PDA

View Full Version : Най-добра приятелка или какво...?!



LigLichKa1936
12-03-2008, 15:19
Ами ето го и моя проблем.. с едно момиче 7 години бяхме в един клас.. бяхме неразделни...Когато станеше нещо и двете поемахме вината.Винаги бяхме рамо до рамо.Застъпвахме се една за друга.Тя беше единствената ми приятелка и ми беше толкова близка.Знаех,че за всичко мога да разчитам на нея!

Сега отново сме в едно училище,но в различни класове! Отначало бяхме постоянно заедно.После тя започна да се отделя.Аз ходя да я виждам а тя идва 1 път на няколко седмици и то за по 1-2 минути после новата и "ИЗБРАННИЦА" идва и си я зима най-безцеремониално! Опитах да говоря с нея,а тя обвинява мен ,че съм я забравила. Още по някога се прибирам от училище заедно ,но рядко -обикновено ходи с новия си клас по центъра и аз се прибирам сама.

Всеки ден обещава да ми звънне поне да ме чуе ако няма време да излезем,но не го прави. После се оправдава колко имала за учене. Два -три пъти аз и звъня но нея все я няма,а не си вдига мобилния.Първо казва,че е спала или че не го е чула , после че е била в балнята или до магазина! А аз и звънях през 30 минути. Явно излиза с новите и приятели.

Опитвам се да и обясня,че ме наранява ,но тя просто сменя темата!

Какво да направя? Как да си върна единствената толкова скъпа приятелка? Страхуам се да не загубя единствения човек който ме разбира!

Благодаря ви на всички предварително!


С обич,
LigLiChKa1936!

TheNewReligion
12-03-2008, 15:31
Според мен, пък я възприемаш като някакъв предмет и я ревнуваш прекалено много. Бъди сигурна, че това ще разруши приятелството ви. 8) Сприятели се с някой от твоя нов клас. Бъди си приятелка с момичето, но приеми, че няма да е както преди. Тя иска да има и други приятели. :wink:

П.П.: Пише се "безцеремонно". :-D

LigLichKa1936
12-03-2008, 15:40
Упс съжалявам. Не просто тя наистина мноо се дели вече... а никога не е искала АЗ да имам други приятелки ,за да не си развалим отношенията! За това сега няма дори на кой да се опра! Заради нея бях зарязала всичко и всички!

Reed
12-03-2008, 15:44
Е как така имаш една приятелка?
Ами,ако тя те предаде?
Или пък...не знам....не може само на един човек да разчиташ...

Slave4You
12-03-2008, 16:34
Преживяла съм го абсолютно същото и наистина е мн мн мн кофти:(( Даже д/г мога да ти кажа какво става в главата на приятелка ти- вие явно сте си били двете адски много време и на нея сега й е интересно да е с нови, различни хора, да опита нови неща. Доста трудно ще я избавиш от това, най-вероятно след време ще й мине мерака и ще се осъзнае;) Според мен сега като тя така прави, гледай си интересите, намери си приятелки, потърси старите, излизай си ти с фр и на нея може да й стане гадно, но така ще разбере тя какво прави. Поддържайте си отношенията, но не се дръж все едно е само тя на света, след време ще й мине сиг .. :-)