PDA

View Full Version : Поредната Любовна Главоблъсканица



lipsvashh_mi
12-01-2008, 13:31
Зравейте,весели и превесели потребители на най-сладурското сайтче в БГ.... :P
За кой ли път(вече спрях да ги броя)съм на кръстопът и имам нужда от нечий съвет и мнение на страничен наблюдател...И понеже вече си блъскам главата със седмици в ръзмисъл и съм напълно изчерпана откъм идеи,реших да попитам вас! ...Тази(да пиша тук) май е последната,така,че се притичайте на помощ на моята изкрейзила вече напълно личност!!!
Така...Започвам направо по темата...:-D
Аресала съм си един момък.Момчето е много убаво и сгодно...абе както се казва перфектният(отдавна бях убедена,че момчета като него са вече изчезнали,но кой да предположи,че все още ги има- дори да са записани в книгата на изчезващите видове!).Да го наречем Г....та Г преди(преди месеци,когато още бях заета емоционално)не веднъж ми е показвал преди,че ме харесва и след като аз си го аресах и заплюх :D (и да си призная след доста дълго обмисляне дали трябва или не трябва да предприемам каквото и да е-1во защото учим не само в 1 даскало ми и в 1 клас),реших да пробвам и да видя какво ще стане.Та моя милост първо обмисли варианта да го покани на кафе,ама си викам-Той е мъж ,той трябва да покани и друга тактика се намърда в умното ми мозъче...Реших да изпращам тъй наречените сигнали и да видя дали сам ще се сети да направи нещо... :D :D :D
Да обаче явно момъкът или е адски срамежлив или глупавичък и след месец всякакви разигравания и повтаряния на 1 и също нещо от моя страна още нищо не е предприел.
Та чудя се как да постъпя в случая-Да го поканя направо да излезем,или да оставя да се сети сам....
Честно да ви кажа,по-склонна съм да вярвам,че знае..почти90 процента...Просто се чудя какво още чака.. сигурно е едно-нито хапя,нито ще го изям... :razz:
Мерси,че прочетохте цялата тая поема(ако изобщо сте си направили труда де)..и ще чакам коментарчета и съветчета...
Айде лек и усмихнат остатък от деня от мен иии много целувки! :)

hooliganka89
12-01-2008, 13:36
Еми,покани го ти,не е кой знае какво.
Нали вече сме модерни и дамите също канят.
Аз ако бях нямаше да се претиснявам да го поканя,така мисля де.

beb4yy
12-01-2008, 13:41
Ти си изветряла бе човек :D хаха как само пишеш ми момчето май не ти разчита сигналите !Покани го :P

Crazytu
12-01-2008, 13:51
Ми момчето явно не може да схване какво се опитваш да му покажеш .. за това действай ти ... 8-)

MartiSSima
12-01-2008, 13:53
Директно го покани!

sasha_90
12-01-2008, 14:27
Покани го ти.

xercu
12-01-2008, 15:30
Прочетах първия ред и сърце не ми даде да продължа нататък ... :-s

aHeJlua
12-01-2008, 16:17
хаха.. сладурана.. много ме зарадва темата .. покани го .. и той не хапе :P