PDA

View Full Version : проблем ли е това???



ice__kiss
12-02-2008, 13:56
аз мисля че това е проблем.....
ето го и него...
сега ходя с едно момче(11 месеца) което страшно много обичам,но днес и от няколко седмици се съмнява във собствените си чувства.и във същото време имам някави чувства към бившето...което ми пречи някак си на чуствата към сегашното...обаче цял ден мислене и осъзнах че по важен за мен няма и сега нз какво да правя...той ми казва,че не му пука за мен ама аз не мисля така...кажете как да постъпя.... :lol: :lol: :lol: :lol:

nekaf
12-02-2008, 14:00
e щом ти го е казал че не му пука за тебе на кво се надяваш ... как ти го каза в очите или ? и той има лиси гадже в момента :-D

curka87
12-02-2008, 14:01
Абе вярно, че аз съм блондинка,ама..... нищо не разбрах. :D
Я обясни ако обичаш кого обичаш, за кого казваш , че по-важен няма и кой ти е казал, че не му пука за теб.

ice__kiss
12-02-2008, 14:06
zna4i kaza mi go s sms....
a i pri vsqko na6e skarvane kazva taka i posle az ne misleh taka i t.n i ne msiql 4e go misli pone v o4ite 6te6e dami kaje ama toi sus sms

a obi4am mome4eto s koeto bqh do predi nqkolko 4asa
i druto mom4e koeto si mislq 4e imam 4uvstva kum nego ima gadje...
i tezi 4uvstva kum nego mi pre4at za 4uvstvata mi kum sega6noto mi gadje(mom4eto be koeto ne moga i zna4i mnogo z amen )

kissed_by_rose
12-02-2008, 15:33
леле мн объркано... :D еми просто забрави стария и не си създаваи проблеми с новия... не се зарибяваи със стария и просто според мен не се връщай към стари неща...от личен опит ти казвам че в повечето случай става само по зле... :P

ThePowerOfLove
12-02-2008, 15:39
Май няма какво да правиш.. Имаш си сериозен приятел, когото обичаш, а мислиш за друг? Сигурно е моментно явление, спокойно. Стой си с гаджето и толкова :-D

Victorya
12-02-2008, 18:38
Абе вярно, че аз съм блондинка,ама..... нищо не разбрах. :D
Я обясни ако обичаш кого обичаш, за кого казваш , че по-важен няма и кой ти е казал, че не му пука за теб.

Аз пък съм брюнетка и пак не разбрах. Сега на кого не му пука-на бившия,на сегашния,на комшията,на келнера,на магазинера....Ибаси?!