PDA

View Full Version : запознанство ??!?!



XgrrX
12-02-2008, 18:46
Така айде здравейте първо ии ся вече проблема,защото вече наистина е проблем. Значи от тая година съм в ново даскало и => 8ми клас. Сичко мн яко ала бала... и се стига до проблема.. момче. Момче, което е 12 клас, на което даже името не му знам, но по цял ден ми е в главата, като мина покрай него сърцето ми удря 200 пъти в секунда. Така .. кфо др аа да значи от около 2 седмици някъде като се видиме по коридорите се гледаме в очите и се усмихваме.. и точно като видя тая усмивка и.... омеквам. :D
Ся ще кажете за се запознаем ама... няма как.Аз винаги съм с някой,а той никого не ходи сам, а с една групичка от още 4 момчета и за тия 2 седмици един път не съм го видяла сам :?

В общи линии тва е .. даже и аз не знам кфо очаквам да чуя... Ноо все пак коментари не отказвам.. дайте си мнението :D

nIkEnCeTy_bE
12-02-2008, 18:54
Ами..ако си срамежлива и неможеш да действаш сама..опитай с общи приятели /ако имате/ или накарай някоя приятелка..издири му скайпа и така по лесно..ако не си срамежлива..следващият път го запитай.. :) Успех! :-)

insomnia94
12-02-2008, 18:55
Хаха...Имах същия проблем,ама от него се зароди нов. :D Виж сега аз какво направих. Този,който харесам също е по-голям от мен и си мислех,че никога няма да се запозная с него.Изчаках малко и разбрах,че той познава едни мои приятели.И така те искаха да ме запознаят с него ама аз избягах . :-D Моля те,не го прави . :razz: Или пък разучи примерно къде ходи по еди кое си време,примерно на кафе ако ходи в 13.00 часа върви и ти тогава там.И може да стане нещо ... :-o

Escarina
12-02-2008, 20:53
Кво ти пука, че е с хора. Заприказвай го за нещо или просто почни да му казваш здрасти, после почни да питаш и "как си" ии си говорете :)

curka87
12-02-2008, 22:20
Аз само не разбрах защо да не може да се запознаете? Какво като не е сам? Ако толкова те е срам (очевидно) в училище , тогава използвай съвета на insomnia94- започни да ходиш, където и той.... И после намери начин да се запознаете. Може примерно преди това да се запознаеш с някой негов фр и така да ти е по-лесно.
Абе на кратко.....ако не се запознаеш с него (като за начало), нищо няма да стане ей така- това не е сапунка, все пак.
Айде успех.

fasta4e
12-02-2008, 23:49
Издири му скайпа от някаде там ще ти е по лесно :) Успех

BaiToq
12-03-2008, 03:40
сърцето ми удря 200 пъти в секунда.
Невъзможно 8-)

EarthShaker
12-03-2008, 06:12
Ами..ако си срамежлива и неможеш да действаш сама..опитай с общи приятели /ако имате/ или накарай някоя приятелка..издири му скайпа и така по лесно..ако не си срамежлива..следващият път го запитай.. :) Успех! :-)

да накара някоя приятелка... е тва е най-големия ташак... тая година някви подивели зайки ме тормозеха по подобен начин... и не само мене! ужасно е, абсурдно е , тъпо е, детско е!

събираш си всичката смелост, отиваш при него и му казваш: Здравей, аз съм Нещоситам.. кво става.. и вече следващия път го поздравяваш и така... и след някой др ден я скайп, я телефон, я след даскало. Успех!

S1lv3r
12-03-2008, 06:30
Хаха...Имах същия проблем,ама от него се зароди нов. :D Виж сега аз какво направих. Този,който харесам също е по-голям от мен и си мислех,че никога няма да се запозная с него.Изчаках малко и разбрах,че той познава едни мои приятели.И така те искаха да ме запознаят с него ама аз избягах . :-D Моля те,не го прави . :razz: Или пък разучи примерно къде ходи по еди кое си време,примерно на кафе ако ходи в 13.00 часа върви и ти тогава там.И може да стане нещо ... :-o

Аз твойта история май съм я чел а по темата ем имаш скайп направи усилия да му го земеш от някоя фр и действай

JahSoldier
12-03-2008, 06:42
Побързай, щото след завършването на 12 клас може да не го видиш повече. :)

soul1199
12-03-2008, 08:08
ami,nameri my skype,nakari nqkoi tvoi/q fr da te zapoznae

HONDA
12-03-2008, 09:55
Кво ти пука, че е с хора. Заприказвай го за нещо или просто почни да му казваш здрасти, после почни да питаш и "как си" ии си говорете :)
+954