PDA

View Full Version : Гадежето на един приятел ми се натиска..какво да правя?



DrinkingAlot
12-02-2008, 15:59
Здравейте и добър вечер :).

И така да започваме с "проблема".Наскоро 1 момиче от класа ми реши да седне до мен.Ок няма никаф проблем в това (3 год в един клас)Въпросното момиче си има гадже, което ми доста добър приятел. Ок и в това няма проблем.И така това въпросно момиче наскора започна да ма прегръща целува обляга пипа и доскоро нямах голям проблем с това но наскоро зех да са замислям някак си ми става гадно за това се пак сме добри приятели с гаджето и...

Дайте съвет какво да правя.. мога да кажа че момичето е супер красиво но ..


Moderated by miloto
т.7 от Правилника :!:

MakeMeFeel
12-02-2008, 16:35
Е хубаво е че след като е започнала да те целува ти все пак така случайно си се сетил че си има гадже 8-)

DrinkingAlot
12-02-2008, 16:46
Ам аз си стоя и си пиша и изведнъж ей тай от нищото кфо моа да напрая?

nIkEnCeTy_bE
12-02-2008, 16:48
амии..моят съвет е..може би да кажеш на приятеля си..все пак трябва да знае какво прави гаджето му..а от там нататък да се оправят..или ако е тя е искренна дано сама да се сети да му каже..а ти имаш ли някакви чуства към момичето..когато те прегръща и целува отвръщаш ли и..това е моето мнение и съвет.. :)

MoHuTo
12-02-2008, 17:03
Ми според мен не е добра идея да я клюкариш пред гаджето й. По-добре поговори със самата нея и и кажи да престане да се държи така.

ledenakrasota
12-02-2008, 17:10
Приятелка е изпаднала в подобна ситуация : :shock: Според мен трябва да й теглиш една майна :-o Кажи й как стоят нещата и да си прави сметките :-o

beachy_bunny
12-02-2008, 17:16
амии..моят съвет е..може би да кажеш на приятеля си..все пак трябва да знае какво прави гаджето му..а от там нататък да се оправят..или ако е тя е искренна дано сама да се сети да му каже..а ти имаш ли някакви чуства към момичето..когато те прегръща и целува отвръщаш ли и..това е моето мнение и съвет.. :)
+1 кажи на приятеля и .. по този начин ще му покажеш , че си му истински приятел освен ако не си помисли , че искаш на ги скараш ... което е лошо .. другото което може да стане е той да я скъса и да ти кажа " Мерси , че ми помогна да разбера , че тая е такава "курва" ... и след което тя като разбере , че ти си ги разделил .. ако и пука за него (което много ме самнява) ще се скарате ... така че ти си избери какво е по зле за теб ...

DrinkingAlot
12-02-2008, 17:58
Ми според мен не е добра идея да я клюкариш пред гаджето й. По-добре поговори със самата нея и и кажи да престане да се държи така.

Най-добрия изход сякаш е тоя

anSsito
12-02-2008, 18:19
Поговори първо с нея - обесни й,че не ти допада това,което върши и че не искаш заради тези неща да си развалиш приятелството с гаджето й.. А когато започва да те прегръща,целува и т.н. се отдръпвай..

miloto_girl_4e
12-02-2008, 18:23
Или поговори с нея, или просто се премести на друг чин, колкото и грубо да е..
Не е хубаво да разваляш нечия връзка(макар да не си виновен, че тя ти се натиска)и приятелство :!:

nIkEnCeTy_bE
12-02-2008, 18:24
значи също направо на нея да кажеш..за да не си разваляш доброто приятелство с гаджето и /ако е такова/..ама аз от цялата работа исках да те попитам..и те попитах ама не ми отговори..ти имаш ли някакви чуства към това момиче..?..защото ако имаш тогава наистина се променят нещата..поне аз така мисля.. 8-)

nIkEnCeTy_bE
12-02-2008, 18:24
значи също направо на нея да кажеш..за да не си разваляш доброто приятелство с гаджето и /ако е такова/..ама аз от цялата работа исках да те попитам..и те попитах ама не ми отговори..ти имаш ли някакви чуства към това момиче..?..защото ако имаш тогава наистина се променят нещата..поне аз така мисля.. 8-)

Slave4You
12-02-2008, 18:29
Според мен ако не искаш все пак да казваш все още на гаджето й, просто и покажи твърдо и ясно, че няма да й стане номера! Може например направо да се преместиш на друго място и ако продължава.. вече казваш, няма как ;)

titinkaa
12-02-2008, 18:47
:D :D :D

DrinkingAlot
12-03-2008, 16:53
Понякога имам чувството че иска да и обръщам внимание постоянно... нямам представа как им върви връзката, но иска внимание през цялото време и с тва нейно държание лека по лека ма кара да се влюбвам в нея... отначало не бях обръщал особено внимание но наскоро вече... дори в класа започнаха да говорят за тва..

soul1199
12-03-2008, 17:58
амии..моят съвет е..може би да кажеш на приятеля си..все пак трябва да знае какво прави гаджето му..а от там нататък да се оправят..или ако е тя е искренна дано сама да се сети да му каже..а ти имаш ли някакви чуства към момичето..когато те прегръща и целува отвръщаш ли и..това е моето мнение и съвет.. :)
+1 кажи на приятеля и .. по този начин ще му покажеш , че си му истински приятел освен ако не си помисли , че искаш на ги скараш ... което е лошо .. другото което може да стане е той да я скъса и да ти кажа " Мерси , че ми помогна да разбера , че тая е такава "к***а" ... и след което тя като разбере , че ти си ги разделил .. ако и пука за него (което много ме самнява) ще се скарате ... така че ти си избери какво е по зле за теб ...+2

tuzaro
12-03-2008, 18:08
майна бъди мъж и си свърши работата 8)

unnamedgirl
12-03-2008, 18:13
Абе готин не се коси! Тегли и една приятелска пиш*а и по живо по здраво!

S0ul3a73r
12-03-2008, 18:35
Пич и ти прави това дето тя ти прави на теб, то момичетата от моя клас също ми правят така, и не ги спирам, просто се радвам че ме мислят за готин :)

curka87
12-03-2008, 21:03
Ами ако гаджето й наистина ти е добър фр, тогава не бих те посъветвала да се забъркваш с нея. По-добре стой на далеч, за да не си после иновен за раздялата им (евентуално). Дори и да я харесваш, все пак той ти е приятел.
Най- добре е да не се поддаваш на "игричките й" и да говориш с нея. Кажи й да престане и да си гледа гаджето.

PepiDesigns
12-03-2008, 21:05
Режеш :)
Не бива да се развалят 2 приятелства - нейното с неговото , и твойто с неговото ;)

После и с нейното ..
Сеш се :)

Успех!