PDA

View Full Version : Един потребител ме обижда...



sweetsunshine
12-01-2008, 20:13
woshata
Мега фен
Мега фен


Регистриран на: 26 Юли 2007
Мнения: 12854
Местожителство: на село

МнениеПуснато на: Вто Дек 02, 2008 12:07 am Заглавие: Отговорете с цитат
МАЙЙЙЙЙЙЙКААА вИ ШЕ ЕА.. МОМИЧЕТА НА ПО 15 ГОДИНИ СЕДНАЛИ КАТО БАБИЧКИ ДА ОБДСЪЖДАТ..ООО АМА ТАЯЯЯ ОО АМА ОНААЯЯ...НЕ МЕЕЕНЕ СЕ ЖЕНИ ЗА ТОЯ.. ПУУ БАХТИ КУРВАТА..АПА ОНАА ЛОШАТА КАК МЕ ДРАЗНИИИ..МАЛИИИ КАК СЕ СВАЛЯ НА ОНЯ ПЕДРО .. АА АНЕНЕНЕНЕ БАХТИ СПРЕЛИТЕ СЪЩЕСТВА..ПОСЛЕ ЗАЩО ВИ ХРАНЯТ ВСИЧКИ ..МЕГА ТЪПИТЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ....... НЕ Е ИСТИНА ПРОСТО .. ЛЕЛЕЛЕЛ НЕНЕНЕНЕНЕНЕ ДАНО И ГРЪВНТА ТЕЛЕВИЗОРИТЕ ДАНО .. ДЕЙБА МЪРЛИТЕ ПРОСТИ НЕДОЕБАНИ ..
_________________
Time out, let's stop and think this through,
We've all got better things to do,
Than talk in circles, run in place,
Answers inches from my face.


http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=212888&start=30

това е темата
:(

machoka
12-01-2008, 20:22
Кофата?!

12-01-2008, 20:29
Кофата?!Позволено ли е (от чисто любопитство) да се обиждат и някой от екипа ? :-o

machoka
12-01-2008, 20:32
Значи аз в кофата нещо друго освен 'да ти еба майката' не съм прочел. Издигнете си един официален говорител с анкета примерно, разберете се как ще се процедира в този раздел и ми кажете. Най-ми е лесно да ви ключа всяка втора тема. Мен ме хранят редовно там, като отговор на тянко. Та, хранете колкото си искате, мен ми е през вълшебният жезъл ;)

sweetsunshine
12-01-2008, 20:36
И продължава да ми подронва авторитета и ми вика овца и други подобни.Според мен никои потребител няма право да подронва авторитета на друг!Между другото видях нещо да пише пак за мачока и алекс(пак обида) то друго наистина няма в тази кофа,ама тя няма правото да ми подронва аторитета! :x

machoka
12-01-2008, 20:41
Аз никъде не видях бтв да се споменава твоята личност в този пост?

А относно мачока и алекс, те са в устата на всеки бесен селянин в този форум )

sweetsunshine
12-01-2008, 20:46
Аз никъде не видях бтв да се споменава твоята личност в този пост?

А относно мачока и алекс, те са в устата на всеки бесен селянин в този форум )Aми то си личи,че се отнася за мен защото само аз и Sensuality(Май така се пишеше) си обсъждахме сериала и тя започна да обижда как сме обсъждали и какви мърли прости недое*ани сме били,а след това ми каза овца :shock: (на третата страница на темата)

machoka
12-01-2008, 20:55
Предупреждавам я ;)

5StaR
12-01-2008, 21:00
"ще кажа на мама" ... ае sweetsunshine "get a life"

пишеш ли в кофата - търпиш 8-)

sweetsunshine
12-01-2008, 21:07
Предупреждавам я ;)Mерси :)

NaskoKaulitz
12-01-2008, 21:09
И продължава да ми подронва авторитета и ми вика овца и други подобни.Според мен никои потребител няма право да подронва авторитета на друг!Между другото видях нещо да пише пак за мачока и алекс(пак обида) то друго наистина няма в тази кофа,ама тя няма правото да ми подронва аторитета! :xМиличка имаш късмет че си трия ЛС-тата -щом теб не искаш да те обиждат и ти не обиждай.Ако не ги бях изтрил с удоволствие щях да направя няколко шота как ти ме псуваш и обиждаш, но уви.....хайде със здраве :-)

sweetsunshine
12-01-2008, 21:20
И продължава да ми подронва авторитета и ми вика овца и други подобни.Според мен никои потребител няма право да подронва авторитета на друг!Между другото видях нещо да пише пак за мачока и алекс(пак обида) то друго наистина няма в тази кофа,ама тя няма правото да ми подронва аторитета! :xМиличка имаш късмет че си трия ЛС-тата -щом теб не искаш да те обиждат и ти не обиждай.Ако не ги бях изтрил с удоволствие щях да направя няколко шота как ти ме псуваш и обиждаш, но уви.....хайде със здраве :-)Кога съм те псувала бе Насе :shock: 8-) Не си измисляй!Нямаш и доказателства 8)

sweetsunshine
12-01-2008, 21:24
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?p=4084535#4084535 лошата продължава да ме обижда :(

acdcfenka
12-02-2008, 10:18
Аз никъде не видях бтв да се споменава твоята личност в този пост?

А относно мачока и алекс, те са в устата на всеки бесен селянин в този форум )

:oops:

Lucho
12-02-2008, 10:23
Хем сърби,хем боли,а ?

acdcfenka
12-02-2008, 10:31
Хем сърби,хем боли,а ?

8-) I don't know.