PDA

View Full Version : Губя контрол, когато теб те няма :)



nqkafsi_tam
12-01-2008, 18:43
Губя контрол, когато нея я няма......
Губя надежда, когато нея я няма......
Губя смисъл да живея, когато нея я няма.....
Губя всякав интерес към всичко, когато нея я няма.....
Обичам я :) , дори когато я няма....

Коя е тя? Тя е най-специалната за мен.... Но за съжеление аз за нея съм никой :(

Защо продължавам да я обичам? Защото наистина и я обичам от все сърце и просто немога и не искам да спирам........

Какъв е смисъла? НЕЗНАМ :) ОБИЧАМ Я! ".. ако се пуснеш аз ще те хвана..."

"Губя контрол, когато теб те няма..."


"Рисувам свят за двама, но отново теб те няма... "

curka87
12-01-2008, 18:48
ЕЕЕЕЕЕЕ Много е красиво и адски мило това , което си написал. Но в същото време е много тъжно. :( :( :(


П.П. Само не разбрах какво се иска от нас? Или просто си искал да си излееш душата някъде?

BaiToq
12-01-2008, 18:52
Толкова тъжно...
:razz: :razz: :razz:

Ае бягай оттука уе,нямате ли достойнство,
само се "влюбвате" и се оплаквате.

MakeMeFeel
12-01-2008, 18:53
Аз пък губя контрол като видя ей такава тема ... дето след 2 седмици ще я видя пусната същата, малко променена , за друго момиче , което "обичаш"

beb4yy
12-01-2008, 18:53
ТЪЖНО РАЗБИРАМ ТЕ :cry:

nqkafsi_tam
12-01-2008, 18:57
И аз съм човек бахти :)
Това, че немога да имам това, което искам и че се оплаквам, което е напълно нормално не ме прави жалък не достоен или нещо гадно, напротив :)

Бай Тоя .. ти никога ли не си бил влюбен ама истински, не по детски и т.н. да познаваш някоя много добре, толкова добре, че да обичаш всичко в нея, да харесваш това, което другите не харесват в нея и т.н. и да ти е най-специалния човек.....

Незнам аз за това момиче живота си давам. Само с поглед ме омайва :)
Тя е най-готината :) и винаги ще бъде...... Жалкото, е че няма какво да направя за да променя нещо...

nqkafsi_tam
12-01-2008, 18:58
MakeMeFeel
аз пиша за едно и също момиче от 5-6 месеца и преди това съм писал за нея ....... доста много ......

soul1199
12-01-2008, 19:00
ama za6o ne ste zaedno,tq ne te har. ili tq har dryg?

nqkafsi_tam
12-01-2008, 19:03
Ми представи си следната картинка , аз и признавам за чувстата ми към нея и получавам отговор, че е в "шок" .... Колко нощи съм мислил кво означава това "шок" нямаш си и на идея.... Преи си изводите.. :(

otchaqnata
12-01-2008, 19:39
знаеш ли аз лично бих дала всичко за да имам някой който да ме обича така а врярвам че и повечето момичета ще ме подкрепят.ако тя не те оценява тя губи намери си някоя която да те оцени :-)

curka87
12-01-2008, 19:46
знаеш ли аз лично бих дала всичко за да имам някой който да ме обича така а врярвам че и повечето момичета ще ме подкрепят.ако тя не те оценява тя губи намери си някоя която да те оцени :-)

Подкрепям те напълно.

за автора- И в крайна сметка акво те спира да се бориш за нея, така и не разбрах. И не пробва ли след "отговора" й да поговорите за това. Все пак тоя "шок" трябва да е отминал вече.

jghgh
12-01-2008, 20:07
И аз съм човек бахти :)
Това, че немога да имам това, което искам и че се оплаквам, което е напълно нормално не ме прави жалък не достоен или нещо гадно, напротив :)

Бай Тоя .. ти никога ли не си бил влюбен ама истински, не по детски и т.н. да познаваш някоя много добре, толкова добре, че да обичаш всичко в нея, да харесваш това, което другите не харесват в нея и т.н. и да ти е най-специалния човек.....

Незнам аз за това момиче живота си давам. Само с поглед ме омайва :)
Тя е най-готината :) и винаги ще бъде...... Жалкото, е че няма какво да направя за да променя нещо...
СТАВАШ ДОСАДЕН!

LovelyGirl
12-01-2008, 20:36
Олей първо прочетох,че никът ти е "няква си там" и се притесних :D

Много е хубаво това,което чувстваш :)

А това,което си написал не е ли от някоя песен :-o
Много ми е познато

8992LIGHTER
12-01-2008, 20:48
знаеш ли аз лично бих дала всичко за да имам някой който да ме обича така а врярвам че и повечето момичета ще ме подкрепят.ако тя не те оценява тя губи намери си някоя която да те оцени :-)

\:D/ на повечето момичета проблема ни е там че първо гледаме външния вид на някой а той доста лъже ... като бях по - малка така де се каже го правех гледах как изглежда момчето без да го познавам наистина но тогава бях на 12-13 и адски глупава сега съм на почти 17 е не съм много голяма ....но аз бих дала всичко за такова момче ..да ме обича искренно ...не се нахвърляйте на момчето той просто споделя наистина има много теми посветени на някой но това си е негова тема и ако на някой не му харесва по добре не пишете колкото да го убидите и да се направите на "важни" наистина не сте :?
Глупаво е да критикуваш някой само защото се е влюбил :?
По темата - поговори с момичето гадно е всичко да свърши така
И аз съм влюбена и съм в някфо такова положение само дето момчето ми е съученик и смятай какво е ...казах му че го харесвам той също не ми е безразличен просто незнаем какво да правим отношенията ни се промениха той се държи по различно с мен говори ми пак се лигави... но знае че го харесвам и тва е достатъчна причина да се промени а аз ...аз го обичам още повече и не искам да го загубя за това ще си го върна :cry: ценен е за мен прави ме различна ... не се отказвай от момичето на мечтите си а и покажи по някакъв начин ..че не искаш да се отдалечите един от друг
пожелавам ти Успех :-)

My6mYLka
12-01-2008, 20:49
да хубаво си добавял думички и песента на Миро е също яка но тряля такива безсмилени теми постоянно .Само да разбирам те 6ото и аз съм на същото дередже.....

sexi_lady_666
12-01-2008, 22:00
Az i bivsheto mi gadje s koeto se subirahme i se razdelqhme v produljenie na 3 godini i polovina se obichahme mnogo i o6te se obichame i se vijdame obmislqme variant da se subirame pak .. no az nemislq,che e udachno da mu davam nov shans,v koito moje bi pak 6te se provali .. boli no tova e istinata .. taka,che spored men tq sama 6te te potursi kato razbere kakvo e izgubila ;)

sweet4esf
12-02-2008, 06:25
Аз пък губя контрол като видя ей такава тема ... дето след 2 седмици ще я видя пусната същата, малко променена , за друго момиче , което "обичаш"

:-D :)

InnchetO
12-02-2008, 07:39
Ох .. влюбено момче .. уауа .. направо си за червената книга .. :o

Еми да ти кажа .. това момиче щом не ти обръща внимание .. трябва да не вижда това което ти каза на нас .. наистина пробвай да поговорите :) кажи и това което каза и тук :) ако тогава не те разбере и не направи поне опит да направи нещо тогава аз не я разбирам ..

Лично аз .. ако някой ме обичаше толкова силно .. може би бих била с него напук на чувствата /който ги няма/ само и само да дам всичко от себе си за да е щастлив .. предпочитам да съм в връзка в която аз съм безразличната , а той влюбения отколкото обратното ..

Абе изобщо поговорете. Изясни си всичко което искаш и бъди честен и откровен :) Всичко което те притеснява я питай :)

Успех :-)

nqkafsi_tam
12-02-2008, 11:23
Напоследък нито здрасти и чао не получавам от нея :( а преди поне това имах кофти е ... Незнам и аз.... Но съм сигурен, че наистина я обичам........................



Живота си ще преобърна на нея гръб няма да обърна.
Не съжелявам за нищо, колкото и да боли,
колкото и още да ме боли, не съжелявам, защото ако има и съвсем малък шанс нещо да се получи дори и да е 0.000000000000000000001% си е заслужавало всичко :)
Но реалноста е друга, аз си пропадам надолу в мислите си,
търсейки път към нея, изгубвайки своя, намирам един нов път
Пътя на болката...... но искам само да сме приятели, а изглежда като невъзможно, повярвайте не е от външния вид.... (не съм грозен)
ПРосто незнам ! :(

silky92
12-02-2008, 11:23
много е хубаво и миличко
:-)

6o6kotooo
12-02-2008, 13:15
:cry: уффф много силно казано ..... и тъжно

curka87
12-02-2008, 13:38
ИИИ отново ме разчувства. Много е мило. :cry:

SunShinePearl
12-02-2008, 14:01
Ае бягай оттука уе,нямате ли достойнство,
само се "влюбвате" и се оплаквате.
и така ли не разбрахте,това не е любов а заблудааааааааа

ImmortalForever
12-02-2008, 15:55
Ае бягай оттука уе,нямате ли достойнство,


+1 Напоследък такива като теб взеха да стават много...Това ме притеснява, че истинските мъже, съвсем са изчезнали.

jghgh
12-02-2008, 16:33
Ае бягай оттука уе,нямате ли достойнство,


+1 Напоследък такива като теб взеха да стават много...Това ме притеснява, че истинските мъже, съвсем са изчезнали.
Той пак си е истински бе.
Дай Боже да има повече чувствителни момчета.

Искам да кажа, че такива разбирания като твоите обикновено сдухват емоционалните индивиди и после се чудим де са "свестните" мъже. Аз съм гаднярка и изгарям от желание ако скъсам с някого той да не може да ме прежали с години, години, години... :razz: Съвсем сериозно..

А и реално погледнато истински мъж не означава някой дето така бързо си казва "следващата", поне според мен.. глупави са тия фрази "истинските мъже не плачат, не се сополивят" ..нам си кво


Мда, nqkaf si tАM вече и мен ме дразни, щото е досаден и смотан. Щото само го съветват и не слуша, щото има 3475846575 теми, но все пак не мога да кажа че не е истински мъж само щото е смотан ревльо. А и както казах - да има повече такива да ми човъркат егото ... все пак съм гадна, хаха.

Както и да е : D

insomnia94
12-02-2008, 16:41
Тц,много е добро това. Браво . :) =D>

S1lv3r
12-02-2008, 16:44
Много е хубаво ама можеше да го сложиш като текст на профила си :) но какво пък,нали става въпрос за любовта :)

ImmortalForever
12-02-2008, 16:47
Ае бягай оттука уе,нямате ли достойнство,


+1 Напоследък такива като теб взеха да стават много...Това ме притеснява, че истинските мъже, съвсем са изчезнали.
Той пак си е истински бе.
Дай Боже да има повече чувствителни момчета.

Искам да кажа, че такива разбирания като твоите обикновено сдухват емоционалните индивиди и после се чудим де са "свестните" мъже. Аз съм гаднярка и изгарям от желание ако скъсам с някого той да не може да ме прежали с години, години, години... :razz: Съвсем сериозно..

А и реално погледнато истински мъж не означава някой дето така бързо си казва "следващата", поне според мен.. глупави са тия фрази "истинските мъже не плачат, не се сополивят" ..нам си кво


Мда, nqkaf si tАM вече и мен ме дразни, щото е досаден и смотан. Щото само го съветват и не слуша, щото има 3475846575 теми, но все пак не мога да кажа че не е истински мъж само щото е смотан ревльо. А и както казах - да има повече такива да ми човъркат егото ... все пак съм гадна, хаха.

Както и да е : D

Съгласна съм!Даже с две ръце!И аз искам да ме жаклят много дълго време..Е, не знам всеки с разбиранията си.Аз не казвам че истинския мъж е безчувствения, но да дойде да ми реве със кански сълзи под терасата..Не не! :lol: Само като си представя жалкото му изражение и нещо отвътре ме бута, да го отлъча от избирателния процес...Жалко е мъж, да плаче пред една жена...Като е сам, нека си ревтуни колкото иска, ама лично на мен би ми станало смешно.Така че има и свестни мъже, които може да не реват...Аз на тия чувствителните мъже им викам путка мъж. Кфо да се прави! ? :):):):) Аз съм също съм гадна...Мъжете са за туй, да си изтържеш обувките отгоре му и той пак да не може да те забрави, НО НЕ И ДА ИДВА ДА МИ СЕ МОЛИ.Мразя досадни мъже..Ама как хубаво ми се иска на някой да му насоля главата..Ей зарибих едиин смотльо, ше взема да му начупя хатъра! Брав даваш ми идеи! :oops:

S1lv3r
12-02-2008, 16:48
Толкова тъжно...
:razz: :razz: :razz:

Ае бягай оттука уе,нямате ли достойнство,
само се "влюбвате" и се оплаквате.

ем тъи кат преливаш от достойнство и нз какво да го правиш хвани си го наври някъде!Като не ти харесва просто даи оная зелената стрелкичка отгоре да излезеш от темата и иди някъде другаде. :-x

MakeMeFeel
12-02-2008, 16:56
Толкова тъжно...
:razz: :razz: :razz:

Ае бягай оттука уе,нямате ли достойнство,
само се "влюбвате" и се оплаквате.

ем тъи кат преливаш от достойнство и нз какво да го правиш хвани си го наври някъде!Като не ти харесва просто даи оная зелената стрелкичка отгоре да излезеш от темата и иди някъде другаде. :-x

А пък мойта стрелкичка е синя пък 8-)

jghgh
12-02-2008, 18:07
Съгласна съм!Даже с две ръце!И аз искам да ме жаклят много дълго време..Е, не знам всеки с разбиранията си.Аз не казвам че истинския мъж е безчувствения, но да дойде да ми реве със кански сълзи под терасата..Не не! :lol: Само като си представя жалкото му изражение и нещо отвътре ме бута, да го отлъча от избирателния процес...Жалко е мъж, да плаче пред една жена...Като е сам, нека си ревтуни колкото иска, ама лично на мен би ми станало смешно.Така че има и свестни мъже, които може да не реват...Аз на тия чувствителните мъже им викам п***а мъж. Кфо да се прави! ? :):):):) Аз съм също съм гадна...Мъжете са за туй, да си изтържеш обувките отгоре му и той пак да не може да те забрави, НО НЕ И ДА ИДВА ДА МИ СЕ МОЛИ.Мразя досадни мъже..Ама как хубаво ми се иска на някой да му насоля главата..Ей зарибих едиин смотльо, ше взема да му начупя хатъра! Брав даваш ми идеи! :oops:

Е, да - никой не харесва много жалките хора! И аз харесвам повече гордите мъже, ама пак да не ме прежалват... :razz:

Значи просто ме беше човръкнало изречението за истинските мъже, но явно не спорим за нищо.

Евала! :razz:

nqkafsi_tam
12-02-2008, 19:04
Вие не сте хора :) с осем ръце го подкрепям...
НЕ аз а вие сте жалки, бахти кефа да изпитваш наслада от нещастието на някой друг и то без причина "просто защото сте гадни" и това ви дига самочувствието до небето...
Ако се замислите за момент, живота е достатъчно гаден и труден, няма смисъл да си го осложняваме един друг...
Заради такива като вас, които ни дърпат на долу в средновековието и по-надолу света не може да се развие, кво избивате комплекси и кво ме критикувате за 51251251251 ми тема за едно и съща тема, нали идеята на този форум е точно такава, някой да ти помогне?!? :)
Вие кво ха-хо-хи-хи аз съм велик, сигурен съм, че в живота ви и вие ще се влюбите поне 1 път ако не сте бахти дебилите...

Ама кво ли се разправям с вас... Знам, че няма смисъл....



По темата ;Р
Незнам хора защо, но имам чувството, че тя заслужава повече от мен, не че съм някаф супер зле човек, просто защото тя заслужава най-доброто, а дали аз съм най-доброто? нямам представа това може само някой друг и тя да ми го кажат.........
В крайна сметка това се оказва най-вярно:
"Рисувам свят за двама, но теб те няма..."
"Губя смисъл да живея, когато теб те няма.."

otchaqnata
12-02-2008, 20:50
za vtori pyt pi6a po temata i smqtam 4e da si vluben e nai-priqtnoto 4uvstvo no kogato ot nego boli iska6 da izkre6ti6 na celiq svqn kolko zle se 4uvstva6.za6to trqbva da go vinim 4e e vluben.v momenta sym v sy6toto polojenie i napylno te podkrepqm.naistina e tejko kogato nemoje6 da ima6 tozi koito blenuva6.ti ne se predavai i se bori za tova koeto iska6.hora mislq 4e toi e pisal za da go podkrepim i za da mu dadem malko sili ne za da go napadame.bydete malko po-blagosklonni mislq 4e vseki pone vednyj se vlubva za tova pomislete ako bqhte na mqstoto mu kak 6tqhte da se po4uvstvate! :neutral: