PDA

View Full Version : За устните на момчетата?



Magi4eska_Kiss
12-01-2008, 16:59
Когато видите някое момче или говорите с него, гледате ли го в устните? Имате ли някакви предпочитания? Месести, сочни, тънки......... нззз.. Харесвате ли ако гаджето ви е с по-сочни устни например, като си представите как ви целува с тези прекрасни меки устни...
Увлякох се.. Защото аз имам предпочитание-искам гаджето ми да е със сочни големи устни.. А вие?
Още един въпрос-защо когато говоря, някои момчета ме гледат в устните? Едва ли искат да се целуват с мен? Не знам. (нищо нямам между зъбите :razz: ) Но просто ми е много странно, дори и някои момичета. Дори няколко пъти съм засичала бившето ми гадже да ме гледа в устните иии направо откачам-хем се възбуждам, хем си мисля-защо??
Вие сте.



Moderated by miloto
т.1 от Правилника :!:

girl_in_black
12-01-2008, 17:08
Нямам претенции за устните на момчетата(то остава вече и по това да ги избирам).Иначе не знам защо те гледат в устните, може би просто си въобразяваш в повечето случаи.

Fortuna
12-01-2008, 17:12
Когато видите някое момче или говорите с него, гледате ли го в устните? Имате ли някакви предпочитания? Месести, сочни, тънки......... нззз.. Харесвате ли ако гаджето ви е с по-сочни устни например, като си представите как ви целува с тези прекрасни меки устни...
Увлякох се.. Защото аз имам предпочитание-искам гаджето ми да е със сочни големи устни.. А вие?
Още един въпрос-защо когато говоря, някои момчета ме гледат в устните? Едва ли искат да се целуват с мен? Не знам. (нищо нямам между зъбите :razz: ) Но просто ми е много странно, дори и някои момичета. Дори няколко пъти съм засичала бившето ми гадже да ме гледа в устните иии направо откачам-хем се възбуждам, хем си мисля-защо??
Вие сте.
Po princip kato govorq s nqkoi go gledam v o4ite.A gajeto kato go gledam v ustata e za6toto iskam da go celuna sledovatelno i mom4etata koito te zqpat v ustata iskat da te celunat

Magi4eska_Kiss
12-01-2008, 17:14
Нямам претенции за устните на момчетата(то остава вече и по това да ги избирам).Иначе не знам защо те гледат в устните, може би просто си въобразяваш в повечето случаи.
Не, не си въобразявам, защото аз обикновено при разговор гледам човека в очите и виждам, когато отправи поглед към устните ми.

Magi4eska_Kiss
12-01-2008, 17:17
Когато видите някое момче или говорите с него, гледате ли го в устните? Имате ли някакви предпочитания? Месести, сочни, тънки......... нззз.. Харесвате ли ако гаджето ви е с по-сочни устни например, като си представите как ви целува с тези прекрасни меки устни...
Увлякох се.. Защото аз имам предпочитание-искам гаджето ми да е със сочни големи устни.. А вие?
Още един въпрос-защо когато говоря, някои момчета ме гледат в устните? Едва ли искат да се целуват с мен? Не знам. (нищо нямам между зъбите :razz: ) Но просто ми е много странно, дори и някои момичета. Дори няколко пъти съм засичала бившето ми гадже да ме гледа в устните иии направо откачам-хем се възбуждам, хем си мисля-защо??
Вие сте.
Po princip kato govorq s nqkoi go gledam v o4ite.A gajeto kato go gledam v ustata e za6toto iskam da go celuna sledovatelno i mom4etata koito te zqpat v ustata iskat da te celunat
ммм,сексиии...

bebok
12-01-2008, 17:36
аааа не още един коментар и всичките ша ви банна

davai de
a ina4e po temata emi nezn ponqkoga i az se hva6tam 4e gledam nqkoi v ystnite no e nevolno neza6toto iskam da go kiss ili sa mi feti6 prosto se dvijat i mi privli4at pogleda nevolno....osobenno ako ne go sly6am i si mislq za ne6to moe :D

SuperBadSuperFresh
12-01-2008, 17:36
едно от нещата което харесвам най-много в момчетата са устните :oops:

Magi4eska_Kiss
12-01-2008, 17:43
едно от нещата което харесвам най-много в момчетата са устните :oops:
Да, и аз. :oops:

EarthShaker
12-01-2008, 18:04
може да ти гледат мустака :lol:

hforce
12-01-2008, 18:07
момче съм и много често съм се хващал, че гледам някое момиче в устните, но нямам идея защо

Puky
12-01-2008, 19:16
Ми аз лично .. нямам претенций с какви устни е... Но със по големи устни и по лътни такива се целуват по хубаво ;););) :oops:

miShle
12-01-2008, 19:27
Моето момче има много хубави сочни устни. Даже често съм му казвала,че са перверзни.. Самo , чe като се загледам някой път в тях ии .. суперр яко ми ставаа... А целувките са едни мекички и
сладкииии .. Оф доцелува ми се :grin: :grin: :-) :-) :-) А иначе това,че момчетата с които разговаряш когато те гледат в устните смятам,че просто им харесват и си мвчтаят как те целуват или ддз нещо такова трябва да е.. Може и да си втълпяваш .. кой знае :)

sentient_
12-01-2008, 19:30
Моя има сочни устни, сладки такива кат праскова и напрао кат ме целуне ...... :grin:

summer_mo0n
12-01-2008, 20:09
може да ти гледат мустака :lol:

:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Slave4You
12-01-2008, 20:17
Аз съм забелязала, че гледам някой в устата като говори, когато примерно говори тихо и не чувам много кво говори:)

8992LIGHTER
12-01-2008, 20:24
може да ти гледат мустака :lol:

:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

тва ме разби :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

LovelyGirl
12-01-2008, 20:32
Моя мъж има страхотни сочни устнички (даже по-сочни от моите :x :-D )
Много ги харесвам и винаги съм харесвала такива,по-секси са ми :)

А като го гледам в устните,значи,че много искам да го целуна и си умирам направо :-)
Но и попринцип обичам докато говори да го гледам там,по-хубаво разбирам какво ми казва :)

А мен някой като погледне в устните и много се смущавам,няма значение момиче или момче е :lol:

amadeus
12-01-2008, 21:19
Кои устни??? 8-)
Ем, аз съм ммомче и ще си позволя да отговоря за това, какви момичета харесвам (относно устните)...нямам претенций, но устните са предимство! Гаджето ми има големи устни...не много, но над нормата, много меки и адски сладичкиииии :grin: (извинявам се...стягам се) ....много обичам да ги хапя, да ги облизвам....имат си и предимства самите те... 8-) А ве какво казах, че нямам претенций...НЕ, обурках се, сега се замислих колко е хубаво ако полувинката ти има големи, сочни устни... :-) :-P

Escarina
12-01-2008, 22:00
Винаги съм харесвала момчета с тънки устни :) Мен често ме зяпат в устата, но това е защото горната ми устна има малко нетипична форма.

jeni92_abc
12-02-2008, 06:09
дааа винаги като говори му гледам в устните :-)

varnen4e
12-02-2008, 06:33
Аз съм забелязала, че гледам някой в устата като говори, когато примерно говори тихо и не чувам много кво говори:)

soul1199
12-02-2008, 06:37
nqmam pritencii za ystnine na mom4etata,moje bi te gledat,za6oto te iskat,ddz,pitai tqh 8-)

MaMkaMy
12-02-2008, 06:57
радвай се че в устата те гледа,а не в циците. освен тва може да те гледа в устата щото може да не ти разбира както му говориш, аз така правя секи гледам в устата щото де да знам кво ми говорят :D не ги чувам добре...

huligankata
12-02-2008, 07:23
Нямам идеал за устни, а това да те гледат в устата си е чист навик - и мене една приятелка почти винаги когато й говоря ме гледа в устата и страшно много ме дразни, ама навик.

chelsea
12-02-2008, 08:42
абе няма значение дали са по-обемни или нормални, важна е формата, обичам интересни устни. и е важно да са хубави в профил. всъщност устните са ми голям фетиш, стига ми само да ги зяпам и умирам от кеф..

jghgh
12-02-2008, 09:10
^ и аз обожавам устнички
мекичкииииии
не много тънки, но не и грамадански

оо, устничкиииии ^^ :grin:

scoobydors
12-02-2008, 09:27
Попринцип нямам предпочитания, но съм забелязала, че момчета с по-сочни устни, се целуват най-добре. :oops:

term0t0
12-02-2008, 10:48
Бря бря.. :D тая тема малко тъпа ми идва ама нищо..Ми начи мен сички момичета ма запят в очите..ш'от имам супер дълги мигли и мноУ ми са кефят..

raven_92
12-02-2008, 11:53
ami ot li4en opit znam 4e ako nqkoi te gleda v usnite na4i iska :-) a ina4eee az sam mom4eee i nz hubavo e da sa golemi no ne mnogo i malkite ne sa lo6i oba4e prekaleno malki se edno se celuva6 s hartiq :D

SINDEL
12-02-2008, 12:18
Попринцип нямам предпочитания, но съм забелязала, че момчета с по-сочни устни, се целуват най-добре. :oops:




Да бе :D Тея с по-со4ните устни, на които аз съм попадала, винаги са се целували все едно ку4е те облизва - лигавят ти цялото лице :D

prettyIdeath
12-02-2008, 12:47
може да ти гледат мустака :lol:

:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:
Кофти ако е така :D

krem4et0
12-02-2008, 12:54
Попринцип нямам предпочитания, но съм забелязала, че момчета с по-сочни устни, се целуват най-добре. :oops:




Да бе :D Тея с по-со4ните устни, на които аз съм попадала, винаги са се целували все едно ку4е те облизва - лигавят ти цялото лице :D
Ее стига де. Мъжът ми е с такива сочни устни, но се целува супер....Не, че имам кой знае каква база за сравнение, но още първите ни целувки буквално ме зашеметяваха и ходех като отнесена...Обожавам да целувам неговите устни и искам да целувам само и единствено тях.

Kid
12-02-2008, 13:45
Еми не харесвам момчета с тънки устни ...а и да гледам в устните ...

FlashMX
12-02-2008, 14:46
В интерес на истината когато някое симпатично момиче ми говори обичам да я гледам в устните не сам се замислял защо точно.. .

ndle
12-02-2008, 15:10
Обичам момичета с рани по устните - влудява ме.

mariqn_sexa
12-02-2008, 16:26
момичето което харесвам има много хубави усни и когато е с гланц който лъщи усните и стават толкова сочни меки и сексапилни че си представям не само как ме целува по устата а по цялото тяло :oops:

insomnia94
12-02-2008, 16:45
Аз по принцип не съм се заглеждала в устните,аз гледам очите и усмивката,но пък всички момчета които съм харесвала са били със сочни устни. 8)

SunSmile
12-02-2008, 18:25
Не мисля, че устните са от голямо значение, но не харесвам някакви супер огромни. Предпочитам малки или месести, но не прекалено. Пък относно гледането... често гледам хората в устата и мен са ме гледали в устата, може би е навик, не е кой знае какво :) пък аз самата имам доста сочни и обемни устни, тъй че определено не искам приятеля ми да е с много големи устни :)

scoobydors
12-02-2008, 20:16
Попринцип нямам предпочитания, но съм забелязала, че момчета с по-сочни устни, се целуват най-добре. :oops:




Да бе :D Тея с по-со4ните устни, на които аз съм попадала, винаги са се целували все едно ку4е те облизва - лигавят ти цялото лице :D
Ее стига де. Мъжът ми е с такива сочни устни, но се целува супер....Не, че имам кой знае каква база за сравнение, но още първите ни целувки буквално ме зашеметяваха и ходех като отнесена...Обожавам да целувам неговите устни и искам да целувам само и единствено тях.

Към SINDEL : Явно си попадала на некачествени хора! :D
Иначе съм напълно съгласна с krem4et0 , един мой бивш имаше невероятно сочни устни и след всяка целувка буквално исках още и още и още ... :oops:

chokolate_girl
12-02-2008, 20:43
обичам да гледам гаджето точно в устните и те ми правят силно впечатление.Обичам ги сочни,мекички по-обемни :)

rubi
12-03-2008, 04:36
в мъжа гледам няколко неща:очите устните и ръцете....
обожавам сочни устни.....забелязала съм че притежателите им са по-мили,по-страстни.....
по принцип избягвам хора с много малки и тънки устни....забелязала съм че са адски злобни!
харесва ми да ме гледат в устните.... :) много си ги харесвам и мисля че са привлекателни 8-)
онзи ден пътувах 2 часа с влака и реших да видя как въздействам на един войник,който седеше срещу мене.... 8-)
имам навика да си хапя устните и го приложих нарочно.... 8-) резултата беше че пича почна да прави същото без да се замисля....е получих телефон и предложение да излезем... 8-)

skagen
12-03-2008, 06:09
устни и ръце ме побъркват :grin: :grin: :grin:

EarthShaker
12-03-2008, 06:09
Обичам момичета с рани по устните - влудява ме.

базикаш ли се? 8-)

Sladyranna
12-05-2008, 05:13
ТЪНКИ УСТНИ!!

Как може всички от вас да харесват дебели устни..
Незнам за мен момчетата с големи устни ми преличат на някакви дебили
ийу.

slun4ice_90
12-05-2008, 14:39
ПЛЪТНИ УСТНИ харесвам,пък и приятелят ми има такива...Целува се страхотно...Обожавам такива устни.Моите също са плътни,не са тънки...Не харесвам тънки! 8)

LINKNOT
12-05-2008, 15:28
Предпочитам тънки устни. Големите ме плашат. 8-) Мустаците и бради дращят и после боли.. а пиърсингите - никаква разлика.

vampirekiss
12-05-2008, 19:47
Нямам предпочетание за това тънки или дебели,но трябва да са меки,а не напукани.Обожавам да гледам момчетата в устните и това ми е нещо като навик.

laichzeit92
12-06-2008, 08:12
и да бяхте казали по често да маха мустака тогава 8-) , а да всъщност ако може да попитам гадно ли е да ви боде :D

pandelka
12-06-2008, 08:14
Се ми е тая кви са му устните ..важното е да може да си върши работата... 8-) .

sarityy
12-06-2008, 21:18
gledam o4ite :smt049 ne ustnite..

Vesk0u
12-06-2008, 21:21
Мойте устни са сухи и напукани... УЖАС...

Dark_Angel_F
12-06-2008, 21:38
Ммм мен ме влекат малко по - сочните устни , но не прекалено , даже най - хубавата мии целувка до сега беше с мочме със сочни и горе долу гоелми устни и можеби от там идва ..

gPa3HuTeJl
12-07-2008, 08:11
Като искаш гаджето ти да е с големо сочни устни 'фани си нег1р... там1н има бонус - голяма пишка...

gridlockd
12-07-2008, 10:04
На каде отива тоя свят :D до сега се обличаха с розови блузи тънки дънки и женски малки чанти дето и те не знаят какво даржат вътре ама такава е модата 8-) сега и пластични операции че си праят на устните вече :lol: :lol: добре че още не сте почнали да ги предпочитате с 2 хувави големи гърди че ще замязат на Анджелина Джоли :-P :-P

nikolaich0
12-07-2008, 23:24
Аз съм момче и имам сочни устни много си ги харесвам :P А иначе си падам по момичета с големи усти не много големи но големи някак си по секси е :grin:

[B]a[N]D[i]T[k]a
12-08-2008, 01:56
хахах не ми харесва да саа мнооого дебели нито пък тънки .. нещо средно е добре :) с моя нямам проблеми защото неговите са средно големи иии са винаги мекички ;)

beiho
12-08-2008, 05:31
Определено гледам приятелката ми по устните, когато се усмихва, защото стават сочни и мн яки.Нз тя дали усеща, но наистина е хубава гледка. :D

MaCe_Za_MiLi0nI
12-08-2008, 18:38
мии нямам претенции стига са целува хубавоо макар че предпочитам плътни устни не много тънкии маа не ме бърка особено :-D иначе аз гледам момчетата в очите кат им говоря пък като ше го целувам в устата :grin:

xpici
12-08-2008, 18:41
всякакви :D

melllisssa
12-08-2008, 19:20
ndle
Фен

Обичам момичета с рани по устните - влудява ме
тоя пък ебавхи мазохиста :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: а за по темата и аз предпочитам по дебели ъстни стига да не ми мие лицето всеки път когато реши да ме целуне :D

melllisssa
12-08-2008, 19:21
ndle
Фен

Обичам момичета с рани по устните - влудява ме
тоя пък ебавхи мазохиста :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: а за по темата и аз предпочитам по дебели ъстни стига да не ми мие лицето всеки път когато реши да ме целуне :D

Jumbie483
07-04-2009, 20:52
Аз пък въобще не гледам устните.. Чак при допир им обръщам внимание :D
За мен няма абсолютно никакво значение с какви устни е момчето :P

Biskfitka
07-04-2009, 20:58
аз харесвам момчетата с дебели устни 8)

Hilary_
07-04-2009, 21:15
И аз предпочитам да са по плътни и "месести" ако мога така да се изразя .. :D :D

FiRe_LaDy
07-04-2009, 21:21
Попринцип нямам претенции за устни.На приятеля ми не са някакви големи ... но са много хубави.Едни меки ии ... откачам ....
А тебе защо те гледат не мога да кажа.Може би имаш хубави устни.... или си въобразяваш просто,че те гледат в устните точно.

plmn
07-04-2009, 23:08
изключително много мразя когато говоря с някого да ме гледа в устата, а не в очите.

THeCheRry
07-05-2009, 07:25
И аз предпочитам да са по плътни и "месести" ако мога така да се изразя .. :D :D

+1