PDA

View Full Version : проблема на века



Water
12-03-2008, 14:49
значи ходя на английски в престиж и тази пролетна ваканция те организират екскурзия до лондон и париж и мама и тате не а казали не ама не и да дотук що годе добре ама аз казах на една съученичка че от престиж дават да водим фр с нас и аз я питах дали иска да ходим заедно АКО ме пуснат майка и е заинтересована (момичето ми е много добра фр) и аз сега щях да и нося брошура с инфото за екскурзията и се обадих на мама да и кажа за какво излизам ама тя ми каза
" АЗ НЯМА ДА ТЕ ПУСНА, АКО НЯКОЯ ОТ ТВОИТЕ -ПРИЯТЕЛКИ- ЩЕ ИДВА"
и сега не знам как да я обедя да ме пусне да отида ако тя е с мене


много ми е важно С.О.С. хора плс много ми е спешно а и може предложения как да ме пусне иначе

p0iSsOonN
12-03-2008, 14:56
значи ходя на английски в престиж и тази пролетна ваканция те организират екскурзия до лондон и париж и мама и тате не а казали не ама не и да дотук що годе добре ама аз казах на една съученичка че от престиж дават да водим фр с нас и аз я питах дали иска да ходим заедно АКО ме пуснат майка и е заинтересована (момичето ми е много добра фр) и аз сега щях да и нося брошура с инфото за екскурзията и се обадих на мама да и кажа за какво излизам ама тя ми каза
" АЗ НЯМА ДА ТЕ ПУСНА, АКО НЯКОЯ ОТ ТВОИТЕ -ПРИЯТЕЛКИ- ЩЕ ИДВА"
и сега не знам как да я обедя да ме пусне да отида ако тя е с мене


много ми е важно С.О.С. хора плс много ми е спешно а и може предложения как да ме пусне иначе






1-ви вариант: Да кажеш на майка ти, че момичето е най-добрата ти приятелка и че с другите не се разбираш толкова добре, колкото с нея.

2-ри вариант: Не казвай на майка ти, че това момиче също ще идва. Ако е възможно де..

3-ти вариант: Ако повече държиш на екскурзията, отколкото на най-добрата ти приятелка, иди на екскурзията, а на приятелката ти ще кажеш, че няма вече места и че много съжаляваш..

П.П. Не ме упреквайте ако не съм дала правилни съвети, но не съм запозната много добре със ситуацията. :)

Water
12-03-2008, 14:59
еми 10х за съветите ама мама няма как да не разбере че тя е идвала и ще стане по зле а и не искам да я зарежа или лъжа фр-то де ама 1 вариант е най-добрее
мерси мерси мерси