PDA

View Full Version : Незнам какво да правя...



FaTaLn0t0_LaDy
12-01-2008, 19:13
Историята е следната... претърпях мн тежка раздяла преди година с едно момче и от тогава се дуржа по отдрупнато и не сум толкова директна с момчетата....и сега съм хлътнала ужасно много по едно момче( това е първото момче което ми направи впечатление ии наистина ме грабна от пръв поглед след бившото) писахме си в скайп от почти месец може би и излизахме два пъти обаче аз съм много срамежлива и пак казвам вече не толкова директна даже може да се каже че това нещо вече ми е непознато... и така последния поът в който изляозхме беше събута, не ходим но много го искам и след като излязохме в събутата от тогава той почна да се дуржи много странно и отдръпнато, и това много ме разочарова.... помогнете ми какво да правя за да го спечеля.... и да бъде с мен...

П.П. преди винаги той ми пишеше пръв.. а сега аз го търся.. май сме си арзменили ролите #-o

xercu
12-01-2008, 19:18
помогнете ми какво да правя за да го спечеля.... и да бъде с мен... ... забрави преживелиците от детската градина и завърши сполучливо първи клас ?

Crazytu
12-01-2008, 19:29
Не е нужно да си директна с момчетата ... просто му покажи,че се интересуваш от него .. че го харесваш (включи му се няколко пъти в скайп,покани го на кафе и т.н).

curka87
12-01-2008, 20:05
Ами просто трябва да се опиташ да се отпуснеш малко. Пиши му, кани го да излизате, бъди малко по-мила с него. А когато сте заедно, не се "дърпай" от него...... напротив- покажи му, че ти е приятна неговата близост.

ImmortalForever
12-02-2008, 16:08
претърпях мн тежка раздяла

Някой ще ми дадели дефиниция на това определние, ако може, защото ми звучи сякаш "преживях катастрофа", а не мисля , че между двамата души, може да се случи нещо чак толкова колосално, че да не може да се продължи напред?!?

LittlePrincess
12-02-2008, 16:24
Най-напред ти предлагам да се научиш да пишеш и после да си търсиш момче :)

FaTaLn0t0_LaDy
12-03-2008, 18:31
претърпях мн тежка раздяла

Някой ще ми дадели дефиниция на това определние, ако може, защото ми звучи сякаш "преживях катастрофа", а не мисля , че между двамата души, може да се случи нещо чак толкова колосално, че да не може да се продължи напред?!?


ем тежка.. в смисъл такав нещо като гръм от ясно небе, след което изгубваш доверието във всичко и всеки ... това преживях аз, но все пак хората са различни и при всеки един човек една раздяла я усвоява по различен начин.

FaTaLn0t0_LaDy
12-03-2008, 18:34
Най-напред ти предлагам да се научиш да пишеш и после да си търсиш момче :)


ехе мерси :shock: това по какаъв начин съм написала темата, няма абсолютно никакво значение.в крайна сметка няма нужда да се оправдавам, че не съм свикнала да пиша с БГ букви и нещо от рода :lol: ..... но все пак всеки човек мисли различно :)

soul1199
12-03-2008, 18:36
kaji my,4e izpitva6 simpatii kum nego,pitai go dali te har i ako ti kaje da,ok,no ,ako kaje ne,go ostavi

Victorya
12-03-2008, 18:41
Ох..."Тежка раздяла","Дълга връзка","Минали преживявания"...Като започнете да ги ръсите едни...направо думи не намирам.Това в събота първа среща ли ви беше?Има възможност да не си му допаднала.Все пак всеизвестен факт е,че в интернет пространството всички са различни.Колкото и да си се държала естествено в скайп,там всичко е различно.Ако не си му допаднала,просто няма какво да направиш.Пробвай да му покажеш,че го харесваш-включвай му се в скайп,питай го да излезете.Ако настоятелно,редовно и методично ти отказва,по-добре се откажи.

FaTaLn0t0_LaDy
12-03-2008, 19:09
Ох..."Тежка раздяла","Дълга връзка","Минали преживявания"...Като започнете да ги ръсите едни...направо думи не намирам.Това в събота първа среща ли ви беше?Има възможност да не си му допаднала.Все пак всеизвестен факт е,че в интернет пространството всички са различни.Колкото и да си се държала естествено в скайп,там всичко е различно.Ако не си му допаднала,просто няма какво да направиш.Пробвай да му покажеш,че го харесваш-включвай му се в скайп,питай го да излезете.Ако настоятелно,редовно и методично ти отказва,по-добре се откажи.

ммм не тази събота след която се отчужди ни беше втора среща и то всъшност се получава така, че когато той е свободен аз не мога защото се пребирам късно от училище.. иии за първата среща аз го провокирах да излезем... след това той каза че ще излезем някоя сутрин (аз съм втора смяна) нооо така и не излязохме сутринта, предната събота той ми предложи да излезем и ни беше 2та среща....
нз.. но имам чувството че той е очаквал да направя нещо като си тръгваме... и може да е загубил интерес, защото аз чаках той да направи нещо и така всеки си отиде в неговата посока :-D

pandelka
12-03-2008, 19:11
kaji my,4e izpitva6 simpatii kum nego,pitai go dali te har i ako ti kaje da,ok,no ,ako kaje ne,go ostavi

+1 : )

scoobydors
12-03-2008, 19:17
Момичетата имаме вроден сексапил и номерца, колкото и срамежливи да са някои от нас. 8-)
Въображение дете мое !!! :oops: