PDA

View Full Version : Ислямски център в София!?



cherinka
12-01-2008, 19:14
iskat da stroqt islamski centur v Sofia ! S 20-metrova djamiq !!!!! Kmeta im e dal razreshenie, edinstveniq na4in da gi sprem e s tazi podpiska !! Ako ti puka dali Bulgaria shte e Bulgarska zemia, molq podpishi ! http://www.bgpetition.com/anti-islamizatzia/index.html

кви са тия работи, където ми ги пускат в скайп?!
и в bgpetition.com попаднах на една такава петиция.
някакво интернет-зарибяване с петициийки ли е или има перспектива това да стане истина ?!

(Софияя, дойде и вашия ред, стига само в Пловдив.)

Water_lili
12-01-2008, 19:25
тук си пише http://netinfo.bg/?tid=40&oid=1255267
аз съм силно против ,дано не успеят ,но като се има напредвид ,че в тая държава конците се дърпат от турци е сигурна работата :x

acdcfenka
12-01-2008, 19:27
Да му и циганите. Айде да подпалиме джамията. И минаретата му скапани. Аллах да го духа. :-x

woshata
12-01-2008, 19:38
ае пълни глупости...и от къв зор ше го праат тва . няма смисъл .. :-o или пък точно за това ще го направят .. ?

MartyParty
12-01-2008, 19:40
Да му и циганите. Айде да подпалиме джамията. И минаретата му скапани. Аллах да го духа. :-x
Един приятел имаше невероятната идея да се съберат 100-200 човека,да се изпикаят на джамията дружно и после още по-задружно да я замерят с яйца.

Loshotia
12-01-2008, 19:41
Нямам думи! Стига сме си давали задника под наем. Стига вече толерантност!

TellMeYourName
12-01-2008, 19:54
нЕма такива филми :smt018

12-01-2008, 19:54
Само ще ви кажа с интернет до никъде няма да стигнете! Който може да ходи и да протестира за да не става така София да е голям турски град в България. Айде писна ми от тия турчиляци да си строят джамииските архитектури в мала Азия....

ScionOfStorm
12-01-2008, 19:57
И 'сите управници пак ще си дадат гъзовете на турския Kyp дружно и ще разрешат цялата тая шитня с ухилени физиономии...

...дееба сганта, дееба.

де'а и цензурата!

psychopath
12-01-2008, 20:00
аллах на кале!

Swinkenhoffer
12-01-2008, 20:03
Ситуацията тук ми напомня, когато стане някъв инцидент на улицата и всички крещят "някой да направи нещо!!", ама никой не си мърда пръста. 8-)

ScionOfStorm
12-01-2008, 20:07
Абе трябва да се организира някакъв масов митинг, знам че е някак наивно и т.н., обаче така като е тръгнало ще започнат да узаконят и ходенето навсякъде с фесове и всякакви други турски простотии. В даскало с фесче, не знам си къде също, Ахмед Доган също с шибано фесче..

Disrespect
12-01-2008, 20:07
Ситуацията тук ми напомня, когато стане някъв инцидент на улицата и всички крещят "някой да направи нещо!!", ама никой не си мърда пръста. 8-)

те вече и това не крещят.. 8-)

12-01-2008, 20:15
Kур в гъза на българина с фес!има има вярно

ScionOfStorm
12-01-2008, 20:19
..а в същото време ни една площадка за БЪЛГАРСКИТЕ деца няма да построят, само ги рушат, както и градинките, останали между блоковете..

за джамия има място, ама за неща важни за българските граждани няма, да им е'а макята.

Disrespect
12-01-2008, 20:19
ако се организира нещо наистина голямо ще има хора не само от София...много хора от други градове ще се присъединят със сигурност..
и аз бих се включил

tuzaro
12-01-2008, 20:20
Новини на турски, ислямски център... усещам как ще въведат турския език за задължителен... :x

ScionOfStorm
12-01-2008, 20:22
ако се организира нещо наистина голямо ще има хора не само от София...много хора от други градове ще се присъединят със сигурност..
и аз бих се включил

никога не съм се включвал в някакъв митинг, но в случай на такава организация бих се включил. просто инициативата в името на това най-малкото си заслужава.

tuzaro
12-01-2008, 20:28
До 20 години мангалския ще е втори официален език в България и тва, което искам да ви кажа е, че до голяма степен отговорността това да не се случи пада върху нашето поколение.Така е, виж само в Пловдив колко мангал има... и са навсякъде

12-01-2008, 20:33
До 20 години мангалския ще е втори официален език в България и тва, което искам да ви кажа е, че до голяма степен отговорността това да не се случи пада върху нашето поколение.Така е, виж само в Пловдив колко мангал има... и са навсякъдеИ там ли се ебат вече ? 8-) 8-) 8-)

TERRORMACHINE
12-01-2008, 21:05
аре да ги запалиме

5StaR
12-01-2008, 21:21
a da ne gi stroqt tiq laina ,4e o6te kamikadzeta 6e se poqvqt..

LINKNOT
12-01-2008, 21:45
Да му и циганите. Айде да подпалиме джамията. И минаретата му скапани. Аллах да го духа. :-x
Един приятел имаше невероятната идея да се съберат 100-200 човека,да се изпикаят на джамията дружно и после още по-задружно да я замерят с яйца.Някакви пък оставили свинска глава на входа. За резаците нали свинското е мръсно месо и те затва. 8-)

12-01-2008, 21:53
Да му и циганите. Айде да подпалиме джамията. И минаретата му скапани. Аллах да го духа. :-x
Един приятел имаше невероятната идея да се съберат 100-200 човека,да се изпикаят на джамията дружно и после още по-задружно да я замерят с яйца.Някакви пък оставили свинска глава на входа. За резаците нали свинското е мръсно месо и те затва. 8-) 8-)



Ако мислите, че с лайна и урина ще се оправи проблема да ви пратя малко по пощата.. :booooomb:

LINKNOT
12-01-2008, 21:58
Това са само провокации..няма да решат проблема.
Факт.. и аз това говорех днес на класа като обсъждахме за тази джамия.


От друга страна е много приятно чувството да се изгавриш с някого,когото презираш от все душичка. :) Много са ми забавни нашите 'Айшета' как млъкват всеки път,щом заговоря на подобни теми. Насладата да ги унижавам,наричайки ги "ДПС" е страхотна. Ех,тате,защо ти одрах злобата? :oops:

Искам да кажа,че това няма да реши проблема (може би),но като българи трябва да им напомняме къде се намират,какъв език се говори на това място и същността на официалната религия,която не включва глашатайско викане (че и с усилватели) в 5.00 часа сутринта в центъра на столицата.

DjBaloon
12-02-2008, 08:34
И 'сите управници пак ще си дадат гъзовете на турския Kyp дружно и ще разрешат цялата тая шитня с ухилени физиономии...

...дееба сганта, дееба.

де'а и цензурата!

И всичко ще мине под мотото - Нека има етнически мир :-o
Къв мир кви 5 лева...


Това ме разби
"Гъстотата на джамиите у нас е приблизително три пъти по-голяма от тази на църквите и 30 пъти по-голяма, отколкото на джамиите в южната ни съседка Турция, сочи проверка на БГНЕС"

lsd43
12-02-2008, 09:12
За жалост е истина,просто нямам думи,аре направо да ни кръстят Турция !

lsd43
12-02-2008, 09:15
Ислямски или терористичен център? Ако го построят ,ще е крайно време хората да се надигнат срещу тази сган,която се нарича "управляващи",сугурно Левски се обръща в гроба !

babity
12-02-2008, 09:29
Всички плюем и никой нищо не прави както винаги. (не критикувам само писалите, критикувам и себе си) А най - лошото е, че с тези он-лайн петиции дори и гъза не можеш да си обършеш, за разлика от хартиените. С тях само се палят разни размисли и страсти.

Erica
12-02-2008, 12:40
Ужас...страшна история,значи в Търговище трябва да има около 20-тина джамии...,като знам колко са много там поклонниците на Аллах...

Rebellion_Angel
12-02-2008, 14:33
Уф, на всяка втора крачка в София турска реч. А онзи ден ме подгониха някакви цигани, когато се прибирах вкъщи посред бял ден.

Кога ще свърши това?

LINKNOT
12-02-2008, 15:08
За жалост е истина,просто нямам думи,аре направо да ни кръстят Турция !Българистан по-скоро. Оо

12-02-2008, 15:17
Уф, на всяка втора крачка в София турска реч. А онзи ден ме подгониха някакви цигани, когато се прибирах вкъщи посред бял ден.

Кога ще свърши това? Бе със сигурност няма да е докато пишем из форумите..

InitialD
12-03-2008, 00:56
За жалост е истина,просто нямам думи,аре направо да ни кръстят Турция !

Даже в турция не се обръща толкова внимание на религията!!!

Между другото е много вероятно парите за този "център" да са от ултра ислямисти!

Но знаете ли .... ако бяхме истински Християни нямаше да ни тъпчат така турчалята ... защото дори в Ливан една ислямистка партия като хизбула има някакво уважение към Християните ... знаете ли защо !?!? Защото ако им посегне те ще отвърнат и ще се пролее много кръв!!!

Още нещо ... не един са случаите, в които български турчин или просто турски бизнесмен са давали терени или пари за строежа на църкви!

Така, че преди да пищим срещу ислямистите трябва да се замислим ние достатъчно Християни ли сме , че да се противопоставяме срещу други религии?!?! Аз мисля че не сме ... те са вярващи строят .. а повечето българи се сещат за Христос само по Великден и Коледа ... а пък колко се мислят за тангристи .. какво точно защитаваме!?!?!

sexita
12-03-2008, 03:21
Според мен са глупости. Джамия си има в центъра...няма да правят нова.
Спете спокойно :D

cherinka
12-03-2008, 10:02
Според мен са глупости. Джамия си има в центъра...няма да правят нова.
Спете спокойно :D Секси, не говориме за джамия, а за ислямски ЦЕНТЪР, демек съвкупност от турщини.. на центъра в София..

12-03-2008, 10:17
Ами аз не съм християнин. Не смятам, че най-добрият начин за противопоставяне срещу една вредна религия е чрез друга ... религия.
Смятам, че религиите са средство на по-висши сили да контролират хората, както и на самите хора да контролират други хора. На мен християнството много ми е навредило.И какво искаш да кажеш нехристиянино ?

InitialD
12-03-2008, 12:02
Ами аз не съм християнин. Не смятам, че най-добрият начин за противопоставяне срещу една вредна религия е чрез друга ... религия.
Смятам, че религиите са средство на по-висши сили да контролират хората, както и на самите хора да контролират други хора. На мен християнството много ми е навредило.И какво искаш да кажеш нехристиянино ?

Сигурно в някакъв етап от живота си се е преебал лошо и са Бог му е виновен!!! :x

thegmin
12-03-2008, 12:09
Според мен са глупости. Джамия си има в центъра...няма да правят нова.
Спете спокойно :D Секси, не говориме за джамия, а за ислямски ЦЕНТЪР, демек съвкупност от турщини.. на центъра в София..
я ми обяснете какво е точно исялмски център , че да знам дали да псуваме днес в даскало това...

InitialD
12-03-2008, 12:14
Според мен са глупости. Джамия си има в центъра...няма да правят нова.
Спете спокойно :D Секси, не говориме за джамия, а за ислямски ЦЕНТЪР, демек съвкупност от турщини.. на центъра в София..
я ми обяснете какво е точно исялмски център , че да знам дали да псуваме днес в даскало това...

Еми знам какво ще включва- ислямски университет разделен на момчета и момичета както повелявал исляма,културен център с библиотека и общежития за студентите, джамия с 5 етажно минаре .. сиреч всеки радикален боклук от Близкият изток ще идва вече тука да се обучава преди да се взриви някъде из Западна Европа!

hardball
12-03-2008, 12:30
Сигурно в някакъв етап от живота си се е преебал лошо и са Бог му е виновен!!! :x
Нещо животът му е една ебавка по начало :?

sexita
12-03-2008, 18:56
Има ли новини за това във пресата??

Christ
12-03-2008, 19:01
К'во толкова недоволствате? :P Съберете се една дружинка и го взривете това. :o :grin:

cherinka
12-03-2008, 20:13
^от къде бомбените материали?

12-03-2008, 20:17
Има ли новини за това във пресата??http://netinfo.bg/?tid=40&oid=1255267 Виж ми подписа за други линкове ;)

cherinka
12-03-2008, 20:20
^от къде бомбените материали?

хохоо, правят се...мможе да ме научиш.. :booooomb:

tuzaro
12-03-2008, 20:41
^от къде бомбените материали?

хохоо, правят се...мможе да ме научиш.. :booooomb:

ахахах, cherinkeee, такива неща не се обсъждат по форумитеее.. :Dкако няма ли вече да ми дадеш снимка :(

cherinka
12-03-2008, 20:51
мръсници :(

tuzaro
12-03-2008, 20:55
^от къде бомбените материали?

хохоо, правят се...мможе да ме научиш.. :booooomb:

ахахах, cherinkeee, такива неща не се обсъждат по форумитеее.. :Dкако няма ли вече да ми дадеш снимка :(


а ти батко няма ли да отговориш на деловия въпрос по скайпа :Dотговорих на въпроса, ше питам някои хора. Ама още си чакам снимката... :x

InitialD
12-04-2008, 00:04
Кви бомби сега на мода е заливането с киселина! Дайте да купим една цистерна и с маркучааааа! :?

InitialD
12-04-2008, 00:54
Чакай чакай чакай!!!!

Какъв Християнин си ако не си религиозен .. това значи че не вярваш в Христос! Значи не си Християнин .. какъвто и да било!!!!

InitialD
12-04-2008, 01:07
Е да, ама иначе Великден, Коледа се спазват.

Това е най-малкото ... лицемерие!!! :?

Christ
12-04-2008, 14:05
К'во толкова недоволствате? :P Съберете се една дружинка и го взривете това. :o :grin:

то така,ако ставаше... що не дойдеш ти?

мен не ми се лежи по затворите,докрая на дните ми :?

Тогава си правете петициите и протестите...

cunt
12-04-2008, 16:08
Тва е много близо до нас,дето мислят да я строят тая джамия..
тва няма да стане просто,стига толкова джамии в БЪЛГАРИЯ ..а и в София е най-чисто населението за кво ше е тоя турски център?!
В турция що не строят ЦЪРКВИ,майка им дееба,тва само в тая държава може да стане и да се позволи бе,БОЙКО БОРИСОВ КУРВАТА ПРОДАЖНА!