PDA

View Full Version : Компютърна презентация



nestle
12-02-2008, 09:42
Здравейте, моля ви ако някой някопга е правил презентация да сподели на каква тема защото и аз трябва да направя обаче се затруднявам в избора на тема...просто нищо не ми идва на ум :-o :neutral: :( Моля ви ако някой може нека ми помогне! Сажалявам ако има такава тема но аз не намерих!


*Грешен раздел!
Т.1 от Правила на форума. (http://www.teenproblem.net/f/pravila.html)

DimovB
12-02-2008, 11:32
мога да ти пратя моята за насилието в медиите
на немски е, но ако все пак я искаш ще ти кажа преводите

sm_95
12-02-2008, 14:22
ми... мога да ти предложа за електричеството и безопастноста (тфа ми е по физика ама е само 11 слайда) и... за атлантическия океан или ако дадеш тема мога да ти направя ако се интересуваш пиши на ЛС
П.П. имай предвит че съм 7клас така че нз дали ще ти позлужат

Water
12-02-2008, 15:22
аз имам за великата китайска стена
ама ти се чудиш какво да правиш или нз как да го направиш :-o :-o :-o :-o :-o :-o

nestle
12-02-2008, 19:02
Ми мен само идеи за теми ми трябват иначе аз ше си я напрая...просто не ми идват никви идеи за кво да е тая презентация...

nIkEnCeTy_bE
12-02-2008, 19:12
Е не са ли ти дали определена тема..уау..аз мисля че по принцип дават тема..ако трябва да я показваш тая презентация в час.. /ние поне така правим/ или ти се чудиш какво да прайш..за какво ти е тая презентация?? :?

HeavenSent
12-03-2008, 15:45
Аз съм правила много презентации, но може би единствената, която не е по даден урок е за Паневритмията и Петър Дънов. Много е интересно, ако искаш се поразрови малко...

nestle
12-03-2008, 18:51
Благодаря но вече си я направих :) иии се получи добре :) И темата може да бъде изтрита вече :) Благодаря на всички наистина :-)