PDA

View Full Version : Какво да правя с него!!!!!!



Canada_Bulgaria_girl_
11-30-2008, 23:27
от 3 седмици ходя с едно момче той не 18 аз на 16 но усещам че той взима нещата по сериозно та даже понякога прекалява със сериозноста и понякога това ме притеснява понякога! миналата седмица се чудехме къде да отидем тъй като беше по хладно и той предложи в тях и първата ми реакция е сам ли си ? и той не с наще ще те запозная и аз му казах че смятам че е раничко да се запознаваме и той се нацупи но му мина сега следващата седмица идва сестра му на гости за 2 седмици и той ше дойдеш ли да се запознаеш и аз отново му намекнах че рано и пак се нацупи вече незнам какво да му кажа не искам да се караме! какво мислите по въпроса мн го обичам и неискам да го нараня ! давайте съвети !!!! :(

cryingangel
11-30-2008, 23:32
Мое лично мнение е , че запознаването с родителите не е кой знае каква крачка към сериозност.Аз винаги сам се запознавала бързо с родеителите на гаджетата ми и винаги ги запознавам с мама на бързо.Според мен е нещо нормално и не кой знае какво.Все пак ти се запознаваш с тях няма да се жените.Просто се отпосни запознайте се и ако усетиш ,че той иска връзка която ти неможеш да му дадеш прекасни и винаги има нов.
ПС. С приятеля ми с който сме от 2 седмици се запознах с майка му на 3-4 ден и то по телефона защотото тя разботи в Гърция...
Запознанството не е знак на супер сериозна връзка.

Frozen_Flame
12-01-2008, 00:42
Е добре какво като те запознае със сестра си или родителите си. То това не се прави малко преди сватбата я...В смисъл това е нещо съвсем нормално и няма защо да се притесняваш.

rubi
12-01-2008, 05:23
мацко не живеем в миналия век,където са се запознавали с родителите само в случай на сватба.... :)
са разбирам да те кани на сватба като негово гадже или на някакво по-официално събитие...
предполагам че майка му не закусва с малки момичета и че сестра му не е върколак....
8-)

MaMkaMy
12-01-2008, 05:29
ахахахаха де ша знайш пък... може и да ядат млади момичета :)
ае майната му... не ходи! като иска да ви запознае нека ги доведе до вас :D

MakeMeFeel
12-01-2008, 07:07
Айде сега .. това , че ще те запознава с техните не значи , че ще им иска благословията да се ожените .. Много холивудски филми гледаш 8-)

MoOnLiGhT_ShAdOw
12-01-2008, 07:09
Какъв ти е проблемът? Аз пък мога да мрънкам, че за година и половина с приятеля ми, техните даже не знаят името ми...

cherinka
12-01-2008, 07:15
еееееееее, MoOnLiGhT_ShAdOw, кво стаа, помниш ли ме ?
Ти май по надалеч от любов и музика и тв не стигаше?/
Абе, деба, сега като ти видех ника и се сетих, че преди време някакъв спор с тебе имахме за нещо, ама не помня.
Ти сещаш ли се?!

йоо, още ли пишеш с това ливало брее.. йейй

Alderis
12-01-2008, 07:24
Голяма праз! Иска да се изфука с теб момчето, що му разваляш рахатлъка? Ако толкова много не искаш да ходиш никой не може да те принуди, казваш че не е заради родителите му (за да не го обидиш), а заради теб самата ако те обича ще ти влезе в положението и ще разбере и т.н. Но не виждам нищо лошо в това да отидеш...предполагам че не ядат хора...

Crazytu
12-01-2008, 11:03
Не е кой знае колко голяма крачка ... аз като тръгнах с бившия си и още на 4 ден ме запозна с техните ...
П.П. Родителите му няма да те изядът. :)

LiRRRa
12-01-2008, 11:07
Еее излагаш се! Какво толкова като те запознае с техните ? Няма да те изядат, а и това в наши времена не значи нищо сериозно.Спокойно.Момчето просто иска да се изфука с новото си готино гадже! :wink:

Bellatrix
12-01-2008, 11:08
Е, големия прас. Нищо няма да ти стане. Най-добре му кажи, че те притеснява и се разберете, но все пак едва ли нещо ще ти стане...
ПП. И родителите на моето гадже (7месеца и половина) не искат да се запознаят Те с мен, защото твърде сме ставали сериозни и нямало да се женим. :shock:

xpici
12-01-2008, 11:16
Е какво от това като иска да те запознае, няма да ти предлага брак я... 8-) Ти се радвай че иска, а не да е някъв тъп дето да му е през... :D И да ходите у тях за друго ;d

hooliganka89
12-01-2008, 11:17
След като твърдиш,че го обичаш не знам какъе ти е проблема да се запознаеш с семейството му.
Даже е много тъпо от твоя страна,че нямаш желание при положение,че момчето ти е предложи.Даже смея да твърдя,че не само се е "НацупилЮ,ами си и го обидила.

Dyckaa
12-01-2008, 13:16
Мисля ,че няма да ти стане нищо ,ако се запознаеш с родителите му :wink:

sladur4etyYy
12-01-2008, 14:31
та даже понякога прекалява със сериозноста и понякога това ме притеснява понякога!

а поноякога тва, че понякога иска да те запознае с родителите си, не значи, че понякога му се иска някога да се ожените :D

sasha_90
12-01-2008, 14:36
Какво ще ти стане,ако се запознаеш с техните?Предполагам няма да те изядат.

curka87
12-01-2008, 17:59
Хем казваш, че е рано според теб, хем пък твърдиш, че го обичаш?!? Я първо вземи решение по въорса.
А колкото до това да се запознаеш с техните или със сестра му- какво толкова. Те да не ядат хора!??!?!?!
Я не се впрягай толкова. След като той има желание..... върви и се запознай с тях. Все пак това не те задължава да се жениш за него,я!!

sexa_na_kompleksa
12-01-2008, 18:08
След като твърдиш,че го обичаш не знам какъе ти е проблема да се запознаеш с семейството му.
Даже е много тъпо от твоя страна,че нямаш желание при положение,че момчето ти е предложи.Даже смея да твърдя,че не само се е "НацупилЮ,ами си и го обидила.

Да, и аз това шях да "кажа"... Или не използваш глагола "обичам" правилно, или постъпваш глупаво?

ImmortalForever
12-01-2008, 18:24
Как го обикна за 3 седмици бе? :shock: (абе чисто "ма" щях да ти кажа, ама айде благоприличие, да го е**)

pandelka
12-01-2008, 18:25
Е кво ше ти стане ако се запознаеш с техните... :? .