PDA

View Full Version : MakeMeLaugh - модератор



sexita
12-02-2008, 22:58
:? Мммм...не мисля!
Не стига,че на всяко мое мнение ме контрира и се заяжда(дори като вижда,че не го отразявам) пък и сега още повече ще се изявява като шефче...
И де да беше само лична непоносимост!
Много пъти съм се спирала да се наядосам на мнинията му с всякакъв привкус на нарушение на правилата.

Има много по-дейни и мирни хорица,които могат да контролират форума...
Просто това е пълна глупост!

Blab
12-02-2008, 23:08
Лично гласувах за него, значи е достоен!:Д
Той е избран от народа, джотин е, смея да твърдя - доста(тъчно) интелигентен.
Това, че не ти изнася позицията му по един или друг въпрос, какво значение има?

sexita
12-02-2008, 23:10
Казах 100 пъти,че не е само на лична основа...
За какво гласува за него...кажи ми.
Пишеше в Любов...и отговаряше с мнения като..."гръмни се и не ме занимавай" и всякакви абсурдни глупости!
За това ли????

Blab
12-02-2008, 23:20
С Люси почнете да си пишете лични и станете приятелки:Д
Свободна си да критикуваш.
Мен ме папаха, не ми хареса, затова сега съм елф:Д
Поне давай няк'ва обосновка на критиката си.;

sexita
12-02-2008, 23:24
С Люси почнете да си пишете лични и станете приятелки:Д
Свободна си да критикуваш.
Мен ме папаха, не ми хареса, затова сега съм елф:Д
Поне давай няк'ва обосновка на критиката си.;

Не знам кой е Люсо, не знам защо си елф и какво искаш да ми кажеш и не разбирам какво необосноваващо виждаш в мнението ми

sexita
12-03-2008, 00:05
Тая пък не й се живее щот не може да е с рязан тучин.
Пууу, ми мри тогава.

Хората не могат да се оттърват от тия ти се натискаш да си с такава.
За добро е да знаеш!





Кво се впрягаш на 15-годишни "компетенции".

Иж всичките бяха много ебливи, ся станаха девствени философи.

Баси смешковците





Иииууу

Това да се измиеш х*у или п*нтата само с вода си е жива ебавка с партньора.. блах

Квото и да си говорим само вода нищо не прави, пък и не дезинфикцира напълно.



milotoGIRL4e написа:
Еми не ги харесвам, даже хич.. расистка съм...
+1


Е че малки и яки дупенца.
Не щем самосвали..

Да позная - ти си втори вид ;д


Хубава е да Wink

Само, че тия рокли им отива да имаш по-така бюст понеже е по-открита. Иначе става неприятно за окото.
И донякъде прикрива, ако имаш леко коремче. Smile


Егааати смотаните курвета дето има тука.. не знаех, че сте толкова лесни и то без тарифа.. промоция лол

Как може да сина 15-16 и да имаш повече от 2-3..

Те хората ходят се е*** безразборно, ама поне пари вземат.. пък вие хем си пускате п*тките лесно да ви шибат хем сте бедни като мишки.. те тва е да си прецакан ;д;д;д


cherinka написа:
ми.. и аз съм ходила до магазина и не са ми стигали пари за хляб и съм се връщала разревана, и съм искала на заем 5-10 стотинки от приятелки да си купа хляб..

не знам кво да кажа.. оф


Глупава кранта авантаджийка. Ако попаднеш в същата ситуация, с кеф ше ти ритна бастуна.

-=-

По принцип както казаха с нищо няма да помогнеш като цяло..
И аз винаги преценям хората, ако е някой смукач авантаджия просто ще го подмина или ще излезна от магазина.

Но ако си личи, че просто е някакъв дядо миличък както каза бих му купил няколко яйца и дори бих му дал някой лев поне веднъж да се почувства поне малко щастлив и неотхвърлен. Правил съм го и ще го правя. С няколко лева няма да забогатея, дори ще получа повече Smile

Чувствам се по-пълноценно и ми олеква като го правя Smile И се чувствам добре, че щом съм помогнал поне малко значи имам достатъчно Smile



да продължавам май няма и смисъл... :?

machoka
12-03-2008, 00:33
Разказвал ли съм как започна всичко при мен с тийнпроблем? :)

Един хубав ден един от потребителите на форума, бидейки около мен в дата.бг ме помоли да се включа по някаква дискусия образувала се в тема в този форум. Прочетох, включих се и то нашироко. На следващият ден BABY_SEXY_GIRL ме беше модерирала и ми беше смалила част от текста. Е КАК ТАКА, врял и кипял вече в модерирането на 10 пъти по-голям форум тогава, тя ще модерира мое първо мнение и то съвсем по правилата.
Последва остра критика примесена с мръсни думи на ЛС от мен към нея.
Тя пък ми върна най-любезното ЛС което съм получавал някога и ми беше обяснила точно коя точка съм нарушил, защо така направила и се извинява, ако ми причинила някакъв дискомфорт с това си действие /може да не бяха точно това думите и, но това беше смисъла/.
Това се случва някъде в средата на 2005г. От тогава докато спря да посещава форума поддържахме много топли отношения и си говорихме за какво ли не в километрични, чаршафни ЛС-та.

Това, че някога си нарушил дадено правило или правила не е основополагащо при подбирането на колеги. Времената се менят, правилата също, хората още повече. Това е по-вероятният начин да светнеш в червено, от колкото да си подлизурко и да се слагаш на всеки поотделно и да се държиш подмолно. Плюс това хора с характер са добре дошли в екипа.

Личните ти мотиви за образуване на тази тема няма да ги коментирам.

sexita
12-03-2008, 00:39
Това, че някога си нарушил дадено правило или правила не е основополагащо при подбирането на колеги. Времената се менят, правилата също, хората още повече. Това е по-вероятният начин да светнеш в червено, от колкото да си подлизурко и да се слагаш на всеки поотделно и да се държиш подмолно. Плюс това хора с характер са добре дошли в екипа.

Личните ти мотиви за образуване на тази тема няма да ги коментирам.

Тези мъдри думички трябваше да ги кажеш когато преди 2 години някъде...махнаха моите права поради лично отношение с модератор...
Разбираш ли на къде бия...
Всеки имал право на втори шанс...нали...

Аз изисквам всичко да се коментира...не мисля,че е нещо нормално...

machoka
12-03-2008, 00:44
Не знам какво е било преди 2 години в това отношение. Аз отговарям само за мои действия, в момента нещата седят така.. и да, всичко е прозрачно и се коментира - не случайно модераторите последния път ги избраха потребителите.

sexita
12-03-2008, 00:49
...и то само говори за себе си...

Успех!

Поне "младшия"да прочете това и да му дойде на ум да се докаже,че може да се държи нормално с хората и да дава повече мнения от които може да се изскочи някаква полза.

krem4et0
12-03-2008, 06:11
Сексита, ти беше по-скоро мод от 2 години, защото аз съм от 1 и половина, а ти беше след това.....Факт е, че мнението за отстраняването ти от поста беше ЕДИНОДУШНО!

Колкото до колегата-всеки има право да се промени. Въпреки, че и аз не съм се разбирала с него, заставах твърдо зад предложението. Причините-мачока вече ги каза и моите са идентични. Дайте му малко време и шанс, де!

DjBaloon
12-03-2008, 07:15
Интересно е кой потребители и къде ги избраха 8)

hahavteen
12-03-2008, 09:01
Интересно е кой потребители и къде ги избраха 8)

В темата за модератори... :-o Доста потребители го бяха предложили...
Иначе аз по принцп съм съгласна. Допада ми Ники и повечето му мнения макар че на моменти наистина е грубичък..
Надявам се да се справи с тази отговорност :)

12-03-2008, 09:13
Ае бе за някакво отношение на модератора изписахте 200 реда а за това дето другия 15 годишен пич ми трие мненията където ги види нищо не казахте. То и какво можехте..

Lucho
12-03-2008, 10:52
...не случайно модераторите последния път ги избраха потребителите...
Е това ако беше демокрация...ама хайде,здраве да е,карай напред... :)

MakeMeLaugh
12-03-2008, 15:49
Първо да благодаря затова, че има цяла тема само за мен, ще се чувтсвам като у дома си ;р

Сексита, сексита... винаги ще си останеш интригантка (неведнъж съм го казвал).
Не помня тема, в която ти да не завържеш интрига, спор или клюкарстване. ;)

Да, критичен съм.
Да, човек със силен характер съм.
Както всеки има право на мнение, така и аз имам.
За да съм писал такива мнения е имало причина.
Що не копира и мненията на авторите в темите, които съм писал да видиш поради какви абсурди съм го казал по този начин? Хм.

Мисля, че в 90% от случаите съм бил полезен и съм показвал реалната ситуация на нещата, така както са, за да се поправят. Нали все пак трябва да дам съвет, а не подмолване.

Окей, приемам грешката за това, че съм груб на моменти. Ще се опитам да я поправя. И си цитирала има-няма 10 коментара от всичките 2000 мнения, всеки си има моменти и периоди, както всеки човек и неща, които ненавижда, както ти коментира в темата за абортите и не беше много мила и точна (но разбирам защо, с това си се борила).

Относно модератоството - постоянно модерирам, но не се издавам. Как живя тези 3-4 дни досега с моето присъствие, нещо нередно ли откри, ощетена ли си?..
Не съм тръгнал да се правя на шеф и не съм го правил. Никога не съм писал, че искам да ставам мод. Насила нещата не стават. Затова като видях, че имам подкрепа от определени хора, които смятам за важни се съгласих.

След като го раздаваш ангел, защо ти не си на моето място, а са те свалили дори.
Ако има достатъчно голям вот на недоверие ще се оттегля, но да е обективен и основателен. Не мисля, че ще се събере (не се надувам). Щото понякога казвам неудобната истина, това е :)

Благодаря за "подкрепата" ти. След всеки такъв спор се чувствам по-духовно извисен ;р
Приемам всякакви критики и похвали, но както казах основателни, не за щяло и нещяло от несериозни хора, с несериозни теми.

:)

sexita
12-03-2008, 17:52
Аз вече казах каквото имах по-нагоре...
Не съм го казала за интрига...честно да си кажа..беше от искрено възмущение.
Къде съм клюкарствала и спорила толкова много...след като нямам време на влизам вече...не знам...
Може и да има теми които винаги ще са горещи за мен...като тези за абортите...но аз се занимавам с това и ми е трудно да оставя нещата да си течат покрай мен. Нещо като кауза ми е...
Мненията ти...да...признавам има и смислени,но като че ли са от скоро...
Лично бях с ужасно критично мнение за теб и ЛИЧНО съм трила постовете ти. Виж ми IP-то за информация и малко се освети.

Нека си модератор...аз мисля,че имаш шанс,точно за това...
Защото аз нямах шанс и трябваше да правиме шмекерии и да замазваме очите на недоволните за да ми се даде шанс.
Имах права...не 1-2 седмици...ами години...но просто...това сякаш не бях аз. Тази скритост уби голяма част от интересът ми към форума...малко трудно е да бъдеш 2ма човека на веднъж.

И...сериозно...имай си ги правата...за мен не е толкова важно...аз сама се отказах от моите (нямах възможност да отделям време за форума и си личеше,а и по-горе споменах друго)и без да си кривя душата...за това онзи ден се ядосах...защото не исках точно ти да заставаш на моето място.
Дано си достоен все пак...Успех,пак

DjBaloon
12-03-2008, 18:24
Интересно е кой потребители и къде ги избраха 8)

В темата за модератори... :-o Доста потребители го бяха предложили...
Иначе аз по принцп съм съгласна. Допада ми Ники и повечето му мнения макар че на моменти наистина е грубичък..
Надявам се да се справи с тази отговорност :)

Не ме разбра :)
Аз нямам против избраните модератори,а начина на избиране,мястото на избиране и това че мнението на 90% от потребителите не значи нищо 8)

hahavteen
12-03-2008, 18:36
Не ме разбра :)
Аз нямам против избраните модератори,а начина на избиране,мястото на избиране и това че мнението на 90% от потребителите не значи нищо 8)

Ами то ако трябваше да се броят гласовете на потрбителите май Люсито трябваше да е модератор което..хм... :?
Иначе и аз си мисля че имаше и по-добри начини...
Някой беше предложил да изберат модераторите хора които биха искали да вземат в екипа и после да направят анкета и тези с най-много гласове да станат модератори...
Това като че ли щеше да е по-добър варянт но и сега не е зле.. :)

ProstoAz
12-03-2008, 19:23
Sexita, ти също не си била "ангелче". Накара ме да се ровя в стари (и неприятни) теми, от които извадих и това (септември 2007г.):

След това стигаме до наглостта и безочието на sexita, която явно 2 седмици упорито се подмазва на Алекс, който както споменах си е добричък, поддава се и я прави модератор, без дори да подложи това си решение на гласуване от екипа (както е било винаги) и без да се поинтересува от нейния цветущ език във форума.
Значи ти имаш право на "втори шанс", само че другите нямат? Не бързай да съдиш хората, защото този път MakeMeLaugh поне има подкрепата на модераторите... Явно в него сме видели някакви качества, които в теб не намерихме.
А за ЛЪЖАТА... думи нямам... :shock:

sexita
12-04-2008, 17:18
И..какво стана...
С нещо навредих ли на форума???? 8) След като за това сте се бунтували...страх ви е било да не навредя на форума...
Какво направих за тези 2 години...хакнах ли ви??? Исках да помогна,защото тогава работата беше сериозна...имаше яко бездействие на модераторите и голям наплив на "червеи" На никой не съм се подмазала,но не искам и да говоря повече...мълчах от уважение и благодарности към Алекс...но не мисля,че е сгрешил. Помагах с каквото можех...след това ми се наложи да замина и нямах възможност да модерирам и после...отвикнах. За това сега се отказах от правата си. Егаси пушилката дето вдигнахте...като деца сте...Яд ли е не знам,но е факт,че съм помагала и е имало нощи в които будувам с ръка на копчето изтрий от атакита,които се стрелкаха,докато дойде Алекс и сложи край.
Абе...какво да говоря...никой не каза 1 мерси, само възмущения.

А не искам да ме сравнявате с MakeMeLaugh,защото не мисля,че има нещо общо с мен...освен,че ме провокираше да си изкарвам гнева по темите,но това беше в началото...сега да съм се заяла с него??? Дори не му обръщам внимание и затварям коментарите му към мен,за да не насаждам спорове...това,че преди бях по-обсъждана ми доведе много приятели,но и много врагове...от които повечето са в БАН списъка... разбираш ли на къде бия. Аз не се заяждам с личния живот на никой ;)
Както и да е...по-горе казах,че въпреки възмущението ми..то все пак си е на лична основа...но нека има права...нека се промени!

Lucho
12-04-2008, 18:35
sexita,защо завиждаш на MakeMelaugh ?

sexita
12-04-2008, 18:43
Офф...на вас като не ви разбира главата кво се обаждате...говоря на определени хора. Айде...минавам на ЛС. да не слухтите като меродии

Lucho
12-04-2008, 18:53
Абе момиче,ще се изядеш в злобата си...по-спокойно го карай ! :)

MakeMeLaugh
12-04-2008, 19:53
Няма смисъл от излишни спорове. :)
Тя каза каквото иска, и аз казах каквото искам, както и модовете.

Не мисля, че имам какво да променям (аз съм си аз, и не мисля, че е лошо поне 1 мъж с характер да има в екипа от модовете, ако мога така да се изразя) освен да свикна с работата. Освен ти, никой досега не се е оплакал. Нито ти си ми приятно, нито аз, така че.. ;)
Разни хора, разни идеали - на едни съм приятен, на друг - не. Това е. Важното е, че събирам засега повече положителни емоции отколкото отрицателни и се задържа доброто настроение във форума, което мисля да запазя :)

Няма да местя, нито да заключвам темата. Ще я оставя отворена, ако някой има нещо да се изказва. Може и на Л.С. :)

SWASTICA
12-04-2008, 20:00
Аз вече казах каквото имах по-нагоре...
Не съм го казала за интрига...честно да си кажа..беше от искрено възмущение.
Къде съм клюкарствала и спорила толкова много...след като нямам време на влизам вече...не знам...
Може и да има теми които винаги ще са горещи за мен...като тези за абортите...но аз се занимавам с това и ми е трудно да оставя нещата да си течат покрай мен. Нещо като кауза ми е...
Мненията ти...да...признавам има и смислени,но като че ли са от скоро...
Лично бях с ужасно критично мнение за теб и ЛИЧНО съм трила постовете ти. Виж ми IP-то за информация и малко се освети.

Нека си модератор...аз мисля,че имаш шанс,точно за това...
Защото аз нямах шанс и трябваше да правиме шмекерии и да замазваме очите на недоволните за да ми се даде шанс.
Имах права...не 1-2 седмици...ами години...но просто...това сякаш не бях аз. Тази скритост уби голяма част от интересът ми към форума...малко трудно е да бъдеш 2ма човека на веднъж.

И...сериозно...имай си ги правата...за мен не е толкова важно...аз сама се отказах от моите (нямах възможност да отделям време за форума и си личеше,а и по-горе споменах друго)и без да си кривя душата...за това онзи ден се ядосах...защото не исках точно ти да заставаш на моето място.
Дано си достоен все пак...Успех,пак
Да не се възбуждаш от многоточието?
Защото, ако е така...

swords1010
12-04-2008, 22:54
Такова решение сме взели. А и след като минахте на ЛС...