PDA

View Full Version : медальон



maharbal
12-03-2008, 06:25
здр.някой може ли да ми каже от къде мога да намеря такъв медальон: http://thedeadman92.hit.bg/nlvjap.JPG Но искам на него да пише същото или поне нещо подобно. да е ж дже цхасти йелателно сърце и да писхе несхто от сорта на "best friends", "friends forever"... исакм да подара едната положинка на най-добрата ми приятелка а другата да си я носа аз.искам винаги да бъдем свързани! аз съм от ловеч и се съмнявам, че тука ще намеря такъв, но ще претърса и в интернет и ще поръчам. моля някой да помогне, много ми е важно :(

nIkEnCeTy_bE
12-03-2008, 07:46
ами да ти кажа аз съм си правила..само че от дърво.. :D и още си ги пазя..а за този..тука във Варна ги има..колкото щеш.. :D пък и по панаирите..по магазините за бижута..можеш да поръчаш да ти направят в някоя бижутерия..макар че ще излезе малко скъпо... :)

maharbal
12-03-2008, 13:21
сутринта обикалях из забутания ми град и намерих едно много хубаво сребърно с една много фина верижка,същото като на картинката но по финно. много се зарадвах, че намерих. дове4ера ще и го подаря пък се надявам едната половинка да я даде на мен...

maharbal
12-03-2008, 13:22
а забравих да спомена тя много харесва котето от профила ти (от шрек). тя много обича котки и винаги я развеселявам с това коте :)

Water
12-03-2008, 14:41
ами аз нз ама ако някой знае откъде в софия мога да си взема такова нещо може да ми каже и даже го моля да ми каже

maigeri08
12-03-2008, 17:05
ами аз нз ама ако някой знае откъде в софия мога да си взема такова нещо може да ми каже и даже го моля да ми каже

В подлеза при Румънското посолство има :)

maharbal
12-03-2008, 18:08
basi izlojih se, ne se poluchi kakto si misleh :( ot pritesnenie zabravih stihcheto koeto isakh da i kaja... :( napravo..

nIkEnCeTy_bE
12-03-2008, 18:18
споко бе..важното че си направила жестта..ся едно стихче..спокойно..нищо неможе да стане точно..много се радвам за котето... :) :)

sweet_nothings
12-04-2008, 13:42
От бижутерията можеш да си вземеш :-D Тука в Исперих продават същото сърчице :grin:

nymphadora
12-04-2008, 19:10
във всеки магазин за злато и сребро ги има :-D