PDA

View Full Version : ..



missperfection
12-03-2008, 11:38
....

dimitar_ak
12-03-2008, 11:45
Моля се самата себе си да мога някога да си простя...Да мога да си простя за това,че макар и съзнавайки,се оставям да ми съсипва живота..Макар да знам, че е едно нищожество го оставям да ме тъпче и да има власт над мен,оставям го да ме има, когато той си пожелае,оставям го да си играе с мен, оставям го да ме руши...Мразя се за тва,че всичките тия неща,които ми причини не успяха да ме накарат да го намразя...Мразя се за тва,че макар и презирайки го,не спрях да го обичам и да продължавам да копнея да бъдем заедно...И квито и неща да преживея и да изстрадам по негова вина,пак не могат да ме накарат да кажа не,когато ме потърси и ми каже искам пак да бъдем заедмо...А само как боли да знаеш, че заради едно нищожество и ти се превръщаш в едно нищо...

Много са те наранили

LigLichKa1936
12-03-2008, 11:48
седни и премисли хубаво,мила! Не може да си позволява толкова ако ще да е най-най-най страхотния на света (което ме съмнява щом постъпва така)

Трудно ще ти е,но се опитай да прекъснеш сякаква връзка с него! ДОри ако трябва не излизай известно време или стой далече от местата ,където ходи той! Ще боли,но трябва да го заб4равиш... отначало ще ти е трусно ,но ако имаш воля ще се справиш! В такъв случай не можеш да бъдеш с него! Не трябва! Не може да позволиш на едно момче да те съсипва така... направи го заради себе си! Сигурна съм че си един страхотен човек! Не позволявай да издевателства така над теб! Спри сякакви връзки с него! Съжалявам но това е единственото,което можеш да направиш!


Тук трябва да избираш между НЕГО и СЕБЕ СИ! А за теб твоя живот трябва да е по-важен от един нещастник!

Успех!
:-)

HONDA
12-03-2008, 12:27
пусни си Азис - Как боли и се самосъжаляваи като ти е толкова акъла вместо да си намериш човек за теб :)
Така е. Стига си губи времето ами се съвземи и започни да живееш

chokolate_girl
12-03-2008, 12:32
Обичаш го.
Кофти... :?

hooliganka89
12-03-2008, 12:36
Когато бях на 14 и аз се чуствах така.
Мисля,че ще го преживееш,сигорно и ти си малка и наивна,за това се чустваш така.
С времето ще придобиеш опит и ще избягваш да изпадаш в такива състуяние.

ImmortalForever
12-03-2008, 16:49
Твърде глупава....

soul1199
12-03-2008, 17:07
6om osuznava6 vs tova e vr da go ostavi6,za6oto toi ne e za teb i spri da se izmu4va6,vdigni visoko glava i ne dopuskai gre6kite,koito do sega :)

Erica1
12-03-2008, 17:08
:(

nymphadora
12-03-2008, 17:08
Щом постоянно страдаш,значи това не е правилния човек :? Любовта трябва да те прави щастлива.

MakeMeFeel
12-03-2008, 17:42
Имайте достойнство бе хора ... :?

vilinanova
12-03-2008, 17:46
По всичко личи,че той не е точния човек за теб!Тогава, въпреки че боли трябва да го оставиш и да продължиш без него.Ще мине време докато успееш, но го направи заради себе си :-)

MusicIsTheKey
12-03-2008, 18:08
http://www.teenproblem.net/f/templates/xandred/images/topic_lock.gif