PDA

View Full Version : Какво да я посъветвам? :/



PeopleAlwaysLeave
12-02-2008, 20:16
Става дума за една моя приятелка, която от 3 години е влюбена в Е. В началото той не й обръщаше внимание и тя реши да се откаже. Хвана се с друго момче и общо взето беше позабравила Е. Но миналата година ей така изневиделица Е. реши да я потърси - стана каквато стана, прекараха една нощ заедно и тя си мислеше, че нещата най-накрая ще потръгнат. Е да ама Е. явно е бил на друго мнение. След въпросната вечер гаджето й (което тогава й беше бившо гадже) разбра иии общо взето развали всичко. Е. престана да я търси, тя отново беше хлътнала по него и й беше одста трудничко. В последните няколко месеца го беше забравила. Но... по ирония на съдлата отново се появи, потърси я с думите, че много съжалявал, много му било кофти и че бившото й гадже е виновен за всичко, защото се е намесил - с една дума Е. я е зарязал заради бившото й гадже. Уж иска да е с нея, но не я търси. Преди няколко дни се видяха за последно и с поведението си й и показал, че не чу е безразлично и явно иска връзка с нея. Но от тогава й обещава, че ще й се обади да излезнат отново и все не й се обажда с някакви тъпи оправдания след това от сорта на "ми бях на работа до късно за това не ти звъннах"... И сега тя е объркана. Не знае какво да прави и не си обеснява причината за поведението му - ако иска да е с нея защо не я търси ? Или може би му е за едната бройка? Въпросът ми е какво да я посъветвам да направи ? Защото тя очевидно все още има някаква тръпка към него и й е трудно да си играе с чувствата си...

SpeedStar
12-02-2008, 20:27
Ми този Е. не държи достатъчно на приятелката ти... тя трябва да се отдръпне, и да чака той да я потърси. В противен случай, няма смисъл да се мъчи.

nIkEnCeTy_bE
12-03-2008, 07:28
ами..тя защо си развали връзката с бившото си гадже..като тоя Е. я използва за бройка..то така изглежда..искал връзка после..не и се обажда..а тя се връзва..според мен е направила грешка да зареже бившия си зарад Е. като е мислила че той иска връзка..а какво..за едната нощ..ами според мен да забрави този Е. /щото той само се ебава с нея/ и да си намери друго момче... :?

HONDA
12-03-2008, 07:32
Или му е за бройката, или само я размотава.
Посъветвай я да не се занимава с него, той ще я нарани. Ако не му е било безразлично, щеше да се държи по-добре.

soul1199
12-03-2008, 07:49
moje bi e samo zaradi broikata,posuvetvai q da go ostavi i da go zabravi :)

PeopleAlwaysLeave
12-03-2008, 08:35
Ами аз я посъветвах същото, но тя реши да му напише писмо в един сайт. Сега ще ви го копирам:

Mnogo ti blagodarq za "prekrasnoto" otno6enie kum mene. Vikna me za ediniq sex nali? I posle me zabravi. I ne me balamosvai, 4e nqma6 5 minuti da se obadi6 plus tova az ti zvanqh, ti en vdigna. Ti si ebati glupaka. Za kakvo mi gi govori oniq ne6ta, 4e ne zaslujavam takuv kato tebe, 4e samo 6te stradam, a puk me vikna ? Pone v edno si prav - naistina ne si zalsujava6. Tolkova mnogo vreme te obi4ah i bqh gotova na vsi4ko za teb, a ti osven da se podigrae6 s men i s 4uvstvata mi drugo ne napravi... Oba4e 6te ti kaja ne6to - ima sudba i edin den jestoko 6te sujalqva6 za postupkite si! A i edva li 6te sre6tne6 drugo momi4e, koeto da te obi4a tolkova i da ti ti4a po guza :) Ma i kak 6te sre6tne6 kato ti ne znae6 kvo e lubov, nikoga ne si 4uvstval 6toto misli6 samo za sex... Az pone znam kvo e da obi4am i da buda obi4ana ;) A na tebe ne ti li e malko kofti, 4e nikoga ne si se vlubval istinski i 4e nqma 4ovek, za koito da kaje6 "moga da raz4itam izcqlo na podkrepata mu" ? Makar 4e takiva kato tebe tova zaslujavat - cql jivot da ne poznaqt siulata na lubovta :)

HONDA
12-03-2008, 09:48
Абе как може да му напише подобна глупост?! Тя не може да знае дали никога не е обичял. Не може да каже, че няма никоя друга да го обича и да прави всичко за него, както тя. Пълни простотии. По този нначин ще стане жалка в неговите очи.

curka87
12-03-2008, 14:54
HONDA има право.Писмото е абсурдно.
Сега , обаче със сигурност ще я остави на мира според мен, защото наистина звучи жалко.

SpeedStar
12-03-2008, 14:58
Дам +1 ... грешка е направила с това писмо... доста детско

LqPi7oO
12-03-2008, 15:52
за мен в писмото има верни неща но има и безмислени и неща които я преставят като жалка... :-o

sweet4esf
12-03-2008, 15:59
HONDA има право.Писмото е абсурдно.
Сега , обаче със сигурност ще я остави на мира според мен, защото наистина звучи жалко.

+13875 :)

i zashto si mislq che tazi tvoq pritelka SI TI :wink:

nai dobre gledai napred i tova e...ne e edinstveniq :wink:

PeopleAlwaysLeave
12-03-2008, 16:46
Не, не съм аз. Наистина става дума за една моя приятелка. Поразрови се из търсачката и ще видиш други мои теми ;)
А колкото до въпросното момче - това, което е писала в писмото там, че не е обичал никога е истина. Просто никой никога не го е виждал и не е знаел за негова сериозна връзка. Всичките са му били за по 1 седмица.