PDA

View Full Version : целулит-някой преборил ли се е



GoLdy
12-02-2008, 13:30
Кажете ако сте се справили или има резултат от някаква козметика. Аз нямам много но наистина желая да се отърва от малкото :)

samonervi
12-02-2008, 16:44
От диетата на Дюкан се махал целулита,но главно май се дължи на пиенето на повече минерална вода

shell
12-02-2008, 18:35
Антецелулитния крем на Ейвън!Страхотен е :) И този на Дева не е лош :wink:

fre3styl3
12-02-2008, 20:30
Като се замисля може би наистина пиенето на вода много помага..
Аз нямам никакъв целулит, имам си хубаво тяло, но... пия страшно много вода :shock: Лятото пих по 4л на ден (на морето се налагаше да си купувам :/ ). Сега не пия чак толкова ест... но около 3л има. Просто чувства нужда от вода :? Много мои приятелки (и слаби, и по-пълни) се оплакват от целулит, но никоя не пие по такива количества вода, така че...
Може би от водата има полза.

BrokenInnocence
12-02-2008, 20:40
И аз имах малко по бедрата, не му обръщах внимание, понеже принципно не го смятам за чак толкова фатален проблем, когато е в малко количество. От началото на лятото обаче пия ужасно много течности... особено чайове и вода... и като казвам много имам предвид наистина много, промишлени количества... И преди няколко дена забелязах, че го няма. Но както казах беше наистина малко, тъй че може и затова толкова лесно да се е разкарал.

Naughty_
01-27-2009, 07:53
Аз определено съм слаба,но имам целулит :-x и то доста...дупето и бедрата :shock: ужасно е... тялото ми е много хубаво и вместо да се разкарвам по къси полички, аз ходя с такива до коленете :? и на плажа вместо да си ходя спокойно по бански аз се чудя как по-бързо да се придвижвам ако съм без шалче :o :booooomb: толкова е гадно че просто нямам думи да го опиша :(
Гледах в интернет с 20/30 серии при масажист, от което 1 серия - 15 лв :shock: и кво излиза... около 400/500 за да се излекуваш 100% :shock: :shock: :shock: а тия кремове са пълна измама :-x няма друг начин да премахване на целулит,освен от специалист...тва го беше казал доктор!!! а от кремовете кожата просто става по-мекичка ,но нищо повече!!! Какви ли не кремове съм опитвала.. не не и не :?
П.С. тази тема що е толкова западнала :shock: Аз познавам много слаби момичета с целулит :? На дали само аз се интересувам от това :x

varnen4e
01-27-2009, 08:12
90% от жените имат целулит.
Майката му е течности и упражнения.

hottie
01-27-2009, 08:16
Много вода, масажи на проблемните зони и плуване и по-малко сол!

BoCupycake
01-27-2009, 08:17
За водата незнам,явно помага.Но също така,ако пиеш по един два фреша от грейпфрут всеки ден и ядеш по - здравословна храна със сигурност ще има ефект! ;)

lunnoto_momi4e
01-27-2009, 09:54
Ами аз да се похваля че моят целулит се махна :grin: :grin: :grin: .Много упражнения,масажи(сама докато си мажа тялото с лосион за тяло) и един антицелулитен гел на Дева,но не го ползвах особенно редовно..и много вода :)

Biskfitka
01-27-2009, 10:47
Ами аз да се похваля че моят целулит се махна :grin: :grin: :grin: .Много упражнения,масажи(сама докато си мажа тялото с лосион за тяло) и един антицелулитен гел на Дева,но не го ползвах особенно редовно..и много вода :)Дам...особено вода и масажи! :)

hottie
01-27-2009, 12:42
Леля ми си оправи целулита с кафе - правише си масажи с антицелулитното масло на Икаров, но към него слагаше утайка от кафе и разтриваше добре в продължение на 5 минути - всеки ден. Сега няма :)

varnen4e
01-27-2009, 13:21
Аз пия по не повече от литър и половина вода на ден.. но мисля да променя този факт.

Darkkiss
01-27-2009, 15:31
Аз пък смятам че ако всеки ден правите някси опражнения или пък тичате няма да са ви нужни никакфи диети за каквото и да било...

radinceto95
01-27-2009, 16:17
в моменте използвам масажно маскло на Икаров използвам го от скоро.правя упражнения и ограничавам сладкото за сега мисля че има ефект но може и да само да си въобразявам. Ще следя темата и ако има някакво развитие ще ви пиша :)

varnen4e
01-27-2009, 16:18
Помага ли масажното масло?

radinceto95
01-27-2009, 16:21
Помага ли масажното масло?
ами аз лично мисля че помага но както казах може и само да си въобразявам ще пиша след време за да кажа :)

varnen4e
01-27-2009, 16:58
Ок, ще чакам.

sladka__droga
01-27-2009, 17:24
90% от жените имат целулит.
Майката му е течности и упражнения.

Точно,кратко и ясно! :grin:

Иначе аз съм слабичка и имам съвсем малко по бедрата , ама не се забелязва -- само много като се загледаш .. поне за сега де :D.

EarthShaker
01-28-2009, 06:15
братовчедка ми няма грам целулит...

плува по 2км всеки ден 8-)

SoFarSoG00d
01-28-2009, 07:45
Смятам,че е недопустимо тийнейджъри да имат целулит,той се появява след 22-23,аз нямам никакъв,но това го дължа на здравословно хранене,голямо количество течности и усилено спортуване.Целулитът не се премахва,появи ли се веднъж,каквото и да си сложите няма да има ефект.Кремовете не помагат,няма крем за целулит или лосион.За да се намали може да се пробва с консумация на минимум 3 литра течности дневно,усилени тренировки натоварващи засегнатите места и антицелулитни масажи.

sanyTheSunshine
01-28-2009, 13:46
Смятам,че е недопустимо тийнейджъри да имат целулит,той се появява след 22-23,аз нямам никакъв,но това го дължа на здравословно хранене,голямо количество течности и усилено спортуване.Целулитът не се премахва,появи ли се веднъж,каквото и да си сложите няма да има ефект.Кремовете не помагат,няма крем за целулит или лосион.За да се намали може да се пробва с консумация на минимум 3 литра течности дневно,усилени тренировки натоварващи засегнатите места и антицелулитни масажи.

Кой ти каза,че кремовете не помагат? Аз плувам по 1-2 км и пак си имах целулит и реших да си взема на AVON - Avon Solutions,Cellu-Sculpt се казва и ми помогна пък и не пия по 3л вода :shock: и си нямам целулит :grin:

billytalent
01-28-2009, 14:13
Смятам,че е недопустимо тийнейджъри да имат целулит,той се появява след 22-23,аз нямам никакъв,но това го дължа на здравословно хранене,голямо количество течности и усилено спортуване.Целулитът не се премахва,появи ли се веднъж,каквото и да си сложите няма да има ефект.Кремовете не помагат,няма крем за целулит или лосион.За да се намали може да се пробва с консумация на минимум 3 литра течности дневно,усилени тренировки натоварващи засегнатите места и антицелулитни масажи.

Кой ти каза,че кремовете не помагат? Аз плувам по 1-2 км и пак си имах целулит и реших да си взема на AVON - Avon Solutions,Cellu-Sculpt се казва и ми помогна пък и не пия по 3л вода :shock: и си нямам целулит :grin:

+1 и аз съм много доволна от лосиона на Avon а и от скоро ходя на фитнес и там ми включват някакви колани за целулит,определено вече има ефект...не че имах много целулит де

varnen4e
01-28-2009, 14:19
И как точно помагат тези кремове? Защото аз не вярвах, но може и да си взема.
:)

Armeika
01-28-2009, 16:07
Значи имах една приателка която имаше какви ли не кремове за целулита работата е там че тясе намазваше и искаше да и се махне да ама не не става да се намажеш и хоп няма го трябват си много масажи!

Аз съм много слаба и имам по дупето целулит не много но достатъчно мисля да започна да пия течности т.е. вода защото аз вода не пия :shock: може странно да звъчи но аз пия само и единствено газирани напитки... и някъв крем ще пробвам дано помогне

ЕДИТ: Объркала съм се става дума за СТРИЙ :oops:

me4eto
01-28-2009, 16:42
рол-он на garnier





http://www.jivotno.com/wild-angel

SoFarSoG00d
01-28-2009, 16:49
Смятам,че е недопустимо тийнейджъри да имат целулит,той се появява след 22-23,аз нямам никакъв,но това го дължа на здравословно хранене,голямо количество течности и усилено спортуване.Целулитът не се премахва,появи ли се веднъж,каквото и да си сложите няма да има ефект.Кремовете не помагат,няма крем за целулит или лосион.За да се намали може да се пробва с консумация на минимум 3 литра течности дневно,усилени тренировки натоварващи засегнатите места и антицелулитни масажи.

Кой ти каза,че кремовете не помагат? Аз плувам по 1-2 км и пак си имах целулит и реших да си взема на AVON - Avon Solutions,Cellu-Sculpt се казва и ми помогна пък и не пия по 3л вода :shock: и си нямам целулит :grin:
Именно това е причината за целулит-недостатъчно количество течности и недостатъчно движение,не знам как е с плуването но аз карам колело по 15 км,плюс вело у дома и други упражнения.

cherrypezz
01-28-2009, 17:21
Тея колани във фитнеса имат ли нещо общо с онея вибриращите по телевизора? :D

billytalent
01-28-2009, 17:25
Тея колани във фитнеса имат ли нещо общо с онея вибриращите по телевизора? :D
Пак е вибриращо,но мн по-добро имам от тези които ги рекламират-е такъв боклук няма :x

DessieQueen
02-01-2009, 11:15
А пък аз по принцип съм гооолям мързел - почти не мърдам...Ям много и то нездравословно и пия по има няма 3-4 чаши вода на ден...Ииии имам сега от няколко месеца целулит по дупето и бедрата. И явно ще почвам някакви упражнения и много вода,защото лятото няма да се появя на плаж така...

Та ако може някакво инфо за този крем на Avon и само мажете или и масаж...И какъв масаж по-точно? ;D .. Моля. :(

titinkaa
02-01-2009, 13:02
За премахването на целулит е необходимо мн пиене на вода в големи количества минимум 1,5л на ден а през ялтото 2л. на ден.Също така има и масажиращи ролки или едни като бодлите на дифузер,и се масажира върви целулита така за известно време се премахва :)

foreverr
02-01-2009, 13:23
Една моя приятелка имаше доста целулит по дупето и на нея и помогнма масажна ролка + най-обикновен лосион.Ето я ролката
http://euro-woman.net/cellulite_files/05701295703.jpg
и си взимаш и някъв лосион за тяло слагаш лосион и масажираш с ролката, но за да има ефект трябва веднъж дневно да го правиш това!

SoFarSoG00d
02-01-2009, 14:12
Аз имам електрически масажор,срещу целулит,има голям ефект,т.е аз нямам целулит,но го използвам така да се каже превантивно :),пък и масажът е доста приятен .

sweetsunshine
02-01-2009, 14:31
Против целулит може да използвате и масажора на Нивеа,които е душ-гел със такава приставка за масаж и е стягащ душ-гела :) използва се веднъж дневно и е много хубав :)

SUSSIE
02-01-2009, 14:45
Аз пък смятам че ако всеки ден правите някси опражнения или пък тичате няма да са ви нужни никакфи диети за каквото и да било...

Точно така се прави , а не с измислени кремове и фантастични уреди . То , ако беше толкова лесно с едно кремче всичко да е перфе...Тичането и многото пиене на вода ( 1.5 - 2 литра препоръчителното количество за 1 ден ) . Хубавите неща бавно стават , но наистина си заслужава . 8)