PDA

View Full Version : Изследване за спин



get_high
12-01-2008, 16:41
да, не, може би някой ден ... Защо?

LovelyGirl
12-01-2008, 16:48
Аз се изследвах миналият понеделник и съм 6+ :) :) :)

Не се изследвах,защото имах някакви опасения и притеснения,а просто така от любопитство и интерес.А и така съм си по-спокойна.

Имала съм само 1 партньор и все още съм с него и за това не се притеснявах толкова,но никой път не можеш да бъдеш 100 % сигурен.

Радвам се,че съм си добре,и според мен е хубаво всеки,който води полов живот да се изследва :)

П.С. Замислете се,днес е 1ви декември :)

MuTaKa05
12-01-2008, 16:58
С един мой приятел сме се надъхали да отидем се прегледаме ей така той е от моя клас и един ден ме базика че са давали презарвативи а той за тва само ще ходи :razz: :razz: Кажете каде в варна може да се иследваме дали се заплаща мисляче е безплатно защото е профилактичен преглед ... нз ;]

hottie
12-01-2008, 19:11
да, няколко пъти

miloto_girl_4e
12-01-2008, 19:37
Скоро имам такива планове, не заради някакви притеснения, а по-скоро от любопитство, а и все пак да съм 100% сигурна де, че то така никога не се знае, докато резултатите не са на лице.. :!:

LovelyGirl
12-01-2008, 19:53
Изследванията са напълни безплатни и анонимни.

Дават презервативи,но от тези,които раздават и в училищата,а там в повечето случаи са с изтекъл срок на годност или спукани,за това аз не си взех.

MoHuTo
12-02-2008, 09:18
Аз съм се изследвала и слава богу нищо ми няма :) Относно изследванията - напълно безплатни са, заплаща се само 2лв за спринцовката и иглата :)

dimitar_ak
12-02-2008, 09:57
Изследвал съм се миналата година на морето при една от многото кампании. Бяха оборудвали едно бусче и теста ставаше за 10 мин. Резултата си го знаех, но сега е и потвърден. Отрицателен

LadyDy
12-02-2008, 11:45
Всеки човек, който държи на себе си, стриктен е и се пази от СПИН-а, трябва да се изследва поне 2 пъти в годината....

Като гледах онази вечер по БТВ -Репортерите, че има заразени на по 12-13 години - лошо ми стана. Как може такава безотговорност. На тези деца не им ли се живее!?!?!?

dimitar_ak
12-02-2008, 11:47
Всеки човек, който държи на себе си, стриктен е и се пази от СПИН-а, трябва да се изследва поне 2 пъти в годината....

Като гледах онази вечер по БТВ -Репортерите, че има заразени на по 12-13 години - лошо ми стана. Как може такава безотговорност. На тези деца не им ли се живее!?!?!?

Отоговорността не е да се изследваш, а да мислиш с кого и къде. Моето изследване беше за 1-ви път и то на 32 годишна възраст. Не мога да кажа, че съм бил особено целомъдрен. Просто практикувам безопасен секс.

LadyDy
12-02-2008, 11:54
Всеки човек, който държи на себе си, стриктен е и се пази от СПИН-а, трябва да се изследва поне 2 пъти в годината....

Като гледах онази вечер по БТВ -Репортерите, че има заразени на по 12-13 години - лошо ми стана. Как може такава безотговорност. На тези деца не им ли се живее!?!?!?

Отоговорността не е да се изследваш, а да мислиш с кого и къде. Моето изследване беше за 1-ви път и то на 32 годишна възраст. Не мога да кажа, че съм бил особено целомъдрен. Просто практикувам безопасен секс.

Да! ПРЕЗЕРВАТИВА е повече от важен!

vanilla
12-02-2008, 12:06
Изследвала съм се, макар че практикувам предимно безопасен секс. И не само за спин, а и за сифилис, хепатит и други възможни болести, предавани по полов път.
Смятам, че щом се имаме за достатъчно големи да правим секс, то трябва да сме и достатъчно големи да отговаряме за последствията след това. А затова изследванията спомагат, и то много. Защото открити на време, някой от болестите са лечими :!:

BaTe_Martoo
12-02-2008, 12:07
Не съм , внимаам с кой си лягам

skagen
12-02-2008, 12:46
Не съм се изследвала още,но смятам много скоро да го направя.Единственият проблем е че мразя иглите :smt119 :? Мноого са страшни :?

LovelyGirl
12-02-2008, 19:34
Не съм се изследвала още,но смятам много скоро да го направя.Единственият проблем е че мразя иглите :smt119 :? Мноого са страшни :?

На мен като ми взимаха кръв от пръста не го направиха с обикновена игла,както си е попринцип,ами с едно по-различно,което само ти щрака пръстчето и не боли толкова.По-добре е от иглата :)

sexita
12-02-2008, 22:16
Не съм...а искам...нооо...нямам време...
Трябва да отида,но се познавам и утре ще си кажа...офф....какво да се занимавам,нали слагаме презервативи :(