PDA

View Full Version : Пак това момиче



RoCkSpOt
12-02-2008, 14:05
След като ме отреза...мина време и аз също и казах,че съм до тука и повече нема да тичам след нея....2-3 дена не си писахме(нито аз на нея нито тя на мен)не си звъняхме....аз вече не мислех за нея засекохме се тя беше с фр-та и аз не си казахме здр...не си говорихме...не си казахме чао....Но прибирам се и тя ми пише :shock: и ми вика знаеш ли колко ми е трудно така нищо да не си говорим....ала бала 3-то 5-то разбрах ме се излизаме след това гушкаше ме играхме си(закачки) абе беше супер.НА ДРУГИЯ ДЕН СЕ 1 Е ДРУГ ЧОВЕК :-x :cry: В момента пак се опитвам да не мисля за нея както преди няколко дена,но неможе да ми го побере главата,защо го прави..... :(

Bellatrix
12-02-2008, 14:14
Четох ти и миналата тема. Момче, съвземи се, ти си и играчка!! :? Стегни се, впрегни си цялата воля и я забрави напълно. Не и се връзвай, не излизай с нея, блокирай я в скайп и продължи напред. Наоколо има и други момичета и някои от тях не са комплексарки, които си вдигат самочувствието, играейки си с момчетата, които наистина ги харесват. Някое друго момиче ще те обича, няма да те разиграва и ще ти даде много повече от това, което е способна да ти даде тя.

RoCkSpOt
12-02-2008, 14:27
Наистина ще опитам...

Lekov
12-02-2008, 14:32
значи аз ще ти дам едно малко гадничко предложение но мисля че ще ти свърши работа.намери некоя твоя приателка която ще ти угоди на акъла и излезте дражте се се едно сте влюбени но преди тожа си уговори среща с това момиче което те използва на срещата отиди с твойта приателка и я подмини като пътен знак знам че ще те боли но определено те ще разбере че не си зависим от нея и ако те обича ще ти се извини ща си има едно на ум и няма повече да те използва ако не ще те зареже и на теб ще ти се наложи да я забравиш

RoCkSpOt
12-02-2008, 14:38
неее аз не искам да и го връщам да и права гадно знам,че наистина ме харесва показвала ми го е,но тя просто нз какво иска...мен ли бившия ли :(

Lekov
12-02-2008, 14:45
неее аз не искам да и го връщам да и права гадно знам,че наистина ме харесва показвала ми го е,но тя просто нз какво иска...мен ли бившия ли :(
Еми тогава седнете поговорете на 4 очи и се изяснете кажи и че неможеш повече така че я обичаш да ти каже и тя какво чувства към теб и да се разберете като хора мисля че това наи мн ще помогне