PDA

View Full Version : Ужасно...



ivcheto007
12-01-2008, 11:48
Здравейте!Случи ми се ужасно нещо...Моята най-добра приятелка харесва едно момче от съседния клас и за да ги запозная,първо аз се запознах с него.По принцип не си говорим много,само след училище(с момчето).И отидох при него и всички ни видяха да си говорим и да се смеем,та оттогава си мислят,че ходим...Какво ли не чух-аз го харесвам,той мен не и обратното,че ходим отдавна и безброй такива глупости.А аз дори не го харесвам,в смисъл за нещо повече от приятел...Цялото училище сега говори само за нас и ми става много,много неудобно и въобще не искам да отивам при неговия клас,въпреки че там имам много приятели...Почувствах се много зле и след като дори се разнесе слуха,че не ми знае името.Сега какво да правя...просто не иксам да виждам никой било то от неговия,или от друг клас :cry: 11 клас съм,ако има значение...а и това е още по-зле,понеже някои хора все още не са пораснали...
Пропуснах да кажа,че все пак не успях да ги запозная,а това беше главната причина аз да се запозная с него.Приятелката ми сега ми се сърди и въобще...имам чувството,че целият свят е против мен...

xpici
12-01-2008, 11:55
Е ти се1 не знам какво :P Спокойно изобщо да не ти пука какво гооврят другите :) На пук пък им викай че е така изобщо да не те Интересуват !...
И все пак не е късно да ги запознаеш... :P

techna
12-01-2008, 12:02
Аз мисля, че ако вървиш из училището с високо вдигната глава ще натриеш носа на всички. Не трябва да ти пука

Crazytu
12-01-2008, 12:07
Какво те интересува какво говорят другите ?! Да си говорят ... на теб да не ти пука ...

babyvy
12-01-2008, 12:23
и при мен се получи нещо такова!харесвам си етно момче от друг клас.Така стан ачее целия му клас разбра (и той също) и в началото умирах от срам само като минех до тях и се се провикваха "ея тая дето харесва М. "Умирах от срам даже започнах да ходя със слънчеви очила в най дъждовните дни и тогава още повече ме базикаха!!! :D ама са вече не ми пука държа си се като преди лигавя си сее ,тичам ,псуваам и ваобще не ми пуа за тея....така чее мисълта ми е да не се притесняваш се някога ше им писне !!!според мен обаче трябва да поговориш с приятелката ти и да и обясниш как стоят нещата!!а ако неиска да говори с тебе кажи на някой друг да и обясни и трябва да ги запознаеш се пак!! :-D :-D

hooliganka89
12-01-2008, 12:24
Глупости си писала ей,какво ти дреме на онази работа какво говорят в даскало,да не си в 5 клас,че да ти дреме кой какво казал по твой адрес?И какво му е гадното,че говорят за теб?
И как така не можа да ги запознаеш?Толкова ли е тръдно да ги представиш един на друг?

sweet4esf
12-01-2008, 13:05
Какво те интересува какво говорят другите ?! Да си говорят ... на теб да не ти пука ...

:-)

MartiSSima
12-01-2008, 13:44
Какво ти пука!?Ти заради себе си или заради другите живееш?Защо го приемаш толкова лично, при полужение няма нищо между теб и него.Виж какво цял живот хората ще лаят за неща който не са така и винаги ще се намира някой който да завижда и да злепоставя.Важното в случея е че ти и той нямате нищо общо още повече че ти не си падаш по него а твоята приятелка.Няма смисъл да обясняваш на хората в какви ваймоотношения сте.Важното е твоята приятелка да не се връзва на глупостите им и да ти вярва.Запознай ги и ги остави двамата, пък да видим какво ще стане.Успех и пак ти казвам колкото повече се връзваш на глупостите им толкова по кофти ще ти е на теб!

sasha_90
12-01-2008, 15:10
Явно цялото ти обкръжение не е пораснало,включително и приятелката ти.Изобщо каква приятелка ти е,след като не ти вярва и се сърди за глупости?

xercu
12-01-2008, 15:18
11 клас с акъла на първокласник ... "цялото училище" = 5-6 човека ... ВЪХ ЛЕЛИ МАЙКО !!! ... Малшанс ! :?

kissed_by_rose
12-01-2008, 16:26
защо просто твоята приятелка не се запознае с него? кажи и примерно че все още правиш нещо по въпроса със запознаванеро и просто го вики на кафе,твоята приятелка също и така ще се запознаят(със съгласието на двамата разбира се) (е,може би детско предложение но.. :D ) 8-)

LiRRRa
12-01-2008, 16:44
Абе я да не ти пука! Не си ли разбрала до сега, че хората злословят под път и над път, когато и където им падне!? Винаги ще има такива, които ще се опитват да ти направят гадно... Просто не им обръщай грам внимание и се дръж на по-горно ниво.А относто приятелката ти... поговори с нея и й изясни, че между теб и момчето няма нищо, че не се харесвате, не ходите и нито един слух не е верен.Ако ти е приятелка - ще те разбере и сама ще се запознае с него, за да не ти създава повече слухове все пак.Успех!

kobrichka
12-01-2008, 16:50
Никога не ми е пукало какво говорят хора. Аз живея за себе си не за хората. Моят съвет е и ти да направиш същото,ако вечно се съобразяваш с това което ще кажат хората до никаде няма да стигнеш... А приятелката ти не виждам защо трябва да се сарди доста е глупаво...просто ги запознаи довърши започнатото.

aka6a_vamp
12-01-2008, 17:04
Ооооооо господи това не е ужасно,това е потресаващо,чудодовищно дажеее :grin: :razz: абеее ейй,как може за такиа глупости да се впрягате лелеллелелелле...12 имаш ли?

MakeMeFeel
12-01-2008, 17:45
Ъмм .. туй младото поколение .. Значи като си лафиш и се смееш с някой , значи ходиш с него тей ли ?! Да ви имам акъла 8-)

soul1199
12-01-2008, 17:57
na men se sly4i po4ti su6oto :-D taa az izlizah s edno strahotno mom4e,az go har.toi mene-ne,ta vidqha ni nqkvi si tam i na sledva6iq den cqloto mi dsk si misle6e,4e hodim :lol: i to estt,ne e taka,ama na men,kvo mi puka,izob6o ne im oburnah vnimanie i te sprqha :lol: ta taka,moq suvet e,da ne ti puka,vsa6nost,kvo ti pre4i da go zapoznae6 s tvoitva fr.?ni6to ytre gi zapoznai i 6e vidi6,4e tq ve4e nqama da ti se surdi :)

NeverTheSame
12-01-2008, 18:04
абе...вие сте 11 клас,не на 11 години,какви са тези лапешки истории о.О
просто нямам думи.типично за детската градина..иначе наистина,както някой по-горе беше казал,да не ти пука,все пак целта е друга,нали...

ImmortalForever
12-01-2008, 18:20
Офф, от такива уж "доброжелателка-приятелка" направо ми се гади-честно ти казвам..Кфо се правиш, че ти е тежко.Яко ти е, че сега ти си вървежна, а не приятелката ти.Моля ти се знам ги тия!"О, аз ще ви запозная" и следващия момент "Нали не ми се сърдиш..Ама тфа дето го казва цялото даскало си е напълно вярно!" ...Баси..Лапешка история...Сега вместо добро, имаш ли предства какво си направила, на Уж приятелката си!????Шото ако ти беше таква-нямаше да поемеш тоя "доброжелателен" жест..!!
:x :-x :x :-x :x :-x :x :-x :x :-x

curka87
12-01-2008, 18:24
Аз винаги казвам " Данак обществено мнение не плащам!! ". Направи и ти така. Нека всеки си говори каквото иска. Бъди сигурна, че като почнеш да не им обръщаш внимание ще им писне на всички. След седмица вече ще са си намерили нова " интрига", за която да говорят.

taffy
12-01-2008, 20:46
Значи сте 11 клас.. И вс е почнало, защото сте говорели с въпросния.. :lol: Еми.. ние бяхме така.. в 5 клас.. Сериозно.. :lol: А колкото до тфа, че говорят за теб.. Кфо те бърка?? Като ти кажат нещо или се смеят.. Смей се с тях бе.. 8-)