PDA

View Full Version : Наистина имам нужда от съвет ...



insomnia94
12-02-2008, 16:27
Много съм объркана,незнам откъде да започна.Значи аз съм момиче на 14 год,тази година съм в ново училище и естествено си харесах едно момче.Мислех си,че е поредното увлечение,ама май не се оказа така .. :( Казах на 2 приятелки,като си мислех,че ще пазят тайна.Е,едната на никого не каза,обаче другата се раздрънка и каза на братовчедката на момчето,което харесвам.Ииии започнаха филмите ... :x Един път ми казаха,че той вече знае,че го харесвам.Добре,ок ... Миналата седмица обаче идва братовчедка му в нашето даскало и ме придърпа да се запозная с него,но аз се изнизах... :oops: И не се запознахме.Обаче той ме видял коя съм и разбрал,че го харесвам,т.е. до преди това той не е знаел,че го харесвам.И сега всеки път като го видя той ме гледа право в очите иии незнам какво да си мисля.Единия път ми се усмихна,но незнам какво да си мисля-ебава ли ми се или нз,защото той е по-голям от мен.По принцип нямам никакви проблеми с момчетата,не се срамя както сега...Друг път нямам търпение да се запозная с момчето,ама с тоя не е така .. :(
И утре имаме физическо с тях и незнам как ще реагира и аз как ще реагирам...В момента в даскало съм известна като булката беглец :D
Е,ако на някой му се чете роман и следователно после да ми даде съвет какво да правя да пише ..

MakeMeFeel
12-02-2008, 16:31
Хем го харесваш, хем не искаш да се запознаеш с него ?! :shock: Е такова животно не бях срещала :D Имала си шанса да се запознаеш с него и не си го направила .. Сега гледай утре да направиш нещо по въпроса, за да не си останеш само с харесването . Нали знаеш кво казват : " По-добре да направиш нещо и после да съжаляваш за него , отколкото да знаеш, че дори не си се опитал ;)

nIkEnCeTy_bE
12-02-2008, 16:52
ем наистина хем го харесваш пък неискаш да се запознаеш с него..по добре опитай..после ще съжеляваш че не си го направила..сигурна съм..представям си аз другата година в гимназията.. [b] :-D

MoHuTo
12-02-2008, 17:00
По-добре се запознай с него, нищо не губиш - пък и той няма да те изяде :)
П.С Пък и току виж се получило нещо между вас ;)

Dark_Angel_F
12-02-2008, 17:10
Щом знае , че го харесваш и не те отбягва , а точно обратнто гледа те в очите и ти се усмихва няма никакъв порблем ! Запознай се с него недей да се спичаш ... И аз съм така пред момчето по което съм луда и често направо полудявам ( ест не пред него ) и когато ме гледа направо се разтапям , но поне видимо запазвам самоконтрол , а когаот си говорим просто акто магия сякакво преитеснение изчезва . За това се пристраши и се запознай с пича :P

insomnia94
12-02-2008, 17:25
Ами аз уж исках да се запозная с него,ама нещо ме хвана страха или и аз незнам и кръгом надолу по стълбите...Беше ужасно неловкооо..А той ме чакашее оххх :oops: Ама има и друг проблем.Казаха ми,че той си падал по курвички така горе-долу и искал да знае дали момичето е правило секс... Това малко ме притеснява,защото си мисля да не би да излезе някой простак. :(

HONDA
12-02-2008, 17:50
Хем го харесваш, хем не искаш да се запознаеш с него ?! :shock: Е такова животно не бях срещала :D Имала си шанса да се запознаеш с него и не си го направила .. Сега гледай утре да направиш нещо по въпроса, за да не си останеш само с харесването . Нали знаеш кво казват : " По-добре да направиш нещо и после да съжаляваш за него , отколкото да знаеш, че дори не си се опитал ;)
Точно така

insomnia94
12-02-2008, 19:04
Е ок казвате да се запозная утре с него,ама незнам как ще стане това. :|

nIkEnCeTy_bE
12-02-2008, 19:08
Еми някакси си преодолей срама и страха..щото така няма да стане нищо..и после ще съжеляваш..и ще се оплакваш... :?

insomnia94
12-03-2008, 12:15
Йеееййй днеска се запознахме,всичко стана супер,избягах от час,ходихме на кафе и беше просто перфектнооо ! :grin: По-добре стана,когато аз сама отидох и се запознах с него,отколкото някви там момичета да ме запознават с него. :)

insomnia94
12-03-2008, 12:27
:D
Мерси все пак за съветите.

xercu
12-03-2008, 12:36
Абе баш във физическото да се запознаете не е файда работа... Аз лично бих избягал от остро миришещ на пот индивид от женски пол! :?

hooliganka89
12-03-2008, 12:40
Хмм,много интересно.
Харесваш го и след това ти се отдава възможност да се запознаеш с него,а ти я пропускаш и то умишлено.
Вместо да използваш този шанс ти си го пропиляла.
Ние няма да те сватосаме тук,а начина е да се запознаеш лично с него.
Това мога да кажа.

insomnia94
12-03-2008, 12:43
Ами...аз се запознах с него . :lol:
А xеrсu според теб в такъв важен момент кой играе физическо ??? И то по-скоро аз да избягам от остро миришещ на пот мъжки индивид,отколкото той от мен ... :D