PDA

View Full Version : Море от любов



dimitar_ak
12-02-2008, 20:01
Въпроса ми е и към момчетата и към момичетата. Как бихте реагирали ако се окажете герои в телевизионното предаване? Би ли ви станало приятно историята ви да се разкаже на огромен брой хора? Ако изпитвате неприязън към поканилия ви, ще го унижите ли като не отидете в студиото?

PeopleAlwaysLeave
12-02-2008, 20:05
При всички положения ще отида, независимо какво изпитвам към поканилият ме. Най-малкото - не съм от хората, които се крият. Обичам да си казвам всичко в очите. Така че ще отида, за да се изясним.
Колкото до това дали искам историята ми да се види от цяла България - попринцип не обичам в личният ми живот да се бъркат хора, които не са наясно и изобщо - не обичам да го обсъждам с всеки втори. Но все пак ако ме покани човекът, когото обичам предполагам ще ми стане приятно и няма да обърна внимание на факта, че всички ще ме гледат.

dimitar_ak
12-02-2008, 20:11
А ако не си сигурна дали го обичаш?

huligankata
12-02-2008, 20:12
Определено няма да се зарадвам - не харесвам предаването, а не ми харесва и идеята да участвам в него. Може би бих отишла, но само за да не излагам човека, който се е опитал да ми направи добро .. И все пак преди да отида ще му трия сол!

MaMkaMy
12-02-2008, 20:15
да не са те поканили? :D

PeopleAlwaysLeave
12-02-2008, 20:24
А ако не си сигурна дали го обичаш?

Пак ще отида. Както казах най-малкото, за да се изясним. Пък и е кофти да не отидеш, все пак от едното уважение...

S1lv3r
12-03-2008, 06:20
да не са те поканили? :D
и аз тва си помислих :D :D :D :D

F_CK_all_I_need_is_U
12-03-2008, 06:25
Ще си помисля,че гаджето ми е рядко тъпо и ще избягам :D

insanity_666
12-03-2008, 06:45
А ако не си сигурна дали го обичаш?

Пак ще отида. Както казах най-малкото, за да се изясним. Пък и е кофти да не отидеш, все пак от едното уважение...

да де, но ако вече сте си казали всичко с този човек и реално няма какво повече да изяснявате? :?

по темата - много зависи какво цели този, който е организирал всичко. но ако е опит да ме върне при себе си твърдо няма да отида и определено няма да се чувствам виновна за това. ако е извинение или любовно обяснение ... сигурно ще падна от леглото и ще се събудя (твърде хубаво ще е за да е истина) :razz:

LovelyGirl
12-03-2008, 07:00
Аз много бих се зарадвала на такова нещо :)

И не мисля,че ако не отидеш ще унижиш другия човек.

Примерно аз си имам приятел от повече от 2 години и,ако някой друг го направи това(въпреки,че няма да стане,хипотетично говоря :-D ),аз не бих отишла,защото няма какво да правя там.

Защо пък човека,направил море от любов,остане сам в студиото,ще се чувства унижен?

Аз бих се зарадвала само,ако иска приятеля ми да ми покаже още по някакъв начин любовта си или сме се скарали за нещо,но не толкова сериозно.

Не ми харесват много историите,където момчето знае,че момичето не иска да е с него и въпреки това пак прави опити,че и пред телевизията.
Просто момчето ще се почувства още по-наранен според мен.

soul1199
12-03-2008, 07:17
ako ne sum sig v 4yvstvata si bih se posuvetvala s nqkoq fr.,ina4e mn bih se zaradvala,ako e nqkoi mn specqlen za men 4ovek,bih oti6la,ako ne go har/obi4am bih my se obadila predi predavaneto i bih my kazala vs.

nIkEnCeTy_bE
12-03-2008, 07:21
ами аз бих отишла..все пак уважение..пък и аз обичам да си казвам всичко.. :) ако е някое бивше гадже пак ще отида..ама ако иска да се съберем..ще му кажа всичко в очите..ако е някой роднина..още по хубав повод да отида..абе при всички случаи ще отида.. :) който и да ме покани..не ме е срам..най ще е яко накой таен обожател да те покани в Море от любов..и да дойдат в даскало да те извикат..всички ей така ще те гледат :shock: ..хаха 8-) :P

scanadal
12-03-2008, 07:43
Много ми е лигаво това предаване,рядко го гледам.Никак няма да ми хареса,ако някой,бил той и гаджето ми ме покани в "Море от любов" :? Не искам да си изяснявам отношенията с някой пред ТВ.

ImmortalForever
12-03-2008, 07:45
Първо ще огледам за миша дупка, да има къде да се скрия..
Второ, който и да е, кой му дава правото, така да ме излага пред Цяла БЪлгария!!!!!!?????
Бих го убила, след това..

Alabalaportokala
12-03-2008, 07:48
Бе надали някой ще ми направи море от любов, щото момичетата с които съм бил в момента ме мразят, обаче ако имам шанс да си поговоря с Наталия Симеонова определено бих я офертирал да направим двамата 1 море от любов (в леглото) :grin: 8-)

Victorya
12-03-2008, 19:10
Дори и да изпитвам неприязъм към въпросния човек,бих отишла.Той достатъчно ще се унижи да признае чувствата си пред бая народ,че да го унижавам и аз.Но принципно,ако може никой да не го прави,ще съм изключително доволна.

eXciTeD
12-03-2008, 19:38
Аз съм решил да каня 1 булка :)

scoobydors
12-03-2008, 19:41
Много ми е лигаво това предаване,рядко го гледам.Никак няма да ми хареса,ако някой,бил той и гаджето ми ме покани в "Море от любов" :? Не искам да си изяснявам отношенията с някой пред ТВ.

Много точно казано. Евала. Подкрепям ! 8-)

scoobydors
12-03-2008, 19:45
Бе надали някой ще ми направи море от любов, щото момичетата с които съм бил в момента ме мразят, обаче ако имам шанс да си поговоря с Наталия Симеонова определено бих я офертирал да направим двамата 1 море от любов (в леглото) :grin: 8-)

Таз дъртата лигла с коса като на загорял рокаджия ?!?!? :shock: :smt078

Alabalaportokala
12-03-2008, 20:02
Бе надали някой ще ми направи море от любов, щото момичетата с които съм бил в момента ме мразят, обаче ако имам шанс да си поговоря с Наталия Симеонова определено бих я офертирал да направим двамата 1 море от любов (в леглото) :grin: 8-)

Таз дъртата лигла с коса като на загорял рокаджия ?!?!? :shock: :smt078




Малките и скучни лапета като тебе са ми омръзнали иии....как да ти кажа. Търся опитен дивеч :D

scoobydors
12-03-2008, 20:18
Бе надали някой ще ми направи море от любов, щото момичетата с които съм бил в момента ме мразят, обаче ако имам шанс да си поговоря с Наталия Симеонова определено бих я офертирал да направим двамата 1 море от любов (в леглото) :grin: 8-)

Таз дъртата лигла с коса като на загорял рокаджия ?!?!? :shock: :smt078




Малките и скучни лапета като тебе са ми омръзнали иии....как да ти кажа. Търся опитен дивеч :D

Кой пък ти каза, че съм скучна. Не ме познаваш. :)

+ това има къде къде по готини лелки като толково много искаш. ;)

kuklichka_bg
12-03-2008, 21:04
последното което ще направя ще е да се зарасваммм :?

anSsito
12-03-2008, 21:12
Бих избягала.. или ще търся къде да се скрия..
Такива предавания са ми толкова.. лигави и гадни.. Не би ми станало приятно да чуят толкова много хора за тази наша история.. Не обичам много хората да знаят за моя личен живот..
А ако въпросният човек е искал да се оточним може и без такива лиготиики,а ако е искал да ме изненада това не е начина..

MoHuTo
12-03-2008, 21:30
Ако е от човек, към когото имам чувства бих отишла, но ако човека ми е неприятен или просто не споделям чувствата му - не бих отишла, не смятам че има за какво да ходя...не се чувствам длъжна просто. :)

curka87
12-04-2008, 07:03
Аз лично харесвам предаването, но не мисля , че е редно двама човека да си изясняват отношенията пред цяла България. Все пак ще бъда много трогната и поласкана, че някой си е направил труда заради мен. Колкото до студиото - бих отишла. Дори и да нямам чувства към човека, бих отишла за да го уважа за труда.

hottie
12-04-2008, 08:52
Ако е от бивше гадже не бих му и изслушала посланието. Ако е от сегашния ми приятел ще има скандал 8-)

miloto_girl_4e
12-04-2008, 09:50
Еми честно казано няма да остана очарована..
Да, може би е приятно, но аз не съм от хората, които обичат такъв вид показност, а и не мисля, че трябва личният ми живот да се разкрива пред цяла България..
Може би, ако ме покани момчето, което обичам ще ми стане приятно, но все пак ще има и доза срам и.. де да знам :) Предпочитам да не ме канят :)
Ако ме покани някой бивш или момче, към което нямам чувства ще отида, за да не го изложа, а и за да си изясним нещата пред всички, такаче да не може после да ми увърта и да ми досажда.. :!:

GabisiTa
12-04-2008, 15:00
Ооо не... Може да е романтично, но само като си помисля за целия срам, който ще обера и последвалото разпитване от всички-познати и непознати.. не не :-s :D

Schneeflocke
12-04-2008, 15:30
Аз дори в буса няма няма да отида. И ще им забраня да излъчвам кадри с мен по телевизията. И няма да проговоря повече на този, който го е направил. Хората около мен много добре знаят мнението ми за това..."предаване"... и едва-ли биха ми причинили нещо такова. Гррррррр....http://anikaos.com/0034-purple-kao-ani/purple-hikagrr.gif

DiScOnEcTeD
12-04-2008, 15:39
Въпроса ми е и към момчетата и към момичетата. Как бихте реагирали ако се окажете герои в телевизионното предаване? Би ли ви станало приятно историята ви да се разкаже на огромен брой хора? Ако изпитвате неприязън към поканилия ви, ще го унижите ли като не отидете в студиото?
тъпо ее ... и не мисля че бих отишлаа ..... явно човека няма да ме обичаа щом не знаее чее не бихх отишла

slun4ice_90
12-04-2008, 15:39
Страшно много харесвам това предаване.Като идея и като екип.И,да бих отишла и много бих се зарадвала,ако ме поканят. :grin: :-P

UnaBletoLoVeU
12-04-2008, 16:01
Ако съм още с момчето, с което съм със сега сигурност няма да получа такава покана, защото той сам знае как да ме направи да се чувствам важна или как да ми покаже колко много знача за него, а ако се скараме също може да оправя сам нещата. И такива момчета харесвам. А не някакви лиглиовци, които не могат да се оправят сами, а търсят помощ от някакви предавания и дори и да не го осъзнават, дълбоко в себе си искат да бъдат съжалени пред цяла България...адски глупаво е.
И ако все пак някой малоумник ми прати такава покана въобще няма да отида, а дори ще откажа да се излагам пред камерите.

Whyniser
12-04-2008, 16:14
Страшно много харесвам това предаване.Като идея и като екип.И,да бих отишла и много бих се зарадвала,ако ме поканят. :grin: :-P
Тццц :shock: :D

scoobydors
12-04-2008, 17:05
Страшно много харесвам това предаване.Като идея и като екип.И,да бих отишла и много бих се зарадвала,ако ме поканят. :grin: :-P
Тццц :shock: :D

УжъсТ ...

HePeAJIeH
12-04-2008, 17:24
Ще ми стане яко и ще отида в предаването изтупан и изпълнен с..вълнение предполагам.

dimitar_ak
12-04-2008, 18:28
Вчера се видяхме с Наталия и дълго говорихме. Днес ме поканиха на снимки, но аз отказах. Същевременно се бяха случили още неща с половинката и се убедих, че няма смисъл. Тя не ме иска. Ще си загубим взаимно времето.

MakeMeFeel
12-04-2008, 18:40
Вчера се видяхме с Наталия и дълго говорихме. Днес ме поканиха на снимки, но аз отказах. Същевременно се бяха случили още неща с половинката и се убедих, че няма смисъл. Тя не ме иска. Ще си загубим взаимно времето.


братле и безстои любовта между двама души е нещо специално и твърде лично , на мен лично не би ми харесало да раздухвам връзката си пред цялата страна , а и щом виждаш че не те иска, бъди пич и не се унижаваи да я молиш ... не те иска а ? е ставаме 2-ма 8-)

3-ма .. и мен не ме искат 8-)

vampirekiss
12-04-2008, 18:43
Ще се скатая и ще тегля една на този,на който изобщо му е хрумнало да ме занимава с такива простотии.

hooliganka89
12-04-2008, 20:30
Ами като се замисля,ако ме поканят в студиото на Море от любов примерно,ще ми е някак странно,даже повече ще ми е гадно,мисля.

sh3_1s_7h3_0n3
12-04-2008, 20:57
Изпадам в същински ужас само при мисълта, че мога да попадна в такова предаване и още повече да говоря за себе си. Има неща, които с най-близките ми приятелки не споделям, камо ли да се изтъпаня пред половин България и да си разказвам живота, че то и любовния. Не, благодаря. ;)

Kostadin_682
12-04-2008, 20:59
по добре отиди :)

slun4ice_90
12-05-2008, 13:25
Страшно много харесвам това предаване.Като идея и като екип.И,да бих отишла и много бих се зарадвала,ако ме поканят. :grin: :-P
Тццц :shock: :D 8-) Ми,харесва ми,к'во толкова..?!Тцтцттц Ше ти изям устните на теб да знаеш...как само се ебаваш с мен... :lol:

slun4ice_90
12-05-2008, 13:29
Страшно много харесвам това предаване.Като идея и като екип.И,да бих отишла и много бих се зарадвала,ако ме поканят. :grin: :-P
Тццц :shock: :D

УжъсТ ...


:D