PDA

View Full Version : Страх ме е...



AnnonymousGuts
12-01-2008, 12:45
Даже не знам защо пиша това но можеби ще ми дадете някакъв съвет или поне ще ми олекне малко..

Аз съм момче от Варна на 18 съм, проблема ми е че от 2 години съм сам,и вината си е абсолютно моя колкото и смешно да звучи много обичах последната си приятелка но тя ме нарани много и от тогава съм просто затворен към женската част от обществото макар че имам много приятелки. Не мисля че изглеждам зле дори напротив и доста ме заглеждат, но когато се стигне до "свалянето" което ми звучи много смешно просто не ставам,ядосвам се на себе си защото много искам да имам някои до мен, човек с който мога да си говоря за всичко, да си я гушкам,обичам и на която мога да разчитам колкото и тя на мен защото съм човек който наистина е готов на много за хората които обича..Писнало ми е да нося маска заради затвореното общество във което живеем но ако я сваля ще съм същество за което доста момичета мечтаят да имат до себе си и в същото време палячо зашото мъжете които имат чувства не са толкова мъжествени според комерсялнаия фалшив свят.Сега изглеждам като голям мъжкар висок съм 1,90 и тренирам доста ,но никой не познава това в мен дори родителите ми или който и да е...ай стига толкова.

vivteen
12-01-2008, 12:51
Бъди себе си :)
"За всеки влак си има пътници".Все някоя ще те оцени и ще те хареса такъв какъвто си.

Crazytu
12-01-2008, 12:58
Може би не мога съвсем да се поставя на твое място,но според мен трябва да преодолееш този страх от обвързване.А единствения начин това да стане е да излизаш с повече момичета,може да срещнеш някоя,която ти допада и нататък нещата да се подредят от само себе си.След време напълно ще забравиш това,което ти е причинила бившата ти ..
П.П. Как така не ставаш за свалки ... няма такова нещо,давай смело ... Айде Успех от мен :-)

sweet4esf
12-01-2008, 13:03
Бъди себе си :)
"За всеки влак си има пътници".Все някоя ще те оцени и ще те хареса такъв какъвто си.

:)

ActreSS
12-01-2008, 14:15
Като за начало мисля,че трябва да загърбиш неприятните спомени от бившата приятелка.Две години да си сам само заради страха да не те наранят отново?! :? Я не се излагай,стегни се малко. :wink: Е,хубавото е ,че си осъзнал,че вината си е само твоя и вече е време за промяна.Ти нито си първият,нито последният,който е наранен от любим човек.И на други се случва,но не циклят като теб на едно място,а продължават напред.Точно това трябва и да направиш. :) "Всичко тече, всичко се изменя" е казал Хераклит.Не живей в миналото, не мечтай за бъдещето, концентрирай се върху настоящия момент!
Всичко в живота са спомени, с изключение на един настоящ момент, който преминава покрай нас толкова бързо, че едва го улавяме.Единственият начин е да рискуваш и да продължиш. "...от тогава съм просто затворен към женската част от обществото.." Спокойно,момичетата няма да те изядат,бъди себе си,Относно свалянето-всеки го може,най-важното е да не се притесняваш :)Нищо не става от първия път,просто е нужно малко време.Няма нищо по-велико и по-голямо от времето,то е най-добрият съдник и най-големият ни господар,от нас зависи,дали ще направим,така че след време да открием,че то само ни е направило по-добри,по-мъдри,с красиви души или ни е тласнало към разрухата. Огледай окло теб-може би има момиче,което да заслужава вниманието ти,но не си забелязал.
"Писнало ми е да нося маска" -трябва да се гордееш с това,което си :wink: Махни я тази маска,хич да не ти пука от "комерсиалния фалшив свят".Това си е твоят живот,живей го както на теб ти харесва.Опасно е когато забравяме за МАСКАТА и неусетно започваме да се сливаме с нея. Затова е много важно в определени ситуации да можем да я сваляме за да бъдем себе си.
Рискувай,действай,живей! Dream what u want to dream;go where u want to go;be what u want to be,because u have only one life and one chance to do all the things u want to do. :)
Надявам се да е помогнало,поне малко.

sasha_90
12-01-2008, 14:24
Случва се всеки да има периоди на "самота" т.е. да е без гадже.Това не трябва да ти се струва глупаво,или каквото искаш там го наричай!Предишната ти приятелка те е наранила,и може би това те спира да си намериш нова.

AnnonymousGuts
12-01-2008, 15:20
Мерси много за коментарите,сигурно съм прозвучал като някъв "дришлйо" но просто съм много силен характер и не мога да споделям много с хората който познавам а когато тайш всичко в себе си рано или късно трябва да се излее 8-)

curka87
12-01-2008, 18:03
Бъди себе си :)
"За всеки влак си има пътници".Все някоя ще те оцени и ще те хареса такъв какъвто си.

+1

Поне от това , което прочетох .... не мен 100% би ми допаднал... и то много. Горе главата.

soul1199
12-01-2008, 18:20
Случва се всеки да има периоди на "самота" т.е. да е без гадже.Това не трябва да ти се струва глупаво,или каквото искаш там го наричай!Предишната ти приятелка те е наранила,и може би това те спира да си намериш нова.

AnnonymousGuts
12-01-2008, 19:04
Бъди себе си :)
"За всеки влак си има пътници".Все някоя ще те оцени и ще те хареса такъв какъвто си.

+1

Поне от това , което прочетох .... не мен 100% би ми допаднал... и то много. Горе главата.

Мерси :smt058 Мисля че ще е трудно да не казвам невъзможно да разпознаеш такъв човек сред многото ако не го познаваш найстина много добре , или ако не си свали маската пред теб което би станало ако сте мн мн близки или сте двойка.

Crazytu
12-01-2008, 19:09
Бъди себе си :)
"За всеки влак си има пътници".Все някоя ще те оцени и ще те хареса такъв какъвто си.

+1

Поне от това , което прочетох .... не мен 100% би ми допаднал... и то много. Горе главата.

Мерси :smt058 Мисля че ще е трудно да не казвам невъзможно да разпознаеш такъв човек сред многото ако не го познаваш найстина много добре , или ако не си свали маската пред теб което би станало ако сте мн мн близки или сте двойка.
Свали я тази маска напълно,открий се пред хората такъв какъвто си и определено някое девойче ще си те хареса,за това което си,а не за това което представяш пред другите ...

curka87
12-01-2008, 19:15
Бъди себе си :)
"За всеки влак си има пътници".Все някоя ще те оцени и ще те хареса такъв какъвто си.

+1

Поне от това , което прочетох .... не мен 100% би ми допаднал... и то много. Горе главата.

Мерси :smt058 Мисля че ще е трудно да не казвам невъзможно да разпознаеш такъв човек сред многото ако не го познаваш найстина много добре , или ако не си свали маската пред теб което би станало ако сте мн мн близки или сте двойка.
Свали я тази маска напълно,открий се пред хората такъв какъвто си и определено някое девойче ще си те хареса,за това което си,а не за това което представяш пред другите ...
Подкрепям с две ръце! Трябва да бъдеш истински, независимо как изглежда това в очите на другите около теб. И някой ден ЕДНО момиче ще види и ще се влюби именно в тази откритост.

AnnonymousGuts
12-01-2008, 19:18
Те и така си ме харесват ,но не е там въпроса,ти как би реагирала ако се запознаеш с някои и ти направи някакво впечатление а след това разбираш че тоя човек е доста различен :? освен това се движа в среда с
безчувствени кучки никой не искам да обидя но всички знаем че има и такива.. така че едва ли ще намеря подходяща половинка ако не сменя обстановката

kPuCkA
12-01-2008, 19:19
Az pyk sum momiche ...na 18..ot Varna...sama ot po-malko ot 2 godini, no... :D

Crazytu
12-01-2008, 19:22
Еми точно за това не създавай фалшиво впечатление за себе си (ти сам каза,че си те харесват момичетата,така че няма проблем) ... Примерно аз бих се разочаровала ако всъщност момчето е по-различно от това,което ми е показало ...
Edit: Смени малко средата,в която се движиш ... може да си намериш някое свястно момиче ...

beb4yy
12-01-2008, 19:48
Отпусни се ! "ДОКАТО СЕДИМ И ГЛЕДАМЕ ЗАТВОРЕНАТА ВРАТА НИЕ ЧЕСТО НЕ ВИЖДАМЕ ОТВОРЕНАТА" :P

AnnonymousGuts
12-01-2008, 19:48
Мерси много за съветите ;) доста ми поолекна като си го казах, кофти е да живееш със страха че няма да срещнеш подходящ човек само защото някой те е разочаровал.

curka87
12-01-2008, 19:53
Аз също бих била доста разочарована ако човека до мен се окаже "фалшив". За това винаги търся човек , който да е "себе си" във всяка ситуация и да не се страхува от това.
И още нещо.... не е нужно да 'търсиш". Просто започни да излизаш и с други хора (както ти казаха -смени средата) и ТЯ сама ще те намери, без дори да се усетиш.