PDA

View Full Version : Windows BG



Armeika
12-02-2008, 21:27
Здравейте искам да попитам как мога да си сменя езика на Windows-a?
Преинсталираха ми го и ми е на Английски :(
Много ще съм Ви благодарна ако ми обясните как да си оправия езика!

Извинявам се ако има такава тема!

MakeMeLaugh
12-02-2008, 21:33
Примерно това:
http://zamunda.net/details.php?id=30623&hit=1


Просто търси с ключови думи:
Windows Bulgarian Pack

rubi
12-04-2008, 06:34
тъй като съм леко спъната по тези теми 8-)
от всеки език ли е възможно да се обърне на български ?
а дали има такива пакети за Виста?

MakeMeLaugh
12-04-2008, 13:28
Да, тя програмата не превежда, а направо слага БГ езика.
Да, има.
;)

rubi
12-04-2008, 15:17
питах,понеже си харесах едно лаптопче тука,ама нали тази сган са националисти и няма един компютър на английски.....сичко е на шибания датски :-x
ей добре че видях темата 8-)

Така е щото, лаптопите, дето се продават тук повечето са предвидени за американския пазар примерно и са на английски. Там са мнооого евтини марките, дето се продават в БГ и се внасят от там на цени на едро.
Повечето случаи са така, та затова не са чували за български ;)

Ама не виждам защо ще го вземаш с Уиндоус. Това оскъпява допълнително с поне 200 лв средно.. Ако можеш си вземи без ;)

Armeika
12-04-2008, 15:30
Ако на някой му трябва програмата за обръщане към Български език да ми пише на ЛС. Тази която имам аз само обръща езика и не прави обновлениа на нищо! :)

rubi
12-04-2008, 22:07
питах,понеже си харесах едно лаптопче тука,ама нали тази сган са националисти и няма един компютър на английски.....сичко е на шибания датски :-x
ей добре че видях темата 8-)

Така е щото, лаптопите, дето се продават тук повечето са предвидени за американския пазар примерно и са на английски. Там са мнооого евтини марките, дето се продават в БГ и се внасят от там на цени на едро.
Повечето случаи са така, та затова не са чували за български ;)

Ама не виждам защо ще го вземаш с Уиндоус. Това оскъпява допълнително с поне 200 лв средно.. Ако можеш си вземи без ;)
тук всички лаптопи са с Уиндоус....ща не ща като си го взимам си плащам и операционната система,щото видите ли на няма пиратство тук...всичко е лицензирано...... :-x а това че ми оскъпява компютъряето ми е напълно ясно..... :) (м/у другото живея в Дания)

MakeMeLaugh
12-04-2008, 22:15
Офф, още по навик натискам на старото място за цитат, пък вече не е така и редактирам поста без да искам. Извинявам се, ще свикна :oops:

Емм, за там нещата не знам как стоят точно, но тук в БГ е така. И си има със и без нея ;)

А бе ти избери лаптопа, пък програмната среда все ще я оправиш някак. Като нямаш избор за без О.С. купувай я със. Езика все ще се оправи ;)
Само посочи межди кои се чудиш и ние ще помогнем ;)

rubi
12-04-2008, 23:54
Офф, още по навик натискам на старото място за цитат, пък вече не е така и редактирам поста без да искам. Извинявам се, ще свикна :oops:

Емм, за там нещата не знам как стоят точно, но тук в БГ е така. И си има със и без нея ;)

А бе ти избери лаптопа, пък програмната среда все ще я оправиш някак. Като нямаш избор за без О.С. купувай я със. Езика все ще се оправи ;)
Само посочи межди кои се чудиш и ние ще помогнем ;)

споко....аз се почудих кво съм казала и после се усетих.... :smt006
окси ще споделя какви са,само да си ги запиша,че паметта ми е малко изфирясала..... :smt011 :smt011