PDA

View Full Version : всичко тук



Infinity
12-01-2008, 17:24
така реших тук всичко да събера,защото ми писна да се ровя из различните теми и да събирам инфо и най-накрая главата да ми е така :lol: та значи става въпрос за следния проблем-косата ми е къдрава ама дооста къдрава :D и си мислех дали да не си купя някаква добра преса със керамични плочи и от време на време да се изправям поне за малко разнообразие във вида.така тук ми препоръчайте добри преси на нормални цени и продукти,които да използвам когато се изправям. :) :-) мерси

sweetsunshine
12-01-2008, 17:57
Има поне 3 такива теми малко по-надолу или на втората страница!Използваи търсачката! :)

Marge
12-01-2008, 18:32
Кристали за коса Una или Seri ;)

mysterious93
12-01-2008, 18:39
и аз да ви питам :D преди изправянето какво да ползвам...а след предполагам лак :-D за 15 септември искахд а си я изправя обаче косата ми е по дълга и много къдрава и горе се изправи добре обаче надолу беше..ужас..много бухнала... :( има момичета с много къдрави коси ама като се изправят..косата стои пък моята надоло стои кофти не искам толкова обем..стои сякаш не до край изправена(а минавам по 2-3 пъти кичур не повече за да не я изгоря)таа...не искам горната половина да изглежда добре изправена а надолу да е така..

П.П пресата е на sapir загрява до 200 градуса( е не е повече от 40 лева..но мисля че 200 градуса са достатъчни) и е керамична :)

FieRy_GirL
12-01-2008, 19:12
преди се изправях всеки ден, но косата ми стана ужасна :lol: и сега гледам да се изправям рядко :( само когато ходя на кафе, дискотека..

Pliok0019
12-01-2008, 19:15
Не. Косата ми си е права. Ако беше начупена щях да я изправям обаче.

Escarina
12-01-2008, 22:14
Искам да видя снимка на косата ти в естествено състояние :oops:

Jaffs
12-02-2008, 08:13
Относно пресите има страшно много доста изчерпателни теми, за продуктите също. Това, че главата ти става така` :lol: ` съвсем не е причина да има 10 000 теми за едно и също. Свършвам с мрънкането и преминавам на въпроса. :)
Какво значи за теб нормални цени? Кажи приблизителна сума, за да може да ти се отговори :)
Аз не си изправям косата често, понеже моята е достатъчно права. :)

breathless
12-02-2008, 08:46
Преди си изправях косата всеки ден с ютия.
Става много по - бързо .. пък и пресата не ми я изправя...
Иначе има на Dove нещо като балсам,
който се нанася на косата след къпане и я предпазва от горене, за около 9 лева. ;)

Infinity
12-02-2008, 11:52
Относно пресите има страшно много доста изчерпателни теми, за продуктите също. Това, че главата ти става така` :lol: ` съвсем не е причина да има 10 000 теми за едно и също. Свършвам с мрънкането и преминавам на въпроса. :)
Какво значи за теб нормални цени? Кажи приблизителна сума, за да може да ти се отговори :)
Аз не си изправям косата често, понеже моята е достатъчно права. :)
Ами под нормални цени имам предвид не повече от 80-90лв. :)

Infinity
12-02-2008, 11:54
Искам да видя снимка на косата ти в естествено състояние :oops:
Ами в кой сайт мога да си прикача снимката без да ми се публикува във сами сайт :) въпроса ми сигурно е много тъп :oops:

breathless
12-02-2008, 11:56
www.prikachi.com ;)

Infinity
12-02-2008, 12:03
www.prikachi.com ;)
и ако директно кача няма да ми се публикува!Нали.. :)

Jaffs
12-02-2008, 12:56
Ако нямаш регистрация не мисля, че ще ти се публикува в сайта.

За тези пари, които каза мисля че ще намериш сносна преса на Braun, Philips, Babyliss или Remington. Мисля, че имаше промоция на йонизираща Philips в Техномаркет и беше около 70 или 75 лв. Не помня точната цена.

За тези пари лично аз бих си взела Bellissima creativity, която стилист Капанов рекламира. Не съм чула лоши отзиви за сега. Струваше точно 90 без някакви стотинки. :)

Infinity
12-02-2008, 13:00
Ако нямаш регистрация не мисля, че ще ти се публикува в сайта.

За тези пари, които каза мисля че ще намериш сносна преса на Braun, Philips, Babyliss или Remington. Мисля, че имаше промоция на йонизираща Philips в Техномаркет и беше около 70 или 75 лв. Не помня точната цена.

За тези пари лично аз бих си взела Bellissima creativity, която стилист Капанов рекламира. Не съм чула лоши отзиви за сега. Струваше точно 90 без някакви стотинки. :)
А на Babyliss добри ли са?И ако да бих ли могла да ги разгледам в някой сайт? :)

Infinity
12-02-2008, 13:02
Ами видях че снимката се прикачи във сайта..ама карай :D
http://www.prikachi.com/images.php?files/479554T.jpg
това съм аз и косата ми във естествено състояние...обаче не съм излезнала много добре :oops:

Jaffs
12-02-2008, 13:10
Имаш хубава къдрава коса. Искам и аз къдрава. Моята е права, ама много права :-D Кой каквото няма, това иска.

От тези, които изброих най-скептично съм настроена към Babyliss. Приятелки са имали и не бяха доволни, други са доволни. Различни мнения, различни коси. Ако ще се изправяш рядко не виждам смисъл да даваш толкова пари за скъпа преса. За парите си знам, че Сонаши правят сносни. Най-вече обаче зависи от косата ти, колко е непокорна и дали се начупва бързо след като я изправиш, какви продукти ползваш...

Infinity
12-02-2008, 13:31
Имаш хубава къдрава коса. Искам и аз къдрава. Моята е права, ама много права :-D Кой каквото няма, това иска.

От тези, които изброих най-скептично съм настроена към Babyliss. Приятелки са имали и не бяха доволни, други са доволни. Различни мнения, различни коси. Ако ще се изправяш рядко не виждам смисъл да даваш толкова пари за скъпа преса. За парите си знам, че Сонаши правят сносни. Най-вече обаче зависи от косата ти, колко е непокорна и дали се начупва бързо след като я изправиш, какви продукти ползваш...
Ами аз досега не съм си изправяла сама косата...искам да кажа че все на фризьор съм ходила и нямам голяма представа,но за косата си знам че е доста непокорна :-D и предполагам,че трудно ще се изпрявам затова и стигнах до извода,че е по-добре да се иправям по-рядко,за да не я унищожавам. :) И тук близо до моя град има Технокомерс и най-вероятно ще отида до там и ще си избера на място някаква :oops: не много скъпа обаче. :)

Rebellion_Angel
12-02-2008, 13:43
Ами видях че снимката се прикачи във сайта..ама карай :D
http://www.prikachi.com/images.php?files/479554T.jpg
това съм аз и косата ми във естествено състояние...обаче не съм излезнала много добре :oops:

Имаш хубава коса, не си я съсипвай. :)

П.П. Btw и очите ти се хубави.

После може да постнеш каква преса си си взела. :)

Infinity
12-02-2008, 15:41
Ами видях че снимката се прикачи във сайта..ама карай :D
http://www.prikachi.com/images.php?files/479554T.jpg
това съм аз и косата ми във естествено състояние...обаче не съм излезнала много добре :oops:

Имаш хубава коса, не си я съсипвай. :)

П.П. Btw и очите ти се хубави.

После може да постнеш каква преса си си взела. :)
Мерси :-) Ок ще постна. :)

girl91
12-02-2008, 15:46
Имаш мнооогооо готина къдрава коса.
Не мога да разбера, защо хората с такива яки коси си ги изправят, защо трябва да са като всички останали...
Много хора си мечтаят за такава къдрава коса :)

Infinity
12-02-2008, 15:52
Имаш мнооогооо готина къдрава коса.
Не мога да разбера, защо хората с такива яки коси си ги изправят, защо трябва да са като всички останали...
Много хора си мечтаят за такава къдрава коса :)
Мерси :-)
Ами попринцип и аз съм против изправянето на къдравите коси,но мисля че от време на време става въпрос за въднъж на месец ако въобще имам време да се занимавам :)

viksun
12-02-2008, 16:07
mi az sm s kudrava kosa imam dwe presi ednata ne e ot bulgariq drugata nz kwa marka e kwo ti puka kwa e si4ki presi gorqt twa che kazwat taq gori po malko ot drugata gluposti na turkaleta nali q gorish ... izpravqi q spoko i az moita seki den q durpam ot 2 godini i si imam kosa v izli6uk ..nqma nachin da ti opada kosata kato gledam e mnogo gusta ne se pritisnqvaii durpaai :-D ;)

Escarina
12-02-2008, 16:36
А аз ходя на студено къдрене за такава коса.. :D Не си съсипвай косата. Моята е идеално права и не я понасям. Предпочитам суха и къдрава ии не се отказвам от химиите :D

Infinity
12-03-2008, 14:55
А аз ходя на студено къдрене за такава коса.. :D Не си съсипвай косата. Моята е идеално права и не я понасям. Предпочитам суха и къдрава ии не се отказвам от химиите :D
:D