PDA

View Full Version : АМИ СЕГА .. КАКВО ДА ПРАВЯ :( ?!



bubblegum9210
12-02-2008, 19:55
Здравейте... значи моят проблем е следният.На 16 съм и имам сериозна приятелка от 2 години близо.. но .. ония ден на един рожден ден на който тя не беше поканена.. и аз реших да отидя да се позабавлявам.. и кво стана.. там най-добрата и приятелка :shock: в която преди бях влюбен .. :? иии напихме се .. танци .. а , у .. и ето че стигнахме до целувки , натискания .. и секс. Сега не знам какво да правя.. аз наистина си обичам приятелката повече от всичко но ме е страх от това понеже всички го видяха да не вземат да и кажат че ще стане лошо а аз съм 90% обеден че ще разбере.. какво да правя ? да и кажа ли или да замълча ? плс хелп :booooomb:

huligankata
12-02-2008, 19:58
Е яко я обичаш и си загрижен.. за тва си й изневерил! Действай като мъж - кажи й и си понасяй последствията ..

JustOneBoy
12-02-2008, 20:00
Признай си...признат грях е половин грях,но се съмнявам,че приятелката ти ще ти прости така лесно.Ти твърдиш,че я обичаш..е как приятелю като я обичаш толкова много отиваш на някаво си купонче и се шлякаш с най-добрата и приятелка ? Много лоша работа. Признай си пък да видим кво ще стане,защото тя така или иначе ще разбере по-добре да е от теб !
Айде успехи..не искам да съм критичен,но..не се сърди ;)

bubblegum9210
12-02-2008, 20:00
da da... da me prebie

peckyty
12-02-2008, 20:00
тя ще разбере 101% не чакаи а си поговори с нея обясни и че това е момент на слабост и не вярваш че заслужавате да развалите всичко между вас заради твоята слабост която е била подтикната от обстановката в която си бил :neutral:

kukla_69
12-02-2008, 20:01
абе брат ква е тааа глупост дет си направил.... с най добрата фр :shock: по добре и признаи и и кажи че сте го направили под въздействието на алкохола ;) мвесто да я лъжеш...! :P

buba91
12-02-2008, 20:04
Определено най-доброто решение е да и кажеш най-вероятно го заслужава...

chokolate_girl
12-02-2008, 20:12
кажи и истината,като прикриваш,сеедно си продължаваш да я лъжеш.
Пък и щом си и изневерил не мисля,че я обичаш.
Не мисля,че я заслужаваш даже. :? мн лошо си постъпил

bubblegum9210
12-02-2008, 20:14
az ako ne q obi4ah .. nqmashe 2 godini da i hodq sled guza :) puk i .. vsichko beshe pod vuzdeistvie na alkohola

s3xy
12-02-2008, 20:15
няма как да не разбрере, много нерви ще й спестиш ако й кажеш сам :) може даже да споменеш, че не помниш какво точно е станало ( демек мн си бил пиян 8-) ) айде успех и й кажи поне 38475954564 пъти че я обичаш и това не значи нищо 8-)

Bixel
12-02-2008, 20:20
muahahaaha u sir r teh fuck'd :razz:

jus7chy
12-02-2008, 20:20
братле така постапи отиди при нея па кфото стане

D0ll
12-02-2008, 20:22
ми кат си толкос тъп да го напрайш тъй нещо... :-x :-x :-x пък и ако наистина я обичаш толкос много както казваш алкохола не ти е извинение :-x

mysterious93
12-02-2008, 20:58
az ako ne q obi4ah .. nqmashe 2 godini da i hodq sled guza :) puk i .. vsichko beshe pod vuzdeistvie na alkohola

otidi pred neq da s eobqsnqva6 4e e bilo ot alkohola :D Abe ne moga da vi razbera za6to vsi`ki se opravdavate s alkohola?da ne bi kato se napiete 4uvstvata vi da iz4ezvat ?sig se izparqvat?ne moje kato si trezven da q obi4a6 a kato si piqn da prai6 kvot iska6..tva ne e izvinenie!

amadeus
12-02-2008, 21:05
Казвай и, понасяй си последстияа, изеини и се....но по-добре от теб, от колкото от някои друг да разбере!!!!!!!!!

darla
12-02-2008, 21:22
az ako ne q obi4ah .. nqmashe 2 godini da i hodq sled guza :) puk i .. vsichko beshe pod vuzdeistvie na alkohola
1vo-alkohola ne ti e opravdanie
2ro-ako iska6 da se razmine6 po-leko i priznai ti,po-dobre da go nau4i ot teb,a ne ot drugi,za6toto taka 6te e QVNO,4e si iskal da q izluje6,a ot lujata boli pove4e!

buffalo88
12-02-2008, 21:24
Здравейте... значи моят проблем е следният.На 16 съм и имам сериозна приятелка от 2 години близо.. но .. ония ден на един рожден ден на който тя не беше поканена.. и аз реших да отидя да се позабавлявам.. и кво стана.. там най-добрата и приятелка :shock: в която преди бях влюбен .. :? иии напихме се .. танци .. а , у .. и ето че стигнахме до целувки , натискания .. и секс. Сега не знам какво да правя.. аз наистина си обичам приятелката повече от всичко но ме е страх от това понеже всички го видяха да не вземат да и кажат че ще стане лошо а аз съм 90% обеден че ще разбере.. какво да правя ? да и кажа ли или да замълча ? плс хелп :booooomb:

Ми тъп си братле.. гориш си 2годишната връзка.. бъди сигурен ,че ще й кажат и може би шанса ти е в това да и признаеш,колкото се може по-скоро и да молиш за прошка.

SunShinePearl
12-02-2008, 21:36
Признай си...признат грях е половин грях,но се съмнявам,че приятелката ти ще ти прости така лесно.Ти твърдиш,че я обичаш..е как приятелю като я обичаш толкова много отиваш на някаво си купонче и се шлякаш с най-добрата и приятелка ? Много лоша работа. Признай си пък да видим кво ще стане,защото тя така или иначе ще разбере по-добре да е от теб !
точно

therichbitch
12-02-2008, 21:55
mm trqbva da i kage6 ,a ne da 4aka6 drugite da te izportqt ,6toto taka 6te stane o6te po -gadno

shokoto91
12-02-2008, 22:05
моите съболезнования за раздялата ви.

П.П. ти си прасе

InSoMniA_F
12-02-2008, 22:27
защо го упреквате,че казва че я обича а е спал с друга.... това също се случва ... но иначе са прави за това - по-добре да и кажеш .. аз като казах на 1 бивш и той ми прости,защото е бил направил същата грешка и той си призна и той ... така че успеееех (hug)

chokolate_girl
12-02-2008, 23:08
az ako ne q obi4ah .. nqmashe 2 godini da i hodq sled guza :) puk i .. vsichko beshe pod vuzdeistvie na alkohola

Както казаха алкохола въобще не ти е извинение.
Ти щом знаеш,че като пиеш, вършиш глупости,нямаше да пиеш.
Постъпката ти е мн гадна,мн гадно за приятелката ти,горката.
Не бих искала да съм на нейно място,защото не бих ти простила.
Но по-добре си признай,защото ако не от теб ще научи от някой друг и тогава тежко ти на тебе...и все пак не ти ли тежи на съвестта тая изневяра?Според мен ,да.затова ,че признай и всичко и и поискай прошка!пък оттам нататъка нещата са в нейните ръце.

sexita
12-02-2008, 23:08
Гадно се е получило...разбирам те!
Дано го приеме по-лекичко и да не скъсате...това е най-разумното нещо,което мога да ти пожелая :(

Erica1
12-02-2008, 23:11
Определено най-доброто решение е да и кажеш най-вероятно го заслужава...
+1 :-o

Izabel
12-02-2008, 23:24
Всеобщото мение е да й кажеш. Моето също !

Но аз пък го погледнах от друга гледна точка ... Щом си го направил, нещо те е провокирало да го сториш, въпреки обичта ти. Понякога само с обич не става в живота. А твоят живот е само 16 годишен ... Дори и да не прости ... повярвай ми ... Има още много да палуваш и още много да обичаш. :-)

Но поне бъди честен и прям с момичето. Дори и да заслужава или да не заслужава (не знам), хубаво е да има чистота в отношенията ! Пък каквото сабя покаже после ... Ако си сигурен, че тя е момичето, ще се бориш за нея и така ... Но аз съм оптимистка. Щом и тя е с теб 2 години ... 100% и на нея не и е било лесно да ти върви подир Гъза (както ти каза по-горе). Успех ! :)

CanyH
12-02-2008, 23:58
Казвай и почвай да си търсиш нова приятелка.

Mi6inka
12-03-2008, 06:32
Аз ако бях на мястото на приятелката ти.. и на тебе и на така наречената й "приятелка" щях да ви кажа да го духате.... Това е много голямо предателство.... НАй-добрата приятелка.. и момче което обича (най-вероятно)... незнам.. всеки прави грешки... ама 1во как може да и ИЗНЕВЕРИШ с НАЙ-добрата й приятелка ( тя и тя е доста умна и истинска приятелка явно..) и 2ро обичал я бил... 2 години бил с нея... разбирам че си на 16 и че ти се живее и че искаш да опиташ от всичко ама да не си се обвързвал сериозно.... бахти :-x Искрено ти пожелавам и твоята приятелка да ти е кръшкала,защото много ще я заболи горката :-x :-x :-x :-x А и да . .. Признай си .. поне в това бъди мъж... остана и от другаде да разбере ,тогава ще си още по-голям боклук... ПпфФ.... :smt021

Letal
12-03-2008, 07:37
az ako ne q obi4ah .. nqmashe 2 godini da i hodq sled guza :) puk i .. vsichko beshe pod vuzdeistvie na alkohola
Неможе винаги да се излиза с този номер...така или иначе и кажи по добре да разбере от теб а не от някой друг....И щом е било от алкохола следващият път пий по-малко.

traka
12-03-2008, 08:00
Виж сега, честно много си я загазил... обаче все още за нас момичетата е важно от кого разбираме...вероятността да ти прости ако и кажеш е 70:30 ако не и кажеш ти... даже май и повече ще отидат процентите, но пък представи си картинката ...

Виждате се утре тя привидно излгежда, че нищо не знае, в следващия момент сте един до друг, ти посягаш да я целунеш, получаваш шамари и безброй псувни...

болезнено и шанса да ти прости е около минимален.

Една друга картинка ... ти отиваш при нея със смачкана физиономия, признаваш си за стореното без да повтаряш и потретяш въздействието на алкохола и .... може и да ти прости. Поне ще си спестиш шамара и псувните - е за тях не съм много сигурна, но си зависи от девойката.

Кураж и по-добре си кажи.

Bellatrix
12-03-2008, 08:09
Да, бе алкохола. Мразя го това оправдание. Какво като пиеш и забравяш всякакви чувства ли? И така да беше, кат знаеш, че не държиш на пиене - НЕ ПИЙ. След 2 години връзка би следвало, ако вече не я обичаш поне да имаш някакво уважение към нея - как си могъл да и причиниш нещо такова с най-добрата и приятелка??? Аз това никога нямаше да го простя. Изневяра може би бих простила, ако видя, че той съжелява и си заслужава, но не и с най-добрата приятелка. Това показва, че хич не ти пука за чувствата и, за достойнството и...
Дано не ти прости, защото не го заслужваш... Ама така е винаги... Защо все свестните момичета се набутват с пълни простаци?
ПП. Кажи и. И без това най-добрата и приятелка 100 на 100 се е изфукала на още 20 моми4ета. Ако самата тя не те издаде, някой друг ще го направи.

ImmortalForever
12-03-2008, 08:11
аз наистина си обичам приятелката повече от всичко :booooomb:


Не личи!Признай си и си понеси последствията, като истински мъж..Ама ако беше такъв, нямаше да й изневериш!

zay4e
12-03-2008, 19:16
az ako ne q obi4ah .. nqmashe 2 godini da i hodq sled guza :) puk i .. vsichko beshe pod vuzdeistvie na alkohola

Pisna mi ot edni i sy6ti opravdaniq..... :o obi4a6 q zna4i????Togava kat se znae6 kvo moje da stane kato se napie6 6to si pil???????A kato znae6 4e 6te se napie6 6to si oti6yl a ne si ostanal s priqtelkata si???????????? ARE VE4E SPRETE SE S OPRAVDANIQTA alkohol malkohol ,ama tq mi se natiska,az te obi4am ,az neiskah ,prosti mi ala bala samo prikazki

mArMaLaDkA
12-03-2008, 19:18
Тъпак си,човеек!Уж "много обичаш приятелката си",затова пускаш тема в "Любов",че си търсиш гадже с голееми гърди.Недорасляк!

glezan4e
12-03-2008, 19:23
Е яко я обичаш и си загрижен.. за тва си й изневерил! Действай като мъж - кажи й и си понасяй последствията ..
така е.. по-добре ти да й го кажеш..

vaseto0o
12-03-2008, 19:27
Ти ко си бил толкова пиян, че да незнаеш кво прай нямаше да го дигнеш ве момче :-P

miloto_girl_4e
12-03-2008, 19:32
Не може да обичаш някого истински и да му изневериш :!:
Обичаш ли някого, ти ще искаш само него и никой друг няма да ти прави кеф и няма да ти е приятно с него (поне при мен така седят нещата де)
По-добре и кажи щом така или иначе е почти сигурно, че ще разбере или другият вариант е да отричаш, ако няма доверие на хората, от коите ще разбере ..

pezataa
12-03-2008, 19:37
Ходи да го направиш за последно с гаджето ти преди да е разбрало :grin: 8) [/u][/b][/i]

taNcheto93
12-03-2008, 19:49
Кажи и ти по-добре е от теб да го разбере отколкото от някой друг, но и в двата случая няма да прости нито на теб нито на "най-добрата си приятелка". Алкохола не може да ти е оправдание. При 2 год. връзка се очаква малко по-сериозно отношение :?

VeSna
12-03-2008, 20:07
1-во не обвинявай алкохола - аз като пия защо все повече ми липсва милото ми и още повече го обичам?
2-ро неможеш ли да постъпиш като мъж и да й кажеш? Мъжка постъпка бих признала - да й кажеш преди да го направиш - това сега е простотия...И без това ще ти бие шута....
3-то не се занимавайте със "сериозни" връзки, когато още ви се лудее (без значение годините)


и да - кажи й ! Поне това направи за нея ебаси....

hforce
12-04-2008, 01:55
imam si principi, ne lyja gadjeto si za kakvoto i da bilo, no tva ne ozna4ava 4e ne sym dobyr lyjite, eto kvo uspqh da skalypa nabyrzo, ako izmisla ne6to po-dobro 6te pi6a pak
- Mili4ko, trqbva da ti kaja ne6to, kogato bqh na kupona mislq 4e ti izneverih
nai-veroqtno 6te posledva slednoto:
- kak taka misli6 4e si mi izneveril
- mi imam nqkakvi bledi spomeni, 4e se natiskahme s ... i mai posle sme pravili sex


ako ne te kefi taka lyjata moje6 da skalypi6 ne6to drugo no gledai da e v toq duh :)
btw, tva e edna ot pri4inite da ne hoda na kupon bez gadjeto i edna ot pri4inite da mi e kofti ako gadjeto e na kupon bez mene

traka
12-04-2008, 04:51
ako ne te kefi taka lyjata moje6 da skalypi6 ne6to drugo no gledai da e v toq duh :)
btw, tva e edna ot pri4inite da ne hoda na kupon bez gadjeto i edna ot pri4inite da mi e kofti ako gadjeto e na kupon bez mene

Първо за това не съм съгласна...,
на мен ми се е случвало и с гаджето ми да отида на купон като не съм била около него, а съм се забавлявала, е имало кой да го прикотка...
2 пъти, с две различни момчета за "добро утро" съм ги намирала по някакви легла с други....

И другото колкото и едно момче да обича приятелката си, не забравяйте, че един мъж малко трудно мисли за някой когато е възбуден.... (мъжете мислят с коя глава?), мисълта ми е не го съдете, че не я обича, при много просто се случва без да го осъзнаят, а после вече е късно.

Аз лично не съм изневерявала, но съм накарала доста мъже да изневерят с мен... просто момчета... по някога сте пионки в ръцете на момичетата.

rubi
12-04-2008, 05:14
ся с риск да ме утепате с камъни...ще се изкажа.... 8-)
ся не че защитавам пича...имам малко по-странно развито мислене относно изневерите....
забелязала съм че мъжете щом видят малко цици,като им метнеш един мръсен поглед са готови на секундата да те изчукат.....
според мен е добре понякога да ги оставяме да го направят,да се разнообразят малко,именно в тези моменти те осъзнават колко сме важни ние,колко е хубав секса с любов,а не е само поредното чукане щото му е станала пишката......
изневяра е когато сърцето не чувства същото,когато мозъка не осъзнава колко е добре да си с гаджето,а продължава да мисли за субекта от случайната заигравка....
не съм сигурна дали схванахте какво имам предвид! 8)

traka
12-04-2008, 05:19
До някъде те подкрепям, но в момента вече не мисля като тинейдър за тези неща. До като бях на 15/18 и аз бях на този принцип не ми пукаше дали ми изневеряват, все пак това не ми е доживотния партньор какво очаквам по дяволите от него, да ми е верен в годините в които му шарят очите, едва ли. Може би поради тази причина гледах да не влагам много чувства във връзките си.

Но сега след като съм омъжена и ако мъжа ми забегне на някъде, сигурно и на убийство съм склонна... всичко е до годинките колкото тъпо да ви звучи на повечето...

Wrathchild
12-04-2008, 09:39
Руби, не съм съгласна. Мъжо ми работи с клиенти, за повече от година няма как да не е обслужил поне една натокана мацка с големи цици и мръснишки поглед. И нито един път не ми е изневерил. Познавам го много преди да сме заедно и знам, че ако беше щеше да скъса с мен, най-малкото, защото нямаше да може да ме погледне в очите.
И доста пъти е бил възбуден, но пък винаги мисловната му дейност си е била наред. Айде стига с тия клишета 'мъжа мисли с оная си работа, мъжа като види цици и е готов да изчука всяка, мъжете са склонни на изневяра'. Не разбрахте, значи, че е до човека, а не до пола...

rubi
12-04-2008, 14:00
да така е то си е до човек,но също зависи и от твоята гледна точка....
сега има и едно друго нещо,има много мъже които пак си правят забежките само че приятелките им и идея си нямат от тази дейност....
в крайна сметка мисля че ако реши да спи с някоя,предпочитам да ми каже,отколкото да го разбера от някъде...
аз пак ще кажа че имам по-различни виждания за изневяра и затова предварително го отбелязах :)

hheh
12-04-2008, 14:15
ест 4е ти треа да и кажеш...Ебал си най добрата и фр хаха :D

VeSna
12-04-2008, 14:54
да така е то си е до човек,но също зависи и от твоята гледна точка....
сега има и едно друго нещо,има много мъже които пак си правят забежките само че приятелките им и идея си нямат от тази дейност....
в крайна сметка мисля че ако реши да спи с някоя,предпочитам да ми каже,отколкото да го разбера от някъде...
аз пак ще кажа че имам по-различни виждания за изневяра и затова предварително го отбелязах :)

И моите вижданя за изневярата са гоооооре долу такива - с малката разлика, че когато обичаш прощаваш всичко (поне аз, личен опит) и ако има смелостта да ме погледне в очите и да ми каже "Мила, направих го, бех пиян, побърквам се..." и т.н. Ако ми се разкае аз единя секс МОЖЕ БИ ще му го простя (колоко ще ме боли си е моя работа...), но ако ми каже - обичам друга или мисли за друга или иска да е с друга... Си тръгвам на секундата!

И сега малко да си противореча сама - когато не го обичам (просто ми харесва) няма да ми направи впечатление ако кръшне, когато го обичам, ще ме заболи много и има 2 варянта на реакция:
1- рев, сълзи, цифки и да му простя и да ме боли месеци наред само като го погледна или
2- бия му шута на секундата, креща, обиждам, карам се... После като си тръгне пак рев, цифки, сълзи... Пак няколко месеца и после пак наново любов, разочарования и всичко се повтаря....

Тъпо нали?

darla
12-04-2008, 14:58
^E,taka e,lubovta e tupi4kaponqkoga,a 4ove6kitevzaimootno6eniq sa mnogo slojni,ama nemojem da izbqgame ot horata,ot lubovta....

VeSna
12-04-2008, 15:03
^E,taka e,lubovta e tupi4kaponqkoga,a 4ove6kitevzaimootno6eniq sa mnogo slojni,ama nemojem da izbqgame ot horata,ot lubovta....

Аз пак съм съгласна с теб! Допада ми определено мисленето ти... :)

darla
12-04-2008, 15:16
^ :-)

BladeDancer
12-04-2008, 18:33
мъж е този който си признава грешките ! признай си кажи че я обичаш съжеляваш и така нататък ако ти повеярва повярва ако не не ... но по вероятно е да ти повярва ако от теб го разбере т.е. щом и казваш значи се разкайваш и очакваш да ти прости и да не се повтаря ..

nefchi_bs
12-04-2008, 18:44
моите съболезнования за раздялата ви.

П.П. ти си прасе

По-точно немога да го кажа... :-|

kofti_nick
12-04-2008, 19:38
Здравейте... значи моят проблем е следният.На 16 съм и имам сериозна приятелка от 2 години близо.. но .. ония ден на един рожден ден на който тя не беше поканена.. и аз реших да отидя да се позабавлявам.. и кво стана.. там най-добрата и приятелка :shock: в която преди бях влюбен .. :? иии напихме се .. танци .. а , у .. и ето че стигнахме до целувки , натискания .. и секс. Сега не знам какво да правя.. аз наистина си обичам приятелката повече от всичко но ме е страх от това понеже всички го видяха да не вземат да и кажат че ще стане лошо а аз съм 90% обеден че ще разбере.. какво да правя ? да и кажа ли или да замълча ? плс хелп :booooomb:

:razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

и казва : обичам я :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Punisherrr
12-04-2008, 19:46
Здравейте... значи моят проблем е следният.На 16 съм и имам сериозна приятелка от 2 години близо.. но .. ония ден на един рожден ден на който тя не беше поканена.. и аз реших да отидя да се позабавлявам.. и кво стана.. там най-добрата и приятелка :shock: в която преди бях влюбен .. :? иии напихме се .. танци .. а , у .. и ето че стигнахме до целувки , натискания .. и секс. Сега не знам какво да правя.. аз наистина си обичам приятелката повече от всичко но ме е страх от това понеже всички го видяха да не вземат да и кажат че ще стане лошо а аз съм 90% обеден че ще разбере.. какво да правя ? да и кажа ли или да замълча ? плс хелп :booooomb:

:razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

и казва : обичам я :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Именно! Тая вашата любов.... :-o малко не я разбирам каква е?!

scoobydors
12-04-2008, 19:48
:shock: :lol:

vanessa69
12-04-2008, 20:19
Mn qsno,4e trqa da i kaje6 ti ,6toto 6te razbere zadaljitelno .. i mn pove4e 6te q zaboli da go razbere ot nqkoi drug,kamo li ot nai dobrata si priqtelka .. no i v dvata slu4aq i ti da i go kaje6 6te se po4ystva dvoino predadena .. tva e neizbejno .. naprail si go ve4e-nqma vra6tane nazad .. kaji i ako darji6 na neq kakto kazva6,parvata i reakciq 6te e da ti se razsardi razbira se,koeto e normalno,no kato se zamisli,4e ti samiq i go kazva6 i go priema6 za golqma gre6ka.. moje i da ti prosti.. nzm az taka pone razsajdavam. ai kaji i i pi6i kvo stava

Extremescream
12-04-2008, 20:22
Мдамм,много я обичаш.Аз ако бях на мястото на приятелката ти щях да те скопя! :shock: А то и приятелката и е една стока....

sapa91
12-04-2008, 21:08
da da... da me prebie

2ма преди на напишеш тва ти казаха да си кажеш а ти "да да да ме пребие" еми тогава за кво пускаш тема и искаш да ти кажат как да постъпиш а ти не чуваш не разбирам ае късмет

natedog
12-05-2008, 08:51
кажи й ест :-o

ILY
12-05-2008, 10:03
принзай си сам и после понасяй последствията ... по - кофти е като разбере от други хора

brusa
12-05-2008, 15:02
vsi4ki vikate da si priznae ama ako na vas se slu4i 6e sa 4udite i vie ko da praite po temata ako iska6 i kazvai tq taka ili ina4e 6te razbere i otkaji alkohola 6tom taka ti deistva :-D

sexapilkata
12-05-2008, 21:39
Здравейте... значи моят проблем е следният.На 16 съм и имам сериозна приятелка от 2 години близо.. но .. ония ден на един рожден ден на който тя не беше поканена.. и аз реших да отидя да се позабавлявам.. и кво стана.. там най-добрата и приятелка :shock: в която преди бях влюбен .. :? иии напихме се .. танци .. а , у .. и ето че стигнахме до целувки , натискания .. и секс. Сега не знам какво да правя.. аз наистина си обичам приятелката повече от всичко но ме е страх от това понеже всички го видяха да не вземат да и кажат че ще стане лошо а аз съм 90% обеден че ще разбере.. какво да правя ? да и кажа ли или да замълча ? плс хелп :booooomb:

:razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

и казва : обичам я :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Именно! Тая вашата любов.... :-o малко не я разбирам каква е?!


дам може ли и на мен да обясниш .. моляте .. ае аз отиам утри на рд и си лягам с най-добрия фр-д на гаджето и после казам - МИЛО ОБИЧАМ ТЕ .. директо ще ми тегли майните !!!! бе ко се оправдаваш с алкохол .. хуя няяше ти стане ако си бил толко пиян .. стига глупости не съм от вчера нито аз нито другите 100-тици пъти съм чувала това от много хора (гаджетата на приятелки и приятели) и тва за мен е чиста простотия ... сорка .. не си добре !!!! отиай и кажи преди да и кажат че по лошо за тебе така !!!

hooliganka89
12-05-2008, 22:52
Мале,дано мен никой да не ме обича така.

PUSS
12-06-2008, 05:07
дано да те зареже !!!!!!!!

sLaDkA_GrEsHkA
12-06-2008, 07:37
a kakvo kato razbere ot nqkoi drug she razbere hem che si i izneveril hem che si q lugal i moje da pomisli che imash 4uvstva kum priqtelkata i....

pandelka
12-06-2008, 07:49
Ми най-добре и кажи...въпреки,че повечето момичета изневярва не прощават (като мен :) ) ..

alkobalko
12-06-2008, 08:34
Да ти имам и обичта. Направо е смешно някой като каже колко много обича приятелката си, но е изневерил. И алкохолът не е оправдание.
Кажи й. Ако я обичаш поне малко й го дължиш. А и е по-добре да го научи от теб, а не от друг.

GabisiTa
12-06-2008, 09:46
И защо тогава, щом толкова я обичаш, не се замислиш как ще се почувства, когато разбере, а проблема ти е дали някой няма да й каже...?! :?

palavka89
12-06-2008, 09:57
Лошо си направил според мен ако държиш разбира се на приятелката си..


Здравейте... значи моят проблем е следният.На 16 съм и имам сериозна приятелка от 2 години близо.. но .. ония ден на един рожден ден на който тя не беше поканена.. и аз реших да отидя да се позабавлявам.. и кво стана.. там най-добрата и приятелка :shock: в която преди бях влюбен .. :? иии напихме се .. танци .. а , у .. и ето че стигнахме до целувки , натискания .. и секс. Сега не знам какво да правя.. аз наистина си обичам приятелката повече от всичко но ме е страх от това понеже всички го видяха да не вземат да и кажат че ще стане лошо а аз съм 90% обеден че ще разбере.. какво да правя ? да и кажа ли или да замълча ? плс хелп :booooomb:

aka6a_vamp
12-06-2008, 09:59
хахаххахахах...Ей нещастник,горката ти приятелка...ти не само нея не заслужаваш,ами която и да било друга...Една група потни затворници за теб!!!!!

egois74e
12-07-2008, 20:34
Новак



Регистриран на: 02 Дек 2008
Мнения: 18
Местожителство: SOFIA,gerena
Пуснато на: Сря Дек 03, 2008 12:00 am Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

da da... da me prebie
..............
em 6tom sam neis6 da i kazva6 na4i 6to pita6 be pi4...seriozno kaji si i dori i s goolqm riska da te prebie zareji otreji i t.n. sas sledva6tite si priqtelki po vnimatelno po kuponite 6toto predpolagam 4e na taa vryska tva i e kraq 6toto se pak iznevqra ne se pro6tava taka lesno ... ai uspeh dano ne te bie mnogo :D

manichka_14
12-07-2008, 20:37
омГ...нз кчво да ти кажа освен че си направил огомна грешка...приятелката ти със сигурност ще разбее така че по-добре ти й го кажи,но си мисля че няма да прости нито на теб нито на приятелка си ..

hisy
05-08-2009, 13:59
такива сте вие момчетата... все алкохола ви е виновен :? ... кажи и вместо да я лъжеш... но едва ли ще ти прости :wink:

A_Loving_Girl
05-08-2009, 14:15
az ako ne q obi4ah .. nqmashe 2 godini da i hodq sled guza :) puk i .. vsichko beshe pod vuzdeistvie na alkohola
Всички се оправдавате с т'ва... :?

puhinka93
05-11-2009, 11:35
az ako ne q obi4ah .. nqmashe 2 godini da i hodq sled guza :) puk i .. vsichko beshe pod vuzdeistvie na alkohola

otidi pred neq da s eobqsnqva6 4e e bilo ot alkohola :D Abe ne moga da vi razbera za6to vsi`ki se opravdavate s alkohola?da ne bi kato se napiete 4uvstvata vi da iz4ezvat ?sig se izparqvat?ne moje kato si trezven da q obi4a6 a kato si piqn da prai6 kvot iska6..tva ne e izvinenie!

ЕВАЛА..!! =D> :!:

B2BFW
05-11-2009, 12:51
Отиваш и казваш: А ма оу,сестро, Ибах са с онаа твойта приятелка.Аи си праим оргия 8-) :D

ZlobenDEDO
05-11-2009, 13:02
каквото и да направиш вече си се прее**л 8)

вариантите са два:

1. признаваш си и я унижаваш, чакай да ти бие директно шута или да ти го върне като спи с най-добрия ти приятел, при всчко положение това вече няма да е същата връзка която е била преди

2. не казваш нищо а тя научава от други, следва гледай последствията в т.1


нищо ще ти е за урок, човек трябва да се научи да носи отговорноста от постъпките си