PDA

View Full Version : Двама!Труден избор!Спешно



cryingangel
11-30-2008, 23:26
Ще разкажа на кратко...В момента съм между чука и наковалнята.Бившия ми приятел беше много груб с мен.След първите 3 седмици от връзката той се пормени и ме правеше на крива.Той ми беше първи,но не уцени и това.След като 3 месеца сме заедно и аз тарпя и тарпя той замина за София а аз си останах в моя град и се разбрахме да се виждаме.Беше сравнително добре.Аз в петък излизам с приятелки и решихме за разнообразие отидохме на една кръчма.Там беше едно момче с което много отдавна се зарибявах.С него изтанцувахме една песен и след това отидох на друга дискотека.После разказах на приятеля ми , за да не си помисли нещо а той стана много ревнив и ми забрани да излизам с момчета независимо приятели или не.Аз тарпях ,но един ден след поредната караница тои ми каза "бегай да игаеш" "надута" "шматка" "ганярка" "момиче което си живее в нейните филми".На мен ми дойде нагоре и се разделих с него.На другия ден излязах с момчето с което танцувахме.Прекарах страхотно.Даржеше се добре с мен и приятелките ми.И така на бърчо се сабрахме.Моя бивш приятел ми званна по телефона да се даржи отвратително както винаги ,но аз му казах че имам ново момче и че няма повече да ме прави на шматка.Той обаче се върна и изглежда разбра какво губи и започна с много смс-и от който написа 1000 пати ,че ме обича,че съжалява и наистина виждам промяна в него.Той е от момчетата който не казват "обичам те" а пред цяла компания много хора стана и каза "обичам те аз сам най-големия глупак че те изгубих.Сега до утре трябва да му кажа решението си ще му дам ли шанс а промяна найстина има..но и сам щастлива с новия си приятел.Той ме кара да се чуствам специялна.Още си обичам стария приятел независимо от всичко той ми е първи и просто свикнах с него много , но с това момче също съм шастлива ,но не го обичам (ние сме от 2 седмици заедно) Не е нормално да обикнеш за 2 седмици...Моля за савет или поне мнение.Ако имате някакви вапроси и неточности за някое от момчетата питайте...Благодаря предварително...

cryingangel
12-01-2008, 01:28
Виж какво след като ти е писнало не я чети и не отговаряй.И на мен ми е писнало от такива като теб ама на...

MaMkaMy
12-01-2008, 05:07
старото си е старо,новото си е ново! стария го знаеш добре и си била с него вече се е издънил... няа кво да му прощаваш-пак ще го направи. освен тва има не знам колко милиона момчета само в българия други не е единствен,а по света да не говорим. остани си ся със новото приятелче, няма смисъл за 2 седмици да ходите да сте щастливи и после да му кажеш ми аз се събрах със стария си приятел... тъпо е просто. и след време старото ти приятелче отново да вземе да те обижда да се карате... мани мани не ти тряа.наблегни по-добре над чувствата си и се концентрирай върху това което вършиш-градиш нова връзка.касмет!

sh3_1s_7h3_0n3
12-01-2008, 05:41
Нали знаеш, че човек не се променя независимо какво казва или обещава. Сега бившият ти заявява, че много те обича, че е осъзнал какво е загубил, че ще се промени, че ще те цени повече, че няма да прави това и онова, НО това ще бъде само временно. До следващият ви скандал. До следващата му забрана, обида и т.н.

Моят съвет е, ако наистина се чувстваш добре и специална в компанията на новото момче, остани с него. Той поне още не се е 'издънил'. ;)

cherinka
12-01-2008, 06:20
Нали знаеш, че човек не се променя независимо какво казва или обещава.
Точно така.
Докато четох темата ти много се позамислих какво бихме могли да ти кажем ние.
Истината е, че ти сама трябва да си прецениш. Наистина ТРЯБВА и то САМА...
Гадно е да имаш два избора и да не знаеш кой е правилния.. но както и да го гледаш никога не можеш да знаеш какво те очаква за в бъдеще..

От първия си винаги ще имаш някакви малки пламъчета, които ще тлеят в теб известно време.. от поста ти усещам нещо, че трудно би се откъснала от него.. но това не трябва да ти е главна причина да се върнеш при него... Както каза някой пред мен - старото си е старо, новото си е ново..

Също и една друга истина - не мога да се поставя на твое място, нито бих могла да ти кажа как бих постъпила аз, защото не се намирам в тази ситуация, недай си Боже някой път ако изпадна в такава тогава на момента ще му мисля, ще импровизирам и единственото, което знам е, че ще направя грешния избор...

...

MakeMeFeel
12-01-2008, 06:43
Абе стой си с новия бе :grin: Какво ти мазохистка ли си , че да се връщаш при бившия ? 8-)

arfraidofmyself
12-01-2008, 06:44
Za ni6to na sveta ne mu davai vtori 6ans, samo 6te stradash o6te pove4e... zabravi go, v momenta imash nova vruzka, izjivei q na Max, a nego prosto go zabravi!!! :)

cherinka
12-01-2008, 06:53
Max, :)
Познай за кой се сетих. ахахахаха :D :D :D :D :D :D

summer_mo0n
12-01-2008, 08:40
Вълкът козината си мени,но нрава НЕ !!!

mynichka
12-01-2008, 09:37
Оф не мога да те разбера ..никой не се променя толкова много ..щом се е държал гадно с теб пак ще се държи! ..Промяната му според мен е временна ..но ти решаваш все пак :) Пък и с новия си приятел си щастлива ..няма смисъл да разваляш щастието си

S1lv3r
12-01-2008, 09:54
Мисля че промяната на поведението на бивишия ти е подтикнато от това че неможе да има това,което иска и мисля че трбва да останеш с новото момче.Ако сега скъсаш с него и се върнеш при предишния мисля че ще останеш излъгана и ще ти е кофти след време,но това е лично твое решение и мисля че нетрябва да слушаш нас а сърцето си :)!Успех

S1lv3r
12-01-2008, 10:01
Ти ако не можеш сама да вземеш решение, а се допитваш до разни съмнителни форумци, наистина си много лабилна.

Как искаш да се поставим на твоя място?
Дееба, ,омръзна ми от тъпи теми, ама явно аз съм още по-тъпа, че отговарям и ги чета преди това.

Тая тема съм я чела най-малко 10 пъти в този сайт, в 10 различни варианта......мамка му, изнервих се.

а що се отнася за теб нз защо но си ми мнго противен/а!Знам че не те интересува моето мнение ама трябва да си го кажа.Само като вида тоя аватар....пфффф
а и в която и да е тема когато съм видял твое мнение винаги е било някво негативно и с напатки към автора.Незнам ти какви проблеми и теми очакваш да четеш в един теен форум но щом те дразнят защо просто не спреш да ги четеш и да се отдадеш на нещо което те интересува?

hooliganka89
12-01-2008, 10:16
Сама трябва да намериш отговора и мисля,че вече го знаеш.

Crazytu
12-01-2008, 10:35
Помисли си добре дали бившия ти приятел наистина се е променил.Все пак рискуваш да загубиш сегашния си приятел(който както ти каза се държи страхотно с теб).За това просто си помисли дали си заслужава ... Все пак не се знае до колко се е променил бившия ти ...

LiRRRa
12-01-2008, 10:50
Изчакай малко...излизай си с новото момче.Ако бившият ти започне още по напористо да доказва колко много те обича... Върни се при него.Ти сама каза, че новия не го обичаш - обичаш стария и знаеш това, просто ти е трудно да си го признаеш пред себе си!

xpici
12-01-2008, 11:22
Listen To Your Heart 8-) !!!

LiRRRa
12-01-2008, 11:23
Listen To Your Heart 8-) !!!

+1

cryingangel
12-01-2008, 14:26
Днес бившия ми приятел дойде до училище с огромен букет по голям и от мене с много цветя и каза че е обича и неможе без мен.Каза че ще се бори до край....:(

sasha_90
12-01-2008, 14:33
Бившия се е "променил",защото не може да приеме,че си му избягала,така да се каже.Не се връщай при него-рискуваш да те нарани отново.Остани със сегашното момче.Ако и с него не потръгне,остани сама.

curka87
12-01-2008, 17:54
Listen To Your Heart 8-) !!!

+1

soul1199
12-01-2008, 18:02
6om si 6astliva s noviq,ostani s nego,tova,4e si vidqla v stariq si fr.promqna,ne ozna4ava,4e vs pak nqma da se povtori! :)

xercu
12-01-2008, 19:31
Днес бившия ми приятел дойде до училище с огромен букет по голям и от мене с много цветя и каза че е обича и неможе без мен.Каза че ще се бори до край....:( ... :lol: Като гледам и ти си му била първата ! 8-)

cryingangel
03-20-2009, 00:40
Минаха 2-3 месеца от както съм пуснала темата.За информация на хората който дадоха мнение и съвет и тези които имат подобни ситуации...ще ви разкажа какво се случи.С новия се разбирахме до момент в който тои започна да показва качествата си на КАЗАНОВА и след като аз изялзох на кафе с бившия си приятел просто като приятели той ме изряза и се натиска с друго момиче пред мен 2-3 дена по късно.Изчаках малко време с цел или да си върна момчето или да видя че края е сложен наистина и то така и стана тотална раздяла.10 дена след това се върнах при приятеля ми вече 3 месеца сме отново заедно и той наистина се промени.Хората се променят ако обикнат някого истински!

svetlomira
03-20-2009, 03:52
Наскоро четох във форума,че жените сме бли мазохистки-винаги ни привлича по-лошия.Не съм съгласна с тази теза,но явно има и такива жени и ти май си от тях.Вярно,той ти е първи ,но дали те заслужава е друг въпрос.Аз не бих се върнала при човек,който ме унижава и ми поставя ограничения.Не бива да се примиряваме дори със словестното насилие.Не мисля,че той се е променил.Това,че прави публично изявление нищо не означава.А колкото до второто момче- просто се отдай на момента,наслади му се, пък може и чувства да се появят.

curka87
03-20-2009, 07:30
Честно да ти кажа (от личен опит) тая работа с обещанията и промяната... абе трудна работа.Човек не се променя от днес за утре. Рано или късно всичко пак ще се повтори. В момента, в който той разбере, че ти отново си "негова" , всичко ще започне отначало.
Абе....дано да греша и дано рпи теб да е различно....Желая ти го искрено.НО....все пак ти сиимай едно на ум.Най-малкото... от време на време му показвай "тънко", че може пак да те загуби, за да не се отпуска и да не се превръща отново в този, който е бил преди.
Айде узпех, дано всичко е наред. :)

BiRGiTTe
03-20-2009, 11:35
Виж,мацо,важното е за момента да се чувстваш добре с него,той да се отнася ОК с теб... за промяната му-ти най-добре я усещаш и може би когато ни го представяше и искаше съвет си била наранена и си пресилила нещата(от обида си оставила чувствата му на заден план и си наблегнала на грешката му). Пожелавам ти да се обичате още дълго и да се слушкате :-)

dimitar_ak
03-20-2009, 11:40
И ти не си показала, че много държиш на приятеля си след като една караница ти е достатъчна да излезеш с друг. И двамата имате вина за да се разделите. Сега ти решаваш. Което те влече повече това. Но избереш ли повече не залитай. Като избереш единия, с другия приключваш.

TRK
09-06-2009, 04:17
ne sam saglasen 4e horate ne se promenqt 4e valka kozinata si meni no nrava ne jivota na vseki e ispalnen s nai razli4ni sityacii nqkoi dobri drygi lo6i hybavo e sled takiva ne6ta da si napravim nqkakavo zakly4enie da gi obmislim dobre i sled tova da se pogrijim sledva6tia pat da sme podgotveni po dobre ponqkoga tova promenq koreno 4ovek i e hybavo da dava6 6ans na nqkoi na koito darji6 po nqkav na4in i da pro6tava6 vse pak sme hora vsi4ki ama i vnimavai da ne prekalqt s tova

saskou
09-06-2009, 04:21
listen to ur heart... т.е. Слушай сърцето ти :)

saskou
09-06-2009, 04:24
Listen To Your Heart 8-) !!!

Ееее... Изпреварила си ме. Нищо :)

SuperBadSuperFresh
09-06-2009, 10:32
Щом новото момче ти харесва и се отнася добре,не ги слушай приказките на бившия.То и аз мога да ти кажа че те обичам,ама не те обичам нали 8-) Изтрърканото клише "Любовта не се казва,а се доказва" важи с пълна сила.Можеш да му го споменеш на бившия.

А пък ако толкова искаш да видиш дали се е променил,пробвай и с двамата.Тъкмо да видиш дали след 2-3 дена като се успокои бившия няма да почне пак с гадното отношение.

smiirnoff
09-06-2009, 10:34
шш ало момичето написа, че вече се е оправило + т'ва е от 2008а темата бе :Д :lol:

titinkaa
09-06-2009, 12:22
Нали знаеш, че човек не се променя независимо какво казва или обещава. Сега бившият ти заявява, че много те обича, че е осъзнал какво е загубил, че ще се промени, че ще те цени повече, че няма да прави това и онова, НО това ще бъде само временно. До следващият ви скандал. До следващата му забрана, обида и т.н.

Моят съвет е, ако наистина се чувстваш добре и специална в компанията на новото момче, остани с него. Той поне още не се е 'издънил'. ;)
+1 напълно стм съгласна

InternetTroll
09-06-2009, 12:26
Ти ако не можеш сама да вземеш решение, а се допитваш до разни съмнителни форумци, наистина си много лабилна.

Как искаш да се поставим на твоя място?
Дееба, ,омръзна ми от тъпи теми, ама явно аз съм още по-тъпа, че отговарям и ги чета преди това.

Тая тема съм я чела най-малко 10 пъти в този сайт, в 10 различни варианта......мамка му, изнервих се.

gabiiTu
09-10-2009, 20:21
Щом никога не е казвал пред всички че те обича а сега го е казал може би е по-добре да пробваш отново със стария за да разбереш дали наистина се е променил ...

LadyDi
09-10-2009, 20:34
Абе, хора, гледате ли от кога са темите, в които така компетентно се изказвате. Тази е от 2008!

Габиту, айде стига изравя стари теми.Съсредоточи се в новите.