PDA

View Full Version : Стягане на дупето



roksana_1
12-01-2008, 17:31
Здр на всички . значи аз имам много хубаво тяло :grin: , ама нз ама ми се струва , че задните ми части малко са по отпускат. нз дали си внушавам или е така , но искам поне от сега да пробвам , а не когато вече е късно. та въпроса ми е дали може да ми дадете някой съвети за упражнения за в къщи :-D ще съм Ви много благодарна :grin: :) :-)

пп. сру , ако има правописни грешки :-D

sexa_na_kompleksa
12-01-2008, 17:33
http://www.bb-team.org/workout/2547/

UFOs
12-01-2008, 17:50
На мен пък ми се струва,че задника ми е голям и все се чуда как да го намаля..Има един начин,но не е за мен.. :D
Секс мойто момиче.. :D 8-) :lol:

Vilsy
12-02-2008, 05:21
:lol: Sega na moda idvat po-qkite dupeta.ne se pritesnqvaj. :)

NanicA
12-02-2008, 13:36
ами виж,мисля,че ще ти помогне тичането и ходенето,освен,4е тренира краката,при продалжително и редовно ходене стяга корема,но и дупето става по стегнато.ефекта ще го видиш след 2-3 месеца,но си заслужава,защото ще си тонизирана и стегмата изцяло.
някои беше ти писал,че секса ще помогне....аз ти цитирам една приказка ''хуй-оправа,хуй-разваля''...,тъй че при всеки е относително,някои жени развалят фигурата си когато правят пове4е секс,дори напълняват.

MakeMeLaugh
12-02-2008, 13:42
Ето това е пример за добре оформена тема :)
Браво!

Виж в сайта на BB Team както ти казаха, там има доста полезни неща ;)

ReBeL
12-02-2008, 17:27
ами виж,мисля,че ще ти помогне тичането и ходенето,освен,4е тренира краката,при продалжително и редовно ходене стяга корема,но и дупето става по стегнато.ефекта ще го видиш след 2-3 месеца,но си заслужава,защото ще си тонизирана и стегмата изцяло.
някои беше ти писал,че секса ще помогне....аз ти цитирам една приказка ''"мъжки полов орган"-оправа,"мъжки полов орган"-разваля''...,тъй че при всеки е относително,някои жени развалят фигурата си когато правят пове4е секс,дори напълняват.

аз пък всеки ден (цялата година) ходя по 8км на ден, спортувам, правя упражнения из нас а ефект не съм видяла ... нито корем, нито задник - нищо! А и най-вече аз вредни храни не опитвам, всичко си ми е домашно приготвено, без хляб и пак няма ефект ... :x

KissTheSky
12-02-2008, 17:43
:D
Това ми е ама толкова познато.....давам пример с това лято
1. Не съм яла хляб, нищо мазно - просто нещо сготвенко и 2пъти седмично черен шоколад
2. ходих по около 6 часа на ден без да спирам
3. наливах се с вода кат ненормална и гледах колата само в сънищата си
4. правих упр

и след 4 месеца кво?....даже бях качила 2 кила....свинка кво да кажа :D

А btw на авторката:
Попитай някоя позната или приятелка, която би ти казала истината. Само така ще разбереш :)

mysterious93
12-02-2008, 18:50
ами виж,мисля,че ще ти помогне тичането и ходенето,освен,4е тренира краката,при продалжително и редовно ходене стяга корема,но и дупето става по стегнато.ефекта ще го видиш след 2-3 месеца,но си заслужава,защото ще си тонизирана и стегмата изцяло.
някои беше ти писал,че секса ще помогне....аз ти цитирам една приказка ''"мъжки полов орган"-оправа,"мъжки полов орган"-разваля''...,тъй че при всеки е относително,някои жени развалят фигурата си когато правят пове4е секс,дори напълняват.

аз пък всеки ден (цялата година) ходя по 8км на ден, спортувам, правя упражнения из нас а ефект не съм видяла ... нито корем, нито задник - нищо! А и най-вече аз вредни храни не опитвам, всичко си ми е домашно приготвено, без хляб и пак няма ефект ... :x

emi spri da hodi6 po 8 km na den i vij kolko 6te ka4i6 i 6te se zamisli6 togava "kolko dobre usm bila" :D

ReBeL
12-02-2008, 19:27
ами виж,мисля,че ще ти помогне тичането и ходенето,освен,4е тренира краката,при продалжително и редовно ходене стяга корема,но и дупето става по стегнато.ефекта ще го видиш след 2-3 месеца,но си заслужава,защото ще си тонизирана и стегмата изцяло.
някои беше ти писал,че секса ще помогне....аз ти цитирам една приказка ''"мъжки полов орган"-оправа,"мъжки полов орган"-разваля''...,тъй че при всеки е относително,някои жени развалят фигурата си когато правят пове4е секс,дори напълняват.

аз пък всеки ден (цялата година) ходя по 8км на ден, спортувам, правя упражнения из нас а ефект не съм видяла ... нито корем, нито задник - нищо! А и най-вече аз вредни храни не опитвам, всичко си ми е домашно приготвено, без хляб и пак няма ефект ... :x

emi spri da hodi6 po 8 km na den i vij kolko 6te ka4i6 i 6te se zamisli6 togava "kolko dobre usm bila" :D

е да в това отношение си много права :D вярно , че се сваля бавно , но поне не се пълнее

roksana_1
12-03-2008, 11:59
:D
Това ми е ама толкова познато.....давам пример с това лято
1. Не съм яла хляб, нищо мазно - просто нещо сготвенко и 2пъти седмично черен шоколад
2. ходих по около 6 часа на ден без да спирам
3. наливах се с вода кат ненормална и гледах колата само в сънищата си
4. правих упр

и след 4 месеца кво?....даже бях качила 2 кила....свинка кво да кажа :D

А btw на авторката:
Попитай някоя позната или приятелка, която би ти казала истината. Само така ще разбереш :)

мерси за съветит на всички :-) а това за фр говорих с една фр и мислим да се запишем на аеробика :) или нещо да спорутваме в апартамента каза ми , че знае много упражнения и ще ме стяга яката :lol: горко ми кат я знам за такива неща колко е стрикна :lol: