PDA

View Full Version : Ах тея зъби ;(



InDo
12-03-2008, 06:51
На скоро имаше инцидент при който загубих два зъба,крайни и сега ми е доста криво просто като почна да говоря с някой и ме е страх че като види че нямам 2 зъба ще придобие друга представа за мен,искам само компетентни отговори,без подигравки моля.Благодаря ви предварително!
На 17 съм

tItEufFf
12-03-2008, 09:10
Отиди на зъболекар... Не знам какъв друг съвет очакваш. Единствено един зъболекар може да ти помогне!!!

samonervi
12-03-2008, 09:47
на мен ми счупиха зъб с фризби като бях на 16 и ми изградиха нов,въобще не се личи, че не е мой, но на няколко години трябва да се изгражда на ново.Отиди на зъболекар, но при някой ,който се слави като добър, за да не ти ги направи калпави

InDo
12-03-2008, 15:43
Много е кофти защото ако тръгна да си хващам приятелка не знам :?

Erica1
12-03-2008, 18:17
Гадно. :?

miloto_girl_4e
12-03-2008, 19:37
Наистина много гадно.. аз много държа именно на зъбите и обикновено, когато разговарям с някого веднага забелязвам зъбите му.. не знам що така..
При теб надали се вижда, така или иначе са крайни.., ама като ти е толкова некомфортно защо не си сложиш изкуствени ?
То в днешно време ги правят хубави и не си личи, че не са твой.. :)

InDo
12-03-2008, 20:11
Знам че може да си направя все едно са мои но друго си е естествено много ми е гадно нямаш идея как се чувствам,а причината ще я кажа прибирах се от тренировка,и 4 човека ми искаха телефона докато реагирам бях на земята на там не помня много знам че бяха мангали, съдбата е жестока понякога! :x

Jumbie483
12-03-2008, 21:56
просто иди на зъболекар, той ще ти каже какво може да се направи :)

П.П: една приятелка преди година се счупи и двата предни зъба..и то равномерно... заби се с колелото си в един тир, който беше спрял зад завоя..беше доста смешничко, макар че и до днес е с два счупени равномерно зъба :(

GabisiTa
12-04-2008, 15:08
Преди няколко години една приятелка си беше счупила двата предни зъби, но й ги изградиха и сега не се забелязва.. Върви на зъболекар :)

Rofl4e
12-06-2008, 21:37
Радваи се че не са ти паднали 2 преднии :D :D

InDo
12-06-2008, 23:01
Радваи се че не са ти паднали 2 преднии :D :D

Ти се смееш на мен никак не ми е смешно,ако беше на мое място по друг начин щеше да расъждаваш! :)

Ou7taControL
12-07-2008, 07:19
ohh sujalqvam..

otidi na zubolekar i shte se opravqt neshtata... uspeh

DimovB
12-08-2008, 22:22
ами трябва да ти правят нови зъби

batkodoki
12-09-2008, 02:34
На скоро имаше инцидент при който загубих два зъба,крайни и сега ми е доста криво просто като почна да говоря с някой и ме е страх че като види че нямам 2 зъба ще придобие друга представа за мен,искам само компетентни отговори,без подигравки моля.Благодаря ви предварително!
На 17 съм

възраст посочена, ПОЛ?!

избираш си добър и не скъп стоматолог, замествате липсащите зъби с каквото е подходящо за твоя случай. но това не бива да се отлага много във времето - системата резорбира коста носила липсващите зъби като вече излишна и после е проблемно заместването.

Schneeflocke
12-09-2008, 04:57
На скоро имаше инцидент при който загубих два зъба,крайни и сега ми е доста криво просто като почна да говоря с някой и ме е страх че като види че нямам 2 зъба ще придобие друга представа за мен,искам само компетентни отговори,без подигравки моля.Благодаря ви предварително!
На 17 съм

възраст посочена, ПОЛ?!

Очевидно мъжки.

Пич, какво очакваш да направим? Ако искаш зъби там, отиваш на зъболекар и ти ги правят. Ако прецениш, че не си личи и не си струва, оставаш така. Няма друг вариант.

InDo
12-09-2008, 06:00
Ясно е че ще отида кофти ако тръгна да си хващам пирятелка,и сещате се... :x

Schneeflocke
12-09-2008, 06:11
Ясно е че ще отида кофти ако тръгна да си хващам пирятелка,и сещате се... :x

Какво се сещаме? Притесняваш се как ще реагира, ако разбере ли?

InDo
12-09-2008, 18:21
Ясно е че ще отида кофти ако тръгна да си хващам пирятелка,и сещате се... :x

Какво се сещаме? Притесняваш се как ще реагира, ако разбере ли?

Точно това е много кофти как ще гледа на мен това ме притеснява,защото повечето в днешно време знаете как са : :?

UFOs
12-09-2008, 18:55
InDo,я преброй в колко коментара е писано да отидеш на зъболекар?Отиваш,слагат ти изкуствени и все едно си със воите зъби..
момичетата да са ти проблема ;)

InDo
12-09-2008, 19:19
Че ще отида ще го направя но просто в тази ранна възраст е много лошо да се губят зъби това ме тревожи :) Мерси за мненията :)