PDA

View Full Version : ах ... тази депресия ...



beachy_bunny
12-01-2008, 18:30
От къде да започна ... еми ... за начало ... имам всичко което другите искат ... , но някак това което искам аз е твърде далече от мен ...
1-влюбена съм в едно момче от моя клас ... той е някак различен ... не мисли за това което мислят момчетата на неговата възраст ... говори за обсолютно различни неща ... много добри приятели сме ... и той показва , че има някакви чувства .. ,но всичко е до там ... много сме различни .. караме се за глупусти ... никой не прави нищо за да се здобрим ... и двамата чакаме другия да е пръв ... и аз постъпвам много гадно и егоистично спрямо него ... винаги искам да е както кажа аз , но така не става ... но все пак не мога да пренебрегна гордоста и да се извиня ... когато сме скарани си мисля , че ми няма нищо , но когато видя , че на него "уж" му е безразлично и ми става още по зле и изпадам в някаква пълна изолираност ... седя си на масата ... гледам другите от страни ... стоя и като неадекватна .. някой ми приказва нещо аз ...
2-ро Бившия ми ... незнам дали имам чувства към него ... а и той самия не ме оставя да го забравя .. постоянно ми пише, звани ... точно когато вече не съм на неговата тема и изведнъж някакъв СМС ... вече е като някакъв тормоз ... говорих с приятелите му да му кажат да ме остави защото аз му казах той не ме разбра ... Сетя ли се за него .. и докато се смея с глас поглеждам навън небето иии се сещам за очите му ... отново същата депресия ....
3-то най - борите ми приятелки са на 200 километра от мен ... а тук в моя град ... нямам толкова близки хора , за да споделя това което ми е на сърцето ... а по скайп ... хм .. скайп само разваля нещата ... а и какво от това като има кажа как се чувствам .. те нищо не могат да направят не могат да се разплачат с мен нито да ме прегарнат ... нито да ме погледнат с тяхния си поглед ... а това съвсем ме сасипва , вечер заспивам със страха , че следващия път като отида при тях ще са различни ще са променени и различни от това което бяха ...
4-то .. Влюбвам се все в неподходящи ... вече 3-пъти под ред ... единия е на 22 другия на 20 , 3-тия на 19 .. а най-лошото , че сме приятели и много пъти ей така в разговора съм ги питала "Били се обвързал с момиче на моята възраст ... " а този най-големия ... най-доброто момче което познавам ... него винаги го питам когато имам някакъв проблем какво да правя и никога не ме е лъгал ... а той ми каза " Според теб ти какво можеш дами дадеш освен топлия поглед .. детската нежност , и много сълзи след раздялата ни ... това може да ми даде и всяко друго момиче на 16 , стигаш ми ти , друга малка фъстъчка не ми трябва имам теб ... най-скъпия ми човек на който всичко мога да кажа и да ме разбере " това бяха думите му със другите двама имах взимане - даване .. но , само до там ... и какво отново като се замисля в думите му ми става толкова мило и хубаво иии ... тъжно , за това , че аз го обичам толкова много , както и той мен , но не така както аз искам .. Веднъж се бяхме скарали много сериозно ... и аз глупачката си помислих , че съм го загубила завинаги ... бях много зле ... същия ден ми беше дошло , а когато ми дойде и ставам много раздразнителна ... и изпитвам страшни болки ... и бях пила един Диазипан ... и когато чух думите ... " как можа ти ми беше всичко ... как можа да ме предадеш така ... не искам да те виждам вече ... осъзнай грашката си .. и се върни .. " излязах от тях в сълзи ... беше късно ... мисляче беше Ивановден ... и отидох на имен ден. Без да мисля , испих 200 грама уйски ... и 150 грама водка ... и незнам какво е станало ... но се събудих ... в болницата .. когато отворих очи видях него ... човекът който преди няколко часа бях предала по най - долния начин .. и човека който ме попита " Защо ? " а моят отговор беше " Защото изгубих най-важния човек за мен в тоя скапан живот " а той ми каза " Как можа да си помислиш , че изобщо някога ще те оставя ... обичам те толкова много моя малка фъстъчке ... " това бяха думите му ... от 2 години аз още го обичам по същия начин ... , а той все още ме нарича " моя малка сестричке ... " или " фъстъчке малка ... " и когато се сетя , че него го няма ... (той живее под нас ) и се замислям дали сега не е с оная Барби ... (имаше там една ... ) или ако се сетя за другите двама ... и охххх отново шибаната депресия ...

проблемът не е във всичко това ... а в това , че посягам към алкохола ... и наркотиците ... , а още съм на 16 ... , но просто те ме вкарват в моя си свят със който съм със него ... приятелките ми ... и всичко което аз си искам изкарват ме от тази депресия ... Възможно ли е 16-годишно момиче да има такъв живот ... Във моя случай фразата " Живота е такъв какъвто си го направиш " на важи .. защото не избирам аз хората с който ще се сближа до такава степен , че да не мога без тях ... Не избирам аз човека в когото ще се влюбя ... и изобщо аз не мога да нправя нищо освен да ви попитам ... КАКВО ДА НАПРАВЯ ЗА ДА СПРЕ ТОВА ... тази депресия ... ако спре депресията .. ще спра и с алкохола и дрогата ...
Благодаря ви че отделихте от времето си за да прочетете тоя целия фарс тая цялата шибана история която за нерича моя живот ... това е накратко ... :-# :-k

ImmortalForever
12-01-2008, 18:36
... това е накратко ... :-# :-k

Не беше накратко.И на всичко отгоре беше неграмотно.Чак ми се отщя да ти помогна по някакъв начин... :-x

aka6a_vamp
12-01-2008, 18:40
Хей,хей,хей....мила,прочетох го цялото,но ще ти кажа съвсем на кратко:Дигай глава и се съвземай по най-бързия начин,защото винаги може да стане по-лошо!Живей си живота до дупка и това е...заеби алкохола и наркотиците,само ще ти утежнят положението!!

beachy_bunny
12-01-2008, 18:45
... това е накратко ... :-# :-k

Не беше накратко.И на всичко отгоре беше неграмотно.Чак ми се отщя да ти помогна по някакъв начин... :-x
хм ... я са успокой малко ... и недей да ми са прайш само ... никой не та е карал на сила нито някой ти са е молил да ми помагаш ... това че в бързината съм объркала някоя дума не значи нищо можеше да си спестиш тъпия коментар ...

MakeMeFeel
12-01-2008, 18:46
Представям си ако беше разказала с подробности 8-)

beachy_bunny
12-01-2008, 18:49
Представям си ако беше разказала с подробности 8-)
хм ... лоша работа ...

term0t0
12-01-2008, 18:53
Представям си ако беше разказала с подробности 8-) Щеше да е печена..разказва дълго..и прави грешки..ама ние с нея сме си печени ей.. :grin:

MakeMeFeel
12-01-2008, 18:55
Представям си ако беше разказала с подробности 8-) Щеше да е печена..разказва дълго..и прави грешки..ама ние с нея сме си печени ей.. :grin:

Че чак препечени 8-)

term0t0
12-01-2008, 18:57
Яз съм дажи иЗгорен..

Crazytu
12-01-2008, 18:58
1.Каквото и да става .. дрогата и алкохола няма да те спасят,може само за момент да те отделят от проблемите ти,но се замисли за последствията ...
2.Опитай се да гледаш на приятеля ти просто като на приятел(знам трудно ще ти е,но трябва да си по-силна), излизай и с други твои приятели,забавлявай се,гледай да се разсейваш и да не мислиш постоянно за него(току виж си срещнала някой друг момък 8-) ,който да ти допадне и да те откъсне от мислите за това момче :wink: ) ..
П.П.След време ще го забравиш напълно ... Не забравяй времето лекува всички рани ... :)