PDA

View Full Version : Омръзна ми...



Stela90
12-01-2008, 19:43
obi4am edno mom4e,ama ne moga da imam ni6to seriozno s nego,predi dve godini spah s negov priatel za da mu naprava napuk,dokato toi si ima6e priatelka.sega sled 2 godini pak se vidqhme,pravim sex i ni6to nikoga ne stava po seriozno,ama i kak 6te stane vse pak se 4ukah s negoviq priatel..kolko se mrazq za tva..a otkakto se zapoznah s nego se preobrazih napravo ne moga da se poznaq,takava 6ibana kurva sam,4e nqma nakade,ne sam spala s tolkova mnogo,amapak sa baq s koito i da sam ne mi e hubavo,samo 4ukaneto mi dostavq udovolstvie i to momenta,posle prodaljavam da se vra6tam pri nego,ni6to,4e znam,4e nqma da se polu4i.neznam kakvo da prava 4ustvam se napravo otvratitelno,ni6to ne me radva prosto,edistveno toi..i nai-tejkoto e kogato stoi do men i znam,4e si tragva pak i samo zaradi ebaneto e s men.jalka rabota napravo.ne moga da se poznaq,edin maj mi eba maikata otvsqkade i prodaljava da ima vlast nad men,a vinagi sam si mislila,4e sam tvarda.qvno sam mazohistka i bolkata mi dostavq udovolstvie,neznam kakvo drugo moje da e

xercu
12-01-2008, 19:50
Еврибади на магари ! O:)

beb4yy
12-01-2008, 19:50
ОКАЙ КВО ИСКАШ ОТ НАС :shock: ТИ ВЕЧЕ СИ ПОТЪНАЛА ! МРАЗА ТАКИЯ КУРВИ КАТ ТЕБЕ

arfraidofmyself
12-01-2008, 19:52
Amiii ne znam kakvo da ti kaja... Samo da se stegnesh i da ne dopuskash pak da se slu4va tva za koeto govorish... Toi te izpolzva, priemi go i se otdale4i ot nego i ot fr mu, kolkoto i da e trudno!!! :)

8992LIGHTER
12-01-2008, 21:03
ми седни си на путката малко :shock: те еба в курвето ти сама си правиш проблемите ...незнам какво да те посъветвам освен....че никога не е късно човек да се промени ...и ако не мислиш постоянно на някой за кypа и се уважаваш може да направиш живота си по добър пък ако не аре на магистралата кат ти доставя пък чак такова удоволствие да се шибаш поне пари изкарвай :wink:

Kokzero
12-01-2008, 23:44
Бе девойчето май се хвали, че то голямо постижение да си к*рва в днешно време и в България. :D
По темата мога да кажа само че пича си те ползва за каквото си отиваш и ти - секс без обвързване, защо разваляш една толкова работеща и изпипана система.

soul1199
12-02-2008, 06:43
edinstvennoto ne6to,koeto moje6 da napravi6 e da se otkusne6 izcqlo ot nego,prosto nqma smisal,6om e samo za ebaneto,trqbva da go ostavi6 i da produlji6 napred

MakeMeFeel
12-02-2008, 07:57
Някой май много го сърби 8-) Според мен сте перфектната двойка - ти курва, той - курвар ... Кво повече искаш :-P

huligankata
12-02-2008, 08:23
Той има власт над теб, защото ти му позволяваш. Седни си на задника ако не искаш да продължаваш така и го забрави. Престани да гледаш на другите момчета като на машини за секс! Остани за извесно време сама, занимавай се с нещо, което ти доставя удоволствие, отдай се на нещо - НЕ СЕКС! И после когато вече се поуспокоиш можеш да погледнеш на момчетата като на момчета, не като на пишки и знае ли човек - ще срешнеш някой, който няма да е с теб заради секса, а може наистина да те обича. Ако пък не искаш продължавай си така ..

jghgh
12-02-2008, 08:36
Ми... май няма как да се получат нещата...
Ти искаш връзка, а той само секс - как мислиш че ще се промени тва, след като той вече те възприема като сексуална партньорка и нищо по-сериозно/ангажиращо. :?

Може би трябва го поканиш някъде да излезете - на разходка например. И се опитвай да говориш с него. Просто да говорите. Малко ме съмнява да се получи, но не ти пречи да пробваш. Целта на тая разходка само двамата, някъде из някой парк е да му покажеш че имаш и друг интерес към него, а не само да се чукате. Честно казано съм скептично настрояна, но все пак опитай.
Ако през цялото тва време (докато ти се опитваш да си говориш с него за различни неща от ебане и се мъчиш да завържеш приятелство и близост) той се опитва да ти налита или усещаш че му е скучно и вътрешно си мисли "Аре ве кво правим тука!? Няма ли да се ебем?" значи е време да се заобичаш малко повече и да му теглиш майните.
Самоуважение му е майката. Не трябва да се занимаваш с човек, на който приоритетите са различни от твоите!

Ако мислиш че го познаваш добре и е предвидим, не пробвай съвета ми. Ако имаш някакво опасение че може и да се посближите и да схване защо излизаш с него насаме без да се ебете, ами само да си поприказвате - действай...

Не знам какво да кажа. Дано не съм го описала много объркано.

Victorya
12-02-2008, 08:46
Омръзнало ти е,а?А на мен как ни е омръзнало от такива като тебе...

SunShinePearl
12-02-2008, 14:08
Ми... май няма как да се получат нещата...
Ти искаш връзка, а той само секс - как мислиш че ще се промени тва, след като той вече те възприема като сексуална партньорка и нищо по-сериозно/ангажиращо.

kissed_by_rose
12-02-2008, 15:28
нещо не разбирам...нали той си е имал приятелка..? тогава каква е разликата дали ще спиш с фр му или не... :? просто си избери кое искаш...или да продължиш да праиш безмислен секс с него или да си намериш достоинството и самоуважението и да му теглиш една... :smt001

LiRRRa
12-02-2008, 15:34
Зарежи го тоя, защото много гадно те използва.След тва се промени и престани да бъдеш такава... Не позволявай да те използват по този намчин, долно е!

ThePowerOfLove
12-02-2008, 15:37
Еми...зле си :-o Ти знаеш той що е с теб ;) Според мен не се давай така лесно, забрави го. Нали не искаш да пропаднеш още повече заради едно момче, стегни се ;)

ImmortalForever
12-02-2008, 15:53
ОКАЙ КВО ИСКАШ ОТ НАС :shock: ТИ ВЕЧЕ СИ ПОТЪНАЛА ! МРАЗА ТАКИЯ к**ви КАТ ТЕБЕ

:-x +1
По-хубавото е че си го знае..дееба мърлата..

Lyubeto
12-02-2008, 17:37
Omryzna mi vseki pyt da te izprashtam sys sylzi ostani ostani ... :razz: :razz: :smt020