PDA

View Full Version : На горещия стол е EarthShaker



babity
12-01-2008, 19:42
Енджойвай се! :P

EarthShaker
12-01-2008, 19:43
ти космяятай :shock:

ScionOfStorm
12-01-2008, 19:43
'що точно траш?

12-01-2008, 19:45
8-) Тоя човек много ме радва \\// кФо ста Раста Хай ^^ падна ми в ръчичките :-({|= /me (music) Now playing: 536. DenYo ft. Sensei - Do Koga поздрав ако ги слушаш

Pliok0019
12-01-2008, 19:49
НАЙ-НАКРАЯ НЯКОЙ ЗАСЛУЖАВАЩ ВНИМАНИЕ.

Как си? :D
На колко си?
От София ли си?
Обичаш ли бира?
А гадже имаш ли си? :D

EarthShaker
12-01-2008, 19:50
'що точно траш?
защото дет :lol: не ти разбрах въпроса.


Cool Тоя човек много ме радва \\// кФо ста Раста Хай ^^ падна ми в ръчичките Boo hoo! /me (music) Now playing: 536. DenYo ft. Sensei - Do Koga поздрав ако ги слушаш
не ти разбрах въпроса 8-) мерси. Не съм го слушал тва ама сигурно е добро. :)

ScionOfStorm
12-01-2008, 19:51
Еми...доколкото съм видял (беше за Слейър), и Сепултура харесваш..защо точно траш метъл, а не примерно...пауър :Д

12-01-2008, 19:52
Викам викам ти - как си макарон 8-)

Purritania
12-01-2008, 19:53
Хах що не и двете :)
По темата: Любима книжка?

EarthShaker
12-01-2008, 20:07
НАЙ-НАКРАЯ НЯКОЙ ЗАСЛУЖАВАЩ ВНИМАНИЕ.

Как си? :D готино
На колко си? цели 16
От София ли си? Не..Варна
Обичаш ли бира? Обичам ли да дишам? :D
А гадже имаш ли си? :D Имам. :P


Еми...доколкото съм видял (беше за Слейър), и Сепултура харесваш..защо точно траш метъл, а не примерно...пауър :Д
Човек, улесняваш ме... на въпроса каква музика слушаш не мога да отговоря 8-) Както харесвам СЛейър и Сепултура(примерно), така харесвам и Джудас и Блайнд Гардиън :) слушам много стилове... мазни кючеци-дръм енд бейз-хипхоп-дет-траш-хеви-грайнд-пънк-ой-ска-реге-рага манджа... на вълни съм.. не съм тру :lol:


Хах що не и двете :) защо не, наистина!
По темата: Любима книжка? Не мога да кажа.. Всяка книга ми въздейства по свой начин.. ако наистина трябва да кажа нещо това ще е може би Мравките на Бернар Вербер.. нещо уникално е!

DieselBlood
12-01-2008, 20:14
Къде учиш?
Хоби?
Кой предмет най-много обичаш?А кой най-много мразиш?

Disrespect
12-01-2008, 20:20
от колко време думкаш на тъпани? :)

5StaR
12-01-2008, 20:23
Ника ти от къде е?
Много WC3/WoW ли цъкаш? :>

нес.
12-01-2008, 20:24
Хей.
моите въпроси са такива:

1.Относно момичетата(може би е болна тема,просто ми е интерестно)
Какво лично теб те привлича в едно момиче,но не става въпрос за външноста и,а за по
..душевните и качества,и какво ти хареса толкова много в сегашното ти гадже,че да станете гаджета(ако имаш такова)?

2.Може би с какво искаш да се занимаваш за по напред?


мерси.

12-01-2008, 20:42
Е макарон няма да ми кажеш как си.. ЛОл

Колко ти е дълъг единия дреад ? :oops:

EarthShaker
12-01-2008, 20:44
Къде учиш? ГПЧЕ Йоан Екзарх 8-)
Хоби? Музика.. в няколко форми :)
Кой предмет най-много обичаш?А кой най-много мразиш? Най-много обичам биологията.. най ми ляга на сърцето... Не се сещам за предмет, който да мразя :shock:


от колко време думкаш на тъпани? :) По принцип още 6ти клас с едни авери си имахме 'група' и ходехме на 'студио', но друго освен дандания не дигахме :D преди около месец и нещо поднових свиренето, защото с едни момчета от даскало поготвяме песни за коледния концерт на училището и така... Сега тва е зарибявката. :D


Ника ти от къде е?
Много WC3/WoW ли цъкаш? :>Ника ми идва от 1 песен на меноуор.. Earthshaker who feels no pain... мн ме надъхва тая фраза и отнчало мислех да съм инкогнито в тоя форум и да съм с ник, който не съм ползвал никъде другаде и така.. ми дойде тоя
УОУ и уаркрафт почти не съм цъкал :D 8-)


Хей.
моите въпроси са такива:

1.Относно момичетата(може би е болна тема,просто ми е интерестно)
Какво лично теб те привлича в едно момиче,но не става въпрос за външноста и,а за по
..душевните и качества,и какво ти хареса толкова много в сегашното ти гадже,че да станете гаджета(ако имаш такова)?
Трябва просто да ме допълва... да не бъде като и мен и да не се стреми да е като мен.. и моята приятелка е такава. Въпреки, че сме заедно отскоро ми е много приятно с нея и в най-шибаното време ми е готино. Качества... може би да може да ми търпи дебелашкия хумор и да ми слуша пиянските истории :lol: моето момиче е супер мило, хрисимо и нежно... умна е и даже и да седим и да мълчим пак ми е хубаво като съм край нея :) (и да знаете, че е от форума и чете всяка думичка от тоя месидж :D )
2.Може би с какво искаш да се занимаваш за по напред?
Не обичам плановете... Знам само, че със сигурност няма да се занимавам профисионално с музика! Биологията ме влече и може би ще уча нещо такова, но не съм решил още.. за по-напред смятам да си измия зъбите и да спя :)

мерси.ако има още нещо..

MartyParty
12-01-2008, 20:44
Някакви супер сили 8-) (за таланти става въпрос( и без да скромничиш)..?
Има ли нещо,което си постигнал в живота си и с което много да се гордееш?
А нещо ,за което да съжаляваш?
Братя,сестри,полубратя,пол сестри??
Коя е песента ,която слуша за последно(мързи ме да гледам в другата тема)?
Страх ли те е от нещо?
Често ли даваш обещания?Изпълняваш ли ги?
Не е точно въпрос но..Кажи 5 песни,без които не би оцелял на самотен остров.
Ако можеше да си построиш собствен свят,как щеше да се казва той и кои от съфорумниците би допуснил до него?

EarthShaker
12-01-2008, 21:01
Е макарон няма да ми кажеш как си.. ЛОл Харби :)

Колко ти е дълъг единия дреад ? :oops: Различно.. най-дългия около 40 см.


Някакви супер сили 8-) (за таланти става въпрос( и без да скромничиш)..? ами свиря малко на барабани, малко на бас, малко на пиано, малко се занимавам с електронна музика (днб и хипхоп).. малко и на тарамбука :) що годе умея да пиша увлекателно и ми идват доста идиотски идеи понякога... разни бийтчета с уста правя.. мога да плета масури, мога да пея дет :lol:.. това се сещам на момента
Има ли нещо,което си постигнал в живота си и с което много да се гордееш? Оцелявам въпреки другите.. Също така успях да отгледам кучето, за което докторите казваха, че е абсурдно да оживее. Влязах в училището където исках и имам много добри приятели, които продължават да са до мен толкова години...
А нещо ,за което да съжаляваш? Че съжалявам прекалено често..
Братя,сестри,полубратя,пол сестри?? Мне..
Коя е песента ,която слуша за последно(мързи ме да гледам в другата тема)? AC/DC-Are you ready
Страх ли те е от нещо? Че няма да си изживея живота по начина, по който желая
Често ли даваш обещания?Изпълняваш ли ги? Не давам много често.. и все пак гледам да ги изпълнявам.
Не е точно въпрос но..Кажи 5 песни,без които не би оцелял на самотен остров. Химна на България, Korpiklaani-tuli kokko, 5nizza-Soldat, Bob Marley-Sun is shining и Manowar-Thor
Ако можеше да си построиш собствен свят,как щеше да се казва той и кои от съфорумниците би допуснил до него?Щеше да се казва Чорбоб и вички щяга да са допуснати.. без Наско, разбира се!

PiruBloodz
12-01-2008, 21:03
от кой квартал си 8-)

EarthShaker
12-01-2008, 21:06
от кой квартал си 8-) лс :D

12-02-2008, 14:02
Караш ли нещо скейт блейд ала бала? 8)

нес.
12-02-2008, 16:41
(и да знаете, че е от форума и чете всяка думичка от тоя месидж[/b] :D )





ами супер,още по-добре.Поне сега ще бъде сигурна в чувствата ти. :D Понякога е трудно да кажеш какво чувстваш в очите, you know.

Rebellion_Angel
12-02-2008, 16:44
Ти на колко си? :oops:

EarthShaker
12-02-2008, 17:53
Караш ли нещо скейт блейд ала бала? 8) Мноооогоо отдавна... карах скейт... но вече.. :?



ами супер,още по-добре.Поне сега ще бъде сигурна в чувствата ти. :D Понякога е трудно да кажеш какво чувстваш в очите, you know. Може би е така. В такъв случай - мерси :)


Ти на колко си? :oops:


На колко си? цели 16


аайде питайте... стола изстина вече..

Purritania
12-02-2008, 18:02
Ае.. как се казваш 8-) Никъде не видях сякаш :)
Умееш ли да рисуваш?
Ная или Фокус? А Чайка? 8-)
Ако ти изстине стола пак свиркай :lol:

EarthShaker
12-02-2008, 18:09
така ве!


Ае.. как се казваш 8-) Никъде не видях сякаш :) Борис
Умееш ли да рисуваш? по-скоро не... но с просташки идеи и грозните неща стават яки или поне забавни
Ная или Фокус? А Чайка? 8-) ъндърграунд локумена вафла без име! :D
Ако ти изстине стола пак свиркай :lol:

аз мисля ше ме изядете с парцалите.. пък то кво..

crazy_style
12-02-2008, 18:46
снимки _повечко_
доколкото разбрах си на дредове_от кога,защо си ги направи
снимки и на приятелката ти :)
препоръчай някоя хубава песен

EarthShaker
12-02-2008, 19:03
снимки _повечко_ в май спейс има колкото щеш.. но са прайвит, т.е. трябва да имаш рег
доколкото разбрах си на дредове_от кога,защо си ги направи Сплетен съм повече от 2 години и полвина почти.. наплетох се, защото бях малък и наивен... бях зарибен... бях тъп 8-)
снимки и на приятелката ти :) не ми е удобно така да пускам нейни снимки.. тя ако иска ще пусне някоя друга ;)
препоръчай някоя хубава песен Кой уши байряка..

Rebellion_Angel
12-02-2008, 19:10
Пътувал ли си някъде извън страната?
А имаш ли си домашен любимец?
Как релаксираш?
Какво си мислиш в момента? Първото нещо, което ти дойде на ум.
Какво е любимото ти ядене?
Какво е любимото ти четиво?
Колко време прекраваш на компютъра?
Тренираш ли нещо?
Сутрин като станеш първата ти работа е да...

Reed
12-02-2008, 19:15
е кажи кое е момичето :D

preichetoy
12-02-2008, 19:17
Как се казват вашите?
Кой номер обувки носиш?
Миеш ли чиниите у вас?

EarthShaker
12-02-2008, 19:20
Пътувал ли си някъде извън страната? Да, обикалял съм из Европата малко.. 2 пъти съм излизал от България- 1 път в Гърция с наще и 1 път на екскурзия, през която минахме през поне 6-7 държави :)
А имаш ли си домашен любимец? Имам си и котка и куче.. и рибки :)
Как релаксираш? Пускам си музика, махам си очилата,лягам, слушам и си мисля...
Какво си мислиш в момента? Първото нещо, което ти дойде на ум. Че има цели 2 часа докато филма ми се дръпне :D
Какво е любимото ти ядене? Шкембе чорба с люто и чесън :D
Какво е любимото ти четиво? книги.. фантастика най-често
Колко време прекраваш на компютъра? повече от необходимото.. по 3-4 часа може би.. ако не и повече :/ (мамка му, от утре почвам да си налагам да седя по-малко!)
Тренираш ли нещо? ами... лятото ходех на фитнес и ходих да бягам, ся ходя от време на време на лостове.. нищо сериозно
Сутрин като станеш първата ти работа е да... пикая :lol:

Rebellion_Angel
12-02-2008, 19:22
:) Колко си висок?

EarthShaker
12-02-2008, 19:25
е кажи кое е момичето :D тя ако пожелае ще си каже :) не е джентълменско :)


Как се казват вашите? Д и С :) тайна :D
Кой номер обувки носиш? 43-44 зависи :)
Миеш ли чиниите у вас? сам обикновено не се сещам ама ми се налага, особено когато баща ми е вкъщи :D


:) Колко си висок? около 1,75 :)

Rebellion_Angel
12-02-2008, 19:27
Как винаги успяваш да си толкова мил? :)

EarthShaker
12-02-2008, 19:33
Как винаги успяваш да си толкова мил? не мисля, че съм много мил... особено покрай тоя форум се усещам как прихващам от сарказма и иронията на другите и... благодаря иначе :)

EarthShaker
12-02-2008, 19:36
С приятелката ти от форума ли се запознахте или се познавахте преди това/дано се изразих ясно горе доло :-D във форума се запознахме :)

crazy_style
12-02-2008, 19:37
много си мил.....
обичаш ли лимони
какъв цвят ти е косата
очите
любими филми
пиеш ли текила
манДжа
само да се науча да пиша на БГ ____FAK___

Rebellion_Angel
12-02-2008, 19:37
С приятелката ти от форума ли се запознахте или се познавахте преди това/дано се изразих ясно горе доло :-D във форума се запознахме :)

Това е супер. А аз нямам повече въпроси. Оставям на другите да те въртят на шиш.

EarthShaker
12-02-2008, 19:46
много си мил..... мерси
обичаш ли лимони ДА
какъв цвят ти е косата http://a908.ac-images.myspacecdn.com/images01/44/l_a3bde3afbe2e67fce2b9cc9b944f06a3.jpg
очите кафеви
любими филми Cast Away и Into the wild...
пиеш ли текила ДА! :D на шотове по 60 :)
манДжа писах вече.. обичам всякви български манджи
само да се науча да пиша на БГ ____FAK___ не ми пречи



Това е супер. А аз нямам повече въпроси. Оставям на другите да те въртят на шиш. Мерси! Ако се сетиш още нещо идните дни се чувствай свободна да питаш :)

preichetoy
12-02-2008, 19:49
Обичаш ли лук?
Знаеш ли чужди езици?

EarthShaker
12-02-2008, 19:53
Обичаш ли лук? много... абе аз почти всичко ям :)
Знаеш ли чужди езици? Английски(леко развалено) и френски... руски съм учил, но не помня почти нищо :)

jghgh
12-02-2008, 20:00
Оле, знам че си ти на стола и не знам кво да те питам.
Само ще те поздравя, щото си готин, слънчев, хубав човек :) Изпълват ме такива позитивни и весели типове, а познавам изключително малко такива...
Сетих се че си зодия Лъв (нали не ти разкривам прекалено много анонимността? 8-)) и все пак ми изникна въпрос..

Вярваш ли в зодии?
Четеш ли си хороскопите?
Спря ли да ползваш толкова често оная засмяна емотиконка в скайп? ": D"




Боже, дано се сетя за нещо смислено преди да си отстъпил стола.

EarthShaker
12-02-2008, 20:05
Оле, знам че си ти на стола и не знам кво да те питам.
Само ще те поздравя, щото си готин, слънчев, хубав човек :) Изпълват ме такива позитивни и весели типове, а познавам изключително малко такива... Блааагодаряя ти! винаги като ми кажеш нещо подобно и наистина ми става весело и позитивно :)
Сетих се че си зодия Лъв (нали не ти разкривам прекалено много анонимността? 8-)) и все пак ми изникна въпрос.. Не бе, аз отдавна се разкрих пред света :D

Вярваш ли в зодии? Ами по-скоро не
Четеш ли си хороскопите? не
Спря ли да ползваш толкова често оная засмяна емотиконка в скайп? ": D" НЕ! тия 2 копчета са най-натисканите бутони на клавиатурата ми :D




Боже, дано се сетя за нещо смислено преди да си отстъпил стола. чакаме :)

preichetoy
12-02-2008, 20:08
Кой ти е любимият цвят?
Как отслабна толкова? (Извинявай за въпроса, но се сетих за 'солджа бой' снимката) :D

EarthShaker
12-02-2008, 20:10
Кой ти е любимият цвят? зеления!
Как отслабна толкова? (Извинявай за въпроса, но се сетих за 'солджа бой' снимката) ахаха ми няма проблем :) не се срамувам от това, което съм бил :) Пиер Дюкан.. има ли нужда да уточнявам? :D лятото малко фитнес и така... но предимно заради диетата

preichetoy
12-02-2008, 20:11
Аааа и аз обожавам зелено! Бай дъ уей ти си ми близнак :D Намерих вече няколко общи черти....

Purritania
12-02-2008, 20:28
Ааа пак аз 8-) Нямаше как да не питам :D
По концерти ходим ли? 8-)
Ако да, кой концерт ти е направил най-голямо впечатление?
Хаха, спирам, че се олях с тия въпроси 8-)

AFT
12-02-2008, 20:34
Ако знаеш колко МНОГО приличаш на един приятел. Даже на него му показах твои снимки и се съгласи. Имате еднакви черти на лицето и еднакъв ръст иии всичко! ;д
Anyway.

Какво не обичаш да ядеш?

Хах, май с тва се изчерпва гениалността ми за днес. Утре повече. ;д

EarthShaker
12-02-2008, 20:35
Ааа пак аз 8-) Нямаше как да не питам :D
По концерти ходим ли? 8-) В последните 1-2 години почнах да ходя доста по концерти... най-голямо впечатление са ми направили тия от Каварна... Меноуор, Апокалиптика, Слейър, МОТОРХЕД!, Алис Купър.. а иначе ходя и на концертчета на български групи като пица, Уикеда, Бгз и т.н.
Ако да, кой концерт ти е направил най-голямо впечатление? определено Меноуорските... въпреки че и там имам забележки :) но просто на моменти имах чувството, че ще се взривя!
Хаха, спирам, че се олях с тия въпроси 8-) чакам още! :D

preichetoy
12-02-2008, 20:36
Коя смяна си на даскало?
Колко чифта обувки имаш?
Използваш ли парфюм?

EarthShaker
12-02-2008, 20:42
Ако знаеш колко МНОГО приличаш на един приятел. Даже на него му показах твои снимки и се съгласи. Имате еднакви черти на лицето и еднакъв ръст иии всичко! ;д е сега си изпроси да ми изпратиш снимка :D
Anyway.

Какво не обичаш да ядеш? пача.. броколи и брюкселско зеле :x

Хах, май с тва се изчерпва гениалността ми за днес. Утре повече. ;д


Аааа и аз обожавам зелено! Бай дъ уей ти си ми близнак :D Намерих вече няколко общи черти....суперр


Коя смяна си на даскало? 2ра :)
Колко чифта обувки имаш? ами здрави... 4 :) доста често ги сменям..
Използваш ли парфюм? рядко... нямам навик, но скоро мисля да си взема 1, който съм му хвърлил око от досста време :)

preichetoy
12-02-2008, 20:48
Аааа и аз обожавам зелено! Бай дъ уей ти си ми близнак :D Намерих вече няколко общи черти....суперр



Фалшив ентусиазъм.. :D

EarthShaker
12-02-2008, 20:49
ти пък :lol:

preichetoy
12-02-2008, 20:50
Харесва ли ти да отговаряш на въпросите на стола?
Колекционираш ли нещо?

EarthShaker
12-02-2008, 20:52
Харесва ли ти да отговаряш на въпросите на стола? да бтв, кефи ме :)
Колекционираш ли нещо? песни и клипчета.. :D също съм голям вехтошар.. пазя сякви простотии от детството си.. и трупам :) иначе друго не...

Purritania
12-02-2008, 20:52
Горещо ли е на стола? С preichetoy поддържаме ли няква температура или..? :lol:
BTW preichetoy ако т`ва на аватара си ти си много хубава :)

preichetoy
12-02-2008, 20:54
Горещо ли е на стола? С preichetoy поддържаме ли няква температура или..? :lol:
BTW preichetoy ако т`ва на аватара си ти си много хубава :) За съжаление, не съм аз. Яра Браво - ем си и певица. Прекрасна е!

EarthShaker
12-02-2008, 20:57
Горещо ли е на стола? С preichetoy поддържаме ли няква температура или..? :lol: Дааа опредеелено! добре че сте вие! МЕРСИ! :) никой ли няма да ме пита кога ше се подстригвам.. баси! :D
BTW preichetoy ако т`ва на аватара си ти си много хубава :)

Purritania
12-02-2008, 20:59
Ари ве, няма ли да се подстижеш, баси :lol:

MartyParty
12-02-2008, 21:01
Нали може да те тормозя и тази вечер? 8-)
Такам..
Какво ти е мнението за теб самия?
А какъв си според теб в очите на другите хора?
Кой са качествата,които не можеш да понасяш у събеседниците си?
Кое беше последното нещо,което много те издразни?

preichetoy
12-02-2008, 21:03
Можеш ли да танцуваш?

EarthShaker
12-02-2008, 21:23
Ари ве, няма ли да се подстижеш, баси НАЙ-СЕТНЕ НЯКОЙ ДА СЕ СЕТИ :D:D няма да ви кажа пък :D :lol:


Нали може да те тормозя и тази вечер? може 8-)
Такам..
Какво ти е мнението за теб самия?Че имам прекалено високо мнение за себе си...
А какъв си според теб в очите на другите хора? Доста по-малко от това, което всъщност аз смятам, че съм.. Но и не бих искал другите да узнават какъв съм до такава степен..
Кой са качествата,които не можеш да понасяш у събеседниците си? Да не бъде изслушван.. и отказа да се мисли...също така мразя да ме лъжат, когато аз знам, че ме лъжат... многооо мразя това чувство!
Кое беше последното нещо,което много те издразни? Двама пияни мангали, които ми подхвърлиха нещо за косата... ако бях в по-кофти настроение щях да си изпробвам кубинките, таман днес за сефте ги сложих.. както съм мил :D



Можеш ли да танцуваш?че мога, мога.. но не особено добре :D

buffalo88
12-02-2008, 21:25
Медийна звезда си мамуле!!!

preichetoy
12-02-2008, 21:26
Давали ли са те по телевизията? (Въпрос инспириран от предишния пост) :D

EarthShaker
12-02-2008, 21:26
Медийна звезда си мамуле!!!

рисковете на професията, раста 8-)


Давали ли са те по телевизията? (Въпрос инспириран от предишния пост) поста няма общо, но са ме давали няколко пъти бегло в някви си кадри и 1 път учавствах в 1 предаване в телевизия Море свързано с 1 проект от даскалото... ама бях малък :) (6ти клас) :D

buffalo88
12-02-2008, 21:28
Медийна звезда си мамуле!!!

рисковете на професията, раста 8-)

Утре по телевизията да не те гледаме?! :lol:

preichetoy
12-02-2008, 21:31
Медийна звезда си мамуле!!!

рисковете на професията, раста 8-)


Давали ли са те по телевизията? (Въпрос инспириран от предишния пост) поста няма общо, но са ме давали няколко пъти бегло в някви си кадри и 1 път учавствах в 1 предаване в телевизия Море свързано с 1 проект от даскалото... ама бях малък :) (6ти клас) :D Нямах предвид, че има нещо общо, просто с тва го асоциирах.

DYNAMIC
12-02-2008, 22:51
Коя според теб е най-хубавата девойка от известните холивудски мацки?
Какво мислиш за книгата -Клетниците- ,ако си я чел?
Кой е твоят спорт?
Какво те дразни в характера ти?
Слушаш ли чалгия,като си на градус да кажем (честно :lol: )?
Учиш ли или се мотаеш по цял ден и си губиш времето?
Разкажи за някой твой гаф дето си правил..
Секс правил ли си?

preichetoy
12-02-2008, 22:55
Би ли си боядисал косата зелена?

EarthShaker
12-03-2008, 08:30
Коя според теб е най-хубавата девойка от известните холивудски мацки? Анджелина може би
Какво мислиш за книгата -Клетниците- ,ако си я чел? Четох я преди доста години, пък и беше няква детска версия.. не съм чел оригинала.
Кой е твоят спорт? Плуването.. Винаги ме е кефило много, но не съм тренирал никога.
Какво те дразни в характера ти? Че с непознати и полу-непознати се държа супер странно.
Слушаш ли чалгия,като си на градус да кажем (честно :lol: )? Ако съм на достатъчно градус и на тишина ще се радвам :lol: чалга не слушам, мазни класики слушам :D
Учиш ли или се мотаеш по цял ден и си губиш времето? по-скоро се мотая.. но пък успеха ми е що годе харби, не знам как става :D
Разкажи за някой твой гаф дето си правил.. оо ами изключително много са.. Примерно преди около година се напих и счупих един мн стар гсм (добре, че реших да взема него) и го скатах счупен... и баща ми го намери след няколко месеца, аз бях забрайл за него и не се зарадва много...
Секс правил ли си? Не :)


Би ли си боядисал косата зелена?ДА! ебаси якото! като малък се бях боядисал лилав замалко :)

Pooky
12-03-2008, 08:32
Ти си некъф як .. 8)
Някой нов пик ?

EarthShaker
12-03-2008, 08:37
Ти си некъф як .. 8) абе не се имам за много як, но мерси :)
Някой нов пик ? http://c3.ac-images.myspacecdn.com/images02/27/l_fa8add44a0404edebaffd58bb507c19a.jpg снощи си правихме мн скандални снимки ама човека ся е на даскало... :D

Pooky
12-03-2008, 09:37
Мнението ти за форума и хората в него като цяло ?
Симпатизираш ли на Мадона ? :-o

DisturbinThePeace
12-03-2008, 10:03
защо си направи раста ?

какъв стил музика слушаш ?

crazy_style
12-03-2008, 13:22
nqQq...
stil koito te otbluskva/drazni..
kolko dvoiki ima6
koi e lubimiq ti grad, deto te kefi nai-mnogo (bez rodniq ti ;D)
koq ti e lubimata emotikonka..
ta koga 6te6e da se postrigva6 :D
lubima marka drehi/kecki (ili kakvoto nosi6)
opisanieto ti v skype, i za6to e takova...
vzeh da zatupqvam... ;D ai doskoro :]

buffalo88
12-03-2008, 16:26
Глей ги всичките те питат кога ще се постригваш се едно ще се женят за теб кат се пострижеш :lol:

LINKNOT
12-03-2008, 16:35
Къде учиш? ГПЧЕ Йоан Екзарх 8-)
Хоби? Музика.. в няколко форми :)
Кой предмет най-много обичаш?А кой най-много мразиш? Най-много обичам биологията.. най ми ляга на сърцето... Не се сещам за предмет, който да мразя :shock:


Ти си няк'ъв мой човек. Кой раздел на биологията ти е любимия?

Какъв ще станеш като пораснеш? ;d

EarthShaker
12-03-2008, 17:02
...

EarthShaker
12-03-2008, 17:02
Мнението ти за форума и хората в него като цяло ? хората или са страшно деградирали или са супер надменни и иронични... златната среда е някъде там.. :)
Симпатизираш ли на Мадона ? мнее :-o


защо си направи раста ? шот бях 7ми клас :lol:

какъв стил музика слушаш ? още на 1ва страница го има 8-)


nqQq...
stil koito te otbluskva/drazni.. емо
kolko dvoiki ima6 засега нямам.. и 3ка нямам още :)
koi e lubimiq ti grad, deto te kefi nai-mnogo (bez rodniq ti ;D) Смолян
koq ti e lubimata emotikonka.. " 8-) "
ta koga 6te6e da se postrigva6 :D ще видим :) скоро може би
lubima marka drehi/kecki (ili kakvoto nosi6) марката няма значение
opisanieto ti v skype, i za6to e takova... нямам в момента, шот забих :)
vzeh da zatupqvam... ;D ai doskoro :] доскоро


Глей ги всичките те питат кога ще се постригваш се едно ще се женят за теб кат се пострижеш :lol: нали ги провокирах преди 2 страници бе :)



Ти си няк'ъв мой човек. Кой раздел на биологията ти е любимия? Сякаш най ме вълнува генетика :) евлюция и т.н. също :)

Какъв ще станеш като пораснеш? Не знам, мамка му! ;d

PiruBloodz
12-03-2008, 17:37
НЕДЕЙ ДА РЕЖЕЕШ БЕЕе :x

EarthShaker
12-03-2008, 17:46
що? :lol:

Rebellion_Angel
12-03-2008, 17:48
Ехааа, още те тормозят. :D

Purritania
12-03-2008, 18:20
Ако се подстижеш ще се ожениш ли за мееен? :oops: :lol:
А ако аз се подстижа? :lol:

EarthShaker
12-03-2008, 18:21
Ако се подстижеш ще се ожениш ли за мееен? :oops: надали :lol:
А ако аз се подстижа? същото ^^ :lol:

Purritania
12-03-2008, 18:23
:cry: You make me cry :cry: :lol:
Как си днес 8-)

EarthShaker
12-03-2008, 18:26
:cry: You make me cry :cry: :lol: е нали казах, че в момента съм обвързан.. и то здраво :)
Как си днес 8-) доста готин ден беше! :)

Purritania
12-03-2008, 18:34
Е шегувах се де 8-) Даже вече предположих коя е каката дето те е вързала :D
Кво искаш от дядо коледа? 8-)

PiruBloodz
12-03-2008, 18:37
що? :lol:

щото е мноо яко
след тва рибената кост 8-)

EarthShaker
12-03-2008, 18:42
Е шегувах се де 8-)знам бе :) Даже вече предположих коя е каката дето те е вързала :D ами всъщност аз съм баткото :D
Кво искаш от дядо коледа? ами... не знам да ти кажа.. пари за ядини и пийни 8-)



що? :lol:

щото е мноо яко
след тва рибената кост 8-)яко, яко до 1 време :) писва... пък и колко по-яко е 1ви номер :lol:

MartyParty
12-03-2008, 21:02
Пък аз не давам да се кастриш! :o Жената какво мисли по този въпрос?


А сега се сетих да те питамм-мислиш ли,че ако си наумиш нещо,някой ще е в състояние да те накара да направиш обратното?
Какви са плановете за Коледа и Нова година(освен ядини и пийни-това ясно)?
Кое е най-лудото нещо,което някога си правил?
Можеш ли да рисуваш?Ако не можеш-аз ще те науча.
Виждам,че музиката е важна за теб.Оказвала ли е влияние върху живота ти?По някакъв начин променила ли е нещо в теб?Накарала ли те е да се замислиш за нещо сериозно,което да промени коренно начина,по който гледаш на нещата?
Какво определя настроението ти?
Това е засега-утре повече! :-D Лека нощ.

preichetoy
12-03-2008, 21:04
Разбираш ли се с вашите?
Кой най-много ти допада от форума (с изключение на момичето ти, разбира се)
А кой най-много те изнервя?
По колко пъти на ден ядеш?
Кой диоптър са ти очилата?

EarthShaker
12-04-2008, 05:22
Пък аз не давам да се кастриш! :o Жената какво мисли по този въпрос? Ами не ми дава много много :D но... преди 4 години като почнах да си пускам коса всички ми викаха-НЕЕ!, после като се наплетох всички ми викаха НЕЕ!, ся като се подстрижа всички пак ше ми викат НЕЕ! ама после :D


А сега се сетих да те питамм-мислиш ли,че ако си наумиш нещо,някой ще е в състояние да те накара да направиш обратното? Разбира се, че мога да се разубедя, но трябва да има някаква основателна причина.
Какви са плановете за Коледа и Нова година(освен ядини и пийни-това ясно)?Коледа-семейно на бъдни вечер, а на 25ти заминавам на запой... ъъ лагер де :lol:
Кое е най-лудото нещо,което някога си правил? ОО, не мога да се сетя така... като бяхме пишлемета и драскахме с флакони съм бягал от полицаи... на дисниленд си зимах акъла на няколко пъти :D
Можеш ли да рисуваш?Ако не можеш-аз ще те науча. ами не бих казал, че мога... по-скоро някви карикатури бързи правя, мразя да правя някаква рисунка повече от 3-4 минути... :D
Виждам,че музиката е важна за теб.Оказвала ли е влияние върху живота ти?По някакъв начин променила ли е нещо в теб?Накарала ли те е да се замислиш за нещо сериозно,което да промени коренно начина,по който гледаш на нещата? Музиката ми е влияла много, има няколко музикални революции, които съм претърпял.. ся като се сетя как съм мислил във всеки период и ми става смешно.. :D Сега музиката е от голямо значение за мен, но не е ключюва.. както е било преди :)
Какво определя настроението ти? Желанието ми! Винаги ако искам да се сдухам мога. Също така лесно (вече) се измъквам от депресии и т.н. Просто си налагам някво настроение и почвам да го поддържам с разни песнички (избрани за случая) и след 20 минути съм постигнал ефекта :)
Това е засега-утре повече! :-D Лека нощ. Лека!




Разбираш ли се с вашите?Ами, както всеки тийн се караме отвреме навреме... но бих казал, че се разбираме. Не сме стигали до съвсем крайни разни действия :D
Кой най-много ти допада от форума (с изключение на момичето ти, разбира се) Като мнения или като човек? Като мнения Canisa ме кефи, въпреки че не всеки път мненията ни се препокриват... все пак ме радва как си ги защитава.
А кой най-много те изнервя? АдърДименшън.
По колко пъти на ден ядеш? Много. :D
Кой диоптър са ти очилата?1,25-едното, 1,50-другото

ебаси яките въпроси, как ги измисляте не знам... 8-)

Pooky
12-04-2008, 07:20
Хайде кажи коя е дее ! Или поне кажи дали и начинаеща или отдавна е тук (във форума)?

preichetoy
12-04-2008, 07:29
Обичаш ли мазен тутманик? :D
Мразиш ли така наречените 'кифли'?
Ходил ли си в чалга дискотека?
Вярваш ли в Господ?
Носиш ли розово?
Кой орбит флейва предпочиташ?
Най-тежък момент в живота ти?

ScorpionS
12-04-2008, 11:25
Кога е рожденият ти ден?

crazy_style
12-04-2008, 16:02
pisna li ti da si na gore6tiq stol ? ;D
re6il li si koi 6te e sled teb?
s kolko 4oveka ot foruma se poznava6 li4no?
ot koga pi6e6 v foruma, i kak se zaribi?
hodi6 li po kafeta?
kakuv cvqt sa ti 4orapite v momenta?
spored teb ima li zna4enie muzikata koqto slu6a daden 4ovek v razsujdeniqta mu i na4ina na durjanie?
pu6i6 li .. ne6to :D
i tui.. :]

preichetoy
12-04-2008, 16:51
Кой смяташ да сложиш на стола?

EarthShaker
12-04-2008, 18:15
Хайде кажи коя е дее ! Или поне кажи дали и начинаеща или отдавна е тук (във форума)? преди мен е регната тук :)


Обичаш ли мазен тутманик? :D МНОГО!
Мразиш ли така наречените 'кифли'? Не. Просто не ме кефят.
Ходил ли си в чалга дискотека? Да.
Вярваш ли в Господ? Не.
Носиш ли розово? НЕ!
Кой орбит флейва предпочиташ? Жълтия :)
Най-тежък момент в живота ти? Не съм изпитвал нещо наистина тежко... поне не мога да определя даден момент като такъв.


Кога е рожденият ти ден?13ти август :)


Каква марка са ти кецките? Колко пари струват? Кога си ги взе? Кой модел те кефи сега? Сега в момента нося някви кубинки по-стари от мене самия :lol: затва ше се стрижа...шото хората си мислят , че щом съм наплетен съм накъв скейтъроман :D 8-)


pisna li ti da si na gore6tiq stol ? ;D Мнее. :)
re6il li si koi 6te e sled teb? Не още :)
s kolko 4oveka ot foruma se poznava6 li4no? мм... с 2ма :)
ot koga pi6e6 v foruma, i kak se zaribi? покрай олигофренските въпроси и теми-ебавки.. :D
hodi6 li po kafeta? Рядко.
kakuv cvqt sa ti 4orapite v momenta? Черни :D
spored teb ima li zna4enie muzikata koqto slu6a daden 4ovek v razsujdeniqta mu i na4ina na durjanie? Косвено... всичко е до 1 време..
pu6i6 li .. ne6to :D не, нищо (още 1 причина :D )
i tui.. :] мдаа :D


Кой смяташ да сложиш на стола? Не съм решил още. Как да разбера кой вече е минавал? :D

aHeJlua
12-04-2008, 18:39
емиии ...
1. Много обичаш музиката нали ?
2.Гледаш ли сапунки ?
3. Мислиш ли, че ако нещо фрапиращо се случи с теб ще си останеш същия ?
4. Любим спорт ?
5. Любима мацка ?
6. А ти.. домашен любимец нямаш ли си ?
7. Ще пишеш ли на дядо Коледа ?
8. Ще си разменяш ли с някого подаръци ?

за друго не мога да се сетя... дано да не ми се повтарят въпросите .. извинявам се предварително :)

EarthShaker
12-04-2008, 19:17
емиии ...
1. Много обичаш музиката нали ? Обичам я... но не е като да контролира живота ми :)
2.Гледаш ли сапунки ? Не :D
3. Мислиш ли, че ако нещо фрапиращо се случи с теб ще си останеш същия ? не... ако е наситина фрапиращо ще се променя коренно
4. Любим спорт ? обичам да гледам тенис... иначе като спорт много ме кефи плуването
5. Любима мацка ? Моята :P
6. А ти.. домашен любимец нямаш ли си ? Имам куче, котка и риби :)
7. Ще пишеш ли на дядо Коледа ? Не :D
8. Ще си разменяш ли с някого подаръци ? Ще видим... може би :)

за друго не мога да се сетя... дано да не ми се повтарят въпросите .. извинявам се предварително Почти не се повтарят :) благодаря ти! :) :)

aHeJlua
12-04-2008, 19:28
ааа... сетих се... мандарини обичаш ли ? аз ги обожовам 8-) ...

EarthShaker
12-04-2008, 19:30
мдаа, мн ги ям :) но ябълките са си класика :lol:

aHeJlua
12-04-2008, 19:38
брех.. ми крушите какви са :D

EarthShaker
12-04-2008, 19:42
шибан комерс :lol:

preichetoy
12-04-2008, 19:43
Как да разбера кой вече е минавал? Питаш. :D


Ква марка ти е телефона?
Имаш ли брат или сестра?
Носиш ли гривни?

aHeJlua
12-04-2008, 19:44
шибан комерс :lol:

ней вярно .. може да не ги ям .. ама само тях ме карат да рисувам.. 8-) 8-)

MartyParty
12-04-2008, 19:54
Какво направи миналото лято?
Какво животно за теб е бобърът?
Би ли си отглеждал един вкъщи?
Яйцето или кокошката?
Какво мислиш за израза "Убий бобър,спаiи дърво"? :?
А за Владайските баби какво мислиш?Те ли са спасили света преди 20 години?
Дразниш ли се като много ти се седи в трамвая/автобуса и някоя баба ти седне на мястото?
Съсредоточи се-preichetoy или jghgh?
Аз или те двете взети заедно? :oops:
Последните два не ги взимай насериозно-лигавя се.
И един спешъл въпрос-Вярваш ли,че света ще свърши,ако пчелите изчезнат?

AFT
12-04-2008, 19:59
^ Абе, вие го изпържихте направо ;д
На мен ми е чудно защо само момичета пишат в тая тема (с изкл. на госта). 8-)
А, бтв, работя по въпроса със снимката на онзи мой много приличащ на теб приятел. ;д

EarthShaker
12-04-2008, 20:07
Как да разбера кой вече е минавал? Питаш. :D


Ква марка ти е телефона? Сони Ерисон.. к700.. класика :D
Имаш ли брат или сестра?Не :)
Носиш ли гривни? никви такиви накити :D


Какво направи миналото лято? Само простотии :D
Какво животно за теб е бобърът? Организирано и умно!
Би ли си отглеждал един вкъщи? Не бих го мъчил толкова..
Яйцето или кокошката? Омлета :D
Какво мислиш за израза "Убий бобър,спази дърво"? :? простотия... моя вариант е "Убий човек, спаси 1500 свине"
А за Владайските баби какво мислиш?Те ли са спасили света преди 20 години? Не знам за какво става въпрос :?
Дразниш ли се като много ти се седи в трамвая/автобуса и някоя баба ти седне на мястото? Не, обикновено ставам, ако няма друго място.
Съсредоточи се-preichetoy или jghgh?о
Аз или те двете взети заедно? :oops: м
Последните два не ги взимай насериозно-лигавя се. г :D
И един спешъл въпрос-Вярваш ли,че света ще свърши,ако пчелите изчезнат? не... гледал съм филм по този въпрос(предполагам и ти си го гледала)... света няма да свърши, квото и да стане (освен когато се разруши, разбира се)


^ Абе, вие го изпържихте направо ;д
На мен ми е чудно защо само момичета пишат в тая тема (с изкл. на госта). 8-) и на мен :-o
А, бтв, работя по въпроса със снимката на онзи мой много приличащ на теб приятел. ;д благодареен съм, много!

preichetoy
12-04-2008, 20:10
Ял ли си вафла Фемили? :D

PiruBloodz
12-04-2008, 20:10
Къде си учил до 8ми клас? 8-)

chaos_
12-04-2008, 20:20
От колко време каза свириш на барабани?
А на уроци ходил ли си или си самоук талант?
:D

Защо според теб оществото драстично поглупява?

EarthShaker
12-04-2008, 20:30
Ял ли си вафла Фемили? :D не се вкарвай в некви филми, сестро :D в интерес на истината не съм... :D


Къде си учил до 8ми клас? 8-) 7ма :lol:


От колко време каза свириш на барабани?ми... навремето (6ти клас) ходихме на студио с 'групата' ама нищо не правехме... само джангър.. а иначе почнах отпреди месец някъде да се упражнявам за песента на коледния концерт на даскалото и сега почнах така по-силно да напредвам :)
А на уроци ходил ли си или си самоук талант? чак талант... :lol: сам се уча :)
:D

Защо според теб оществото драстично поглупява? баш драстично... не, не мисля.

PiruBloodz
12-04-2008, 20:31
Къде си учил до 8ми клас? 8-) 7ма :lol:

Аз мисля, че скоро те видях..

preichetoy
12-04-2008, 20:37
Опиши твоето момиче, моля! :)

preichetoy
12-04-2008, 20:37
Опиши твоето момиче, моля! :)

EarthShaker
12-04-2008, 20:49
Къде си учил до 8ми клас? 8-) 7ма :lol:

Аз мисля, че скоро те видях..и не каза нищо...? 8-)




Опиши твоето момиче, моля! :) смисъл? на 1ва или 2ра страница описвах малко :) много мила и малко срамежлива... умна и забавна. Супер много ме радва, самото й присъствие ме топли :)

PiruBloodz
12-04-2008, 20:50
По име ли искаш да ти извикам.. :razz:

EarthShaker
12-04-2008, 20:55
ами примерно :Д ебаси!

preichetoy
12-04-2008, 20:56
Смяташ ли да емигрираш някъде?

PiruBloodz
12-04-2008, 20:56
Е.. тогава беше на столчето, не на стола.. :razz:

EarthShaker
12-04-2008, 20:56
преди бях надъхан... вече се колебая... имам още 2 години да мисля 8-)

PiruBloodz
12-04-2008, 21:03
А как се казваш щото май не видях някой да пита 8-)
сорка ако са питали

EarthShaker
12-04-2008, 21:03
Борис съм :) на кво столче бе :shock: :lol:

PiruBloodz
12-04-2008, 21:04
Еми не беше на стола, за да ти знам името.. 8-)

EarthShaker
12-04-2008, 21:06
ааа :) омг 8-)

следващия път ше знайш :)

PiruBloodz
12-04-2008, 21:07
Ще се провикна като див селяндур на съсед си.. 8-)

5StaR
12-04-2008, 21:49
Just walk tho the door what's it gonna be ? I cant get to the flo girls all over me .. - koq pesen e taq ? 8-) 8-)

preichetoy
12-04-2008, 21:51
Обезкосмяваш ли си краката?

EarthShaker
12-04-2008, 21:56
Just walk tho the door what's it gonna be ? I cant get to the flo girls all over me .. - koq pesen e taq ? 8-) 8-)

ни най-малка представя нямам :lol:


Обезкосмяваш ли си краката?

НЕ! :lol:

preichetoy
12-05-2008, 07:32
Е много ясно :D


Участвал ли си някога в нпкакъв конкурс?
Гледаш ли риалити предавания?
А сериали?

EarthShaker
12-05-2008, 07:43
Е много ясно :D Ами... не е много ясно вече... всеки 2ри си ги обезкосмява... :D


Участвал ли си някога в нпкакъв конкурс? амии хм O_o даа... оф :Д даже съм печелил общинска и после и национална награда.. с екип... по проект "гражданин" преди 3-4 години :)
Гледаш ли риалити предавания? Ми не...
А сериали? Ами... Такива от сорта на 'CSI' и Доктор Хаус да.. ама не ги следя :D когато всяка серия е сама за себе си ме кефи :) ааа и My Name Is Earl съм ги изгледал всички... жалко, че по нашите телевизии не го дават..

preichetoy
12-05-2008, 08:00
Аз доколкото разбрах вече, никак не си като 'всеки втори'. :)


Обичаш ли да организираш разни събития?
Вярваш ли в любовта от пръв поглед?
Носиш ли лещи?

EarthShaker
12-05-2008, 08:18
Аз доколкото разбрах вече, никак не си като 'всеки втори'. Като всеки първи съм :D :)


Обичаш ли да организираш разни събития? Не много... въпреки, че където и да се съберем накрая аз чистя :D
Вярваш ли в любовта от пръв поглед? вярвам определено
Носиш ли лещи? не.. не ми се занимава :lol:

preichetoy
12-05-2008, 08:25
Имаш ли много шапки?
Имаш ли обици някъде?

Blo0dyMary
12-05-2008, 08:33
ъ..коя ти е любимата песен на Bob Marley? :lol:
Имаш ли таттоо? (ако да-къде и каква?,ако не-мислиш ли да си правиш?)


pz MD Beddah-Zombinaciq ако те кефи 8)

EarthShaker
12-05-2008, 08:48
Имаш ли много шапки? нее :D в момента имам 2 шапки, които ми стават... :D и са плетени :)
Имаш ли обици някъде? не, не ме кефи :?



ъ..коя ти е любимата песен на Bob Marley? :lol: Sun is shining... ili to much trouble in the world, не мога да реша :D
Имаш ли таттоо? (ако да-къде и каква?,ако не-мислиш ли да си правиш?) Не мисля да си правя... може би ако се реша някой ден ще е на място където не се вижда много много :) на задника примерно :lol:


pz MD Beddah-Zombinaciq ако те кефи 8) трошим окови... :D откога не съм ги слушал тия пессни :) мерси, ся ше си пусна :D

preichetoy
12-05-2008, 08:49
Блондинки или брюнетки? :D
Пиеш ли газирано?

crazy_style
12-05-2008, 16:50
kolko 4esto vliza6 v foruma..
koi te kefi i iska6 da se zapoznae6 s nego
ima li 4ovek na koito podrujava6?

EarthShaker
12-05-2008, 17:39
Блондинки или брюнетки? :D по-скоро брюнетки... но не е толкова важна косата, а какво има под нея :)
Пиеш ли газирано? да :D


ОМГ! Да не ти пука! Имаш мно0 здрави дредове! мерси, мерси :)


kolko 4esto vliza6 v foruma.. напоследък доста :)
koi te kefi i iska6 da se zapoznae6 s nego с хората, които са писали в темата примерно :)
ima li 4ovek na koito podrujava6? Не.

sssladuranka
12-05-2008, 17:40
"Колекционираш ли нещо? песни и клипчета.. също съм голям вехтошар.. пазя сякви простотии от детството си.. и трупам иначе друго не...;Какво не обичаш да ядеш? пача.. броколи и брюкселско зеле;Имаш ли обици някъде? не, не ме кефи;Вярваш ли в любовта от пръв поглед? вярвам определено; Носиш ли лещи? не.. не ми се занимава"<-по това си приличаме :D

твойте мнения много ме радват,изглеждаш ми много готин пич!
айде успехи :-)

chaos_
12-05-2008, 18:14
Обичаш ли и слушаш ли бг музика?
Прочетох някъде,че си от 5-та с какъв език?И защо точно такъв?
Какво трябва да притежава човек,според теб, за да го забележиш на улицата например?
Оптимист или песимист ии защо?
Радваш ли се на дребните неща или не ги забелязваш?

EarthShaker
12-05-2008, 18:28
твойте мнения много ме радват,изглеждаш ми много готин пич!
айде успехи :-)ехее, квото ме хвалите... ше се изчервя :D мерси :)


Обичаш ли и слушаш ли бг музика? ДА!
Прочетох някъде,че си от 5-та с какъв език?И защо точно такъв? Френски, шот с такъв ме взеха... за английски не ми стигна бала, а от немския ми се драйфа :D
Какво трябва да притежава човек,според теб, за да го забележиш на улицата например? Да е усмихнат.
Оптимист или песимист ии защо? По-скоро оптимист... въпреки че доста често ми се мени режима :D
Радваш ли се на дребните неща или не ги забелязваш? Дребните неща ме радват и ми правят много по-голямо впечатление от колосалните :)

нес.
12-05-2008, 18:37
любим актьор?
актриса?
коя песен слушаш най-често напоследък?
интересуваш ли се от фотография?
любимо цвете?
кой беше последният филм,който гледа.

That's all.

EarthShaker
12-05-2008, 18:44
любим актьор? Том Хенкс :)
актриса? Ммм нямам :D не съм кино маниак
коя песен слушаш най-често напоследък? Californication.. шот ше я свирим :)
интересуваш ли се от фотография? да се интересувам чак... но обичам да правя снимки и мисля, че долу горе имам фотографско око :)
любимо цвете? кокиче :)
кой беше последният филм,който гледа. Най-новия супермен :D

That's all.

MartyParty
12-05-2008, 18:53
Писна ли ти вече?

EarthShaker
12-05-2008, 18:55
ами.. хм :Д не съвсем 8-)

направо нз отде ги изкарвате тия въпроси, някои наистина НИКОГА не бих се сетил да задам 8-)

preichetoy
12-05-2008, 19:28
Четеш ли вестници?

miminia
12-05-2008, 20:08
Еххх какво да те питааам
смяташ ли да си махаш растата някога ?!? :lol:

MartyParty
12-05-2008, 20:09
Сърце не ми дава да те питам нещо.Жестоко би било...

preichetoy
12-05-2008, 21:00
Харесва ли ти госпожицата на аватара на Тянко?

EarthShaker
12-05-2008, 21:07
Четеш ли вестници?не.. днес.бг :D


Еххх какво да те питааам
смяташ ли да си махаш растата някога ?!? :lol: отговорил съм вече :) :-)


Сърце не ми дава да те питам нещо.Жестоко би било... Стреляй! :D



Еххх какво да те питааам
смяташ ли да си махаш растата някога ?!? :lol: растата.. куул..

Утре ще идвам към Варна, ако се видим ще ме поздравиш ли? 8-) Какво да те поздравя... я ся на лс да се разберем да се скиваме :D ше ме поздравиш ли каза :D


Харесва ли ти госпожицата на аватара на Тянко? Нищо лично, Тянко, но нещо в погледа й не ме кефи...

preichetoy
12-05-2008, 21:14
Ника ми е ужасен, нали? :D
Обичаш ли да готвиш?
Без какво не оставаш в хладилника?

MUSICgirl
12-06-2008, 11:29
няма да ти задавам глупави въпроси само ще ти кажа че много ме радваш :grin: некъф такъв слънчев си :)
по това което прочетох съдя,че си много щастлов с гаджето си,а 100 на 100 и тя е щастлива с теб ;)
ае живи и здрави да сте ми :P

stefity
12-06-2008, 11:38
Тебе към 3 пъти съм те виждала човек! 8-) Ама преди да се регнеш във форума... 8-) Тааа дай некой въпрос да задам... :D

На колко смяташ да се жениш? :D

Бил ли си се някога? 8-)

А ако си се бил, правил ли си го за момиче? :P

Кой уважаваш в своя живот? :)

Имаш ли идол на който да подражаваш и да взимаш пример от него? :)

Айде за сега това е. ;) Ама ще измисля още! 8-)

EarthShaker
12-06-2008, 12:16
Ника ми е ужасен, нали? :D Чак ужасен.. :D
Обичаш ли да готвиш? Да! Но за съжаление рядко ми се отдава възможност.
Без какво не оставаш в хладилника? яйца и сирене :D


няма да ти задавам глупави въпроси само ще ти кажа че много ме радваш :grin: некъф такъв слънчев си :)
по това което прочетох съдя,че си много щастлов с гаджето си,а 100 на 100 и тя е щастлива с теб ;)
ае живи и здрави да сте ми :P благодаря ти :)


Тебе към 3 пъти съм те виждала човек! 8-) Ама преди да се регнеш във форума... 8-) знам, знам. Казвала си ми :) Тааа дай некой въпрос да задам... :D

На колко смяташ да се жениш? :D ооо... къде ме прати ти :D

Бил ли си се някога? 8-) бил съм се

А ако си се бил, правил ли си го за момиче? :P НЕ! ахаха

Кой уважаваш в своя живот? :) Хората, които живеят живота, който искат.

Имаш ли идол на който да подражаваш и да взимаш пример от него? :) Не.

Айде за сега това е. ;) Ама ще измисля още! 8-)

А ПЪК ДА ВИ СЕ ПОХВАЛЯ! ДНЕС ВИДЯХ ТЯНКОО! :-P 8-)

preichetoy
12-06-2008, 12:22
Ооо и кво? Говорихте ли си? 8-)

EarthShaker
12-06-2008, 12:24
Ооо и кво? Говорихте ли си? 8-)

малко :)

preichetoy
12-06-2008, 12:45
Интересен събеседник ли е Тянко?

Disrespect
12-06-2008, 12:55
А ПЪК ДА ВИ СЕ ПОХВАЛЯ! ДНЕС ВИДЯХ ТЯНКОО! :-P 8-)

и аз :shock:

stefity
12-06-2008, 14:06
Де сте го видели бре?! Аз пак изпуснах! 8-) 8-) 8-)

PiruBloodz
12-06-2008, 16:45
А ПЪК ДА ВИ СЕ ПОХВАЛЯ! ДНЕС ВИДЯХ ТЯНКОО! :-P 8-)

и аз :shock:

аз пък не :(

LordOfLight
12-06-2008, 16:48
Мусака готвим ли?

Pedigree
12-06-2008, 16:52
Мусака готвим ли?
А шкембе?

LordOfLight
12-06-2008, 17:03
Студена пица и гореща бира?

Blo0dyBitch
12-06-2008, 17:06
пица или БГз

EarthShaker
12-06-2008, 17:51
Мусака готвим ли?
А шкембе? е не съм такова про... 8-)


Студена пица и гореща бира? Е тва го можем! 8)


пица или БГз Зависи от настроението... по-скоро БГЗ... на пицца съм се наслушал 8-)

LordOfLight
12-06-2008, 17:59
Мусака или шкембе?

Палачинки?

Pedigree
12-06-2008, 18:00
Любима бира?

EarthShaker
12-06-2008, 18:05
Мусака или шкембе? шкембе!

Палачинки? шкембе!


Любима бира? Stella ;)

MartyParty
12-06-2008, 19:26
Кажи едно свое качество,което смяташ за уникално.
Кога фантазията ти работи на 6?
Има ли красиви жени?
Защо си такъв?
С какво върви водката?
Как да спрем изтичането на мозъци?
Някога липсвала ли ти е мама?
Какво ще направиш,ако попаднеш в харем?
Какво не си пил никога досега?
Как посрещаш гости?
А как ги изпращаш?
Как казва самолетът?
http://www.youtube.com/watch?v=XSp5qmWL7rU&feature=related Харесва ли ти песента?

preichetoy
12-06-2008, 20:36
Какви са ти чаршафите в момента?
Футбол или баскетбол?
Пил ли си джин с портокалов сок, ром, водка и ягодов ликьор? :D

mhmhmhmhm
12-06-2008, 21:07
preichetoy забива ли те? :razz:

preichetoy
12-06-2008, 21:22
preichetoy забива ли те? :razz: Моля?! :D

EarthShaker
12-06-2008, 21:35
Кажи едно свое качество,което смяташ за уникално. Няма такова.. може би комбинацията ми от качества и пороци е уникална, но и за това не съм сигурен :)
Кога фантазията ти работи на 6? Сутрин.. в едно полу-будно състояние :)
Има ли красиви жени? Няма грозни жени.
Защо си такъв? Защото така съм решил :)
С какво върви водката? С разредител :D
Как да спрем изтичането на мозъци? Да си сложим тапи на ушите.. друг начин не виждам :)
Някога липсвала ли ти е мама? Да.
Какво ще направиш,ако попаднеш в харем? ^&&^@$@$&&^*@$&*
Какво не си пил никога досега? Урина.
Как посрещаш гости? Сърдечно: с ядини и пийни
А как ги изпращаш? с 'до скоро' :D
Как казва самолетът? иуууу... БУФ!
http://www.youtube.com/watch?v=XSp5qmWL7rU&feature=related Харесва ли ти песента? по-скоро не.. :) не е мой стил


Какви са ти чаршафите в момента? Зелен и бял :)
Футбол или баскетбол? Футбол.
Пил ли си джин с портокалов сок, ром, водка и ягодов ликьор? :D Не.. ягодов ликьор не съм пил никога :)


preichetoy забива ли те? :razz: не, уат да фак?! защо реши така :lol:

PiruBloodz
12-06-2008, 21:40
Знаеш, че баскетбола е по-як от футбола, нали?

кежуалите да си траят! 8-)

preichetoy
12-06-2008, 21:42
Знаеш, че баскетбола е по-як от футбола, нали?

кежуалите да си траят! 8-) С две ръце за баскетбола! :D

EarthShaker
12-06-2008, 21:44
повече сякаш обичам да играя баскет...

но за гледане футбола ми е по-интересен :)

PiruBloodz
12-06-2008, 21:46
Повече си ме кефи да играя и тренирам баскет, както и да го гледам.. 8-)

Но и футбол гледам де..

preichetoy
12-06-2008, 21:48
Алгебра или геометрия?

Purritania
12-06-2008, 22:03
Тц-тц-тц как набедиха preichetoy :-D

Влизаш ли в www.me4o.com ? 8-)
Северния или Южния полюс?
Магарето или котката от Шрек? 8-)

preichetoy
12-06-2008, 22:07
Абе, тоя Мечо много як бе! :D

Purritania
12-06-2008, 22:15
Мда е 8-) И млякото рулз! 8)
Хапал ли те е прилеп? :lol:
(Ох, добре, че скоро слизаш от стола, че почнах да измислям едни въпроси.. чуднички ) :lol:

preichetoy
12-06-2008, 22:32
Бира с картофки или бира с цаца? 8-)
Къде мислиш да празнуваш Ню Иър?

EarthShaker
12-07-2008, 07:37
Алгебра или геометрия? Геометрия :)


Тц-тц-тц как набедиха preichetoy :-D

Влизаш ли в www.me4o.com ? 8-) Сега за 1 път влзох! Но игрите нещо не ми тръгват :-k
Северния или Южния полюс? Северния!
Магарето или котката от Шрек? 8-) DONKEY! :D


Мда е 8-) И млякото рулз! 8)
Хапал ли те е прилеп? :lol: така ве :lol: ами за съжаление не :)
(Ох, добре, че скоро слизаш от стола, че почнах да измислям едни въпроси.. чуднички ) :lol: давай, давай :D


Бира с картофки или бира с цаца? 8-) Бира с нещо :D
Къде мислиш да празнуваш Ню Иър? Не се знае още... имаше 1 схема с 1 вила, но се оказа, че ше ходя на лагер и ше ми стане малко множко :D ше видим

абе аз вторник ли трябва да предам завета на някой друг?

preichetoy
12-07-2008, 07:47
Какво искаш да получиш за Коледа?
В колко си легна снощи?
А в колко стана днес?

EarthShaker
12-07-2008, 07:51
Какво искаш да получиш за Коледа? нямам представа.. :shock:
В колко си легна снощи? къмто 2
А в колко стана днес? къмто 9,30 :D

Lucho
12-07-2008, 08:09
Защо и от кога пишеш тука ?

crazy_style
12-07-2008, 09:06
za6to predpo4ita6 futbola (za gledane) ?
koq e nai-komersialnata muzika koqto si slu6al i ti e haresala gore-dolo ?
lubim cvqt (mai go ima6e toq vupros ama tolkova pomnq.. )
dai nqkoq kartinka det te kefi ( da re4em 4e e v tvoi stil )
kakvo predpo4ita6 da snima6 - hora,piqni hora, peizaji razni .. ;D ?
slu6a6 li baladi?
v kakvo nastroenie si sega?
6te ti lipsvame li sled kato predade6 stola na nqkoi drug?
ti dosega zadaval li si vuprosi na dr o4astnici?
gleda6 li animacii... koq ti e lubimata?
baa mnou stanaha... aide ostavqm te namira ;D

Fickle
12-07-2008, 09:16
Абе прави са хората, като казват че си мил. Наистина изглеждаш добро човече.
Къде ще прекараш Нова Година?
Колко си висок?
Колко килограма тежиш :lol:

chaos_
12-07-2008, 09:52
Любимо място в града ти?
Как най-често минава деня ти?
Най-странното нещо,което ти се е случило?
Вярваш ли на случайността или мислиш,че всяко нещо се е случило,защото в трябвало да се случи?
Какво те отблъсква от даден човек?

preichetoy
12-07-2008, 10:44
Варени или печени картофи?
Колко учебни часа имаш в петък?
Коя черта най-много харесваш у себе си?
Какво за теб олицетворява зеленият цвят?

PiruBloodz
12-07-2008, 10:52
Измисли ли кого ще сложиш на стола? 8-)

LINKNOT
12-07-2008, 13:20
Какви научнопопулярни филми обичаш да гледаш?
Харесваш ли си пола и защо? 8-)
Метросексуален ли си? xD
Розова блузка или лилава блузка? 8-)
Би ли носил такива...?

http://www.sexshop.bg/product_info.php?products_id=726 :D

MartyParty
12-07-2008, 15:11
Скъпи спомени или скъпи подаръци?
Контролираш ли живота си?
В чия компания се чувстваш най-добре?
Парите развалят ли хората?
Каква беше причината за последната ти безсънна нощ?
Нещо,което искаш само за себе си.
Кога един човек се чувства наистина щастлив?

preichetoy
12-07-2008, 21:58
Украси ли си елхата? :)

EarthShaker
12-08-2008, 11:10
Защо и от кога пишеш тука ? Амии.. доста месеци станаха :) то се вижда откога ми е рега, но по-усилено дращя от около 4-5 месеца :)


za6to predpo4ita6 futbola (za gledane) ? по-ми е интересен :)
koq e nai-komersialnata muzika koqto si slu6al i ti e haresala gore-dolo ? ами разни хитови парчета са ми харесвали... но рядко :?
lubim cvqt (mai go ima6e toq vupros ama tolkova pomnq.. ) зилену :D
dai nqkoq kartinka det te kefi ( da re4em 4e e v tvoi stil ) аватара ми :)
kakvo predpo4ita6 da snima6 - hora,piqni hora, peizaji razni .. ;D ? по-скоро пияни хора с готин пейзаж :lol:
slu6a6 li baladi? Да.. особено като се напия :)
v kakvo nastroenie si sega? Много ведър съм :) след снощните преживявания :)
6te ti lipsvame li sled kato predade6 stola na nqkoi drug? Определено! Много е яко тука :)
ti dosega zadaval li si vuprosi na dr o4astnici? На няколко пъти, но не мога такива големи серии да измислям :)
gleda6 li animacii... koq ti e lubimata? Salad Fingers в youtube :) също така ми харесват и 1-2 анимета :)
baa mnou stanaha... aide ostavqm te namira ;D


Абе прави са хората, като казват че си мил. Наистина изглеждаш добро човече. Благодаря ти :)
Къде ще прекараш Нова Година? Пиян със сигурност.. но ми пропадна схемата с вилата, тъй че ще видим :)
Колко си висок? 1,75 някъде :)
Колко килограма тежиш :lol: мии варирам, но около 73-74


Любимо място в града ти? Морската градина ест :) също така 1 горичка във Виница... с гледка към морето :)
Как най-често минава деня ти? Тъпо... ставам, даскало, ям, комп, понякога излизам преди вечеря, понякога не :) комп и лягам да спа... много малоумно време е учебното!
Най-странното нещо,което ти се е случило? Мислих супер мн време.. и се сетих за 1 ден, който беше може би преди 1 месец :) толкова нереални неща се случваха и виждах някви нереални хора и някви съвпадения :D много смях беше :)
Вярваш ли на случайността или мислиш,че всяко нещо се е случило,защото в трябвало да се случи? Не... ние предизвикваме сами всичко, което става около нас :)
Какво те отблъсква от даден човек? Да са му прозрачни намеренията и мислите.. много мразя прозрачните хора!


Варени или печени картофи? Варени :) въпреки че и печени много ги обичам :)
Колко учебни часа имаш в петък? 7 :?
Коя черта най-много харесваш у себе си? Мисля, че съм идеен човек :) винаги някви неща ми се въртят в главата...
Какво за теб олицетворява зеленият цвят? баланс и хармония :) олицетворява природата във всичките й форми :)


Измисли ли кого ще сложиш на стола? 8-) Ами имам идея :) но трябва първо да попитам :)


Какви научнопопулярни филми обичаш да гледаш? За еволюцията :) също така много ме кефи Ultimate Survival :) инжинерните също ме блазнят, но понякога са ми скучни :)
Харесваш ли си пола и защо? 8-) ДА! защото мога да пикая прав, разбира се :) също така не ми 'отварят' нищо :D
Метросексуален ли си? xD НЕ АХАХА
Розова блузка или лилава блузка? 8-) Лилава :) даже имам 1 лилава карирана риза :)
Би ли носил такива...?

http://www.sexshop.bg/product_info.php?products_id=726 :D

не :? offtopic: http://www.shopping.bg/gallery/articles/0888857001198773014.jpg:D:D


Скъпи спомени или скъпи подаръци? Спомени и снимки, разбира се :)
Контролираш ли живота си? Все още не напълно :)
В чия компания се чувстваш най-добре? В приятелската :) голяма и шумна :D
Парите развалят ли хората? Зависи от хората :) дали ги развалят не знам, но ги променят!
Каква беше причината за последната ти безсънна нощ? СНОЩИ :D рома+концерта+любимия ми човек :) цяла нощ го преизживявах :D
Нещо,което искаш само за себе си. Мислите си :)
Кога един човек се чувства наистина щастлив? Когато се чувства полезен и завършен :)


Украси ли си елхата? :) Неее, има време бе :D

aHeJlua
12-08-2008, 11:28
Имал ли си 'дежа ву' ?
Пръцкаш ли от боб :lol: ?
Колко дискове имаш у вас ?
Най - готиния подарък който си получавал ?
Любим филм ?
Какво мислиш за ... Жана Д'Арк ?
Имаш ли си флашка ? Колко gb ?
Какво прави преди да седнеш на компютъра ?

айй.. стига толкова 8-) :P

EarthShaker
12-08-2008, 11:47
Имал ли си 'дежа ву' ? Да! Доста често, а няколко пъти направо плашещо :)
Пръцкаш ли от боб :lol: ? Правя го по всякакви поводи :lol:
Колко дискове имаш у вас ? Бая :) особено с тия на баща ми :)
Най - готиния подарък който си получавал ? хмм :shock: не мога да определя :-|
Любим филм ? Into the wild :)
Какво мислиш за ... Жана Д'Арк ? Не съм особено запознат с тази част от френската история, но цялата работа около религията и църквата ми се струва глупава :)
Имаш ли си флашка ? Колко gb ? 2 :P
Какво прави преди да седнеш на компютъра ? ядох пица :)

айй.. стига толкова 8-) :P

crazy_style
12-08-2008, 12:24
kvo misli6 za 4algata?
za metala?
za hip-hop-a ?
za HOuse ?
stigat tolkova... osnovnite ;D
kolko 4esto se gleda6 v ogledaloto?
kolko 4esto qde6?
koi e nai-4esto zdavaniq ti vupros?
ti koi vupros zadava6 nai-4esto?
misul, koqto te kefi..
ai doskoro ;D

HardcoreSyndrome
12-08-2008, 12:32
Баница или Боза? 8-)

EarthShaker
12-08-2008, 12:33
kvo misli6 za 4algata? чакай, коя чалга :D оригинал чалгията няма равна... от поп фолка ми се драйфа...
za metala? Чакай... :D то толкова групи има дето се наричат метъл, пък са помия :) сякви нео-гео-емо лайна МРАЗЯ!
za hip-hop-a ? ПАК зависи много... мазен и комерсиален черен рап не мога да трая :) докато по-фънк бързи неща ме кефят :)
za HOuse ? хауса не ме кефи.. има други стилове от електорнните, които са яки
stigat tolkova... osnovnite ;D
kolko 4esto se gleda6 v ogledaloto? преди да изляза и докато си мия зъбите :D
kolko 4esto qde6? много! по 4-5-6-7 пъти :D
koi e nai-4esto zdavaniq ti vupros? как се къпеш :lol:
ti koi vupros zadava6 nai-4esto? 'кво става, как е' :D
misul, koqto te kefi.. по принцип много мисли са ме кефели.. но като се замислих, че не мога да си спомня нито една, явно не са ме изкефили толкова :)
ai doskoro ;D

EarthShaker
12-08-2008, 12:34
Баница или Боза? 8-)

вечния въпрос :D по-скоро баница :-|

HardcoreSyndrome
12-08-2008, 12:36
Баница или Боза? 8-)

вечния въпрос :D по-скоро баница :-|
Бъди лаком, кажи "и баница и боза" :D

EarthShaker
12-08-2008, 12:40
тва е варианта за

Бира или ракия



:lol:

HardcoreSyndrome
12-08-2008, 12:42
Какво предпочиташ, анален секс или клизма? 8-)

EarthShaker
12-08-2008, 12:42
ама на мене ли или аз като страничен наблюдател :shock:

HardcoreSyndrome
12-08-2008, 12:43
ама на мене ли или аз като страничен наблюдател :shock:
На теб :D

EarthShaker
12-08-2008, 12:44
ама на мене ли или аз като страничен наблюдател :shock:
На теб :D

Пълен хабсурд :?

HardcoreSyndrome
12-08-2008, 12:48
Добре, айде нещо нормално.
Интроверт или Екстроверт си ?

EarthShaker
12-08-2008, 12:53
средна работа... поне от тва, което учихме в час миналата година... мъчих се да се определя и не мога... според зависи е работата :)

HardcoreSyndrome
12-08-2008, 13:06
Твоя смисъл на живота?

EarthShaker
12-08-2008, 13:09
развитието :) изследването на колкото може повече аспекти от супер интересния ни свят :)

HardcoreSyndrome
12-08-2008, 13:10
развитието :) изследването на колкото може повече аспекти от супер интересния ни свят :)
Хубав отговор :)!
За или Против глобализацията?

puhen0to
12-08-2008, 14:04
изчетох всичко с огромен интерес и кеф .. адски готин човек си :grin:

гледаш ли аниме?ако да кое?
вярваш ли в отвъдното ,духове и т.н.
кой е най добрия ти приятел
мързелив ли си :D
какво би казал на приятел който иска да сложи край на живота си ( сори малко нескопосан въпрос но ми е любопитно)
имало ли е момент в който да си искал да хванеш ножицата и да оскверниш иначе суперската си коса :-D

EarthShaker
12-08-2008, 19:25
Хубав отговор :)! мерси :)
За или Против глобализацията? Прекалено сложен въпрос за скромния ми опит :) по-скоро ЗА.. за развитието съм, а глобализацията малко или много е посредата на пътя към така бленуваното... :D


изчетох всичко с огромен интерес и кеф .. адски готин човек си :grin: мерси мерси, само ме ласкаете 8-)

гледаш ли аниме?ако да кое? Бозите... дет нот, фул метал алшимист, голдън бой, елфен лийд :) ся преди месец се зарибих и четох манги :) ама ми мина зарибявката :D
вярваш ли в отвъдното ,духове и т.н. Не.
кой е най добрия ти приятел Не е 1 :) не мога и да ги степенувам, така че..
мързелив ли си :D Понякога толкова ме мързи, че нищо не може да ме амбицира..
какво би казал на приятел който иска да сложи край на живота си ( сори малко нескопосан въпрос но ми е любопитно) "Що не излезем да пийнем по едно и да премислим хубаво :D"
имало ли е момент в който да си искал да хванеш ножицата и да оскверниш иначе суперската си коса :-D от около година насам много такива моменти :) то вече е почти свършен факт де :)

Decu
12-08-2008, 19:28
Здрасти, Боркоо. :)
По принцип не питам никви въпроси, ама айде. :Д
Всъщност май и теб няма да те питам..трябва да ставам май.. 8-)
Теб в колко те вдигат от компа? Или ти определяш? ;д

EarthShaker
12-08-2008, 19:31
Здрасти, Боркоо. :)
По принцип не питам никви въпроси, ама айде. :Д
Всъщност май и теб няма да те питам..трябва да ставам май.. 8-)
Теб в колко те вдигат от компа? Или ти определяш? ;д ахаха амии... сега като съм 1ва смяна малко бучат иначе.. http://apronstore.com/imtheboss.jpg :D

puhen0to
12-08-2008, 19:48
кой е най пресния спомен от детството ти.
кое ти е любимото място във варна. :)

preichetoy
12-08-2008, 20:01
Изпадаш ли често в депресии?
Как се виждаш след 10 години?

chaos_
12-08-2008, 20:12
Какво адски би те нагрубило?
Приятели или аверка?
Дъждовен ден с любим човек или слънчево прекарване с компанията?
Коледно желание?
Любими дъвки?

preichetoy
12-08-2008, 20:39
Ходил ли си на масаж? Ако си, хареса ли ти?
Чай или кафе?
Обичаш ли да си център на внимание?
Смяташ ли се за добър човек?

5StaR
12-08-2008, 20:42
Слушаш ли БТР 8-) ?

EarthShaker
12-09-2008, 03:46
кой е най пресния спомен от детството ти. О ами много неща помня :) как ме ужили 1 пчела и ме мазаха с лук... :D
кое ти е любимото място във варна. :)

Любимо място в града ти? Морската градина ест :) също така 1 горичка във Виница... с гледка към морето :)




Изпадаш ли често в депресии? Не знам защо, но се случва :D
Как се виждаш след 10 години? Мразя плановете... ако съм толкова неориентиран и тогава ще е кофти :) вече изучен и може би женен :shock:


Какво адски би те нагрубило? Лъжа в очите от близкък човек.
Приятели или аверка? И двете... чесно, не мога да отговоря.
Дъждовен ден с любим човек или слънчево прекарване с компанията?И двете... чесно, не мога да отговоря.
Коледно желание? Да ми се изпълнят целите :)
Любими дъвки? Орбит диня и лимон :) не за друго, но от тях най-рядко ми падат пред в полезрението :D


Ходил ли си на масаж? Ако си, хареса ли ти? Не съм.. и не обичам :D не знам защо, но не ми е приятно да ме стискат по раменете.. вместо да ме разпуска се стягам още повече :?
Чай или кафе? Чай.
Обичаш ли да си център на внимание? Да... пак зависи де, но по принцип обичам :)
Смяташ ли се за добър човек? Добър... да, но понякога инстинкта ми проговаря и съм егоист... не съм от онези, за които най-важното е чуждото щастие, но винаги съжалявам разни хора, които даже нищо им няма, живеят си живота по свой начин, което е супер яко.. пък аз изпитвам съжаление...


Слушаш ли БТР 8-) ? Супер якия въпрос :) да, много са ме кефели винаги! корави са 8)

Decu
12-09-2008, 06:07
^ Любимата ми БГ група! РЕСПЕКТ! 8-)

Balooon
12-09-2008, 06:56
[quote="chaos_"]Любимо място в града ти? Морската градина ест :) също така 1 горичка във Виница... с гледка към морето :)

имам вила някъде там.... :D почна да ми липсва като се сетих...а сега съм в мръсния гаден град :(

да не е спам... (не съм чела всичко от преди :) )
1) Мечтател ли си?
2) Екстремни спортове- за или против?
3) Любим плаж във Варна? :D :D
4) Любима песен на БТР? :grin:
5) Кой считаш за по-добър приятел-момчето или момичето?
6) Къде искаш да отидеш?
7) Ако можеш за 1 седмица да бъдеш някой друг- кой щеше да е това и какво би направил за това време?

Стига толкова за сега...Поздрави на морето :)

crazy_style
12-09-2008, 11:50
dnes li trqbva6e da kazva6 nqkoi za stola.. ?
kato vdiga6 telefona kakvo kazva6 purvo.. ?
kakvo misli6 za boq ?
za jenskiq boi (pove4eto mom4eta gi delqt ;D) ?

miminia
12-09-2008, 12:13
четеш ли комикси?! :-D




* аве тянкоВище шо не си ебеш майката ,а??
ако искам раста ,ако искам дредове ше напиша .. пфФ

EarthShaker
12-09-2008, 17:05
[quote=chaos_]Любимо място в града ти? Морската градина ест :) също така 1 горичка във Виница... с гледка към морето :)

имам вила някъде там.... :D почна да ми липсва като се сетих...а сега съм в мръсния гаден град :( и ние след някоя др година ще живеем там :)

да не е спам... (не съм чела всичко от преди :) )
1) Мечтател ли си? Определено... но напоследък ме е страх да мечтая шот се стрхувам, че ше си остана с мечтите.
2) Екстремни спортове- за или против? ЗА! този живот е, за да се живее.. не да се пази като...
3) Любим плаж във Варна? :D :D НОЙ! :D дружба си е много гот :)
4) Любима песен на БТР? :grin: Спасение... колкото и изтъркано да звучи..
5) Кой считаш за по-добър приятел-момчето или момичето? момчето.
6) Къде искаш да отидеш? Някъде където мога да науча нещо ново :)
7) Ако можеш за 1 седмица да бъдеш някой друг- кой щеше да е това и какво би направил за това време? Бих бил някой богаташ, който не знае какво да прави с парите си... Още на първия час излитам и отивам да обикалям по Европа... и накрая квито пари имам ги давам за български домове където децата гният в собствените си...

Стига толкова за сега...Поздрави на морето :)


dnes li trqbva6e da kazva6 nqkoi za stola.. ? Днес се оттеглям, да :)
kato vdiga6 telefona kakvo kazva6 purvo.. ? АЛО :D
kakvo misli6 za boq ? начина за решаване на проблемите на слабите :)
za jenskiq boi (pove4eto mom4eta gi delqt ;D) ? същия... :D


четеш ли комикси?! :-D Ами... по-скоро не :D само манга се бях зарибил преди около месец :) но не съм някъв фен




* аве тянкоВище шо не си ебеш майката ,а??
ако искам раста ,ако искам дредове ше напиша .. пфФ ?! явно са изтрили мненията тука :D

питайте бързо, че след малко слагам друг на стола :)

puhen0to
12-09-2008, 17:20
защо тря да ставаш вечееее :smt022 :D и кой следващия

EarthShaker
12-09-2008, 17:22
темата вече е ФАКТ 8-)

толкова от мен :) благодаря на всички!

shadow4e
12-09-2008, 17:24
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=214314
Преминете към следващия човек :)