PDA

View Full Version : Спешно... Тест за бременност



InSoMniA_F
12-01-2008, 20:51
съжелявам ако наскоро го е имало този въпрос,но нямам време да се ровя из форума .. искам да попитам може ли да се разбере още на 2-рия ден след като съм правила секс дали съм бременна ... щото имам големи съмнения ... правих си тест - отрицателен.. пробвах и метода със слагането на 2 щипки сода във урината .. и не шупна .. всичко ми показва отрицателно ... :(

angellove
12-01-2008, 20:55
Рано е да се каже. След около 2 седмици или при първия ден от закъснение на цикъла можеш да разбереш дали си бременна. Спестявам ти лекциите за предпазване и в крайна нужда хапчета, но все пак трябва да се внимава.
Дано да не си бременна, но да ти е за урок. ;)

pysanka
12-01-2008, 21:10
като ти се надуе коремчето ще разбереш :D

MakeMeLaugh
12-01-2008, 21:19
Не.
Минимум 1 седмица.
Най-точно 2 седмици


П.П. Задавай конкретни заглавия!

pysanka
12-01-2008, 21:23
Не.
Минимум 1 седмица.
Най-точно 2 седмици


П.П. Задавай конкретни заглавия!


страшна рибка имаш на аватара :shock: :)

hforce
12-01-2008, 21:36
pisanke, kato nadue6 korema nqma da ti e tolko sme6no

po-temata, ako ima6 symneniq po-dobre pii hap4e ako ne e kysno ve4e, ina4e test do kolkoto znam se pravi sled 2 sedmici

InSoMniA_F
12-01-2008, 21:50
pisanke, kato nadue6 korema nqma da ti e tolko sme6no

po-temata, ako ima6 symneniq po-dobre pii hap4e ako ne e kysno ve4e, ina4e test do kolkoto znam se pravi sled 2 sedmici



еми утре ми е последния срок за хапче ... ама те нали спряха пустинор ... а другите знам че са били много скъпи ;(

MartiSSima
12-01-2008, 22:45
Абе вие луди ли сте!?Кви 2 седмици няма такова нещо.Скоро т.е преди около 1 месец и аз имах подобен проблем ходих в аптеката и попитах за тест-а, жената ми отговори (фармацевтката) че теста и то най ранния е след 3-ТИЯ ДЕН говоря за Shure Chek.А и от моята гинеколожка знам че най ранния е той!Но по добре не рискувай купи си Ескапеле-то и си реши проблема на време!!!Успех!

aRGuMeNT
12-02-2008, 01:39
Какви сте такива параноици? Знаете ли колко хора с години се опитват да имат дете и не могат? Вие 1 път капнало нещо някъде и айде бременни всички :)

Изчакайте си спокойно цикъла, ако не ви дойте до 5-6 дена след датата на която е трябвало - тогава търсете тестове. (нервите както знаете се отразяват). А и както знаете има и хапчета за след секс .. ако искате да сте сигурни - действайте .. (стига да имате поне 16 години да не стане някой сакатлък ;) )

УспеХ

maini4ka_sladka
12-02-2008, 06:10
като ти се надуе коремчето ще разбереш :D
Много си оригинална, няма що! Спри да трупаш постове на темите на другите и да ги пълниш със спам!
По темата-както и по-горе ти казаха-след 2 седмици. Глупаво е да казват, че след 3 дни, защото си има период на застой. Трябва време на сперматозоидите да достигнат яйцеклетката, пък камо ли да я оплодят. Изчакай. Стискам палци да няма нищо. И гледай да внимаваш повече в часовете по Български, защото правописът ти е умопомрачителен!

Rofl4e
12-02-2008, 13:25
Да отговоря на авторката ескапела е 30 лв не мн скъп! а шуър чека знам че показва след 1 седмица някаде!
пък и по добре ескапел за 30 лв от колкото аборт за 150 лв

DaniFilth
12-02-2008, 14:06
Вземи си Shurecheck, както ти казаха по - горе и ще разбереш.Не се блъскай с хапчета напразно.А и сега като си се уплашила е още по - зле.Човешката психика може да изиграе на всеки много лоша шега, ако си въобрази нещо.За това се успокой и си купи теста.Успех!

DaniFilth
12-02-2008, 14:06
Вземи си Shurecheck, както ти казаха по - горе и ще разбереш.Не се блъскай с хапчета напразно.А и сега като си се уплашила е още по - зле.Човешката психика може да изиграе на всеки много лоша шега, ако си въобрази нещо.За това се успокой и си купи теста.Успех!

InSoMniA_F
12-02-2008, 14:11
Вземи си Shurecheck, както ти казаха по - горе и ще разбереш.Не се блъскай с хапчета напразно.А и сега като си се уплашила е още по - зле.Човешката психика може да изиграе на всеки много лоша шега, ако си въобрази нещо.За това се успокой и си купи теста.Успех!


еми аз вече пробвах с ShureCheck.... излезе ми отрицателен ..

maini4ka_sladka
12-02-2008, 18:19
Вземи си Shurecheck, както ти казаха по - горе и ще разбереш.Не се блъскай с хапчета напразно.А и сега като си се уплашила е още по - зле.Човешката психика може да изиграе на всеки много лоша шега, ако си въобрази нещо.За това се успокой и си купи теста.Успех!
Абе вземете и се образовайте малко- тест след 2-та седмица или най-рано към средата- края на 1-та. Много ясно, че е отрицателен, защото спермицата на твойто мъжле даже не ти е стигнала до яйцеклетката пък камо ли да я оплоди.

AngelGirl
12-05-2008, 13:09
Мила говорих с бекарка по този въпрос и тя ми каза, че трябва да чакаш 10 дена. Дано не си бременна! :-)

sexapilkata
12-05-2008, 13:56
:P спокойно ... и аз се плашех така :o ама ... ако не е свършил в теб няма страшно :grin: след третия ден shure chek :) и ще разбереш :-P :-P :-P

maini4ka_sladka
12-06-2008, 14:41
:P спокойно ... и аз се плашех така :o ама ... ако не е свършил в теб няма страшно :grin: след третия ден shure chek :) и ще разбереш :-P :-P :-P
Много умно! Ако беше прочела малко по-нагоре щеше да се убедиш, че не е така. Онзи ден приятелят ми е станал свидетел на сцена в аптека, в която са били сигурно 2 такива като теб, които мноооого силно са убедени, че на 3-я ден вече си бременна. Вместо да пиете кафета вместо да влизате в час по биология, вземете да влизате, та дано понаучите нещо!!!

Bombshell
12-06-2008, 15:17
съжелявам ако наскоро го е имало този въпрос,но нямам време да се ровя из форума .. искам да попитам може ли да се разбере още на 2-рия ден след като съм правила секс дали съм бременна ... щото имам големи съмнения ... правих си тест - отрицателен.. пробвах и метода със слагането на 2 щипки сода във урината .. и не шупна .. всичко ми показва отрицателно ... :(
Да разбирам, че си разочарована и искаш да ставаш мама? :)

palavka89
12-06-2008, 19:51
вътре ли свърши или кондома се скъса?




Вземи си Shurecheck, както ти казаха по - горе и ще разбереш.Не се блъскай с хапчета напразно.А и сега като си се уплашила е още по - зле.Човешката психика може да изиграе на всеки много лоша шега, ако си въобрази нещо.За това се успокой и си купи теста.Успех!


еми аз вече пробвах с ShureCheck.... излезе ми отрицателен ..