PDA

View Full Version : харесвам го вече година



mysocksmells
12-01-2008, 13:36
знам че звучи тъпанарско.... но още преди година започнах да харесвам един от моя клас.Ми всичко хубаво ама той по едно време разбра (казаха му) и мен супер мн ме беше срам и съвсем се отчуждихме и не си говорехме почти (а преди тва бяхме супер приятели) и аз накрая реших да спра с тоя срам и пак почнахме да си говориме и сме си супер фр ама проблема е , че аз не съм спирала да го харесвам и сега ме е страх кво ще стане ако му кажа...... искам го като повече от приятел но не искам да го загубя

hooliganka89
12-01-2008, 13:39
Е,хем те сърби,хем те боли.
Не може така!Решаваш кое искаш повече и предприемаш действие към това.


"Може да си разочарован ако не успееш, но си обречен ако не опиташ"

beb4yy
12-01-2008, 13:49
Е,хем те сърби,хем те боли.
Не може така!Решаваш кое искаш повече и предприемаш действие към това.


"Може да си разочарован ако не успееш, но си обречен ако не опиташ" \:D/ ДАМ правилно

Crazytu
12-01-2008, 13:53
Е,хем те сърби,хем те боли.
Не може така!Решаваш кое искаш повече и предприемаш действие към това.


"Може да си разочарован ако не успееш, но си обречен ако не опиташ"
+1 Решавай какво искаш .. дали го искаш като приятел или като повече от просто приятел .. Няма средно положение ..

unlimited
12-01-2008, 14:02
Нали знаеш Риск печели :grin: ;Риск губи :booooomb: .Както вече беше написано избираш дали искаш да сте приятели или искаш да се опиташ да има нещо повече между вас.

sasha_90
12-01-2008, 14:21
Трябва да решиш кое искаш повече-приятелство или любов.Дори и да не се получи,когато му признаеш чувствата си,поне ще знаеш,че си опитала.А нали знаеш:който рискува-печели,който не рискува-не печели!

kissed_by_rose
12-01-2008, 14:56
е нали сте добри приятели...все пак знае6 не6то за това какво мисли(по специално дали харесва някоя или не6то такова...какво мисли за теб...) и аз съм за ;) опитай :grin:

mysocksmells
12-01-2008, 15:08
ми знам че не харесва никоя .... въпроса е че не знам дали би искал да сме повече от фр.... сори че ви занимавам с мойте лайнарщини

term0t0
12-01-2008, 15:14
Ми виж..начи примерно покани го да учите заедно по някои предмет,но задължително той трябва да е много добър в него..а ти да си средно..и докато учите..там почваш..Абе ти харесваш ли някой..?Ако каже не..му намекваш че ти харесваш някое момче без да му казваш,че е той,ами..тука и аз вече нз..там някое друго момиче да ми довърши поста..

kissed_by_rose
12-01-2008, 15:41
ем като сте заедно направи не6то от сорта на някакви намеци от твоя страна или ако не разбере след вси4ко това,кажи не6то директно от сорта на абе бих ли развалила момента и приятелството ни ако ти кажа 4е те харесвам...или не6то такова :) ти си прецени и ако ре6и6,избери най-подходя6тия според теб момент =) късмет

beachy_bunny
12-01-2008, 16:16
ами той дава ли някакви поводи , че те харесва ... или сте " чисто приятелски отношения " ако не ти е правил намеци това онова недей да правиш нищо защото пак ще се повтори същото ... :( :( :(

oceanborn
12-01-2008, 16:42
с моя приятел беше същото.той ме харесваше аз не знаех.обаче на края на годината на прощалната ни прехвръкнаха искри и след тва започнахме да се виждаме по-често и накрая се събрахме и вече ходим половин година :grin:

LiRRRa
12-01-2008, 16:50
Ми когато сте сами някой път и сте се средоточили на някаква тема, ти започни да го питаш "Би ли ми казал, ако си харесваше някое момиче ?....Харесваш ли си някой?...." и разни такива.И да почне да прави намеци, и да не каже нищо - кажи си му направо това, което предложиха в предните постове - "Абе ще ме намразиш ли, ако ти кажа, че съм влюбена в теб ?" и чакай ... А същевременно ни известявай за ставащото, за да помагаме по-добре! Успех ! :wink:

kobrichka
12-01-2008, 16:53
Е,хем те сърби,хем те боли.
Не може така!Решаваш кое искаш повече и предприемаш действие към това.


"Може да си разочарован ако не успееш, но си обречен ако не опиташ"

Напълно съгласна с това мнение. =D>
Първо сама си изястни какво искаш и тогава искаи съвет, все пак когато ти не знаеш какво искаш няма как другите да ти помогнат.

curka87
12-01-2008, 19:04
Риск печели......... Риск губи.Така или иначе докато ти го харесваш никога няма да сте "истински" приятели, защото ти все ще искащ "нещо повече".

bloodz94
12-04-2008, 23:12
Е,хем те сърби,хем те боли.
Не може така!Решаваш кое искаш повече и предприемаш действие към това.


"Може да си разочарован ако не успееш, но си обречен ако не опиташ"

+1