PDA

View Full Version : Относно Ескапел



zxcv
12-01-2008, 08:50
Значи проблема ми е следния .. до какви последици води употребяването на Ескапел 2 пъти за около 30 дена .. Знам че е супер вредно , но др. избор нямах .. Скъса се презерватива и сичко утиде знаете каде ... Но идва и др. проблем даденото момиче изпи хапчето и няма никакви признаци то да деиства .. пред. път е болеше стомаха и се чустваше по-неразположена .. докато сега няма никакви такива признаци .. и въпроса ми е .. да не би хапчето да не деиства и ако е така какви мерки да вземеме .. Мерси предварително ..

MakeMeFeel
12-01-2008, 09:02
По-здрави презервативи 8-)

peckyty
12-01-2008, 09:12
проверяваите презерватива и по време на акта като го сложеш не означава че вече всичко е 6+ ако акта ви е по дълъг го сменяи ако трябва дори така пак не си застрахован но си по сигурен ако греша поправете ме а вече какво да правиш в тази ситуация когато вече е скъсан и е станало така нз ... които има опит да казва надявам се поне за напред да не ти се късат :(

Sladur_
12-01-2008, 11:29
По-здрави презервативи 8-) +1

zxcv
12-01-2008, 16:38
абе мислите ли че ми казвате нещо ново ..

palavka91
12-01-2008, 16:57
слагайте по два броя един върху друг-:))))



По-здрави презервативи 8-) +1

vanessa69
12-01-2008, 21:08
kvi hora ste boje mom4eto pita za posledicite ot hap4eto .. a ne vijdam nqkade da pi6e " daite mi savet kvi prezervativi da polzvam" ili ne6to ot sorta

peckyty
12-01-2008, 21:08
ми като не ти казваме нищо ново мн си запознат бе чак си са ос*ал от знания :smt067 :smt097

MartiSSima
12-01-2008, 22:50
Хич не се връзнвай тука на някой от децата който все още се чудят пръстчето в устата ли да сложат или да изведат някоя мацка/ някой пич навънка...
Та по темата ти...кво да ти кажа не съм лекарка ама щом няма признаци лошо.Чесно казано не мога да дам никакво мнение понеже да чукна на дърво такоз нещо не ми се е случвало.Най - разумното е 1. ТЕСТ за бременност, така и така си дал около 30 лв за хапче още 3 лева няма да ви съборят. 2. И при положителен и при отрицателен тест потърсете за съвет гинеколог.Възможно е да се получи кръвоизлив и т.н...просто най разумното според мен е гинеколог-а.Все пак за това е той!Успех и пиши какво е станало!

zxcv
12-02-2008, 06:54
че ще се прави тест ще се прави , явно ескапел не всеки път работи ...

insanity_666
12-02-2008, 07:05
виж, по-важно е дали ще й дойде цикъла, а не дали ще се чувства зле преди това, така че не се панирай предварително просто защото е ненормално добре ;) но съм съгласна - най-добре е да иде на лекар да се консултира за отражението от хапчето, ако не друго (искрено ви пожелавам само за това да ви е проблема!!!). айде и повече късмет с презервативите за в бъдеще ;)

zxcv
12-02-2008, 09:08
теста за бременост , колко дена след пол. акт се използва ?

MegabytE
12-02-2008, 09:12
kvi hora ste boje mom4eto pita za posledicite ot hap4eto .. a ne vijdam nqkade da pi6e " daite mi savet kvi prezervativi da polzvam" ili ne6to ot sorta
Ti pa epten ne si po temata :-o

darla
12-02-2008, 09:46
теста за бременост , колко дена след пол. акт се използва ?
sure check se pravi na purviq den sled zakusnenieto na cikula.

Digger
12-02-2008, 09:58
теста за бременост , колко дена след пол. акт се използва ?
sure check se pravi na purviq den sled zakusnenieto na cikula.

Нито един тест не мойе да даде резултат по малко от седем дена след акта, независимо дали до цикъла остават 10 дена или 30, една седмица и може да се прави теста.

darla
12-02-2008, 10:08
^ne govorq za riskoviq akt,a za datata,kogato bi trqbvalo da ti doide!Koe ne razbra???Ako trqbva da ti doide na 5ti primerno,a na 6ti o6te ne ti e do6lo.....sure check ot4ita togava,na men mi ot4ete 4e sum bremenna na purviq den sled zakusnenieto na cikula mi,a vuprosniq akt,v koito napravihme belqta be6e 4dni predi vuprosnata data.Da ti go narisuvam iska6 li?ne govori naizust ako obi4a6!

dimitar_ak
12-02-2008, 10:10
Всички хапчета за спешна контрацепция са си една хормонална бомба. Объркват ти яко хормоните за доста време и при всяка жена е различно. Може да ти се обърка цикъла, да ти избият пъпки, да имаш болки в гърдите, може да качиш от 5-8 килограма. Тея хапчета не са бонбони.

MartiSSima
12-02-2008, 13:06
^ne govorq za riskoviq akt,a za datata,kogato bi trqbvalo da ti doide!Koe ne razbra???Ako trqbva da ti doide na 5ti primerno,a na 6ti o6te ne ti e do6lo.....sure check ot4ita togava,na men mi ot4ete 4e sum bremenna na purviq den sled zakusnenieto na cikula mi,a vuprosniq akt,v koito napravihme belqta be6e 4dni predi vuprosnata data.Da ti go narisuvam iska6 li?ne govori naizust ako obi4a6!


darla, на мен фармацевт ми каза че до 3 след акта sure chek-a отчита...независимо колко ти остава до цикъл.Така че купувай тест-а и не се занимавай да пишеш щото времето минава а нали знаеш че 3 дена са най важни!Успех

Rofl4e
12-02-2008, 13:13
И аз съм съгласна с MartiSSima купуваи теста и не му мисли мн мн шуър чека е към 4 лв г/д

NanicA
12-03-2008, 13:33
absoljutno e vazmojno hap4eto da nhe podeistva,dori i da go e izpila vazmojno nai-rano!eskapelle e boj laf kato hap4e,postinor duo be6e po-dobro i po-dostapno,no go sprqha! men ako pitate na eskapelle nqmaite doverie.moq opi pokazva nenadejnost.pri vseki e individualno.nai-dobre tq da ide na doktor!