => ти го обичаш :shock: WTF ?! 8-) не е от русото. :)
И, Ние, Червенокосите незацепихме нищо. :D
Освен да пробваме с една черна боя/?! ахаххаха

LikeAStone
12-01-2008, 06:48
Охх, успях да разрева някого... :-) Съжалявам!
И аз разбирам колкото вас, но каквото знам е, че това е неговия начин за комуникация за мен. Тоест да ме дразни и да се държим като първобитни. Аз не съм много съгласна с това и не мисля, че ще продължи вечно. Мирна душа съм също така. Агресивна съм, когато някой ме издрани.
Е, сега, не ме е душил... Просто ме омота така, че да не мога да си тръгна . Голяма тъпотия...

MakeMeFeel
12-01-2008, 06:50
Вие си се дръжте като първобитни то си е ваша работа 8-) Само това да не му е представата за "ходене" 8-)

LikeAStone
12-01-2008, 07:02
Хейй, аз не искам да съм първобитна! 8-)
cherinka много точно отбеляза... Когато писах за себе и своите чувства към него текстът беше идилия, когато се разписах по-сериозно за него всичко се обърка... 8-)
Не мисля, че това му е представата за "ходене"... Той и принципно не се държи така.А и е бил е с една моя приятелка преди да се запознаем. После я е зарязал. Тя още е влюбена в него, това малко или много ми е спънка да му кажа... Но тя също ме окуражава. Може пък да опитам, нищо не губя.

cherinka
12-01-2008, 07:03
Ех, тая черинка, бе. :D
Айде, сега ще прочета цялата ти тема, щото одеве акцентирах върху реваното. 8-)

MakeMeFeel
12-01-2008, 07:03
Ето виждаш ли човек като си помисли сам колко лесно излизат решенията на проблема 8-)

cherinka
12-01-2008, 07:07
аууу, дърпал те е за крачето?!
Вай, колко романтично.
Ам, абе други момчета на хоризонта няма ли ?!
Май сте от едно училище, така ли ?
Ама чакай сега, лигави се с теб, закаче те по този просташко-виден (аз си е измислих тая дума :D ) начин, ти си мислиш, че те харесва, а ти изпитваш по-такива чувств акъм него и се чудиш дали да му признаеш?
Ако е така йооооо ман, недей !
От не знам си колко милиарда души на нашата планета Земя все ще си намериш някой сгоден момък за себе си.
Недей така.
Поне той като се 'гаври' (не знам как по друг начин да го нарека) с теб, прави го и ти на шматка !!
Нима не знаеш разни дребни, глупави и елементарни начини да се изгавриш с един човек?! Било то и мъж.
леле, знаеш ли колко приятно ще ти стане ако го видиш някой път как той се влачи след теб докато крака му е в ръцете ти. :D
алеле, пълни глупости изписах.
Ама.. я пак си задай въпроса, че не разбрах :-o

LikeAStone
12-01-2008, 07:18
В много специфична ситуация съм, няма други ако на това моето може да му се каже хоризонт...
Абе права си cherinka, утре като се видим ще има големи отмъщения, още от миналия петък сме се уговорили с бившата му...
Въпросът ми е заслужава ли си да му кажа, че все пак го обичам (да, той не е чак такъв простак, казах в първите редове) при положение, че ни остават още около 2 години заедно, в които две години ще се налага да поддържаме някакви отношения поради други причини...

cherinka
12-01-2008, 07:35
Не му казвай, че го обичаш.
Защо му е да знае. :D
Представи си максимум до една година чувствата ти ако отихнат и вече тая обич от твоя страна я ням, той ще продължава да си въобразява, че гообичаш. А дори и да осъзнае, че вече нямаш никакви чувства към него, в съзнанието му винаги ще бъде "Ама тя ме обичаше". Колкото и да го игнорираш няма да промениш мисленето и манталитета му.

Как върви "Дон Кихот", справяш ли се? 8-)

LikeAStone
12-01-2008, 10:15
Хах, кого питаш за "Дон Кихот"? 8-) Иначе мерси за съветите. Много сериозно ще си помисля какво да правя... От една страна Frozen_flame отбеляза, че той е широко скроена личност, а от друга cherinka е права... Отговорът ще да е някъде по средата...
Просто в моя живот се появи човек, върху когото искам да излея любовта си. Прекалено дълго я складирах, никой не я искаше. Сега вече не ми пука кой я иска. Просто се появи някой достатъчно очарователен, за да му я подаря...

hooliganka89
12-01-2008, 10:24
Признай си чуствата към него,но не казвай,че го обичаш,малко е пресилено.
Виждам,че заедно се забавлявате,макар и по странен начин,това няма значение,не може пък всичко да е стандартно.
Айде,желая ти успех.

LikeAStone
12-01-2008, 18:12
Благодаря! :-) Ще пиша какво е станало после. 8-)

LikeAStone
12-02-2008, 17:42
Сега съм решила да се отдръпна от него и да видя дали ще му липсвам поне мъничко и ще реша какво да правя... Ако въобще не му пука за мен, може би няма смисъл да му казвам... Но просто не мога да си представя нито един ден без да го видя... Едва преживявам събота и неделя...
Днес втория час аз тичам в кабинета по история, а той има биология през мястото, където минавам аз... И само ме спря и ми каза "Ехо,здрастиии!" и си поговорихме две минути и аз само правя опит да си тръгна, и той "Стой дее!"... Казвам ви, щях да спра и да стоя там... Е такива тъпи проблеми никога не съм имала... 8-)