PDA

View Full Version : Свалка в автобус :)



SpeedStar
12-01-2008, 21:30
Здравейте глигани ;)

От 2 седмици виждам уникалното момиче в автобусът ми :shock: . Виждал съм я 4-5 пъти, и всеки път се гледаме. Няма как поне малко да не й харесвам... За жалост не мога да се добера до нея... винаги сме 100 говеда набутани в превозното средство и само си мятаме погледи.
Пък и свалка в автобусът е малко тъпо...

Какви да правя с девойчето ?

:smt054

filltheblank
12-01-2008, 21:42
Първо, това "няма как да не и харсвам" е малко самовлюбено, не мислиш ли?
Какво му е лошото на свалката в стар Икарус. Тъкмо и тупортия, и хора ще има. Не, всъщност свалкате в автобус е интересно нещо. Стига да намериш как да се държиш и не да се опитваш да зарибяваш момичето с "яки лафчета", може и да се получи.
А не си ли мислил над възможността да слезеш на нейната спирка и тогава да процедираш като с нормално момиче, а не автобусен субект. :)

Desir3
12-01-2008, 21:43
Можеш да й се усмихнеш, да и намигнеш или да й помахаш докато сте в автобуса, а ако искаш да си по-директен, направо слез на нейната спирка и я заговори - кафенце туй-онуй... ;)

hforce
12-01-2008, 21:43
хм, интересно, някой път ако имаш време слез с нея примерно, или гледай къде се качва обикновенно и се качвай и ти там
пиши после кво е станало

curka87
12-01-2008, 21:44
Ами колкото и "тъпо" да е, както казваш (аз не виждам нищо странно, де) явно това е единствения ти шанс. защо не опиташ следващия път да се "набуташ" по-близо до нея, а не в другия край на автобуса. Та докато сте така "близо", защо не пробваш да я заговориш.Е , като начало да се запознаете.

SpeedStar
12-01-2008, 21:49
Слизам преди нея за жалост :-s ... Преди два дни беше седнала сама и таман да седна до нея и един старец се загнезди...

Намислил съм да карам нова година с нея... затова трябва да действам бързо.

Ще и намигна, ще направя една усмивка на "Player" и тк... а най-добре ако седна до нея без да ми вземе мястото някоя бабичка ^^
Не мога... много си мисля за нея, уникат :smt053

Alabalaportokala
12-02-2008, 06:21
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=212223
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=211429&start=0
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=211442&start=0

Понеже съм сигурен че си си играл много време да търсиш такива подобни теми, но не си успял да намериш реших да ти помогна. Много актуални взеха да стават тия автобусни свалки....

И все пак за да се справиш като хората трябва да притежаваш следните качества : нахалство, спокойствие, смелост. Отделно не трябва да се страхуваш от оДрязване.

Поздрави !

Janity
12-02-2008, 07:35
Мен лично са ме "зарибявали" в автобус :) Един път с 1 момче се гледахме та гледахме и тъкмо щях да слизам и той ми каза "Извинявай,обаче си много хубава" и аз му казах "Мерси" и това беше.Можеше да стане нещо ама слизах така , че ... :) Давай от опит глава не боли :)

anSsito
12-02-2008, 07:50
Следващия път просто си пробий път в тълпата и отиди при нея и я заговори.. И след това я покани на кафенце,вземи й номера и така.. Не е много трудно,а и не мисля,че е тъпо - щом ти е харесало момичето няма за какво друго да се чудиш ;)

Dundy
12-02-2008, 14:06
ъъ такова,в кой автобус пътуваш? :D :D .И на мен взе да ми се случвач често

ILY
12-02-2008, 14:15
заговори я :) :) :)

TheWalker
12-02-2008, 14:19
Покрай нея пусни лафчета от типа: "Тука е като в дискотеката... само че малко по-неудобно"

FlashMX
12-02-2008, 14:40
Свалка в икарус е класик :D . Което момиче пътува в автобус 204 редовно да пише :grin: . Всеки ден се возя в този автобус от вече 3 години и доста често срещам едни и същи хора запомнил сам ги вече :D

Alira
12-02-2008, 15:25
Какво значи, че си намисли да караш Нова година с нея...тя знае ли :razz: :razz: :razz: .
Понякога наистина някои хора ме изумяват?

SpeedStar
12-02-2008, 16:20
Тука е като в дискотеката... само че малко по-неудобно
хахаха, и да започна да танцувам :grin:

--
Alira, ми това ми е целта ^^
--

Оффф много мисля за това девойче... прекалено на вътре ми e бръкнала в окото :shock:

MakeMeFeel
12-02-2008, 16:22
Tиии откъде сии ?! 8-)

SpeedStar
12-02-2008, 16:32
От старата софия :)

Ако утре я мерна сладураната :oops: ще я помоля да ми перфорира билета :-D

SpeedStar
12-03-2008, 14:26
Ееееее не! За втори път сяда старец до нея точно преди да седна аз... Тя видя че пуснах пенсионерът да седне и ми усмихна, естествено и аз се усмихнах и й намигнах :) :)

Нямам търпение да сме четвъртък, нов ден, нов късмет. :P

curka87
12-03-2008, 14:30
ОООООО Боже. Така като гледам как пускаш старци и все отлагаш , май няма да стане скоро.
Ти май си планувал да караш Нова година с нея, ама през 2015г.
Айде по-смело, де.

SpeedStar
12-03-2008, 14:52
Смяташ ли че пускам старците ^^ ако можех щях да ги избутам за да седна при сладураната... кавалер

curka87
12-03-2008, 14:58
Ами ако искаш все пак някога да се запознаеш с нея, другия път не се прави на "кавалер" , а бъди малко егоист. Не казвам да изхвърлиш старците от автобуса, ама може поне малко да се опиташ да ги прередиш и да седнеш при мацката.

SpeedStar
12-03-2008, 15:01
Такам като гледам, така ще стане, пуснах 2 пъти, стига толкова. Утре вече ще я заведа най-малко на кафе :grin:

TheWalker
12-03-2008, 15:04
:) Ще видим... а това за дискотеката: ако автобусът е препълнен, и ти си до нея, можеш така да почнеш разговора...

Shushu11
12-03-2008, 15:14
Според мен това за дискотеката е тъпо,но ти си реши.Иначе утре пиши кво е станало,че ми стана интересно.Айде успех,майна.

SpeedStar
12-03-2008, 15:27
Нека първо се добера до нея че за момента това е най-сложното :) После идва лесната част :) Ще го запомня това с диското. Но със сигурност няма да започна с "Здрасти, Как си?"

Върви ми в превозните средства... с бившото ми се запознахме в трамвай хахахаха понеже на времето го взимах редовно сутринта и я заговорих така : "Надявам се че добре си се събудила, смятам да те водя на кафенце или предпочиташ да ходиш на училище..." тогава тя така ми се усмихна... разтопих се на място и ми каза нещо от сорта на "Ами ако кажа не?", - "Е е е, този вариант не го бях обмислял, но в такъв случай ще трябва да пия кафе сам... :)" тогава пак ми се усмихна :oops: :oops: и от там много не си спомням какво си говорихме ... :) но в крайна сметка, я заведох на кафенце :)

pandelka
12-03-2008, 19:25
Хм какво те кара да мислиш,че и харесваш ???

SpeedStar
12-03-2008, 19:41
Хмммм, никога човек не може да бъде сигурен в това... но винаги има признаци; начинът по който ме гледа, държанието й когато съм близо до нея, израженията и тк... :)

pandelka
12-03-2008, 19:48
Хмммм, никога човек не може да бъде сигурен в това... но винаги има признаци; начинът по който ме гледа, държанието й когато съм близо до нея, израженията и тк... :)


да и все пак има шанс да се заблуждаваш ; )

SpeedStar
12-03-2008, 19:51
Е сааа... то ако си такъв скептик по добре да си стоиш в къщи и да чаткаш по интернет.
С моят женски опит, смятам че имам шансове, ще видим утре :) 8)

scoobydors
12-03-2008, 19:54
Можеш да й се усмихнеш, да и намигнеш или да й помахаш докато сте в автобуса, а ако искаш да си по-директен, направо слез на нейната спирка и я заговори - кафенце туй-онуй... ;)

Така ми. Не е сложно, пък и на момчетата им е в кръвта да зарибяват всичко с п***а. 8-)

Kostadin_682
12-03-2008, 19:59
пфф... Я не се излагай... :D Ти си мъж да го ева 8-)
Ето какво трябва да направиш
Гледаш я, усмихваш и се (24-ри каратовата усмивка :D ) намигаш, слизаш на нейната спирка, и казваш "Извинете случайно да знаете, кое е най-близкото кафе?" :D
И ако каже "Да намира се там и там..." хм... Благодаря сега съм длъжен да ви черпя поне едно кафе за дето ме ушътихте :) ... опитай все пак може пък и да стане...

SpeedStar
12-03-2008, 20:03
Можеш да й се усмихнеш, да и намигнеш или да й помахаш докато сте в автобуса, а ако искаш да си по-директен, направо слез на нейната спирка и я заговори - кафенце туй-онуй... ;)

Така ми. Не е сложно, пък и на момчетата им е в кръвта да зарибяват всичко с п***а. 8-)




Хахахахаха абе не знам с какво точно ме зариби :D но много ме подлуди девойчето :oops:
--
Kostadin_682, ми мислих да и плесна един шамар и да я накарам да ме следва... но и това става. Абе живот и здраве, до петък се надявам да съм и взел номера и извел някъде :) Иначе в събота и неделя ще мухлясам от яд :)

Kostadin_682
12-03-2008, 20:05
Можеш да й се усмихнеш, да и намигнеш или да й помахаш докато сте в автобуса, а ако искаш да си по-директен, направо слез на нейната спирка и я заговори - кафенце туй-онуй... ;)

Така ми. Не е сложно, пък и на момчетата им е в кръвта да зарибяват всичко с п***а. 8-)




Хахахахаха абе не знам с какво точно ме зариби :D но много ме подлуди девойчето :oops:
--
Kostadin_682, ми мислих да и плесна един шамар и да я накарам да ме следва... но и това става. Абе живот и здраве, до петък се надявам да съм и взел номера и извел някъде :) Иначе в събота и неделя ще мухлясам от яд :)

Смело БРАТО ЩЕ СТИСКАМ ПАЛЦИ !!! 8-)

SpeedStar
12-03-2008, 20:13
Е братле ти така ме мотивира сега, че ще трябва да се сдържам да не я изнасиля утре (ако я видя) :smt084

assd
12-03-2008, 20:18
най-лесно е да я свалиш като контрольор..... от превозното средство 8-)

curka87
12-03-2008, 20:28
Ами айде успех тогава утре. И после да кажеш какво е станало.

SpeedStar
12-03-2008, 20:34
Мерси мерси :)

Утре направо резервирам автобуса само за нас, купувам един букет и съм аз :D и само да смее да ме отреже (то никой не смее де :D ) :o

MakeMeFeel
12-03-2008, 20:35
Мерси мерси :)

Утре направо резервирам автобуса само за нас, купувам един букет и съм аз :D и само да смее да ме отреже (то никой не смее де :D ) :o

Ехехе изхвърли се 8-)

Kostadin_682
12-03-2008, 20:37
Е братле ти така ме мотивира сега, че ще трябва да се сдържам да не я изнасиля утре (ако я видя) :smt084
Споко :) ... виж ми подписа и давай смело напред :)

SpeedStar
12-03-2008, 20:43
Е как, голямо самочувствие MakeMeFeel ;)
-
Kostadin_682, много си прав ако не умееш да импровизираш, трудно ще забиваш.

PepiDesigns
12-03-2008, 20:49
За свалка в атобуса трее да имаш много точни думи .. и действия ;)

А за самочувствието - хубаво е да имаш покритие над това което представяш .. сеш се :)

Аз не съм от най-голямите Дон Жуани .. ама .. мога да кажа , че от случайни запознанства - автобус / влак / на спирката / в кафене / и т.н.

Мога да изкарам най-доброто от един човек още в началото , и да НЕ се надявам , че ще се видим/засечем пак - просто съм сигурен.

Бъди отпуснат , ако имате време - разпитвай .. всеки обича да е питан ... ама не като на разпит - не вади фенери и белезници (освен ако не са с пухче!)

Успех!!!

SpeedStar
12-03-2008, 21:02
За свалка в атобуса трее да имаш много точни думи .. и действия

Я я я :p

--
Това което най ме притеснява е че слизам сравнително бързо ... и няма да имам много време да действам. Ако добре тръгне разговора най вероятно ще пропусна училището или няколко часа хаха.

След 8 часа ще я видя, а след 8 часа и половина вече ще я целувам :D

PepiDesigns
12-03-2008, 21:08
Самовлюбен и надъхан ..

От високо ще паднеш ;)

Успех все пак.

Тя дали не е прекалено хубава , за да те хареса ?

Не мислиш ли ,че може да е по-самовлюбена от теб ?

Твърде много вярваш на нещо , което няма покритие .. имайки в предвид , че до сега тия 100 говеда са ти извинение , че не си я заговорил :)

Просто не си слагай една висока летва , която дори няма да бутнеш ... :)

Утре ще видиш до къде ще стигнеш :)

curka87
12-03-2008, 21:08
След 8 часа ще я видя, а след 8 часа и половина вече ще я целувам :D

Е ти верно вече взе да прекаляваш с изхвърлянето. :-P :-P
Айде карай го по-кротко. Първо вземи да се запознаеш с нея пък после мисли за целувките. Така като гледам може пак да се проявиш като "кавалер" и да пуснеш някой пенсионер да поседне до нея, а ти да си висиш на другия край на автобуса и да си мислиш как ТРЯБВАШЕ да я целуваш сега. :-P :-P :-P :razz: :razz: :razz:

SpeedStar
12-03-2008, 21:11
Ееееее човек не може да се изхвърля с вас :) Шегувах се ;)

И без това ще видим утре от колко високо ще падна :)

PepiDesigns
12-03-2008, 21:13
Ееееее човек не може да се изхвърля с вас :) Шегувах се ;)

И без това ще видим утре от колко високо ще падна :)

То .. нали знаеш .. като малките деца.

Падаш .. оглеждаш се като посран ..
Ставаш .. изтупваш се .. още се оглеждаш ..
И се правиш , че не е станало нищо :D

Неуспехи има всеки.

Успех на теб!!!

SpeedStar
12-03-2008, 21:17
Еееее стига си ме здухвал, че имам самочувствие ДА (признавам си) то се е изградило с времето и опита.

Лягам да спа че утре ме чака важен ден.

Ае глигани ;)

vampirekiss
12-04-2008, 07:00
Докопай се някак до нея и й бутни листче със скайпа ти!По-добре избутай навалицата,отиди до нея и направо си се запознайте,защото не се знае дали утре няма да си вече изтървал автобуса за сърцето на мадамата.

Diam0nD
12-04-2008, 09:04
победата е за смелите ... рискувай па каквото ще да става :D най много ако си има гадже да те понабият :D :D

SpeedStar
12-04-2008, 16:41
А да видим дали ще познаете какво стана...

scoobydors
12-04-2008, 16:48
А да видим дали ще познаете какво стана...

Среща? :D

SpeedStar
12-04-2008, 16:53
Днеска не взе автобуса ... :shock: :smt090

scoobydors
12-04-2008, 16:57
Днеска не взе автобуса ... :shock: :smt090

Еееее.. и утре е ден. ;)

Abigoria
12-04-2008, 17:01
Днеска не взе автобуса ... :shock: :smt090
http://www.youtube.com/watch?v=1vfSk-6tIvo&feature=related 8-)

SpeedStar
12-04-2008, 17:13
Днеска не взе автобуса ... :shock: :smt090

Еееее.. и утре е ден. ;)



Дамм, оф почвам вече да се измъчвам :(

MakeMeFeel
12-04-2008, 17:15
Днеска не взе автобуса ... :shock: :smt090

Еееее.. и утре е ден. ;)



Дамм, оф почвам вече да се измъчвам :(

Внимавай само да не се разочароваш като я опознаеш ... ;)

HePeAJIeH
12-04-2008, 17:21
Гледай къзе слиза.Слез и ти там където слезе тя и я заговори.После се качи на друг автобус след като си си свършил мисията.

SpeedStar
12-04-2008, 17:23
Днеска не взе автобуса ... :shock: :smt090

Еееее.. и утре е ден. ;)



Дамм, оф почвам вече да се измъчвам :(

Внимавай само да не се разочароваш като я опознаеш ... ;)

Надявам се да не греша ;)

--

HePeAJIeH, и това е вариант

MakeMeFeel
12-04-2008, 17:25
Днеска не взе автобуса ... :shock: :smt090

Еееее.. и утре е ден. ;)



Дамм, оф почвам вече да се измъчвам :(

Внимавай само да не се разочароваш като я опознаеш ... ;)

Надявам се да не греша ;)

--

HePeAJIeH, и това е вариант

Еми не , защото винаги го има и момента на разочарованието .. Може да има 6-ти пръст на крака или да е тъпа като чорапа ми 8-)

PepiDesigns
12-04-2008, 17:35
MakeMeFeel ... хубаво тъпа като чорапа .. дано не е тъпа като една руса съ-форумка :D :D

Иначе - и утре е ден ..
Дерзай! :D

SpeedStar
12-04-2008, 17:37
ЕЕееее добре бе урочасвай я сега МакеМеФеел :D
На външен вид е без грешка, дълга кестенява коса (права), зелени очи, кръгло и добре заоблено дупенце (:D), предостатъчен бюст, гладко и чисто лице (прекрасно), ... :D
Само трябва да проверя как са от вътре нещата.

MakeMeFeel
12-04-2008, 17:40
ЕЕееее добре бе урочасвай я сега МакеМеФеел :D
На външен вид е без грешка, дълга кестенява коса (права), зелени очи, кръгло и добре заоблено дупенце (:D), предостатъчен бюст, гладко и чисто лице (прекрасно), ... :D
Само трябва да проверя как са от вътре нещата.

Аз не я урочасвам 8-) Просто ти казвам как би могло да стоят нещата ... Щото и аз познавам много хубави момичета , ама като си отворят устата нищо друго освен " Ъммм ... да е " , "Ъммм .. ъхъм ..." или "Майко тоя снощи ма разпори " не могат да кажат 8-)

SpeedStar
12-04-2008, 17:46
Всичко е възможно, но няма тъпо изражение, изглежда културно и интелигентно момиче с принципи.

Надявам се утре да разбера :)

PepiDesigns
12-04-2008, 17:49
Всичко е възможно, но няма тъпо изражение, изглежда културно и интелигентно момиче с принципи.

Надявам се утре да разбера :)

Не винаги това което виждаме , е това което всъщност е ..

Дано е това което търсиш :)

SpeedStar
12-04-2008, 17:52
Пак повтарям, на външен вид е изрядна (точно както ги харесвам) и се облича безупречно.
Наистина се надявам да не е прекалено тъпа :)

Erica1
12-04-2008, 18:01
Заговори я!

Kostadin_682
12-04-2008, 18:57
Ама и на теб ти върви, като "на бясно куче тоягите" :D точно сега ли трябваше да вземе друг транспорт :? гадна работа... ама споко все някога ще се срещнете :)

SpeedStar
12-04-2008, 20:20
Мани мани, от горе на всичкото тичах специално за да хвана рейса на време ... качвам се леко надъхан оглеждам се добре и набързо констатирах че я няма. :( Стреснах едни седящи бабета защото си го изкарах на автобуса :D

Kostadin_682
12-04-2008, 20:23
Мани мани, от горе на всичкото тичах специално за да хвана рейса на време ... качвам се леко надъхан оглеждам се добре и набързо констатирах че я няма. :( Стреснах едни седящи бабета защото си го изкарах на автобуса :D
хах.. недей така... без нерви 8-)

hooliganka89
12-04-2008, 20:33
Е,що да е тъпо свалка в автобуса?Като се срещате все там,ти ко си виновен?
За тея неща няма време и място,те просто се случват.

SpeedStar
12-04-2008, 20:35
Е... като цяла нощ си се надъхал да я видиш... нормално да си разочарован... само леко пернах вратата на автобуса.

Добре че бяха бабичките там да ме развеселят :) "Хулиган, хулиган... как може такова нещо? Ами ако счупиш рейса?" :D

Whyniser
12-04-2008, 20:36
То като си такъв играч що не си я "заковал" още в първите няколко пъти.Тая само за секса ще е,нали?
П.П.- Иначе мани майтапа ти.Навсякъде може да ти се случат странни неща.Прибирам се аз от тенис.Имах мач и бях като пребит.Играхме почти 2 часа.И качвам се на буса.Сядам на 1 седалка и съм залеганал полузаспал.И по 1 време съм се отнесал.И ме потупват и аз се разсъбуждам и гледам едно такова убаво като МакеМеФеел със едни такива яки сини очи :smt007,и ме пита:"Дали мога да седне при мене".Аз на първо време се чуда какво става.И си викам докато съм дремал явно по някакъв начин съм и намигнал да доиде към мен (бях я видял като се качи облегнах се на седалката и тя като,че ли и намеквам нещо).Само,че аз и казвам:"Че може,естествено". И си викам бахти работата,че днеска баш,когато съм пребит от умора ще срещна момиче в автобус и нема да мога да кажа нещо. :x

MakeMeFeel
12-04-2008, 20:38
То като си такъв играч що не си я "заковал" още в първите няколко пъти.Тая само за секса ще е,нали?
П.П.- Иначе мани майтапа ти.Навсякъде може да ти се случат странни неща.Прибирам се аз от тенис.Имах мач и бях като пребит.Играхме почти 2 часа.И качвам се на буса.Сядам на 1 седалка и съм залеганал полузаспал.И по 1 време съм се отнесал.И ме потупват и аз се разсъбуждам и гледам едно такова убаво като МакеМеФеел със едни такива яки сини очи :smt007,и ме пита:"Дали мога да седне при мене".Аз на първо време се чуда какво става.И си викам докато съм дремал явно по някакъв начин съм и намигнал да доиде към мен (бях я видял като се качи облегнах се на седалката и тя като,че ли и намеквам нещо).Само,че аз и казвам:"Че може,естествено". И си викам бахти работата,че днеска баш,когато съм пребит от умора ще срещна момиче в автобус и нема да мога да кажа нещо. :x

Моля , моля ! Очите ми са синьо-зелени ! 8-)

Kostadin_682
12-04-2008, 20:39
То като си такъв играч що не си я "заковал" още в първите няколко пъти.Тая само за секса ще е,нали?
П.П.- Иначе мани майтапа ти.Навсякъде може да ти се случат странни неща.Прибирам се аз от тенис.Имах мач и бях като пребит.Играхме почти 2 часа.И качвам се на буса.Сядам на 1 седалка и съм залеганал полузаспал.И по 1 време съм се отнесал.И ме потупват и аз се разсъбуждам и гледам едно такова убаво като МакеМеФеел със едни такива яки сини очи :smt007,и ме пита:"Дали мога да седне при мене".Аз на първо време се чуда какво става.И си викам докато съм дремал явно по някакъв начин съм и намигнал да доиде към мен (бях я видял като се качи облегнах се на седалката и тя като,че ли и намеквам нещо).Само,че аз и казвам:"Че може,естествено". И си викам бахти работата,че днеска баш,когато съм пребит от умора ще срещна момиче в автобус и нема да мога да кажа нещо. :x
малее май ще почвам да се возя а атобусите... с колата никоя нама да седне до тебе... ама в автобуса... има по голяма вероятност :razz: 8-)

Whyniser
12-04-2008, 20:40
То като си такъв играч що не си я "заковал" още в първите няколко пъти.Тая само за секса ще е,нали?
П.П.- Иначе мани майтапа ти.Навсякъде може да ти се случат странни неща.Прибирам се аз от тенис.Имах мач и бях като пребит.Играхме почти 2 часа.И качвам се на буса.Сядам на 1 седалка и съм залеганал полузаспал.И по 1 време съм се отнесал.И ме потупват и аз се разсъбуждам и гледам едно такова убаво като МакеМеФеел със едни такива яки сини очи :smt007,и ме пита:"Дали мога да седне при мене".Аз на първо време се чуда какво става.И си викам докато съм дремал явно по някакъв начин съм и намигнал да доиде към мен (бях я видял като се качи облегнах се на седалката и тя като,че ли и намеквам нещо).Само,че аз и казвам:"Че може,естествено". И си викам бахти работата,че днеска баш,когато съм пребит от умора ще срещна момиче в автобус и нема да мога да кажа нещо. :x

Моля , моля ! Очите ми са синьо-зелени ! 8-)
Е пък аз си падам натуралист.Само чисто 8-)

scoobydors
12-05-2008, 20:06
То като си такъв играч що не си я "заковал" още в първите няколко пъти.Тая само за секса ще е,нали?
П.П.- Иначе мани майтапа ти.Навсякъде може да ти се случат странни неща.Прибирам се аз от тенис.Имах мач и бях като пребит.Играхме почти 2 часа.И качвам се на буса.Сядам на 1 седалка и съм залеганал полузаспал.И по 1 време съм се отнесал.И ме потупват и аз се разсъбуждам и гледам едно такова убаво като МакеМеФеел със едни такива яки сини очи :smt007,и ме пита:"Дали мога да седне при мене".Аз на първо време се чуда какво става.И си викам докато съм дремал явно по някакъв начин съм и намигнал да доиде към мен (бях я видял като се качи облегнах се на седалката и тя като,че ли и намеквам нещо).Само,че аз и казвам:"Че може,естествено". И си викам бахти работата,че днеска баш,когато съм пребит от умора ще срещна момиче в автобус и нема да мога да кажа нещо. :x
малее май ще почвам да се возя а атобусите... с колата никоя нама да седне до тебе... ама в автобуса... има по голяма вероятност :razz: 8-)

Аз от край време си пътувам с автобуси, но в мойта посока почти никога няма хора под 40... 8-)
Живея малко на края на града точно за гъза на географията! :D

vampirekiss
12-05-2008, 20:15
Оффф от къде го вадите този късмет бе хора?В автобуса,в които аз се возя има само злобни изтрещяли бабки!Надявам си се аз на някой принц в градския тратнспорт,ама номера не става!

MeTaMoRpHoSiZ
12-05-2008, 20:19
Тука в Плевен немаме проблеми с свалките в автобусите просто шото автобуси почти нема 8-) Само тролеи.....

Kostadin_682
12-05-2008, 20:28
То като си такъв играч що не си я "заковал" още в първите няколко пъти.Тая само за секса ще е,нали?
П.П.- Иначе мани майтапа ти.Навсякъде може да ти се случат странни неща.Прибирам се аз от тенис.Имах мач и бях като пребит.Играхме почти 2 часа.И качвам се на буса.Сядам на 1 седалка и съм залеганал полузаспал.И по 1 време съм се отнесал.И ме потупват и аз се разсъбуждам и гледам едно такова убаво като МакеМеФеел със едни такива яки сини очи :smt007,и ме пита:"Дали мога да седне при мене".Аз на първо време се чуда какво става.И си викам докато съм дремал явно по някакъв начин съм и намигнал да доиде към мен (бях я видял като се качи облегнах се на седалката и тя като,че ли и намеквам нещо).Само,че аз и казвам:"Че може,естествено". И си викам бахти работата,че днеска баш,когато съм пребит от умора ще срещна момиче в автобус и нема да мога да кажа нещо. :x
малее май ще почвам да се возя а атобусите... с колата никоя нама да седне до тебе... ама в автобуса... има по голяма вероятност :razz: 8-)

Аз от край време си пътувам с автобуси, но в мойта посока почти никога няма хора под 40... 8-)
Живея малко на края на града точно за гъза на географията! :D


xaxaxa :razz: :razz:

scoobydors
12-05-2008, 20:29
Оффф от къде го вадите този късмет бе хора?В автобуса,в които аз се возя има само злобни изтрещяли бабки!Надявам си се аз на някой принц в градския тратнспорт,ама номера не става!

И аз тъй.. ха дано, ама надали. 8-)

D0ll
12-05-2008, 20:53
ии в крайна сметка ко станало че ми стана интересно 8-) 8-)

Kostadin_682
12-05-2008, 20:54
ии в крайна сметка ко станало че ми стана интересно 8-) 8-)
еми момичето взело друг транспорт и не било в автобуса не четеш ли ?

mArMaLaDkA
12-05-2008, 21:25
^Да,бе!..Тя толкова харесваше нашето момче,че чак смени автобуса,за да е колкото се може по-далеч от него. 8-) А той кви планове градеше..как ше се запознаят,как ще излязат на кафе...а тя какво се оказа..BITCH! 8-)

Kostadin_682
12-05-2008, 21:34
^Да,бе!..Тя толкова харесваше нашето момче,че чак смени автобуса,за да е колкото се може по-далеч от него. 8-) А той кви планове градеше..как ше се запознаят,как ще излязат на кафе...а тя какво се оказа..BITCH! 8-)
Прибързано решение 8-)

MeTaMoRpHoSiZ
12-05-2008, 21:35
Збъркал си рейса, пич :razz:

Whyniser
12-05-2008, 21:52
Збъркал си рейса, пич :razz:
Ходи на даскало,пич

gridlockd
12-06-2008, 12:13
Аз отдавна ги отказах тея автобуси последния път щях да се удуша защото се навряха във автобус за 50 човека сигурно към 100 шофъора беше отворил вратите хора висяха от там ужас пълен :lol:
П.С. ако искаш да я заговориш трябва се уредиш да седнеш при нея
не бъди директен :P

SpeedStar
12-06-2008, 14:39
На една спирка рейса се изпразва с 90 %, ще използвам този момент за да се сближа с нея.
Петък не ходих на училище, лека травма на бедрото (футбол). :x

gPa3HuTeJl
12-06-2008, 14:45
Здравейте глигани ;)

От 2 седмици виждам уникалното момиче в автобусът ми :shock: . Виждал съм я 4-5 пъти, и всеки път се гледаме. Няма как поне малко да не й харесвам... За жалост не мога да се добера до нея... винаги сме 100 говеда набутани в превозното средство и само си мятаме погледи.
Пък и свалка в автобусът е малко тъпо...

Какви да правя с девойчето ?

:smt054

Добре бе, за к'во иначе са ти тея очи... да гледаш... т'ва, че гледаш някого значи, че го харесваш поне малко??
Еми.. не мятайте само погледи... купи си 1 картоф и си го подмятайте него...
Че к'во лошо има да се буташ у МПС-то... да стигнеш до нея... и да я заговориш ?? Не знаеш как ??

SpeedStar
12-06-2008, 14:52
Здравейте глигани ;)

От 2 седмици виждам уникалното момиче в автобусът ми :shock: . Виждал съм я 4-5 пъти, и всеки път се гледаме. Няма как поне малко да не й харесвам... За жалост не мога да се добера до нея... винаги сме 100 говеда набутани в превозното средство и само си мятаме погледи.
Пък и свалка в автобусът е малко тъпо...

Какви да правя с девойчето ?

:smt054

Добре бе, за к'во иначе са ти тея очи... да гледаш... т'ва, че гледаш някого значи, че го харесваш поне малко??
Еми.. не мятайте само погледи... купи си 1 картоф и си го подмятайте него...
Че к'во лошо има да се буташ у МПС-то... да стигнеш до нея... и да я заговориш ?? Не знаеш как ??

Не се оправдавам но съм я виждал 4 пъти, всеки път в неподходяща ситуация. Както споменах по горе, ще действам или след изпразването на хората или ако стигна по рано на спирката и я засека.

gPa3HuTeJl
12-06-2008, 14:54
Go Go Playboy!

SpeedStar
12-06-2008, 15:00
Дано ми мине бързо контузията, по принцип до следващата седмица (даже понеделник) ще съм се запознал... освен ако не се разминем, вече нямам извинения :)

D0ll
12-06-2008, 15:02
ии в крайна сметка ко станало че ми стана интересно 8-) 8-)
еми момичето взело друг транспорт и не било в автобуса не четеш ли ?

питах за другия ден ко е станало ве ко са прайш на мн умен пък ти :-x

SpeedStar
12-06-2008, 15:07
ии в крайна сметка ко станало че ми стана интересно 8-) 8-)
еми момичето взело друг транспорт и не било в автобуса не четеш ли ?

питах за другия ден ко е станало ве ко са прайш на мн умен пък ти :-x

Кога ?

--
gPa3HuTeJl, познаваш ли момичетата на аватара ти ?

FlashMX
12-06-2008, 15:08
Аре ве още ли не си я свалил ... :D

SpeedStar
12-06-2008, 15:13
Аре ве още ли не си я свалил ... :D

Явно не

pandelka
12-06-2008, 15:25
Здравейте глигани ;)

От 2 седмици виждам уникалното момиче в автобусът ми :shock: . Виждал съм я 4-5 пъти, и всеки път се гледаме. Няма как поне малко да не й харесвам... За жалост не мога да се добера до нея... винаги сме 100 говеда набутани в превозното средство и само си мятаме погледи.
Пък и свалка в автобусът е малко тъпо...

Какви да правя с девойчето ?

:smt054

Добре бе, за к'во иначе са ти тея очи... да гледаш... т'ва, че гледаш някого значи, че го харесваш поне малко??
Еми.. не мятайте само погледи... купи си 1 картоф и си го подмятайте него...
Че к'во лошо има да се буташ у МПС-то... да стигнеш до нея... и да я заговориш ?? Не знаеш как ??

Не се оправдавам но съм я виждал 4 пъти, всеки път в неподходяща ситуация. Както споменах по горе, ще действам или след изпразването на хората или ако стигна по рано на спирката и я засека.


Ми ако не се изпразнат ко ше стане..Чикий ли ше им биеш ? 8-)

SpeedStar
12-06-2008, 15:33
Всичко ще направя за да излизам с нея :shock:

D0ll
12-07-2008, 11:58
ии в крайна сметка ко станало че ми стана интересно 8-) 8-)
еми момичето взело друг транспорт и не било в автобуса не четеш ли ?

питах за другия ден ко е станало ве ко са прайш на мн умен пък ти :-x

Кога ?

--
gPa3HuTeJl, познаваш ли момичетата на аватара ти ?



ами там на следващия ден след тоя когат не е взела автобуса,ама после видях че не си ходил на даскало изобщо ;]

D0ll
12-07-2008, 12:02
ии в крайна сметка ко станало че ми стана интересно 8-) 8-)
еми момичето взело друг транспорт и не било в автобуса не четеш ли ?

питах за другия ден ко е станало ве ко са прайш на мн умен пък ти :-x

Кога ?

--
gPa3HuTeJl, познаваш ли момичетата на аватара ти ?


след деня в който тя не хванала автобуса питах ко е станало ма после видях че ти не си ходил на даскало ;]

emily_1234
12-07-2008, 20:34
хах това като сериал станало малко :D :D айде да става понеделник по-бързо че да разбера кво е станало с тая мацка :) Иначе пич - УСПЕХ =;

SpeedStar
12-07-2008, 21:05
Дано утре да хода на даскало... доста ме по наболява крака. Войнът си е войн, няма как :)

Kostadin_682
12-07-2008, 21:07
Дано утре да хода на даскало... доста ме по наболява крака. Войнът си е войн, няма как :)

ее не ме интересува дали кракът те боли или не ... ако тряя ше се влачиш до автобуса ама трее да опиташ ... :razz: :razz: :razz:
айде и чакаме резултати :oops: :)

SpeedStar
12-07-2008, 21:15
Трябва трябва ... и аз искам, ще се дрогирам с лекарства :) :)

FreakPk
12-07-2008, 21:50
дрогираи се квото там прави прави и заговараи момичето не се излагаи..(бих ти предложил друго лекарство ма нали тренираш там футбол :D )...Гледай да стане работата с момичето..На мен лично не ми връзва в автобуса явно се държа много идиотски пък и се ебавам с контролата :S ...

DimovB
12-07-2008, 22:38
намигваш и правиш физиономия тип "ща скъсам" и няма как да не клъвне

FlashMX
12-08-2008, 07:44
Аре ве свали я най-накрая..... :grin:

OpenedSky
12-08-2008, 16:29
нещо ми мирише на сдухано момченце със самочуствие за трима ....

melllisssa
12-08-2008, 17:10
здравей глиган :grin: :razz: ама си и скромен нямало било как да не те харесва,ами като си толкоз убеден варви и и кажи че знаеш че ти е хвърлила око просто си личало :razz: и както казват бабите щооммм са аресвар да са земат :-D

SpeedStar
12-08-2008, 18:37
нещо ми мирише на сдухано момченце със самочуствие за трима ....

Имаш проблеми с обонянието ;)

melllisssa, "Няма как поне малко да не й харесвам" не мисля че с това много съм се изхвърлил ... и извинявай но ако имаш поне малко опит, ще различаваш кой как и по какъв начин те гледа ...

MakeMeFeel
12-08-2008, 18:39
нещо ми мирише на сдухано момченце със самочуствие за трима ....

Имаш проблеми с обонянието ;)

melllisssa, "Няма как поне малко да не й харесвам" не мисля че с това много съм се изхвърлил ... и извинявай но ако имаш поне малко опит, ще различаваш кой как и по какъв начин те гледа ...

Недей и се връзва на акъла ! Не я ли виждаш, че и да пише не може 8-)

emily_1234
12-08-2008, 18:57
А ти в кой квартал живееш btw ? :)

Shushu11
12-14-2008, 11:55
И кво стана? :)

Kostadin_682
12-14-2008, 11:56
И кво стана? :)
А бе глигане и аз това се питам :-o ... какво стана с тая мацка ? пиши

SpeedStar
12-15-2008, 15:52
Ми какво да става... имах малко усложнение с бедрото от травмата заради един тъп побой и не можех да мръдна от вкъщи за една седмица, днеска бях на доктор :( . Утре съм отново в играта и дано да я видя. :)

FlashMX
12-15-2008, 15:58
Аре ве колко време ще чакам развръзката........................

SpeedStar
12-15-2008, 15:59
Братле... питаш ли ме мен!! :oops:

Glorious
12-15-2008, 21:04
Следващия път просто си пробий път в тълпата и отиди при нея и я заговори.. И след това я покани на кафенце,вземи й номера и така.. Не е много трудно,а и не мисля,че е тъпо - щом ти е харесало момичето няма за какво друго да се чудиш ;)

Ако повалиш няколко човека ще е доста впечатляващо. :lol:

scoobydors
12-15-2008, 21:47
Аре ве колко време ще чакам развръзката........................

Целия форум сме на нокти! 8-)
Чакаме да видим сега дали девойчето ще клъвне.. епа и ние добри съвети дадохме. ;)
Айде със здраве. :-)

w0sh
12-15-2008, 21:51
Тая контрольорка ти е замаяла главата.

nymphadora
12-16-2008, 10:44
аре казвай кво е станало,че ми се изчака чакалото 8-)

mirmark
12-16-2008, 11:30
Ами слез на нейната спирка........

SkyEatsAirplane
12-16-2008, 11:59
ахахах :) искам да знам какво е станало :D
стана ми интересно

OpenedSky
12-16-2008, 19:08
Нямам ник'ви проблеми ... Ако беше и на половина толкова готин и отворен , за колкото се представяш щеше до сега да си я забил а не да ми се обясняваш по форумите ... аре първо се виж къв си ,пък след т'ва пиши , че нямало как да не те хареса ...

Shushu11
12-17-2008, 14:18
Ех,до кога ще чакаме??? Кажи кво стана???? :D

Whyniser
12-17-2008, 14:30
Ех,до кога ще чакаме??? Кажи кво стана???? :D
Какво да е станало?Или го е отрезала и не си казва или още си държи на това,че си е там пре*ал бедрото

mel4ety
12-17-2008, 16:33
Правихте ли секс вече? ;dd айдее и на мен ми стана интересно :grin:

GabisiTa
12-17-2008, 17:26
От кога четох темата за първи път, а ти явно още не си я поканил... :D

MakeMeFeel
12-17-2008, 17:34
Явно му е отказала , а нали знаете, че най-боли като паднеш от високо ... ; )

SpeedStar
12-17-2008, 18:18
Sorry! Нямах време да ви пиша в форума. Вчера се запознахме : Марина, 17 години, без гадже :grin: Днеска ходихме на кафенце, всичко много добре мина, много съм хлътнал по девойчето :) Слава богу че не е тъпа, поне до сега. Утре пак сме се разбрали по принцип да се видим, трябва само да й звънна следобед. Смятам да я поканя на едно VIP party в събота и там да видим нещо по-конкретно. :oops:

Относно коментарите ви как съм паднал от високо или че се извинявам с травмата си... мисля че няма какво да се обяснявам за глупости. :oops:

Kostadin_682
12-17-2008, 18:20
Sorry! Нямах време да ви пиша в форума. Вчера се запознахме : Марина, 17 години, без гадже :grin: Днеска ходихме на кафенце, всичко много добре мина, много съм хлътнал по девойчето :) Слава богу че не е тъпа, поне до сега. Утре пак сме се разбрали по принцип да се видим, трябва само да й звънна следобед. Смятам да я поканя на едно VIP party в събота и там да видим нещо по-конкретно. :oops:

Относно коментарите ви как съм паднал от високо или че се извинявам с травмата си... мисля че няма какво да се обяснявам за глупости. :oops:
ее браво бе глигане ти се сети да пишеш... браво браво... желая ти много успехи с нея :) 8-)

_stef_
12-17-2008, 18:22
Свалка в икарус е класик :D . Което момиче пътува в автобус 204 редовно да пише :grin: . Всеки ден се возя в този автобус от вече 3 години и доста често срещам едни и същи хора запомнил сам ги вече :D


Аз пътувам редовно с 204 може и да сме се засичали :D

MakeMeFeel
12-17-2008, 18:24
Sorry! Нямах време да ви пиша в форума. Вчера се запознахме : Марина, 17 години, без гадже :grin: Днеска ходихме на кафенце, всичко много добре мина, много съм хлътнал по девойчето :) Слава богу че не е тъпа, поне до сега. Утре пак сме се разбрали по принцип да се видим, трябва само да й звънна следобед. Смятам да я поканя на едно VIP party в събота и там да видим нещо по-конкретно. :oops:

Относно коментарите ви как съм паднал от високо или че се извинявам с травмата си... мисля че няма какво да се обяснявам за глупости. :oops:

Мии .. айде и от мене успех тогава :)

scoobydors
12-17-2008, 18:29
Sorry! Нямах време да ви пиша в форума. Вчера се запознахме : Марина, 17 години, без гадже :grin: Днеска ходихме на кафенце, всичко много добре мина, много съм хлътнал по девойчето :) Слава богу че не е тъпа, поне до сега. Утре пак сме се разбрали по принцип да се видим, трябва само да й звънна следобед. Смятам да я поканя на едно VIP party в събота и там да видим нещо по-конкретно. :oops:

Относно коментарите ви как съм паднал от високо или че се извинявам с травмата си... мисля че няма какво да се обяснявам за глупости. :oops:

Мии .. айде и от мене успех тогава :)

И от мене ! 8-)

SpeedStar
12-17-2008, 18:35
Мерси мерси ще ви пратя снимки ако тръгнем хахаха :) Надявам се да дойде събота...
Като си говорихме, начинът по който ме гледа и езикът на тялото й ми подсказва че имам големи шансове да се завържа с нея и то много скоро. Ще видим какво ще стане събота, ако не дойде дано съм я целунал до следващата седмица, че не ми се чака вече. :---)

My6mYLka
12-17-2008, 18:40
браоссс глигии :grin: :grin: успех успех и да казваш кфо става ае само успехчета :grin: 8-) :P

kuklichka_bg
12-17-2008, 19:08
Хаха изчетох цялата тема. 8-) Става за сюжет на някъф филм 8-)


Happy End

PLuScHeTo
12-17-2008, 19:54
много сладурска историйка :---) :---) :---) Успехчета и за напред :) :wink:

Rofl4e
12-17-2008, 20:09
Напиши си телефона на листче и и го подаи в ръката,може също и скайпа!

SkyEatsAirplane
12-17-2008, 20:19
хаха супер. радвам се :)

SpeedStar
12-17-2008, 20:25
Чак сега видях че темата е преглеждана 3618 пъти ... явно доста съм ви държал в напрежение :)
Са само да тръгнем заедно и ще ви черпя всички :)

D0ll
12-17-2008, 20:38
Sorry! Нямах време да ви пиша в форума. Вчера се запознахме : Марина, 17 години, без гадже :grin: Днеска ходихме на кафенце, всичко много добре мина, много съм хлътнал по девойчето :) Слава богу че не е тъпа, поне до сега. Утре пак сме се разбрали по принцип да се видим, трябва само да й звънна следобед. Смятам да я поканя на едно VIP party в събота и там да видим нещо по-конкретно. :oops:

Относно коментарите ви как съм паднал от високо или че се извинявам с травмата си... мисля че няма какво да се обяснявам за глупости. :oops:

дам дам туй хубаво,ама само не разбрахме КАК сте се запознали,нали за туй беше цялата работа 8-)

My6mYLka
12-17-2008, 20:41
Sorry! Нямах време да ви пиша в форума. Вчера се запознахме : Марина, 17 години, без гадже :grin: Днеска ходихме на кафенце, всичко много добре мина, много съм хлътнал по девойчето :) Слава богу че не е тъпа, поне до сега. Утре пак сме се разбрали по принцип да се видим, трябва само да й звънна следобед. Смятам да я поканя на едно VIP party в събота и там да видим нещо по-конкретно. :oops:

Относно коментарите ви как съм паднал от високо или че се извинявам с травмата си... мисля че няма какво да се обяснявам за глупости. :oops:

дам дам туй хубаво,ама само не разбрахме КАК сте се запознали,нали за туй беше цялата работа 8-)



о да да развръзнаката пич...развръзката кажи 8-) :P

kuklichka_bg
12-17-2008, 21:09
8-) Почвам да пиша сценарий

scoobydors
12-17-2008, 22:31
Чак сега видях че темата е преглеждана 3618 пъти ... явно доста съм ви държал в напрежение :)
Са само да тръгнем заедно и ще ви черпя всички :)

Да не забравиш. :-D



Айде казвай как точно се запознахте? :P

beb4yy
12-17-2008, 22:35
леле четох темата от първа страница БРАВОО ДА ГО НАПРАВИМ НА ФИЛМ КАК ДОБРИТЕ ДЕЦА ПОМОГНАХА НА МОМЧЕТО ЗА ЛЮБОВТА МУ :lol: =D>

FlashMX
12-18-2008, 10:23
Ееее най-сетне се запозна с нея! Сега да видим дали ще пусне :D

curka87
12-18-2008, 10:41
Sorry! Нямах време да ви пиша в форума. Вчера се запознахме : Марина, 17 години, без гадже :grin: Днеска ходихме на кафенце, всичко много добре мина, много съм хлътнал по девойчето :) Слава богу че не е тъпа, поне до сега. Утре пак сме се разбрали по принцип да се видим, трябва само да й звънна следобед. Смятам да я поканя на едно VIP party в събота и там да видим нещо по-конкретно. :oops:

Относно коментарите ви как съм паднал от високо или че се извинявам с травмата си... мисля че няма какво да се обяснявам за глупости. :oops:

Айде и от мен честито. Браво !!!
Ама хайде вземи да ни разкажеш как точно се запознахте....не ни оставяй в неведение. :)

nymphadora
12-18-2008, 13:41
Чак сега видях че темата е преглеждана 3618 пъти ... явно доста съм ви държал в напрежение :)
Са само да тръгнем заедно и ще ви черпя всички :)


и само да забравиииш! :evil: :D :D

=)
12-18-2008, 13:53
аре баце успех и от мен :D и казвай как вървят нещата :-D

NeverTheSame
12-18-2008, 18:40
прочетах цялата тема,ама до сега не съм писала коментар,но...who cares?!

та исках да те поздравя за това,че си успял да се запознаеш с момичето.супер се радвам на такива хора,които вярват в себе си.дано да тръгнете,за да може все пак да оправдаеш усилията ;)

linkinpark6666
12-18-2008, 20:19
бравво пич, верно разкажи кво направи и да не забравиш почерпката! всичко най-хубаво от мен!!! :) :) :) 8-)

SpeedStar
12-19-2008, 18:34
Ще разкажа някой друг път сега нямам време, отивам да я видя, доста добре ми изглеждат нещата :)

Ае глигани ;)

PLuScHeTo
12-19-2008, 19:56
с нетърпение очакваме историята :P

sayer
12-19-2008, 22:52
xax пич, не си въобразявай кой знае какво...всеки може да се запознае като тебе, но за да я свалиш трябват качества и късмет! И дори да си добър във свалките пак не е гаранция или си мислиш, че на свалячите им връзват всеки път...най- много от 10 една я върже, я не 8-)

bobito_th
12-20-2008, 13:35
xax стана ми интересно :)

mirkisss
12-20-2008, 13:45
Ихихи г0ляма история .. струва ми се че глеаш мн филми пич .. апф да правиш планове за Нова г0дина с човек който дори не познаваш а си мяркал 2-3 пъти е ебахти лапешкото :-D Ама все пак успех :D

Infinity
12-20-2008, 15:10
ий изчетох цялата тема...мн яка историйка,успех с девойчето и като имаш време драсни някой ред,какво точно е станало :)

Chefinkaaa
12-21-2008, 09:35
хахах айде успех и чакаме развръзката 8-) :P

bobito_th
12-23-2008, 17:26
haide de pi6i kvo e stanalo .. :(

scoobydors
12-23-2008, 18:01
Боже колко зает човек... така и не намери 5 мин да пише какво е станало. Не харесвам фейкове. И мисля, че май изобщо не я е забил, такива като него от високо падат. :-x

D0ll
12-23-2008, 18:08
Боже колко зает човек... така и не намери 5 мин да пише какво е станало. Не харесвам фейкове. И мисля, че май изобщо не я е забил, такива като него от високо падат. :-x

]

Подкрепям...Сигурно си е измислил,мацката го отрязала(ако въобще я е заприказвал :-D ),ама той няа да признае и казва обратното 8-)

MakeMeFeel
12-23-2008, 18:10
Боже колко зает човек... така и не намери 5 мин да пише какво е станало. Не харесвам фейкове. И мисля, че май изобщо не я е забил, такива като него от високо падат. :-x



Чааакай и ти пък .. в момента измисля варианти или оправдания защо нищо не е станало 8-)

PLuScHeTo
12-23-2008, 18:11
Боже колко зает човек... така и не намери 5 мин да пише какво е станало. Не харесвам фейкове. И мисля, че май изобщо не я е забил, такива като него от високо падат. :-x



Чааакай и ти пък .. в момента измисля варианти или оправдания защо нищо не е станало 8-)

много дълго мисли :D

MakeMeFeel
12-23-2008, 18:13
Боже колко зает човек... така и не намери 5 мин да пише какво е станало. Не харесвам фейкове. И мисля, че май изобщо не я е забил, такива като него от високо падат. :-x



Чааакай и ти пък .. в момента измисля варианти или оправдания защо нищо не е станало 8-)

много дълго мисли :D

Е ама то не е лесно всеки път различно нещо да измисляш 8-)

PLuScHeTo
12-23-2008, 18:14
така си е ... :D

TheNewReligion
12-23-2008, 20:42
Ох, милия...Зает е да сменя памперси и да гони беберони, та няма време момчето. :( 8-)

SpeedStar
12-23-2008, 21:15
Съжалявам, че не живея в форума за разлика от други, да ми бяхте драснали едно ЛС да се сетя за да дойда по-рано... Идвам да ви кажа какво е станало и какво виждам, смешни отговори от незнайно защо недоволни. Ама въобще не ми пука какво си мислите в момента ;) . На който не му понася да се изнася. Излизам с момичето от Неделя официално или поне така си мисля (за първи път се целувах ме) почват да стават по-сериозни нещата.
И преди да пишете отново глупости, ви предупреждавам предварително, че не прекарвам много време пред компютъра и няма за какво да се оправдавам пред вас... От както се запознах с момичето не е имало почти ден без среща(и), това е по-важно за мен.

Как се запознахме?
- Нормален ден, влизам в автобуса с надежди да я видя и да имам някаква възможност за запознанство. Първоначално не я видях и ми стана кисело. След спирката на многото народ, превозното средство се изпразни и я мернах седнала. Не мога да ви опиша как ми стана кеф на душата едвам не се разтреперих (не я бях виждал от доста време), блеснаха ми очите. Всъщност тя ме гледаше първо с една лека усмивка. Тогава си казах, че ако нищо не направя ще съм ебати тъпака. Седнах точно срещу нея много изненадан (все пак си мислих че и днеска няма да мога да я видя). Тя продължаваше да ми се усмихва... и не знаех точно какво да и кажа, много внезапно станаха нещата. Просто я попитах в кое училище учи тъй като я бях виждал няколко пъти в автобуса (така започна разговора, нито здрасти, нито как си :) :) ). Чудих се дали да и предложа едно кафенце за да се опознаем по добре... ама така и не го направих, си казах че ще е малко нагло и нетактично. Говорих ме си някъде 10 минути (изпуснах си спирката за добрата кауза).
На следващия ден вече и предложих едно кафенце след училище в автобуса. Тя ми каза че най-вероятно няма да може, имала работа (бати извинението), но ми взе номера за всеки случай. Каза че ще ми звънне след часовете. Така и направи звънна ми, беше свободна и се загнездихме в едно кафене за целият следобед. :)
Неделя се забихме... дано наистина да е сериозна връзката. Много здраво съм хлътнал по нея, но не го показвам много. Момичета не обичат лепки :)
-
Доволни ли сте? :o

scoobydors
12-23-2008, 21:42
Съжалявам, че не живея в форума за разлика от други, да ми бяхте драснали едно ЛС да се сетя за да дойда по-рано... Идвам да ви кажа какво е станало и какво виждам, смешни отговори от незнайно защо недоволни. Ама въобще не ми пука какво си мислите в момента ;) . На който не му понася да се изнася. Излизам с момичето от Неделя официално или поне така си мисля (за първи път се целувах ме) почват да стават по-сериозни нещата.
И преди да пишете отново глупости, ви предупреждавам предварително, че не прекарвам много време пред компютъра и няма за какво да се оправдавам пред вас... От както се запознах с момичето не е имало почти ден без среща(и), това е по-важно за мен.

Как се запознахме?
- Нормален ден, влизам в автобуса с надежди да я видя и да имам някаква възможност за запознанство. Първоначално не я видях и ми стана кисело. След спирката на многото народ, превозното средство се изпразни и я мернах седнала. Не мога да ви опиша как ми стана кеф на душата едвам не се разтреперих (не я бях виждал от доста време), блеснаха ми очите. Всъщност тя ме гледаше първо с една лека усмивка. Тогава си казах, че ако нищо не направя ще съм ебати тъпака. Седнах точно срещу нея много изненадан (все пак си мислих че и днеска няма да мога да я видя). Тя продължаваше да ми се усмихва... и не знаех точно какво да и кажа, много внезапно станаха нещата. Просто я попитах в кое училище учи тъй като я бях виждал няколко пъти в автобуса (така започна разговора, нито здрасти, нито как си :) :) ). Чудих се дали да и предложа едно кафенце за да се опознаем по добре... ама така и не го направих, си казах че ще е малко нагло и нетактично. Говорих ме си някъде 10 минути (изпуснах си спирката за добрата кауза).
На следващия ден вече и предложих едно кафенце след училище в автобуса. Тя ми каза че най-вероятно няма да може, имала работа (бати извинението), но ми взе номера за всеки случай. Каза че ще ми звънне след часовете. Така и направи звънна ми, беше свободна и се загнездихме в едно кафене за целият следобед. :)
Неделя се забихме... дано наистина да е сериозна връзката. Много здраво съм хлътнал по нея, но не го показвам много. Момичета не обичат лепки :)
-
Доволни ли сте? :o

Доволни сме. :)

swift321
12-23-2008, 22:25
снимки? за да видим дали не е фейк :grin:

scoobydors
12-23-2008, 23:01
снимки? за да видим дали не е фейк :grin:

Оооо... ще има да чакаш поне още 2-3 седмици да се появи пак. ;)

forrzi
12-23-2008, 23:04
Ще и намигна, ще направя една усмивка на "Player" и тк...
:lol:
тва с усмивката на плейър не минава,ама хич

SpeedStar
12-23-2008, 23:12
снимки? за да видим дали не е фейк :grin:

Пак казвам нямам какво да се доказвам пред вас... не ме интересува какво си мислите. Аз си знам истината това ми стига и съм доволен ;) Трябва да пращам снимки хахаха
- Ще ви пратя снимки можеби от новата година :)

Ма като гледам как се държите... може и да приключа темата.

MakeMeFeel
12-24-2008, 06:19
Аз не съм доволна ! 8-)

gPa3HuTeJl
12-24-2008, 07:02
Момичета не обичат лепки

та' ти си п1лна лепка, бе пич !

OpenedSky
12-25-2008, 21:39
Ехеее .... на който не му понася да се изнася (rofl) (rofl) ... Напрао понякога ме изумяваяте ... От сега да ти кажа - около Нова година ти ще паднеш и ще ти излезе синявица и затова НЯМА да можете да се видите и ще е една много скучна Нова година без яката пичка от автобуса и мега мачото със самочуствие за петима и външен вид развняващ се на Джони Деп и Брат Пит в едно ....

D0ll
12-25-2008, 22:05
Ехеее .... на който не му понася да се изнася (rofl) (rofl) ... Напрао понякога ме изумяваяте ... От сега да ти кажа - около Нова година ти ще паднеш и ще ти излезе синявица и затова НЯМА да можете да се видите и ще е една много скучна Нова година без яката пичка от автобуса и мега мачото със самочуствие за петима и външен вид развняващ се на Джони Деп и Брат Пит в едно ....

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

SpeedStar
12-26-2008, 03:35
Не ми пука какво си мислите аз си стигнах до целта... излизаме заедно. Край на темата, явно нещо много се отваряте сега незнайно защо, дали пък защото завиждате... Весела Коледа глигани, не се опъвайте така и не се отваряйте много безсмислено. =P~

HaleyY
12-26-2008, 10:17
братооо, не им обръщай внимание живей си живота
прочетох цялата история и ми беше доста интересно ако бях попаднала тук по-рано щях да ти кажа, че хубавите неща стават бавно и трябва да имаш нерви за да търпиш препятствията , но сега вече е безмислено :-D
хм.... пожелавам ви на вас двамата едно дълго и щастливо изпълнено с любов бъдеще и искам снимки ;]
byeeeeeeee {}

HaleyY
12-26-2008, 10:19
aaa и весела Коледа

П.С. регнах се само, за да напиша коментар на тая тема и едва ли ще вляза по някакъв друг повод, освен да видя как се развива връзката им, затова не ми се сърдете ако не ви отговарям ;)

Весела Коледа на всички ;]

PLuScHeTo
12-26-2008, 11:31
Не ми пука какво си мислите аз си стигнах до целта... излизаме заедно. Край на темата, явно нещо много се отваряте сега незнайно защо, дали пък защото завиждате... Весела Коледа глигани, не се опъвайте така и не се отваряйте много безсмислено. =P~

Весела Коледа и на теб, Глиганчо

crazyteengirl
12-26-2008, 19:16
Много сладка история :grin:
Желая ви много много щастливи мигове за напред! :)

Kostadin_682
12-26-2008, 19:27
Съжалявам, че не живея в форума за разлика от други, да ми бяхте драснали едно ЛС да се сетя за да дойда по-рано... Идвам да ви кажа какво е станало и какво виждам, смешни отговори от незнайно защо недоволни. Ама въобще не ми пука какво си мислите в момента ;) . На който не му понася да се изнася. Излизам с момичето от Неделя официално или поне така си мисля (за първи път се целувах ме) почват да стават по-сериозни нещата.
И преди да пишете отново глупости, ви предупреждавам предварително, че не прекарвам много време пред компютъра и няма за какво да се оправдавам пред вас... От както се запознах с момичето не е имало почти ден без среща(и), това е по-важно за мен.

Как се запознахме?
- Нормален ден, влизам в автобуса с надежди да я видя и да имам някаква възможност за запознанство. Първоначално не я видях и ми стана кисело. След спирката на многото народ, превозното средство се изпразни и я мернах седнала. Не мога да ви опиша как ми стана кеф на душата едвам не се разтреперих (не я бях виждал от доста време), блеснаха ми очите. Всъщност тя ме гледаше първо с една лека усмивка. Тогава си казах, че ако нищо не направя ще съм ебати тъпака. Седнах точно срещу нея много изненадан (все пак си мислих че и днеска няма да мога да я видя). Тя продължаваше да ми се усмихва... и не знаех точно какво да и кажа, много внезапно станаха нещата. Просто я попитах в кое училище учи тъй като я бях виждал няколко пъти в автобуса (така започна разговора, нито здрасти, нито как си :) :) ). Чудих се дали да и предложа едно кафенце за да се опознаем по добре... ама така и не го направих, си казах че ще е малко нагло и нетактично. Говорих ме си някъде 10 минути (изпуснах си спирката за добрата кауза).
На следващия ден вече и предложих едно кафенце след училище в автобуса. Тя ми каза че най-вероятно няма да може, имала работа (бати извинението), но ми взе номера за всеки случай. Каза че ще ми звънне след часовете. Така и направи звънна ми, беше свободна и се загнездихме в едно кафене за целият следобед. :)
Неделя се забихме... дано наистина да е сериозна връзката. Много здраво съм хлътнал по нея, но не го показвам много. Момичета не обичат лепки :)
-
Доволни ли сте? :o
Евала глигане... а пък и да лъже той лъже себе си... :-| айде и супех с мацката 8-)

SpeedStar
12-27-2008, 15:20
HaleyY : Ехеее добре бе приятел, зарадва ме коментара ти, голям глиган ще стане от теб :)

Довечера съм поканил Марина на ресторант, само двамата, по-романтично е от една дискотека, после ще видим какво ще правим :)

Весели празници глиганци ;)

aka6a_vamp
12-27-2008, 15:21
Тва почна да ми бие на сапунка вече 8-)

FlashMX
12-28-2008, 10:55
Най сетне! Дори си я целунал! Гордея се !

vampirekiss
12-28-2008, 12:49
Сюжета позастоява айде дайте ся малко от подготовката на годежа па може и сватбата.Сега сериозно-тази история с добър край показва,че все пак любовта граници няма-може да я срешнеш в автобус даже.Дано добре им се развият нещата,че до тук е доста овещаващо за една наистина голяма любов.Ох аре тва от мен,че се разчувствах

OpenedSky
12-28-2008, 17:16
(рофл) ехееее и аз гледам ''Блясък '' ама и там такиа неща не стаат ле :?

Adwokat
12-28-2008, 18:40
Какво значи, че си намисли да караш Нова година с нея...тя знае ли :razz: :razz: :razz: .
Понякога наистина някои хора ме изумяват?


Скоро ще разбере тя... това и е изненадата за НГ :)

HardlyAwakened
12-28-2008, 19:11
Хаха, готина тема..хубава любовна история, успехи !

sladko_angel4e3
12-28-2008, 19:19
Йееееееееееееееееееееееее еееееееееееееее Мн се радваааааааам наи сетне да знаиш как с нетърпение чакаах :grin: :grin: :grin: аа на тез дет са праят изобщо не им обръщай внимание.Ти са радвай там на Марина ии много успех с нея и да не я нараниш :grin: :grin:

sLadkaTa_LoRi
12-28-2008, 21:36
еее само едно бебче липсваааа :grin:
Шегувам се естествено :wink: Много се радвам за теб и успехчета с гаджето.. чак се кефя при такъв щастлив край, като чели аз съм била в автобуса срещу теб.. така се чувствах :oops: :D
Аиде честито и умната :-)

PreciousDiamond
12-29-2008, 07:33
Ехее .. бахти историята 8-) То като по филмчетата .. супер сладко :grin: Айде честито и да се обичате много много ! :-)

HaleyY
12-31-2008, 08:59
HaleyY : Ехеее добре бе приятел, зарадва ме коментара ти, голям глиган ще стане от теб :)


Глиганка, бих казала, защото съм момиче :-D
имам идея, мисля, че форума ще я зарадва - покажи й го някой светъл ден.... обаче по-нататък да не вземе да се изплаши момичето ... или пък може да се зарадва не знам както решиш ;-)

linkinpark6666
12-31-2008, 11:54
браво братле,само така весело прекарване на новата година и всичко най най на теб и твоето момиче :) :)

SpeedStar
12-31-2008, 13:59
HaleyY, е па глиганка тогава :)

Мерси на всички за пожеланията, аз знам че добре ще си прекарам :) Надявам се и вие да глиганствате (щуреете) :D Весело прекарване на Н.Г ;)

NeverTheSame
12-31-2008, 14:15
тц...радваш ме...явно супер са се получили нещата,честито ;)
весело прекарване на Н.Г. :-)

LigLaTaa
12-31-2008, 16:00
Чудесна история :) Прочетох всичко и найстина е готина вашта история :-P Айде много успехии ! :) :)

SpeedStar
01-12-2009, 15:06
Край... скъса ме... :( :(




Не бе шегувам се разбира се,всичко си е супер с Маринчето, моята принцеса :) Май май за първи път съм толкова хлътнал по гаджето си :D

Как сте вие глигани ?

Kostadin_682
01-12-2009, 15:11
Край... скъса ме... :( :(




Не бе шегувам се разбира се,всичко си е супер с Маринчето, моята принцеса :) Май май за първи път съм толкова хлътнал по гаджето си :D

Как сте вие глигани ?
Ами аз съм що годе добре глигане ... браво за това, че сбъдна мечтата си 8-)

aka6a_vamp
01-12-2009, 15:11
стиа с тая тема бре...

SpeedStar
01-12-2009, 15:13
стиа с тая тема бре...
Нема па :x

--

чак пък мечта... по точно цел :-D

Kostadin_682
01-12-2009, 15:14
стиа с тая тема бре...
Нема па :x

--

чак пък мечта... по точно цел :-D
Ами то по принцип мечтите са един вид цели? 8-)

aka6a_vamp
01-12-2009, 15:19
Ми не ми се сопвай,просто темата е изчерпана :)

FlashMX
01-12-2009, 15:21
Браво!!!! :D

SpeedStar
01-12-2009, 15:23
Така е... но както виждаш не идвам за да говоря за случката а просто да видя какво става тука (с вас)... Сетих се просто за форума някъде по обяд ;) Споко нямам намерение повече да пиша в тази тема, освен ако не се разделим (и се сетя да дойда да драсна нещо) ;)

Nitroglycerin
01-12-2009, 16:16
Имаше едно проно в автобус :D :D :D . Такам ем кво ти пречи просто да я заговориш и да я поканиш на среща.

D0ll
01-12-2009, 16:34
Имаше едно проно в автобус :D :D :D . Такам ем кво ти пречи просто да я заговориш и да я поканиш на среща.


:D :D :D бая си изостанал,чак аз разбрах че вечи ходят :lol:

HaleyY
01-12-2009, 17:04
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: Темата е пълна измислица..една красива измислена история от тъп фейк!!! Толкова ли сте тъпи да вярвате :?



да бе и света на емо-тата е измислен, ама никой не ги забелязва, нали :D

PreciousDiamond
01-12-2009, 17:05
Безсмъртната тема ! 8-)

StayFly
01-12-2009, 17:55
Здравейте глигани ;)

От 2 седмици виждам уникалното момиче в автобусът ми :shock: . Виждал съм я 4-5 пъти, и всеки път се гледаме. Няма как поне малко да не й харесвам... За жалост не мога да се добера до нея... винаги сме 100 говеда набутани в превозното средство и само си мятаме погледи.
Пък и свалка в автобусът е малко тъпо...

Какви да правя с девойчето ?

:smt054
Ако докарваш тоя поглед от аватара ти сигурно направо се подмокря.
пффхуахаха

emily_1234
01-12-2009, 18:09
btw обеща че ще постнеш снимки !!!

aka6a_vamp
01-12-2009, 18:12
как се возят весело в рейса ли?

ShaLqLqLqXa
01-12-2009, 18:17
как се возят весело в рейса ли?

:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

И това е вариант! Ама той изчезна автора на някъде... :D Пък ние тука колко труд си хвърлихме да му даваме съвети, напътствия... :?

Неблагодарник! 8-)

SpeedStar
01-12-2009, 18:27
aka6a_vamp много си напрегната нещо хахахаха :D

aka6a_vamp
01-12-2009, 18:32
леле разкри ме :shock: отдава ти се психологията

SpeedStar
01-12-2009, 18:35
И с велико чувство за хумор ... :smt038

aka6a_vamp
01-12-2009, 18:36
без ирония,моля :)

StayFly
01-12-2009, 18:48
Изчетох темата....
Признавам те за player. Малко се смях на някои твои изказвания, но иначе браво за мотивацията и желанието.
Деба за кво ми беше да я изкарвам тая книжка, глей кви работи стават по градския транспорт.

п.п. Ше зема да се повозя на автобусите по Сливиница (:

myNameIsImmortal
01-12-2009, 19:05
Ей тея свалка в тоя автобус 8-) BTW темата я бях изчел на 1 дъх малко преди Нова година, щото нямаше какво да правя 8-) 8-)

Айде сички да си купуваме карти за градски транспорт и да обикаляме спирките 8-)
и aka6a_vamp земи се развесели малко, посмей се на някой глупави постове наволя е така -> :razz: ;)

aka6a_vamp
01-12-2009, 19:19
п.п. Ше зема да се повозя на автобусите по Сливиница (:
е па ела ела :D

StayFly
01-12-2009, 19:39
Даже тема ше пусна :D
Ама ше стане по- дълга и от тая, докато нацеля автобуса, часа, събера смелост...... направо ше зема да кисна на спирката преди моста!
ХАхАх не бе, не съм толкова извратен.

Alabalaportokala
01-12-2009, 19:44
Всъщност emotoo0o е наистина прав/а. Чел съм цялата тема от началото до края най вече постовете на автора. Успява да заблуди хората защото тука всички са айде да не казвам. Както и да е. Ако автора смята че съм поредния заядлив хейтър, да ми припомня на лична като имам време ще си напиша доводите, но нека обещае че като го матирам ще си признае в публичност че лъже !

Поздрави !

aka6a_vamp
01-12-2009, 20:03
Даже тема ше пусна :D
Ама ше стане по- дълга и от тая, докато нацеля автобуса, часа, събера смелост...... направо ше зема да кисна на спирката преди моста!
ХАхАх не бе, не съм толкова извратен.
че тва не е извратено :D :-)

linkinpark6666
01-18-2009, 20:31
Безсмъртната тема ! 8-) е тва е 8) тази тема няма да ми омръзне никога :grin:

porky
01-19-2009, 09:47
Е тва се вика истински глиган 8-) Не като обикновените свите дето ги е срам да забиват :x 8-)

ShaLqLqLqXa
01-21-2009, 10:45
Безсмъртната тема ! 8-) е тва е 8) тази тема няма да ми омръзне никога :grin:

Не преувеличаваш ли малко? :)

П.П. Айде стига сме спамили в темата на човека!

housechetty
01-21-2009, 11:50
хихихи яка история и аз съм имала такава слу4ка ами като е по-празно се добери до нея и я заговори :):):) хихихи или слез на неината спирка спри я и я заговори :) :grin:

sladur4etyYy
01-21-2009, 11:52
хихихи яка история и аз съм имала такава слу4ка ами като е по-празно се добери до нея и я заговори :):):) хихихи или слез на неината спирка спри я и я заговори :) :grin:

хихихи ако беше прочела и по- нататък, щеше да забележиш, че те отдавна са се запознали хихихи :) :) :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

sku
01-21-2009, 18:55
Е на мен ми е интересно сега какво става-заедно ли са още,получили ли са им се нещата? :D

linkinpark6666
01-22-2009, 18:39
Безсмъртната тема ! 8-) е тва е 8) тази тема няма да ми омръзне никога :grin:

Не преувеличаваш ли малко? :)

П.П. Айде стига сме спамили в темата на човека!

ми ддз дали преувеличавам,просто ме кефи темата,колкото до човека,като се сети да драсне какво става 8-)

impatient2
01-22-2009, 20:04
пфф 1.не съм чел толкоз дося :D :D ...тъй от тва дет прочетох 1.супер мн са издразних от държанието на някои момичета към момчето след кат видяха че е с голямо самочувствие :( първо парадирате с слабостта си към самоуверените....самоуверен означава !! НАДУТ,НАПЕРЕН,САМОДОВОЛЕН !!....ако нямаш тези качества - няма успехи в тая област :) или си самоуверен или не си...тва е..няма различни дози самоувереност :D :D ......другото което супер ме издразни е желанието на хората да заковат момчето :? супер тъпотия! темата не е за един самохвалко,а за да помогне в бъдеще на хората с същия проблем....не ви е*е дали е станало или не :-D ..иначе кат човек с опит от 1 до 10 - 5 в тая област си тряа супер смелостта да идеш и да заговориш няква...при положение че никой човек не знае точно до ква степен е хубав и кви момичета ша го харесат :D и от личен опит го казвам .. ВСЯКО МОМЧЕ МОЖЕ ДА ИМА КОЕТО СИ ПОИСКА МОМИЧЕ ! просто тряа да уцели място,начин,думи и тряа да владее езика на тялото до перфект :) и за хейтарите ...НЕ СПЕТЕ В ТЕЯ ФОРУМИ ! :x

тва е и успехи на пича в бъдеще и мацката бързо щи умразне...просто си хлътнал щот ти е била фикс идея... :razz:

Kostadin_682
01-22-2009, 20:07
тая тема няма край... 8-[

HaleyY
02-06-2009, 18:39
пфф 1.не съм чел толкоз дося :D :D ...тъй от тва дет прочетох 1.супер мн са издразних от държанието на някои момичета към момчето след кат видяха че е с голямо самочувствие :( първо парадирате с слабостта си към самоуверените....самоуверен означава !! НАДУТ,НАПЕРЕН,САМОДОВОЛЕН !!....ако нямаш тези качества - няма успехи в тая област :) или си самоуверен или не си...тва е..няма различни дози самоувереност :D :D ......другото което супер ме издразни е желанието на хората да заковат момчето :? супер тъпотия! темата не е за един самохвалко,а за да помогне в бъдеще на хората с същия проблем....не ви е*е дали е станало или не :-D ..иначе кат човек с опит от 1 до 10 - 5 в тая област си тряа супер смелостта да идеш и да заговориш няква...при положение че никой човек не знае точно до ква степен е хубав и кви момичета ша го харесат :D и от личен опит го казвам .. ВСЯКО МОМЧЕ МОЖЕ ДА ИМА КОЕТО СИ ПОИСКА МОМИЧЕ ! просто тряа да уцели място,начин,думи и тряа да владее езика на тялото до перфект :) и за хейтарите ...НЕ СПЕТЕ В ТЕЯ ФОРУМИ ! :x

тва е и успехи на пича в бъдеще и мацката бързо щи умразне...просто си хлътнал щот ти е била фикс идея... :razz:


начи аз имам малки незначителни забележчици към теб: първо, емотиконките ти мисля,че не съвпадат с това,което си казал, второ, имаш некви тъпи правописни грешки, и трето, по скалата до 10 аз му давам 3 за смелост,щото той доста време човека е чакал, преди да направи първата крачка,че даже се съветва и във форума на тийнпроблем представяш ли си :?
аре глигани, стига сте писали по тая тема, вече ставате банални, човека ако иска ще пост-не снимки, ако не иска-няма, престанете да го плюете за собствено удоволствие 8)

heroine
02-06-2009, 19:26
земи й скайп
повечето ми го искат
ако продължим да си
мятаме погледи :-o

impatient2
02-06-2009, 19:56
пфф 1.не съм чел толкоз дося :D :D ...тъй от тва дет прочетох 1.супер мн са издразних от държанието на някои момичета към момчето след кат видяха че е с голямо самочувствие :( първо парадирате с слабостта си към самоуверените....самоуверен означава !! НАДУТ,НАПЕРЕН,САМОДОВОЛЕН !!....ако нямаш тези качества - няма успехи в тая област :) или си самоуверен или не си...тва е..няма различни дози самоувереност :D :D ......другото което супер ме издразни е желанието на хората да заковат момчето :? супер тъпотия! темата не е за един самохвалко,а за да помогне в бъдеще на хората с същия проблем....не ви е*е дали е станало или не :-D ..иначе кат човек с опит от 1 до 10 - 5 в тая област си тряа супер смелостта да идеш и да заговориш няква...при положение че никой човек не знае точно до ква степен е хубав и кви момичета ша го харесат :D и от личен опит го казвам .. ВСЯКО МОМЧЕ МОЖЕ ДА ИМА КОЕТО СИ ПОИСКА МОМИЧЕ ! просто тряа да уцели място,начин,думи и тряа да владее езика на тялото до перфект :) и за хейтарите ...НЕ СПЕТЕ В ТЕЯ ФОРУМИ ! :x

тва е и успехи на пича в бъдеще и мацката бързо щи умразне...просто си хлътнал щот ти е била фикс идея... :razz:


начи аз имам малки незначителни забележчици към теб: първо, емотиконките ти мисля,че не съвпадат с това,което си казал, второ, имаш некви тъпи правописни грешки, и трето, по скалата до 10 аз му давам 3 за смелост,щото той доста време човека е чакал, преди да направи първата крачка,че даже се съветва и във форума на тийнпроблем представяш ли си :?
аре глигани, стига сте писали по тая тема, вече ставате банални, човека ако иска ще пост-не снимки, ако не иска-няма, престанете да го плюете за собствено удоволствие 8)

1 към критика : не съм на матура че да спазвам бг граматиката !
2 пак към него : не гледай емотиконите гледай текста !
3 към същия : може да е чакал....обаче накрая е успял...тва е важното
Ди Енд

SpeedStar
03-30-2009, 18:42
Хаха, разделихме се днеска ...

ПС : Сори че връщам темата просто се сетих някак си

FlashMX
03-30-2009, 18:55
Хаха, разделихме се днеска ...

ПС : Сори че връщам темата просто се сетих някак си

QQ през цялото време се чуствах свързан с тази тема .... WHY.. WHY Сеа предстоят сигурно още 1000 страници :D

NqkfaNikakva21
03-30-2009, 20:43
Пич, защо бе? :(

ANTIHUMAN
03-30-2009, 22:09
Всичко си има край, дори и безкрайната тема като твоята! :lol:
Честито!
Има и други момичета тази не е единствена! :grin:

mArMaLaDkA
03-30-2009, 22:14
^Ами да!Има и таксита,пък и той може да ходи, и пеш. 8-)

britzy
01-21-2011, 15:24
Ти си неква бавна

strangeworld
01-21-2011, 17:15
;dadasd :lol: :lol: :lol: 2009 март :lol: :lol: от къде я намери тая тема е :lol: друга работа нямаш ли си :lol: :lol: :lol:

sweetyytweety
01-22-2011, 00:17
темата е стара, обаче тоя " пич" яко ви е метнал и най-тъпото е че сте му повярвали :D Просто не е възможно за 2-3 дена вече толкова да са се харесали че да ходят (за момичета говоря,че мн малко биха се съгласили веднага да тръгват с някой освен ако не е само да има някой) а и снимка щеше да праща била на 17 ми той не ми прилича на 17 значи се е целил доста на високо :-D дори и по начина който е писал се вижда къв филмар :grin: Аре успех дано напрайш нова историйка 8-)