PDA

View Full Version : как да постъпя с нахалника ?



vicious
12-01-2008, 13:41
здравейте :P
аз попаднах в следната ситуация ..излизах с едно момче кратко време до началото на октомври, след което той замина да следва.. ни вест, ни кост известно време около 2-3 седмици смс и обаждания и изведнъж затишие нито аз нито той се търсехме и ето сега преди седмица някъде той пак започна да ме търси ,но със ясното обеждение ,че след като си дойде в родния си град ше правим секс още веднага щом се върне...как искал да съм му правела свирки и за някви тройки ми говореше... аз понечих да му обесня,че не ако наистина го направя, че изглеждам като евтина курва и т.н. той си е убеден,че ще спи с мен независимо дали аз искам или не :x
и незнам как да реагирам и да постъпя ,защото наистина по едно време бях влюбена в него и дори все оше имам някакви симпатии към него ,но това ,че той иска само това от мене ме кара да се чувствам определено гадно.. зашото той вижда в мен само парче месо... да вметна само ,че се има за голямата работа защото има доста възможности и кара скъпа кола и едва ли не смята,че всяка требва да е негова... незнам на тва дали може се помогне ама ще се надявам някой да помогне по някакъв начин
мерси :-)

petkovoivoda
12-01-2008, 13:46
Мило момиче 8-) Не му обръщай внимание ... може би това му е подхода към жените :shock: Силно уверен в себе си , не че има нещо лошо де 8) ... но в друга ситуация , в друго време :lol: Покажи му ясно , че не си евтино блонди , момиче за един път хихи , но да не се отклонявам много много :P

van94n
12-01-2008, 13:51
емм да не ти пука за него така гадно да постъпи...

petkovoivoda
12-01-2008, 13:53
емм да не ти пука за него така гадно да постъпи...

И как по - точно е постъпил ? Какво е направил 8-) ? Говорим за държанието му .... риийд малко де :x :-x :razz:

nik4ooo
12-01-2008, 14:00
еми нз. ли закона на богатажчетата и надутите пуяци:
1.богатажчетата-Готин съм, пари имам=> моя е !
2.Надутите- Има ли дупка, супер е!
ако мисли6 4е 6е се получи нещо по натам му обесни че не си поредната курва... А ако не го разкарай и не се драни...кажи му мъж и не го обивдай повече
:grin:

Oposum
12-01-2008, 15:40
Вие па за едното ебане.... . Имали сте връзка, познаваш го, знаеш че не излиза с друга. Мятай се в леглото с него. Какво толко го расъждаваш "ще ме помисли за парче месо" и бла бла бла..... това са глупости и женски размисли. Ако е бил за едното ебане вече да не ти се е обадил след като те е минал....

ivana0895
12-01-2008, 16:50
Мило момиче 8-) Не му обръщай внимание ... може би това му е подхода към жените :shock: Силно уверен в себе си , не че има нещо лошо де 8) ... но в друга ситуация , в друго време :lol: Покажи му ясно , че не си евтино блонди , момиче за един път хихи , но да не се отклонявам много много :P
блонди blondi !!!! ei haide molqte ne taka as sum blondinka i nito sum tupa nito sm kyrva !!! ne se obijdai ama re4nika ti e beden za6toto vmesto leko momi4e ili neshto takova ti si napical блонди

xbLaHx
12-01-2008, 16:56
Обикновено повечето блондита са курви .. ;д туй че е написал/а вместо курва - блонди не значи,че има беден речник омг 8-) 8-)

girl_in_black
12-01-2008, 17:11
Преодолей си чувствата към него(колкото и да е трудно) и не му вдигай, когато звъни, друг начин да се оттървеш от него не виждам.

bebok
12-01-2008, 17:44
yvikai go edno qko kaji my 4e ne si kyrva tru6ni my tel i ne my vdigai pove4e a kogato znae6 4e e v grada gledai da ne ostava6 sama i vinagi da ima mom4eta okolo teb koito da te za6titqt ako se poqvi i ti napravi pr

Mi6inka
12-01-2008, 18:02
е*ахти мирогледа аз.... почти всяка блондинка била курва :razz: :razz: :razz: :razz: не мислете така ограничено ве.... и аз съм блодинка ма съм далеч от курвенското поведение.... :-x ПфФф.... а по темата.... просто при следващото му обаждане му съобши че не желаеш да те безпокои повече... ти хем искаш да се отървеш от него защото те имал за "пърче месо" хем... не предприемаш нищо (може би ти харесва все пак да те търси и да те "желае" )... какво очакваш да ти кажат във форума... като не искаш да те безпокои -казваш му... ако има нужда обясняваш защо..... :-o

marin4itu
12-01-2008, 18:20
Ебати мухльото :D Еми като ти звъни не дигаш, като ти пиши не отговаряш и тва е.. пълен игнор..

П.П.: Цвета на косата нито показва умствения багаж, нито тва дали едно момиче е курва..научете се най-после..

Bixel
12-01-2008, 18:31
bahta v eftinata kurva

JustOneBoy
12-01-2008, 18:38
Той бил убеден,че ще спи с теб искаш или не?! ЛТФ?! Я шита в гъзЪ и тва е ;д

xbLaHx
12-01-2008, 18:52
em da ti kaja 4esno az poznavam samo 1 blondinka koqto e umna i ne e kurva :D :D :D
vs drugi sa...ebi si maikata :D

sweet_s
12-01-2008, 19:18
1. НЕ ЗНАМ се пише отделно
2. винаги има хора около теб, които могат да те опазят а и трябва да му покажеш ясно че не искаш, защото може да не те е разбрал...

Evanescence_fenka
12-01-2008, 19:55
УоУУу :-o Интересна работа! Ама извинявай за въпроса , ама това момче от къде е :D Позната ми е случката донякъде... моята пък беше повече със заплахи , щял да ме гръмне, да ме пребие, да ме убиее ... бута ме насред улицата абе цирк , а дори не ходих с него, а беше нещо като първа фаза на приятел :D Но в момента, хвани и го питай дали наистина е сериозен ( ако си го написала извинявай може да не съм разбрала , но все пак пак го питай) и защо и как така изведнъж му е дошъл мерака и те иска толкова и защо си налага така неговото мнение.Пък и щом е богат нищо чудно-скъпата кола , пачката в джоба всичко им се струва ОК, ноооо саа FULL мухльовци!!! :? И не се притеснявай толкова, ако стане и по-сериозно... потърси някойй як приятел за бодигард (*без майтап*) или може да седнете да се разберете, но може би ще е по - добре да не се виждате след като си дойде, ама не знам ти си решИ! Аз изказах моето мнение :P Успех!

MoHuTo
12-01-2008, 23:11
Вие па за едното е**не.... . Имали сте връзка, познаваш го, знаеш че не излиза с друга. Мятай се в леглото с него. Какво толко го расъждаваш "ще ме помисли за парче месо" и бла бла бла..... това са глупости и женски размисли. Ако е бил за едното е**не вече да не ти се е обадил след като те е минал....
Много ми е чудно къде в темата прочете, че я е минал :-o
Относно темата: Покажи му, че не си поредната курва и ако търси просто секс го игнорирай, няма смисъл да се занимаваш с него :)

Erica1
12-01-2008, 23:49
емм да не ти пука за него така гадно да постъпи...
+1 \:D/

Kokzero
12-02-2008, 00:38
Ама ти защо му се връзваш. Пича да не е магьосник, да размотае жезъла и ти веднагада дойдеш, легнеш и разтвориш крака, все пак и от теб самата си зависи. Той какво ще те изнасили ли, да посмее. Правосъдието ни още не е толкова западнало, че да не натика някой малък чишльо като тоя за 72 часа при "батковците", да види там кой кого ще изкърти 8). Не му се връзвай, не му вдигай телефона, не му звъни, нормалните неща. Като си била влюбена била си, то това да не е договор с клауза да му пуснеш да си начеше малката краста. Аман от ебачи в тая държава :-x само развалят мнението за мъжете като цяло.

aRGuMeNT
12-02-2008, 01:49
Много момчета като тръгнат да следват се мислят за плейбой вече :)
Пораснали, студенти уж.. нали им се носи славата трябва да я поддържат ;)
Остави го, ще слезе на земята след време. Не се занимавай с него просто - лесно е да се каже "не" ;)

la4ezara
12-02-2008, 06:15
махай го тоя... :?

varnen4e
12-02-2008, 06:37
Вие па за едното е**не.... . Имали сте връзка, познаваш го, знаеш че не излиза с друга. Мятай се в леглото с него. Какво толко го расъждаваш "ще ме помисли за парче месо" и бла бла бла..... това са глупости и женски размисли. Ако е бил за едното е**не вече да не ти се е обадил след като те е минал....

BaTe_Martoo
12-02-2008, 11:56
Малко измислено ми е 8)