PDA

View Full Version : Объркана?



insomnia79
12-02-2008, 10:08
Tova e vsi4ko koeto pisah na Dr . teen i otgovora mu :) Vie kakvo mislite :) Dr teen predi vreme nqkude vidqh edno mom4e koeto mn haresah i to o4evidno su6to me e haresalo za6toto pitalo za men i sled sedmica mi pisa v skype .. do kolkoto mi kazaha za nego toi mn trudno si haresva momi4e no men e haresul .. ta .pisahme si 6 4asa nqkude i toi predloji mnogokratno da izlezem , no az mu kazah 4e iskam purvo da go poopoznaq i toi me razbra.. makar 4e kaza 4e ne smqta skype za hubava sreda za opoznavane .. na sledva6tata ve4er mi zvunna dva puti i bqh mn 6tastliva .. kaza 4e e vlqzul zaradi mene v skype , no men mq nqmalo .. vuob6te vsi4ko na 6 .. i ot togava nasam abs ni6to .. v skype ne mi pi6e .. az mu pisah na 2 puti , no mi otogovarq po4ti ednokratno .. nqma nito predi6nite nameci abs ni6to .. ne mi zvuni .. 4uda se kakvo moje da e stanalo .. mn mi e kofti za6toto naistina iskah da se polu4at ne6tata .. sega pak e v skype i ne mi pi6e , a az si kazah 4e pove4e nqma da zapo4vam az .. Ta vuprosa mie v slu4aq dali se o4akva ot men da go tursq i tozi put AZ da mu predloja da izlzem ( koeto e napulno protiv filosofiqta mi :D ) .. tui kato predi6niq put bqh otlojila ne6tata ? prosto o4akvah pove4e komunikaciq I V POSLEDSTVIE SRE6TA , a ne razbiram za6to toi izvednuj sprq s kakvito i da e opiti .. ne enqkakuv playboy .. mom4e na mqsto e i e svesten . prosto naistina nz .. :?

Др. Тийн: Не прави нищо. Ако наистина иска да излезете ще те потърси

sladur4etyYy
12-02-2008, 10:24
ами може да си е помислил, че не го искаш и затова да се е отказал. покажи му, че имаш интерес :wink:
с д-р тийн, както обикновено, не съм съгласна 8-)

Crazytu
12-02-2008, 10:29
Емии остави го няколко дена .. не му се включвай в скайпа и ако не те потърси през тези няколко дни,включи му се и кажи нещо от сорта "едно здравей няма вече".И от там ще завържете разговора ... А ако въобще не ти отговори значи не проявява интерес към теб ...

insomnia79
12-02-2008, 10:56
emi nqma logika da ne proqvqa interes , za6toto da ne razkazvam po kakuv stranen na4in se zapzonahme :-D be6e nai-romanti4noto koeto mi se e slu4valo , no nqma da konkretiziram za6toto me estrah da ne pro4ete nqkoi koito ne trqbva :)
a ina4e i az se za4udih dali ne e re6il 4e ne se interesuvam ot nego no az mu pisah v skype naskoro i mu kazah 4e sum iskala da si podra6tim i go pitah dali 6te vliza pak na liniq i tn .. a toi '" mi nz " |( no puk i ot samoto ni zapoznanstvo mu stana qsno 4e sum go zagledala i mi e haresal .. toi men su6to ..ne samo mi go kazaha .. toi go pokaza po dosta na4ini ... :? :? :?

raven_92
12-02-2008, 11:42
amii vij sa nqma da se otkazva6 moje zaradi mnoo ne6ta da e moje ili za6toto si e nameril nqkoq druga ili za6toto si misli 4e ti ne go harseva6 pi6i mu i go pitai 6to ve4e ne mi pi6e6 prosto pogovorete :)

insomnia79
12-02-2008, 11:45
mda :? ama druga ne mi se vqrva da e za6toto mi kazaha 4e mn mn trudno haresva koqto i da bilo :?

MakeMeLaugh
12-02-2008, 12:21
*Заглавие на кирилица!
Т.7. от Правила на форума. (http://www.teenproblem.net/f/pravila.html)

6o6kotooo
12-02-2008, 13:10
изчАкай още няколко ден ..... фффф аз и аз така никога не тръгвам първа и може би това е грешно таа..... ако не ти пише налии пиши му пак и му предложи да излезете хахах ако пък ли не здраве да е :)

insomnia79
12-03-2008, 12:47
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

curka87
12-03-2008, 14:14
Защо са тези сълзи?

insomnia79
12-03-2008, 14:37
emi dosta mi e kofti :( .. mn se navih i tva 4akane me poburkva .. i mi e kofti za6to tr kato si haresah nqkoi tolkova mn i ne6tata da se precakat.. sq me e mn strah da ne se e otkazal .. no ne namiram logika prosto .. osven da 4aka az da go tursa li ddz .. moje da si misli 4e ne me interesuva . nz nz .. :( nqma6e da se naviq tolkova mn ako i toi ne be6e proqvil takuv interes .. za tva mi e hiper stranno kakvo mu e v glavicata :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :( :( :(

curka87
12-03-2008, 14:42
Ами не дей да се чудиш, а просто разбери какво става. Пиши му в скайп. Няма значение, че не ти отговаря. Нека да види, че искаш да се получи нещо. Попитай го направо защо е спрял да ти пише и какво става.
Бъди настоятелна.
Ако в крайна сметка е загубил интерес, не се ядосвай.Поне ще си разбрала истината вместо да стоиш и да чудиш.

insomnia79
12-03-2008, 20:29
emi pisah mu .. zabravih btw da spomena 4e e 12ti klas i se skusva da u4i .. i dr hora taka mi kazaha .. i dori v skype sedi hiper mega rqdko ... samo v na4aloto kato mi pisa sede6e pove4ko zaradi mene posle mu e minal purvona4alniq interes i zapalenost predpolagam .. kaza 4e dr put kato ima vreme 6te mi pi6e .. a za sre6tata podmetnah i toi otgovori mnogozna4itelno i az mu vikam dobur otogovor i toi mi vika " e stiga sega ne te motam " :D vuzmojno li e verno da ima mn da u4i kato go znam kakuv e manqk ili ddz nqma logika da ne iska da izlezem mama mu stara .. :/ ili e nekuv 6izofrenik :D .. ebati svalkite ebati 4udoto i sled nqkolko dena '' mn u4a " :? :? :? :? :? :?

curka87
12-03-2008, 20:35
Еми лошо няма , че учи момчето. Все пак му предстоят изпити. вероятно това наситина е причината. Остави го да си учи. Пиши му отново, когато е на линия. Примерно му пожелай "приятно учене" и му кажи нещо от сорта на " Ама не бива само да учиш. Спри за малко да си починеш. А защо не си почиваш докато пиеш кафе с мен." Нещо в този стил. Там вече както си го съчиниш.

insomnia79
12-03-2008, 21:15
az puk si mislq pove4e da ne mu pi6a... :(
mislq 4e ve4e tr da mu e dostatu4no qsno 4e mu se kefa . ako iska da izlezem prosto da mi pi6e i tva e .. ako ne zaebavam go .. toi se 6Te se seti za men rano ili kUSno .. si4ki sa taka kato gi pozaebe6 za malko :D

MoHuTo
12-03-2008, 21:22
Ти достатъчно добре си му показала, че се интересуваш. Отдръпни се малко, да видиш дали ще те потърси :) Ако те потърси, значи се интересува, а ако не те потърси - поне ще знаеш, че няма смисъл да се занимаваш и да чакаш. :)

insomnia79
12-03-2008, 21:32
mda i vse pak ako se okaje 4e ne se interesuva nqma da moga da razbera kvo e tva .. :? naistina vinagi imam predpolojeniq i teorii za vsi4ko ama v slu4aq prosto nz ..