PDA

View Full Version : Спрях да я търся



VVT
12-02-2008, 19:08
purvo-izvinqvam se mnogo za latinicata
i taka kum temata:
Sprqh da q tyrsq...sprqh da tursq lubovta....sprqh da se opitvam da vidq v protivopolojniq pol neshto privlekatelno....neshto koeto da me nakara da potrepna....sprqx....predi bqh mnogo vlubena....razdavaah i razdavah vsichko koeto imam....i nakraq svurshvah kato neshtastnica i posle se povtarqshe...v momenta ne sum otchaqna ili depresirana....ili neshto podobno....prosto iskah da kaja che sum se otkazala ot lubovta....e sigurno ne zavinagi....no mislq che tova se prevrushta v problem...i che tova shte e prichina da propusna onzi koito moje bi e istinskiq za men!Ne znam kak taka stana ... no lubovta daje mi e protivna veche... i tova produljava dosta dulgo vreme ....!
Blagodarq na tezi koito shte go prochetat ii ako ima nqkakvi kritiki...nqma problem...vseki da kazva kakvoto iska!

shadow4e
Кирилицата е задължителна при заглавията

nIkEnCeTy_bE
12-02-2008, 19:16
ами..явно не си срещнала истинската любов..Любовта не пита, а връхлита! ..сама ще дойде спокойно..не трябва да се отчайваш и да се депресираш..не вярвам да си се отказала от любовта..просто както аз мисля..не си срещнала истинската любов.. :)

MakeMeFeel
12-02-2008, 19:25
Амчи .. евалата , че си спрял . Но точно когато спреш тя ще те намери 8-) Можеш да бягашш , но не можеш да се криеееш 8-)

VVT
12-02-2008, 19:28
sprqlA :)

MakeMeFeel
12-02-2008, 19:30
sprqlA :)

Извинявай в бързината пропуснах едно А 8-)

VVT
12-02-2008, 19:34
nqma nishto... :)

MaMkaMy
12-02-2008, 19:40
ми то и аз съм спрял :D:D:D

LittlePrincess
12-02-2008, 19:45
Не трябва ти нея да търсиш,а тя теб да намери ;)

Silvеto
12-02-2008, 20:33
Не трябва ти нея да търсиш,а тя теб да намери ;)
+1

PLuScHeTo
12-02-2008, 20:44
В момента е така - чувстваш, че няма никога да намериш правилния човек и това те плаши. Но живота е странен, когато най-малко очакваш нещо, то се случва... така, че не губи вяра в кравивото... и в любовта :)

Offspring
12-03-2008, 07:21
Според мен в днешни дни такова нещо като любв нЕма.Всичко се крепи на някакви сметки или заблуди.По-добре,че си спряла....

HONDA
12-03-2008, 07:27
Преди аз също я търсех тази любов, както се казва, под дърво и камък. В момента, в който спрях да я търся, спря да ми пука какво ще става, я намерих... или тя ме намери, не знам.
Искам да ти кажа, че това, че си разочарована, не значи, че ще пропуснеш "идеалния" за теб. Просто се вглеждай добре.

soul1199
12-03-2008, 07:27
emi moje bi do sega ne si sre6nala podhodq6tiq zatova si se ot4aila,ili mn sa te naranili,prosto,ne se otkazvai ei taka,vse nqkoga 6e sre6ne6 tvoq 4ovek :)

ImmortalForever
12-03-2008, 07:39
И какво като си спряла да я търсиш и си сама?Сама не можеш ли да се оправяш?Не е ли прекрасно, тфа чувство на свобода?Да не се съобразяваш с другите или с някога?Аз ти казвам едно голямо БРАВО!, че си спряла да я търсиш!За тфа се иска много воля и болка.Но това ни прави силни!Чудесно решение си взела, продължавай в същия дух.И помни, ако сега ти е сдухано, като дойде тая шитня любовта, дето никаква я няма, ще дойде, ще си свърши мизерната работа, да те нарани и ще си иде!Тъй че трай!
Поздравления!

VVT
12-03-2008, 12:59
Mi ne nqma da se vlubq sled 5 dni i da pisha drugi temi ...shtoto mislq che dostatychno se poznavam...za da kazvam istinata ili pulni gluposti....a tova e istina i tova produljava ot mnogo meseci...ako ne i godina....prosto qvno ne mojesh da me razberesh

hooliganka89
12-03-2008, 13:31
Не мога да помогна с нищо.