PDA

View Full Version : За достъп до чужд компютър....



kat4enceto
12-02-2008, 17:06
Можете ли да ми кажете програма с която се прави това, защото една приятелка имаше ама сега я е изтрила... Спешно е!!!

12-02-2008, 17:13
Radmin
Team view

Maskata
12-02-2008, 18:46
Значи този сайт и форума му не са за запознанства!!!Но явно стават за хакване....можете да затваряте темите за търсене на партньор НО НЕМОЖЕТЕ ДА ГИ ЗАТВАРЯТЕ ТЕЗИ!!!! :shock:

:-x

12-02-2008, 19:12
Значи този сайт и форума му не са за запознанства!!!Но явно стават за хакване....можете да затваряте темите за търсене на партньор НО НЕМОЖЕТЕ ДА ГИ ЗАТВАРЯТЕ ТЕЗИ!!!! :shock:

:-xКво хакване те гони бе? :razz:

Xanibal
12-02-2008, 19:26
winvnc

MakeMeLaugh
12-02-2008, 20:35
Team Viewer - може би най-защитената.
Можеш да влезеш в друг комп само след като и двамата си размените лично пароли.


Ако искаш да шпионираш - WinVNC, Remote Administrator, но пак се разбира като си вътре. Или поне аз не можах да залича иконката в стартовата лента.

CucAgMuH
12-03-2008, 04:59
Ех... извинете дами и господа... къде отиде telnet?

ПС. Вярно че не е от типа "щракай на посоки, после псувай производителя на компютъра/програмата че е идиот и му е бъгав хардуера/софтуера(понеже и ти не си много сигурен(а) какво правиш) ама все пак си е отличен инструмент... незаменим в някои ситуации.

ППС. Който не знае как се ползва telnet... емиии... то отдалечен достъп не е за всички. И компютрите не са за всички... нищо че се бута куцо и сакато.

///Да добавим netcat/socat за unix-like OS-и и PuTTY за Winnie като идейки...

///Тук не става въпрос за "хакване", сниф или друго подбно. Просто контрол над отдалечена машина...(съвсем друга тема е ако някой се възползва злонамерено от гореописаният софтуер, ние приемаме че на собственика на 2 компютъра му се налага отдалечен достъп от единият на другият. Толкоз.)

Maskata
12-03-2008, 09:45
Ти като прочетеш "ЧУЖД" компютър...кво си мислиш...че и 2та са негови!?!?! :-o

12-03-2008, 09:55
Ти като прочетеш "ЧУЖД" компютър...кво си мислиш...че и 2та са негови!?!?! :-oПоясни кой е този "Ти".

thegmin
12-03-2008, 10:55
да сложи на другият компютър apache и да си ползва ftp
или ssh. Най-чиста работа, а и най-лесна.

jambo_bs
12-05-2008, 19:49
Team Viewer - може би най-защитената.
Можеш да влезеш в друг комп само след като и двамата си размените лично пароли.


Ако искаш да шпионираш - WinVNC, Remote Administrator, но пак се разбира като си вътре. Или поне аз не можах да залича иконката в стартовата лента.


Дай скайп и някой път ще ти покажа как да я махнеш :)

MakeMeLaugh
12-05-2008, 19:54
Може и на л.с. :)

mullated
12-06-2008, 05:22
да сложи на другият компютър apache и да си ползва ftp
или ssh. Най-чиста работа, а и най-лесна.
Все едно да кажеш "купи си миксер и си опържи картофите - най-лесно става". :D
Какво общо има уеб сървър с ssh за администрация ? :lol:
Практически е възможно да се създаде уеб интерфейс за администрация чрез ssh, но отиваме в други среди...
Моите предложения са telnet и VNC.

LizZz
12-06-2008, 06:21
Аз ползвам LogMeIn.